Pearl Jam in Zagreb!

1561562564566567860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    Hej frikovi moji!!

    Pa ovo je ludiloooo!! AAAAA! Imam tolko posla da se ni ne stignem veselit do ibera.

    Nisam jos ful svijesna kaj se dogadja :D Imam karte za berlin ofkors :) a dzorala bi moju vishka bar jos za rotterdam :) nisam ziher dal cu imat love i vremena za cijelu turnejicu. bumo vidli. uf.uf.

    ima kandidata za jedan berlin ticket?

    tko zna di ce sve jos bit??? polako cu obradjivat moju neposrednu okolinu na najezdu hrvata. :)

    javim kajgod uspijem skemijat u svezi glede smjestaja. ako netko rezervirava neki hostel i sl. probajte u kvartu Prenzlauer Berg (tam se selim ovaj tjedan :) jer je ful super! inache vam u berlinu petkom/subotom metroi i S-bahn voze cijelu noc ak vas brine udaljenost venua - smjeshtaja.

    mozete si sve detaljno pogledat sto se tice prijevoza na

    http://www.bvg.de/index.php/en/Bvg/Deta ... e/Day+Pass

    i kajgod drugo vas zanima u svezi glede ovog genijalnog grada sam pitajte ofkors :)

    cijene klope su ko doma, ako ne i jeftinije btw.

    wheee!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    je moze meni mama ic na koncert iako nije clan 10c?
    i ako ne uspijem ic, kako ide postupak rjesavanja karata? il je to nemoguce :D ?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    hard_sun wrote:
    je moze meni mama ic na koncert iako nije clan 10c?
    i ako ne uspijem ic, kako ide postupak rjesavanja karata? il je to nemoguce :D ?
    Iva: ako kupiš dvije 10c karte jedini je uvjet da ih ti pokupiš osobno kao član 10c, a tko je s tobom i kome ćeš dati drugu kartu nema veze i nitko to ne provjerava. dakle, tvoja cool mama komotno može ići. :)
    za vraćanje karata ne znam, nije nam nikad zatrebalo, na sreću! :D ali znam da je policy NO REFUNDS, NO EXCHANGES ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    kaže masni:

    Ok, dogovorio sam se sam sa sobom.. Idem samo u Berlin.. Poslao sam sheli poruku za public sale... Htio sam pitati hoce li netko ici samo u Berlin pa da idemo skupa, ili ako ne, da barem idemo istim avionom prema gore.. Gledao sam njemacka krila i ovakve su opcije (prilagođene koncertu 15., povratne karte, s ukljucenim taksama)

    11.-16.8. 120e
    13.-18.8. 130e
    13.-16.8. 140e

    Pa te molim da postas to u moje ime da vidim da li idem sam ili bi netko isao bilo kojom varijantom?

    tnx

    Wir gehen nach Berlin :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Prva avionska karta je rješena: Berlin London, Ryanair 32 eura.
    Idemo dalje...vjerovatno će mi se Iva i Jana pridružiti u Berlinu ali samo kao turisti tako da planiramo doći koji dan ranije, malo razgledavanja i to.
    Iva je danas gledala neke apartmane u centru za nas troje pa Iva/Shela ako nam bude trebao neki savjet za kvartove i sl. javi ću ti se ovih dana na nam daš koji tip.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    vjerovatno će mi se Iva i Jana pridružiti u Berlinu ali samo kao turisti tako da planiramo doći koji dan ranije, malo razgledavanja i to.
    Iva: weeeheee!!! :D malo po malo...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kupio karte za Manchester i London... za sada friend ide samnom pa nemam viska... ako odustane, bit ce jedna karta viska...

    jei! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jeste dobili mail od tencluba s isprikom da su za karte u berlinu uzeli 20 USD previše? i da će to vratiti?
    ;)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    evo poruke masnom:

    ja u berlin planiram ići 14., a vraćam se 16.

    karta sa svim taksama za tu varijantu košta 198 eura.

    pa nek javi. ja zbog obveza ne mogu računati na druge datume i cijene.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Uf, uf...gledam opcije kako do kuda doci...zasad ne mogu nis jer sam BROKE, a idem u Bern za vikend pa mi i za to treba nes love...nadam se da ce za 10ak dana bit isto ok cijene i jos lakse mozda organizirat se. Da se malo slegnu dojmovi i to. Ja bi sad, al stresssssss :O
    Mislim da cu u Berlinu u Wombats da se ne gombamo bas svi kod Shele. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    samo da se javim - ništa još ne planiram, malo mi je daleko s obzirom na malu sisalicu, ali vidjet ćemo... :) kako je ranac najavio, možda dođu u zg pa haj lajf! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Mislim da cu u Berlinu u Wombats da se ne gombamo bas svi kod Shele. ;)

    hej sid, zašto si napisala na berlin topicu da ti prošli put '06. nije baš dobro prošao koncert?
  • veddermanvedderman Posts: 801
    elcielo wrote:
    evo poruke masnom:

    ja u berlin planiram ići 14., a vraćam se 16.

    karta sa svim taksama za tu varijantu košta 198 eura.

    pa nek javi. ja zbog obveza ne mogu računati na druge datume i cijene.

    elcielo, da li je ova varijanta na germanwings.com? ima li nešto jeftinije?
    2000 Ljubljana
    2006 Vienna, Zagreb
    2007 Munich
    2009 Berlin
    2010 Dublin, Belfast, Berlin, Venice
    2011 Montreal, Toronto 1&2
    2012 Manchester 1&2, Amsterdam 1&2, Prague, Berlin 1&2, EV Manchester
    2013 Worcester 1&2, Brooklyn 1&2
    2014 Amsterdam 1&2, Manchester 1&2, Milano, Trieste, Vienna, Berlin
    2017 EV Firenze, Taormina 1&2
    2018 Amsterdam 1&2, Padova, Prague, Krakow, Berlin
    2019 EV Firenze
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    vedderman wrote:
    elcielo wrote:
    elcielo, da li je ova varijanta na germanwings.com? ima li nešto jeftinije?

    je, to je germanwings iz zagreba.

    na te datume iz zagreba nema ništa jeftinije, jedino da kreneš 1-2 dana ranije, možeš naći karte jeftinije za 60-70 eura.
    ali, kad pogledaš da moraš platiti hostel ekstra 1-2 noći, dođe na isto.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    Mislim da cu u Berlinu u Wombats da se ne gombamo bas svi kod Shele. ;)

    hej sid, zašto si napisala na berlin topicu da ti prošli put '06. nije baš dobro prošao koncert?
    Jer mi je cijeli dan bio koma-put iz Praga vlakom, nosenje ogrmone torbe po gradu i onda oko venue-a koji je ven grada, okolo traziti tour bus, dok smo ih nasli, pa onda unutra i sve nesto. bila sam toliko umorna, neispavana i izivcirana da mi je bilo svejedno. nismo bili u pit-u, nego iza barijere, al je dobar koncert bio. Nije mi jedan od najboljih, samo dobar, al cijeli taj dan mi je bio uzasno naporan :? A nakon Praga jedino ZG je mogao bit bolji, Dobro ajde, Bec je isto bio ok. haha
    Polazem velike nade u ovogodisnji Berlin. Bit cu tamo rano :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited April 2009
    I&M: Mi zasad uzeli karte za Amsterdam-Berlin 14.8. (transavia.com) i za Berlin-London 16.8. (Ryanair) i sredili smještaj za Hag i Berlin (nadamo se ;) morat ćemo biti jako dobri kad dođemo na KOL u 6. mjesecu da se Ivinim cimericama ne smuči ideja često-dolazećih Hrvata :) ).

    Sad gledamo nešto za zgb-amsterdam u varijanti zagreb-koln avionom pa vlakom do amsterdama - to se čini najpovoljnija varijanta. Vlak se doduše ni ne može kupiti ovako rano jer još nemaju mogućnost gledanja rasporeda i kupnje za kolovoz.
    Za povratak smo gledali iz Londona 20.8. sa Wizzairom, ali avion polijeće u 7 i nešto ujutro pa moramo vidjeti ima li ikakav način da se dopremimo tako rano ujutro do f**king Lutona odakle taj avion kreće. :? A u Londonu bi bili u hotelu u kojem smo bili i prošli put, Travelodge (sad eventualno možemo vidjeti za lokaciju, ali onaj naš Farringdon je bila super lokacija).

    Eto, toliko o našim planovima. :P Sad idemo spavati, u nadi da ćemo sutra biti pametniji oko pronalaska još boljih ruta za putovanje.

    Iva: e, zaboravih reći da ću se ja idući vikend (9.5.) družiti s curom iz Lupe pa ću ju utlačiti za više informacija, ako ih bude imala... :D
    Post edited by pajo on
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    nismo bili u pit-u, nego iza barijere, al je dobar koncert bio. Nije mi jedan od najboljih, samo dobar, al cijeli taj dan mi je bio uzasno naporan :? A nakon Praga jedino ZG je mogao bit bolji, Dobro ajde, Bec je isto bio ok. haha
    Polazem velike nade u ovogodisnji Berlin. Bit cu tamo rano :)

    aha, sad mi je lakše. :) mislila sam da ti se venue ne sviđa, ili da su loše svirali (k'o u chorzowu LOL).

    i čekaj malo, bila je barijera??? baš za tenclub?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    edited April 2009
    elcielo wrote:
    nismo bili u pit-u, nego iza barijere, al je dobar koncert bio. Nije mi jedan od najboljih, samo dobar, al cijeli taj dan mi je bio uzasno naporan :? A nakon Praga jedino ZG je mogao bit bolji, Dobro ajde, Bec je isto bio ok. haha
    Polazem velike nade u ovogodisnji Berlin. Bit cu tamo rano :)

    aha, sad mi je lakše. :) mislila sam da ti se venue ne sviđa, ili da su loše svirali (k'o u chorzowu LOL).

    i čekaj malo, bila je barijera??? baš za tenclub?
    Nije nis bilo lose. sve super, samo moj osobni dojam los...zbog navedenih faktora. tako je ispalo sve taj dan...a dogodi se. Ispred je bio poseban dio samo za 10c, zapravo mislim da one koji su najranije dosli, njima su bili dali wristbands i oni su usli u taj dio. Mi smo isto imale 10c karte, al nismo mogle unutra jer smo cule za to. a nismo ni pokusavale onako krepane, ja pogotovo. Tko zna dal ce i ove godine bit tako. moglo bi bit. Venue je genijalan :)

    http://i42.photobucket.com/albums/e323/ ... 230225.jpg

    http://i42.photobucket.com/albums/e323/ ... 230226.jpg

    http://i42.photobucket.com/albums/e323/ ... 230255.jpg
    Post edited by cropdustress on
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    A u Londonu bi bili u hotelu u kojem smo bili i prošli put, Travelodge (sad eventualno možemo vidjeti za lokaciju, ali onaj naš Farringdon je bila super lokacija).

    Travelodge ima super deal... u Manchesteru ih blizu arene ima nekoliko i cijena dvokrevetne sobe je 29 funti... u Londonu ima jedan nasuprot arene preko rijeke za 32 funte... to su cijene za dvokrevetnu sobu za jednu noc (obje osobe)... dorucak i razne early check-in ili late check-out varijante nisu u cijeni, ali se mogu nesto sitno nadoplatiti...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ako nekome treba, tenclub karte za berlin su opet u ponudi!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: e, zaboravih reći da ću se ja idući vikend (9.5.) družiti s curom iz Lupe pa ću ju utlačiti za više informacija, ako ih bude imala... :D

    kak bi rekla jurasica: ima da je speglaš!!!
    :mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    Travelodge ima super deal... u Manchesteru ih blizu arene ima nekoliko i cijena dvokrevetne sobe je 29 funti... u Londonu ima jedan nasuprot arene preko rijeke za 32 funte... to su cijene za dvokrevetnu sobu za jednu noc (obje osobe)... dorucak i razne early check-in ili late check-out varijante nisu u cijeni, ali se mogu nesto sitno nadoplatiti...
    Iva: to je super za kratku posjetu, samo zbog koncerta. mi ćemo u Londonu spavati sve skupa 4 večeri (u Manchester ćemo ujutro busom i odmah poslije koncerta nazad) pa nam je bitnije da smo u centru, da još malo uživamo u Londonu. :D a ovaj put funta nije skoro 12kn kao prošli put kad smo bili pa se nekako lakše diše... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    Travelodge ima super deal... u Manchesteru ih blizu arene ima nekoliko i cijena dvokrevetne sobe je 29 funti... u Londonu ima jedan nasuprot arene preko rijeke za 32 funte... to su cijene za dvokrevetnu sobu za jednu noc (obje osobe)... dorucak i razne early check-in ili late check-out varijante nisu u cijeni, ali se mogu nesto sitno nadoplatiti...

    Ma pusti te fore, ti, niko i domagoj bi mogli fino opet u Generator :mrgreen::mrgreen:
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    jeste dobili mail od tencluba s isprikom da su za karte u berlinu uzeli 20 USD previše? i da će to vratiti?
    ;)

    Jesmo i brijem da su samo autorizirali veći, a chargeali manji iznos...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    siljo wrote:
    Travelodge ima super deal... u Manchesteru ih blizu arene ima nekoliko i cijena dvokrevetne sobe je 29 funti... u Londonu ima jedan nasuprot arene preko rijeke za 32 funte... to su cijene za dvokrevetnu sobu za jednu noc (obje osobe)... dorucak i razne early check-in ili late check-out varijante nisu u cijeni, ali se mogu nesto sitno nadoplatiti...

    Ma pusti te fore, ti, niko i domagoj bi mogli fino opet u Generator :mrgreen::mrgreen:

    jezik pregriz'o! :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    ojojojoj

    mislim da sam dogovorio sve sam sa sobom...

    doslo je do drasticne promjene u mojoj glavi, a rezultat promjene je da berlin otpada i odradujem london i manchester. razlog? povratna avio karta venezia-london za 40 eura, ryanair majka...15og za Londru, 20og natrag. berlin super sve, venue, 10c upad, ali ako uz berlin idem na jos jedan koncert onda ti troskovi idu u nebesa. mislim da je ovo najbolji nacin s obzirom na to da nas kako stvari stoje ceka jos koji koncertic u blizoj buducnosti :)

    jao, jao...idem spavat pa cu ujutro bit pametniji
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    ojojojoj

    mislim da sam dogovorio sve sam sa sobom...

    doslo je do drasticne promjene u mojoj glavi, a rezultat promjene je da berlin otpada i odradujem london i manchester. razlog? povratna avio karta venezia-london za 40 eura, ryanair majka...15og za Londru, 20og natrag. berlin super sve, venue, 10c upad, ali ako uz berlin idem na jos jedan koncert onda ti troskovi idu u nebesa. mislim da je ovo najbolji nacin s obzirom na to da nas kako stvari stoje ceka jos koji koncertic u blizoj buducnosti :)

    jao, jao...idem spavat pa cu ujutro bit pametniji

    jel ti to stric siljo od pocetka govorio? :mrgreen:
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    Ma pusti te fore, ti, niko i domagoj bi mogli fino opet u Generator :mrgreen::mrgreen:

    Blju! :)
    Mogli bi opet, al samo nakratko da im bombu postavim... :D

    Meni sve izgleda da cu sad samo Berlin, a onda cekam velku turneju i minimum 5 koncerata

    Gledam germanwings...sve je jasno...
    mislim da je najbolja opcija, tko nije vezan vremenom od 13.8 -16.8, za sad 140 eura karta...
    Ja cu si to ubost danas, sutra.

    Nego, jel moguce da ponekad karte cak i pojeftine kasnije?
  • pajopajo Posts: 3,292
    edited April 2009
    killroy wrote:
    Gledam germanwings...sve je jasno...
    mislim da je najbolja opcija, tko nije vezan vremenom od 13.8 -16.8, za sad 140 eura karta...
    Ja cu si to ubost danas, sutra.

    Nego, jel moguce da ponekad karte cak i pojeftine kasnije?
    Iva: ne znam baš za pojeftinjenje karata, rekla bih prije da je obrnuto. ali ako tražite jeftiniju Berlin opciju pogledajte njihove letove za Pulu, a onda iz Pule idete za Zagreb za 187kn.
    Nama je sad za KOL u šestom mjesecu preko Germanwingsa ispadala karta Zagreb-Berlin-Zagreb 300€ pa umjesto toga idemo Zagreb-Berlin za 100€ (za 2 osobe), a u povratku Berlin-Pula za 40€ (za 2 osobe) i onda iz Pule za 187kn po glavi (ili 178kn, ne sjećam se sad) sa Croatiaairlinesom do Zagreba. Croatiaairlines karte se isto ful lako kupe preko neta i dosta su jeftine ako se kupe puno ranije.
    Post edited by pajo on
Sign In or Register to comment.