Pearl Jam in Zagreb!

1536537539541542860

Comments

  • Leash_VS.
    Lukin_No Code
    Blood_VS.
    Severed Hand_Pearl Jam
    Sometimes_No Code
    Man Of The Hour
    Once_Ten
    Breath_Rearviewmirror
    Dead Man_Lost Dogs
    Comatose_Pearl Jam
    Long Road
    Can't Keep_Riot Act
    Undone_Lost Dogs
    U_Lost Dogs
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Man Of The Hour
    Breath_Rearviewmirror
    Once_Ten
    Can't Keep_Riot Act
    Sometimes_No Code
    U_Lost Dogs
    Undone_Lost Dogs
    Severed Hand_Pearl Jam
    Comatose_Pearl Jam
    Leash_VS.
    Long Road
    Blood_VS.
    Lukin_No Code
    Dead Man_Lost Dogs
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    mogu ja nesto pitat sudiju.. znam da je on D statisticar ovdje.. zanima me koja se pjesma do sada najvise "liga" popela? jel uspjela koja 2 lige preskocit, odnosno 2 puta za redom biti medju 4? :)

    ja cu sutra glasat, sad mi je prekasno za takav napor :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    gazda nam svakim danom sve više i više skraćuje vrijeme glasanja :D

    sutra se nosi zadnja setlista na fax na preslušavanje :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    masni wrote:
    mogu ja nesto pitat sudiju.. znam da je on D statisticar ovdje.. zanima me koja se pjesma do sada najvise "liga" popela? jel uspjela koja 2 lige preskocit, odnosno 2 puta za redom biti medju 4? :)

    ja cu sutra glasat, sad mi je prekasno za takav napor :)

    da - do sada ih je nekoliko preskočilo 2 lige:

    W.M.A.
    Glorified G
    Who You Are
    Long Road
    Man of The Hour

    Zadnje dvije bi mogle i treću preskočiti, ovisno o plasmanu! ;):)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    a jel mogu ja nekaj pitat? :D nije mi baš do kraja jasno :D

    po kojem principu se biraju pjesme koje će ići u izbor? po nekom posebnom redoslijedu ili...?

    jel ima utjecaja jel pjesma sad ušla u izbor il će tek za 10 krugova...?

    uzmimo na primjer Hey Foxymophandlemama koja nam je zadnja-da smo je stavili u izbor tek nakon 10 krugova ili više,iako bi odma ispala ne bi bila zadnja neg bi bila na nekoj drugoj poziciji...

    nadam se da ste me skužili kaj hoću reć :)

    moguće da ovo sve valja, samo sam si ja krivo protumačio i mislim da imate neku urotu protiv nekih pjesama hahaha :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Sometimes_No Code
    Breath_Rearviewmirror
    Once_Ten
    Man Of The Hour
    Blood_VS.
    Long Road
    Severed Hand_Pearl Jam
    Lukin_No Code
    Leash_VS.
    U_Lost Dogs
    Dead Man_Lost Dogs
    Undone_Lost Dogs
    Comatose_Pearl Jam
    Can't Keep_Riot Act
  • shelashela Posts: 657
    Evo javljam se pravovremeno da neb' bilo ovo ono ;)

    e fakat mi bilo tesko za odlucit ovu rundu

    Can't Keep_Riot Act
    Once_Ten
    Severed Hand_Pearl Jam
    Man Of The Hour
    U_Lost Dogs
    Breath_Rearviewmirror
    Blood_VS.
    Comatose_Pearl Jam
    Dead Man_Lost Dogs
    Leash_VS.
    Long Road
    Lukin_No Code
    Sometimes_No Code
    Undone_Lost Dogs
  • snihsnih Posts: 1,052
    Gunner_V wrote:
    a jel mogu ja nekaj pitat? :D nije mi baš do kraja jasno :D

    po kojem principu se biraju pjesme koje će ići u izbor? po nekom posebnom redoslijedu ili...?

    jel ima utjecaja jel pjesma sad ušla u izbor il će tek za 10 krugova...?

    uzmimo na primjer Hey Foxymophandlemama koja nam je zadnja-da smo je stavili u izbor tek nakon 10 krugova ili više,iako bi odma ispala ne bi bila zadnja neg bi bila na nekoj drugoj poziciji...

    nadam se da ste me skužili kaj hoću reć :)

    moguće da ovo sve valja, samo sam si ja krivo protumačio i mislim da imate neku urotu protiv nekih pjesama hahaha :D

    Malo sam to objašnjavao već u uvodu. Mi smo dosada već odigrali tri slične igrice i prije nego smo započeli ovu, bodovao sam sve pjesme u svim prošlim igricama. Zbrojio bodove i na taj sam način dobio početnu postavku.
    Iz nje sam sastavio lige. Ako još nešto nije jasno, pitaj pa ti objasnim! :)
  • Once_Ten
    Can't Keep_Riot Act
    Man Of The Hour
    Long Road
    Severed Hand_Pearl Jam
    Comatose_Pearl Jam
    Breath_Rearviewmirror
    Dead Man_Lost Dogs
    Sometimes_No Code
    Blood_VS.
    Leash_VS.
    Lukin_No Code
    Undone_Lost Dogs
    U_Lost Dogs
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    Gunner_V wrote:
    moguće da ovo sve valja, samo sam si ja krivo protumačio i mislim da imate neku urotu protiv nekih pjesama hahaha :D

    Misliš, htio bi nas uvjeriti kako su neke pjesme odlične i zašto su stavljene u donje krugove?
    Kak bi jenksi rekli - join the club :P
    Svi imamo svoje favorite koji su drugima bljak :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Man Of The Hour
    Once_Ten
    Long Road
    Breath_Rearviewmirror
    Severed Hand_Pearl Jam
    Leash_VS.
    Dead Man_Lost Dogs
    Can't Keep_Riot Act
    Blood_VS.
    Lukin_No Code
    Comatose_Pearl Jam
    U_Lost Dogs
    Sometimes_No Code
    Undone_Lost Dogs
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • asfoasfo Posts: 315
    Breath_Rearviewmirror
    Blood_VS.
    Sometimes_No Code
    Leash_VS.
    Comatose_Pearl Jam
    Severed Hand_Pearl Jam
    Lukin_No Code
    Once_Ten
    Man Of The Hour
    Can't Keep_Riot Act
    Undone_Lost Dogs
    Long Road
    Dead Man_Lost Dogs
    U_Lost Dogs
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    Once_Ten
    Sometimes_No Code
    Long Road
    Lukin_No Code
    Severed Hand_Pearl Jam
    Blood_VS.
    Can't Keep_Riot Act
    Leash_VS.
    Comatose_Pearl Jam
    Undone_Lost Dogs
    Breath_Rearviewmirror
    Man Of The Hour
    Dead Man_Lost Dogs
    U_Lost Dogs
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • lesteslestes Posts: 959
    Once_Ten
    Sometimes_No Code
    Lukin_No Code
    Man Of The Hour
    Dead Man_Lost Dogs
    Breath_Rearviewmirror
    Long Road
    Undone_Lost Dogs
    Leash_VS.
    Blood_VS.
    Can't Keep_Riot Act
    Severed Hand_Pearl Jam
    Comatose_Pearl Jam
    U_Lost Dogs
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja samo znam da samo jedna osoba s ovog foruma nikad neće biti ispeglana od moje ruke!!! :) svi ostali ste na dugoj, tankoj, staklenoj nožici na kori od banane... ako tako nastavite glasati... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasica wrote:
    ja samo znam da samo jedna osoba s ovog foruma nikad neće biti ispeglana od moje ruke!!! :) svi ostali ste na dugoj, tankoj, staklenoj nožici na kori od banane... ako tako nastavite glasati... :)
    Naravno da pricas o meni :o:D
    Zato ja se ni ne mucim s ovim.
    A cemu igra kad znamo da ce Black biti na 1.mjestu? ;)

    Nego, ljudi...ja sam LUDA!!! Stigao mi danas prvi paket (da, jos bi ih trebalo doci..uf uf) od 10c. I dodjem na postu, a teta mi fino kaze: ah, da. Postar je zaboravio napisati da to treba platiti.
    Aaaaaaaaaaaa
    cccccc

    OCARINILI su mi opet! Ali kako, zasto? Manje od 50 dolara je paket cijeli, mislim da je 33. Morala bih platiti 126 kuna. nedam.

    Sto da radim sad, koga da zovem kamo da idem? Any ideas?
    Jebemtitakvu drzavu, da mi prostite. Ljuta sam!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"

  • OCARINILI su mi opet! Ali kako, zasto? Manje od 50 dolara je paket cijeli, mislim da je 33. Morala bih platiti 126 kuna. nedam.

    Sto da radim sad, koga da zovem kamo da idem? Any ideas?
    Jebemtitakvu drzavu, da mi prostite. Ljuta sam!!!

    Problem 1
    Po zakonu fižička osoba smije uvesti do 300 kn vrijednosti pošiljke (u tu cijenu ulazi i poštarina) ako carinik ocijeni da je pošiljka učestala onda ima pravo naplatiti carinu i tu ne možeš ništa. Problem je što nije navedeno po zakonu što je to učestala pošta 2,3 komada ili 50 komada iste pošiljke i tu oni imaju slobodu da je zajebu u svakom slučaju.
    Problem 2
    Upravo na vijestima je rečeno da carinska i porezna uprava nisu dobili plaće, znaći da će sada udarati poštarinu po svakoj pošiljci nemilice tako da ne znam hoće li ti popustiti ako se žališ.

    Oni su ti naplatiti na 41 $ to jest 230kn otprilike 10% pa na sve to 22% pdv plus ti naplačuju i neki trošak za špediciju, uplatnice, papire itd.
    Izgleda strašno 126kn ali tako je to.

    Pokušaj tražiti objašnjenje za učestalu pošiljku zašto je smatraju takvom ako si ti samo naručila par postera ili sl.

    javi što je bilo
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Problem 1
    Po zakonu fižička osoba smije uvesti do 300 kn vrijednosti pošiljke (u tu cijenu ulazi i poštarina) ako carinik ocijeni da je pošiljka učestala onda ima pravo naplatiti carinu i tu ne možeš ništa. Problem je što nije navedeno po zakonu što je to učestala pošta 2,3 komada ili 50 komada iste pošiljke i tu oni imaju slobodu da je zajebu u svakom slučaju.
    Problem 2
    Upravo na vijestima je rečeno da carinska i porezna uprava nisu dobili plaće, znaći da će sada udarati poštarinu po svakoj pošiljci nemilice tako da ne znam hoće li ti popustiti ako se žališ.

    Oni su ti naplatiti na 41 $ to jest 230kn otprilike 10% pa na sve to 22% pdv plus ti naplačuju i neki trošak za špediciju, uplatnice, papire itd.
    Izgleda strašno 126kn ali tako je to.

    Pokušaj tražiti objašnjenje za učestalu pošiljku zašto je smatraju takvom ako si ti samo naručila par postera ili sl.

    javi što je bilo
    Onda sam u sosu. mislim, kako god okrenem...

    Ucestala posiljka? Ne kuzim kako to ide...
    Mislim, sada sam narucila od 10c dosta toga, i bas zbog te carine, sto sam racunala da ce doci ako prijedje 50usd, razdijelila na 2 dijela. mislim.
    uglavnom, ne znam ni sama sto da ucinim... ako mi dodje na poster i jos 2 paketa carina, bankrotirat cu! Morat cu pisat 10c i sve im vratiti...ili da se preusmjeri negdje, npr. u zemlju clanice EU, Italiju. ne znam kako tamo bude s tim carinjenjem, al mislim da je bolje nego kod nas...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ne znam puno o tome, ali mislim da mi u zagrebu nismo nikad placali carinu.. bar ja ono jednom kad narucih novi cd i majicu.. tako da te jeftinije ispadne da ti netko naruci u zg i stavi na bus za ri, hehe :) al kazem, ne znam puno o tome pa bolje da čkomim..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • killroykillroy Posts: 739
    da...nikad nisam platio carinu za nikakvu knjigu, majicu, cd...
    Neko te gadno zaj...
    A ti carinici su katastrofa...nemaju pojma sta se smije carinit, sta ne smije, sve od oka...Ponekad se treba borit s njima...recimo moj brat je narucio stetoskop, sto ulazi pod medicinsku opremu i onda su mu rekli da on to ne moze dobit jer da je to neka medicinska oprema i ima posebna pravila za uvoz...sto naravno nije istina kad se o stetoskopu radi jer ga valjda mozes kupit bilo gdje...i onda se mjesec dana svadjo s njima...trazio sefa carine...ma ono...debili...na kraju je ipak nekako dobio to...
    bas smo banana drzava
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: :( za situaciju oko carine... nažalost, osnovno pravilo je ipak da, ako nema izričitog izuzetka, ostaje na cariniku/ci da odluči što hoće, a što neće carinit...
    ali da je istina da najčešće pojma nemaju koje su iznimke i što ne smiju carinit, istina je (rekao meni jednom jedan srednje pozicioniran šef iz Carine da je tako tj. da se hoće ubit kad ide u kontrole pa kad vidi kako carinici pojma nemaju koja se stopa na što primjenjuje)... Sid pitaj ih na fino zakaj su to carinili, jer ipak mogu, a treba ti da te ne zapamte - hbg, ali tak je... :(

    a osim toga bismo htjeli obavijestit sudiju da smo tek sad uspjeli doći do kompa i da se bacamo na glasanje, ali da nas ipak sačeka malo ako koju minuticu prebacimo 22h. pliiiiz :o (iako ćemo vjerojatno stići, ali traje to malo kod nas)
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    a osim toga bismo htjeli obavijestit sudiju da smo tek sad uspjeli doći do kompa i da se bacamo na glasanje, ali da nas ipak sačeka malo ako koju minuticu prebacimo 22h. pliiiiz :o (iako ćemo vjerojatno stići, ali traje to malo kod nas)

    nema beda :) iako ćete vjerojatno napraviti nered u poretku! :D
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    Leash_VS.
    Once_Ten
    U_Lost Dogs
    Lukin_No Code
    Sometimes_No Code
    Blood_VS.
    Man Of The Hour
    Breath_Rearviewmirror
    Severed Hand_Pearl Jam
    Long Road
    Undone_Lost Dogs
    Can't Keep_Riot Act
    Dead Man_Lost Dogs
    Comatose_Pearl Jam
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sometimes_No Code
    Long Road
    Breath_Rearviewmirror
    U_Lost Dogs
    Leash_Vs
    Severed Hand_Pearl Jam
    Man of the Hour
    Once_Ten
    Lukin_No Code
    Can't Keep_Riot Act
    Comatose_Pearl Jam
    Dead Man_Lost Dogs
    Blood_Vs
    Undone_Lost Dogs

    Carina je zlo. Zalosno je sto nas deru na rupama u zakonu, pod time mislim na cijeli zakon koji je ozonska rupa o kojoj nitko pa cak ni carinici ne znaju puno, nego carine robu kako im puhne.
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: vidim sad da ima još ovih nekih koji su iz naše kasnije skupine glasača! :) anyway, ja glasam kako je niže navedeno, a precjednik moli samo još koju minuticu sudijinog strpljenja jer ima krizu sa sredinom tablice

    Once_Ten
    Breath_Rearviewmirror
    Can't Keep_Riot Act
    Undone_Lost Dogs
    Leash_VS.
    Man Of The Hour
    Long Road
    Sometimes_No Code
    U_Lost Dogs
    Severed Hand_Pearl Jam
    Lukin_No Code
    Dead Man_Lost Dogs
    Comatose_Pearl Jam
    Blood_VS.
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo: hvala sudiji na strpljenju

    Undone_Lost Dogs
    Long Road
    Leash_VS.
    Breath_Rearviewmirror
    Sometimes_No Code
    Man Of The Hour
    U_Lost Dogs
    Can't Keep_Riot Act
    Once_Ten
    Severed Hand_Pearl Jam
    Lukin_No Code
    Comatose_Pearl Jam
    Dead Man_Lost Dogs
    Blood_VS.
  • drngdrng Posts: 36
    pajo wrote:
    Iva: :( za situaciju oko carine... nažalost, osnovno pravilo je ipak da, ako nema izričitog izuzetka, ostaje na cariniku/ci da odluči što hoće, a što neće carinit...
    ali da je istina da najčešće pojma nemaju koje su iznimke i što ne smiju carinit, istina je (rekao meni jednom jedan srednje pozicioniran šef iz Carine da je tako tj. da se hoće ubit kad ide u kontrole pa kad vidi kako carinici pojma nemaju koja se stopa na što primjenjuje)... Sid pitaj ih na fino zakaj su to carinili, jer ipak mogu, a treba ti da te ne zapamte - hbg, ali tak je... :(

    a osim toga bismo htjeli obavijestit sudiju da smo tek sad uspjeli doći do kompa i da se bacamo na glasanje, ali da nas ipak sačeka malo ako koju minuticu prebacimo 22h. pliiiiz :o (iako ćemo vjerojatno stići, ali traje to malo kod nas)

    U vezi carine... kupovao sam leće, knjige i sto raznih čuda (npr. kolimator lasera za HP LaserJetII+).
    "Rule of the thumb" je da će ti vjerojatnodrapnuti carinu ako se približiš cifri od 300kn, ako naručiš preko kurirske službe, ako piše da je materijal na bilo koji način poseban (baterije, nešto veliko, nečitko napisano, ...), ako je biološki materijal i naravno ako nemaš sreće. Naravno ako je adresa na neki firmu ili pravnu osobu, špedicija ti ne gine!

    Moj savjet, kupuj samo preko pošte (neće baš sve cariniti), neka ti napišu da košta manje od 50E i neka napišu da je nešto bezveze (majica, knjiga,...)
  • drngdrng Posts: 36
    Daklem, šaljem vam moju prepisku sa Continental film&video. Možda imate male djece pa vam se učini zanimljivim. Kao i inače, "names have been changed to protect the innocnet". Ime direktora u CFV naravno nisam sakrio :)
    Proslijeđena poruka
    Šalje:drng
    Datum: 9. prosinca 2008. 21:26
    Predmet: Re: Trnoruzica, platinasto izdanje, ne radi
    Prima: <robert.berberih@continental-film.hr>


    Čini se da nisam bio dovoljno jasan. Vratio sam DVD u trgovinu, dobio drugi i oni isto nije radio, kao ni prvi. Zatim sam uzeo svoje novce natrag.

    Sadržaj ne valja, ne diskovi. Što je na njima van standarda? Nekakava zaštita? U svakom slučaju, javio sam se i Disney international, te su me oni uputili na vas, jer da oni nemogu komentirati sadržaj koji je na DVD-ima distribuiranim za naše tržište.

    Sličan slučaj sam čuo od kolegice s posla, također sa DVD-oma iz vaše distribucije. Također sam čuo i za DVD i iz distribucije Blitz-a (Spužva Bob skockani) koji ne radi na nekim DVD-ima. Da se razumijemo, imam doma dvije police pune DVD-a, barem 100 komada, od toga je 5-6 sa filmovima, ostalo su sve crtići za djecu i dokumentarci. Probao sam resetirati software prema uputama od DVD-a, tražio na netu zadnji update firmwarea, ništa nije pomoglo. Jednostavno moj LG zavrti DVD, ispiše MENU na LCD-u, i onda stane. Raodstar neće ni to, a VLC stalno vrti par sekundi sa početka menua. Doduše, moj MacBookPro vrti film, ali mi ne pada na pamet dati ga djeci da se zabavljaju sa njime pokraj playera, kućnog kina i windows stroja za igranje.

    Ako je doista na tim DVD-ima nekakva zaštita koja sprečava mene u gledanju tih DVD-a, onda bi se trebalo zamisliti nad njom, jer ne dolazi u obzir da kupujem novo kućno kino zbog par DVD-a koji ne rade na njima. Žao mi je da se to događa, ako možete ikako utjecati na ovu pojavu, to je za vas jedan vjerni kupac više.
    Ako se to nastavi, u mojoj lokalnoj trgovini i Tisku će mi rado vratiti novac za DVD koji mi ne radi.

    S poštovanjem,

    drng

    Dana 8. prosinca 2008. 18:21 Robert Berberih <robert.berberih@continental-film.hr> je napisao/la:

    Postovani

    Ispricavam se u ime Continental Film
    Ukoliko nam posaljete vasu adresu dostaviti cemo Vam zamjenski disk u sto kracem roku

    Ukoliko imate bilo kakvih dodatnih pitanja stojim na raspolaganju

    Srdacan pozdrav

    Robert

    Robert Berberih
    Director
    Video department

    CONTINENTAL FILM
    Zavrtnica 17
    10000 Zagreb, CROATIA
    Phone: +385 1 6194 660

    At 08:32 06-12-08, drng wrote:
    > Kupio sam DVD Trnoru¾ica, platinasto izdanje i otkrio kako taj DVD ne radi na naðem kuænom kinu (LG LHT6340), niti na naðem starom Roadstar DVD-u. Takoðer mi nisu uspjeli poku¹aji gledanja na raèunalu, pomoæu DVD playera koji je do¹a uz Asus-ov DVD pogon, niti je radilo u VLC playeru. LG je upravo napunio dvije godine, Roadstar 4 godine. Za WinDVD neznam, a VLC je zadnja verzija dostupna na internetu.
    >
    > Kako su ureðaji (i programi) ispravni i pode¹eni na regiju 2, te normalno pu¹taju sve ostale DVD-e, zanima me kako ste to uspjeli. Takoðer me zanima imate li kakvih prijedloga kako da nadoknadim razoèaranje moje djece i ¹to mislite, dali se vi¹e isplati kupiti ikakav DVD u va¹oj produkciji?
    >
    >
    _______________________________
    Znam da nije to baš za ovaj forum, ali što mogu kada sam živac, a čovjek je pristojno odgovorio.
  • snihsnih Posts: 1,052
    1. Once_Ten - 160
    2. Breath_Rearviewmirror - 145
    3. Man Of The Hour - 137
    4. Sometimes_No Code - 131
    5. Leash_VS. - 122
    6. Long Road - 117
    7. Severed Hand_Pearl Jam - 115
    8. Lukin_No Code - 96
    9. Can't Keep_Riot Act - 94
    10. Blood_VS. - 90
    11. U_Lost Dogs - 73
    12. Undone_Lost Dogs - 68
    13. Comatose_Pearl Jam - 63
    14. Dead Man_Lost Dogs - 59
Sign In or Register to comment.