Pearl Jam in Zagreb!

1532533535537538860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    pozdrav ljudi.. ovo s krizaljkom mi je super :) preko veze u krizaljku :D daj mene ugurajte.. tu krizaljku nitko ne bi rjesio.. bar ono ime i prezime i da budu 2 kvadratica, i upise se MM :D kako dobro..

    zadovoljan sam prvim krugom, 2/4 moje prosle, tak se to radi.. ne znam za vas, al ja ne citam poretke drugih prije nego ja glasam, da bi mi bilo uzbudljivije.. mislim da je tako bolje :)

    pa na posao..

    Soon Forget_Binaural
    W.M.A._VS.
    All Night_Lost Dogs
    Parachutes_Pearl Jam
    Rival_Binaural
    Glorified G_VS
    Bu$hleaguer_Riot Act
    I'm Open_No Code
    Brother_Lost Dogs
    Evacuation_Binaural
    Hitchhiker_Lost Dogs
    Pilate_Yield
    Other Side_Lost Dogs
    1/2 Full_Riot Act
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Nego, da podijelim s vama 2 PJ trenutka..

    jedan je bio TV-trenutak koji se dogodio jucer za vrijeme kviza "Uzmi ili ostavi" na hrt2 oko 20.47h, kad je lik rekao, and i qoute, "ostavljam ponudu banke, idem dalje", end of qoute, a u pozadini mu je zasvirao refren dragog nam "alive" produkta :D

    drugi se desio upravo sad, i zapravo je Comp-moment, jer se kroz zadnje 3-4 minute novog nastavka serije "Californication" (s02e10) (koja je btw jedna od top serija in juesendej), koju sam upravo pogledao, migolji "nothingman".. e to se nije dugo culo i bilo je totalno iznenađujuce.. I super mi je bilo sto nije pjesma bila bezrazlozno stavljena, nego je taman kontekst serije bio za tu pjesmu..

    eto, 2 PJ trenutka..

    mah mah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    masni wrote:

    drugi se desio upravo sad, i zapravo je Comp-moment, jer se kroz zadnje 3-4 minute novog nastavka serije "Californication" (s02e10) (koja je btw jedna od top serija in juesendej), koju sam upravo pogledao, migolji "nothingman".. e to se nije dugo culo i bilo je totalno iznenađujuce.. I super mi je bilo sto nije pjesma bila bezrazlozno stavljena, nego je taman kontekst serije bio za tu pjesmu..

    e ovo sam baš jučer pročitao na wikipediji! :D
    pearl jam woohoo!


    Glorified G_VS
    Other Side_Lost Dogs
    W.M.A._VS.
    Brother_Lost Dogs
    All Night_Lost Dogs
    Parachutes_Pearl Jam
    Soon Forget_Binaural
    Rival_Binaural
    Bu$hleaguer_Riot Act
    Pilate_Yield
    Evacuation_Binaural
    Hitchhiker_Lost Dogs
    I'm Open_No Code
    1/2 Full_Riot Act
  • pajopajo Posts: 3,292
    Super mi je kako smo u ovom novom zanosu na threadu totalno nedoživjeli da smo imali okrugli broj postova...:)
  • snihsnih Posts: 1,052
    ja sam jučer skužio da je elcielo razvalila okrugli broj, ali jednostavno nisam imao vremena to iskomentirati! :D

    a koji post je jubilarni! LOL
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jeff legenda je chatao sa ekipom što se može vidjeti ovdje:
    http://proxy.espn.go.com/chat/chatESPN?event_id=23827

    Inače highlight mi je ovo:
    Steven, Worksop, UK: What's with Chris Cornell's new album Jeff? Is he ok?
    Jeff Ament: (6:55 PM ET ) I know....I hope he is alright.

    :D

    ili ovo:
    rob (olympia): what is your ten club number?
    Jeff Ament: (7:06 PM ET ) I started that s**t....0001.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    ja sam jučer skužio da je elcielo razvalila okrugli broj, ali jednostavno nisam imao vremena to iskomentirati! :D a koji post je jubilarni! LOL

    hahahahaha, nisam skužila, ali vrijedi ga ponoviti:



    ":eek:"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    haha, još veći zakon, s navodnicima izgleda k'o da ima slušalice na ušima. svira mu, naravno, PJ! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    haha, još veći zakon, s navodnicima izgleda k'o da ima slušalice na ušima. svira mu, naravno, PJ! :D
    Iva: meni više izgleda ko da mu svira novi album od cornella :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: meni više izgleda ko da mu svira novi album od cornella :D

    LOL :D

    a može i PJ, recimo da je smajlić hardkor grandžer, i po prvi put čuje "last kiss".
  • masnimasni Posts: 1,657
    sad kad ste vec spominjali jubileje, bacih ja oko i na svoj :D

    ovo s jeffom mi je predobro, bas sam se nasmijao :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva:
    Other Side_Lost Dogs
    Glorified G_VS.
    Rival_Binaural
    Soon Forget_Binaural
    Parachutes_Pearl Jam
    Bu$hleaguer_Riot Act
    I'm Open_No Code
    Pilate_Yield
    Hitchhiker_Lost Dogs
    W.M.A._VS.
    1/2 Full_Riot Act
    All Night_Lost Dogs
    Brother_Lost Dogs
    Evacuation_Binaural

    A sad i par misli: :)
    a) o glasanju: ne gledam liste drugih glasača, samo ih preletim nakon glasanja (bar u ovim početnim krugovima, kasnije ih nakon glasanja temeljitije pogledam, ali ionako zaboravim ko je kak' glasao pa mi to i nije od neke koristi. Super su mi komentari glasača jer mi je to fun, a još na početku naših sado-mazo navada odustah od uzrujavanja ko je kak' glasao. Glasam uvijek tako da sve ponuđene pjesme poslušam u studio verziji (equal treatment za sve). Eto ti odgovora od mene kolega masni. :)
    b) o bendu: jebate koji bend slušamo!!! mislim stvarno, kad mi se na drugom krugu već dešava fenomen da za skoro svaku pjesmu koju taj tren slušam mislim da ću ju staviti na 1. mjesto! mislim stvarno momci! :D
    c) o riječima: jebate koje riječi već kod ovih ko fol lošijih pjesama!!! :D

    toliko od mene. pardon my French i hvala na pozornosti! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo:

    Other Side_Lost Dogs
    Glorified G_VS.
    Soon Forget_Binaural
    W.M.A._VS.
    Parachutes_Pearl Jam
    Hitchhiker_Lost Dogs
    All Night_Lost Dogs
    1/2 Full_Riot Act
    Rival_Binaural
    Bu$hleaguer_Riot Act
    I'm Open_No Code
    Pilate_Yield
    Evacuation_Binaural
    Brother_Lost Dogs
  • RijekaRijeka Posts: 801
    WMA_VS
    Rival_Binaural
    Pilate_Yield
    Brother_Lost Dogs
    1/2 Full_Riot Act
    I'm Open_No Code
    Other Side_Lost Dogs
    All Night_Lost Dogs
    Hitchhiker_Lost Dogs
    Soon Forget_Binaural
    Glorified G_VS
    Bushleaguer_Riot Act
    Evacuation_Binaural
    Parachutes_Pearl Jam
    Death or glory!

  • "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Adelaide 17/11/2009, Melbourne 20/11/2009, Sydney 22/11/2009, Melbourne (Big Day Out Festival) 24/01/2014
  • masnimasni Posts: 1,657
    jel ono prosle godine bio cijeli into the wild nominiran za soundtrack za oscara? ako me sjecanje ne vara..

    super za ovu nominaciju, al mislim da je malo konkurencija (imenima za grammy) jaca.. pjesme nisam cuo.. a uostalom, nije nas eddie za ove ceremonijale, složismo se prosle godine :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma cool da su ovi blesavi američanci opet skužili da eddie i PJ postoje, ali nama ne trebaju neke tamo razvikane nagrade da nam se kaže tko je najbolji!!! we are borg (freaks) and we know that already... :)

    nego, rise mi je tak lepa pjesma... guaranteed mi nije bila toliko jaka... sad slušam long nights i sva sam se naježila... i dođe mi da zaplačem od ljepote... pa moraš obožavati autora nečega ovakvog!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je long nights No.1 od kad sam prvo cuo into the wild ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    meni je long nights No.1 od kad sam prvo cuo into the wild ;)


    huh, what to say... great minds think alike... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Niko,
    bježite iz DU... loše vam se piše u prosincu... :)

    http://www.index.hr/vijesti/clanak/prosinac-dubrovniku-donosi-thompsona-coloniju-jinxe-i-pucanje-kamenja-na-stradunu/412259.aspx

    a ovi iz Pule su zakon kako ovoj seljačini ne daju da svira u areni... kužiš ti njega... ako je tamo svirala npr alanis, pa mora moći i on!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    Muž me tjera bolesnu da glasujem...

    W.M.A._VS.
    Pilate_Yield
    Glorified G_VS.
    1/2 Full_Riot Act
    Rival_Binaural
    Parachutes_Pearl Jam
    Evacuation_Binaural
    Soon Forget_Binaural
    Other Side_Lost Dogs
    All Night_Lost Dogs
    Brother_Lost Dogs
    I'm Open_No Code
    Bu$hleaguer_Riot Act
    Hitchhiker_Lost Dogs
  • snihsnih Posts: 1,052
    Shela, molim te glasove! Pliiiiiiiiiiiiiz! Slijedeći krug nas nestrpljivo čeka! ;):)
  • Ma Rijeka je zakon! Najrock grad u Hrvata (a mozda i sire). Evo, ni kisa ni nevrijeme nece nas zaustaviti za veliku festu na Korzu.
    Al nekima ipak nismo dovoljno cool da bi dosli, kao npr. u Dubrovnik :D:p
    Vis, koju scenu oni imaju. Zao mi je, Niko :(
    http://www.rirock.com/rirock-novosti/u-satoru-uz-fit-my-buddy-moose-i-ostale/
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasica wrote:
    Niko,
    bježite iz DU... loše vam se piše u prosincu... :)

    http://www.index.hr/vijesti/clanak/prosinac-dubrovniku-donosi-thompsona-coloniju-jinxe-i-pucanje-kamenja-na-stradunu/412259.aspx

    a ovi iz Pule su zakon kako ovoj seljačini ne daju da svira u areni... kužiš ti njega... ako je tamo svirala npr alanis, pa mora moći i on!!! :)

    A što da ti rečem...katastrofa. Nije mu prvi put u Gradu ali na Stradunu mu baš nisu trebali dopustiti da zabija mać. Seljaci...jučer na radiju sam čuo kako ga reklamiraju zgadilo mi se, ne bi da Papa opet dolazi, tip je na radiju govorio Marko nam dolazi kao da su najbolji kućni prijatelji...ma sranje bolje da ne razmišljam o tome.
    A sigurno me neće biti u Gradu čim odradim Božićni posao bježim u Rijeku pa dalje ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    glede prosvjeda "stegnite vi remen, bando lopovska", ja sad idem pa ako će se još neki buntovnik s ovog foruma naći na istom mjestu danas u ZG daj se javite!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jel' naš meet-up sutra, ili sam ja zabrijala?
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    jel' naš meet-up sutra, ili sam ja zabrijala?
    Iva: je, je! sorry kaj se nismo mi sami ponovno očitovali, ali tek smo stigli s posla pa još nismo stigli. :o
    anyway, sutra je kod nas od 17h nadalje afternoon tea. mi provajdamo kolače i koji sokić, a tko hoće štogod žešće nek' donese (imamo mi nekog alkohola doma, ali nas je strah da će jurasica sve pocugat pa da ne bu ostalo za nas ostale :D)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Važna obavijest!!!

    Zbog želje da se igrica završi prije nego što jurasica odluči donijeti novi život na planetu, a imamo još podosta krugova za riješiti, odlučujem slijedeće (u tome sam dobio potporu i od samog veleštovanog predsjednika): od danas nadalje svaki će glasački krug trajati 24 sata. Zato, molim sve glasače da se pokušaju organizirati i u predviđenom roku obaviti svoju PJ dužnost! :D
    Ako netko ne uspije glasati u nekom krugu, slobodno se može ponovo uključiti u slijedećem! :)

    Isto tako, 2. krug se prekida sada i za cca. 5 minuta objavljujem najprije rezultate, a onda i parove slijedećeg kruga.

    Konkretno, zbog toga smo u ovom krugu ostali bez glasova drugarice shele i zbog toga naizmjerno žalim, ali ovakava odluka je naprosto morala biti donešena.

    U nadi da ćete pokušati odvojiti svaki dan nekoliko minuta (odnosno sati :D ) za visokoplemenite ciljeve, primite srdačne pozdrave od sudije!

    P.S. Iako na kraju sve ovisi o majci prirodi, nadam se da ćemo na vrijeme završiti igru i onda u slavljeničkom tonu dočekati novog PJ fan-a (odnosno fan-icu)! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    1. W.M.A._VS. - 160
    2. Glorified G_VS. - 125
    3. Other Side_Lost Dogs - 112
    4. Parachutes_Pearl Jam - 105
    5. Rival_Binaural - 104
    6. Brother_Lost Dogs - 103
    7. Bu$hleaguer_Riot Act - 100
    8. Pilate_Yield - 99
    9. Soon Forget_Binaural - 98
    10. Evacuation_Binaural - 86
    11. All Night_Lost Dogs - 79
    12. I'm Open_No Code - 74
    13. 1/2 Full_Riot Act - 65
    14. Hitchhiker_Lost Dogs - 55

    Prve 4 kompozicije su se plasirale u drugi krug! ;)
Sign In or Register to comment.