Pearl Jam in Zagreb!

1501502504506507860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    It`s ofisl...Chicago 2 je u dzepu :)


    ju gou!!!

    još da nisam ljubomorna, više bih se veselila zbog tebe! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    Eto me u net kafeju u madridu i di cu nego na forum :)
    Madrid je najs al nije barci ni do koljena! danas bilo njeznih 39 stupnjeva.
    ljudi su jos triput susretljiviji, svi se nasmiju kad ih nes pitate i ful se trude pomoch, predobri su! Nocni zivot je ludilo, svaku vecer! (nista ne pocne prije ponoci a sve radi do zore, ulice krcate, a nama stan u kvartu tipa tkalcha = nema spavanja ni da oces, prebuchno je - glavno da nas je stanodavac 5 puta upozorio da ne smijemo buchit po stanu, radit partye i...- da gasimo ventilator u kupaoni jer smeta susjedima! lol! :D
    Posljedica svega je da vikendom u 9 ujutro NISTA ne radi, tek od 10, a na ulici nema ni strumfa! :) ko zagreb u 5 ujutro otprilike :D

    sutra jos u lisabon na par dana pa onda domeka! woo-hoo!

    fakat super onaj edov poster!

    vidim ni rijeci nije lose preko bare samo tako dalje!! :)
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    osim nas par luzera koji idu na more 11.08!!! :)

    ajd pa to je sam jos par dana! onda ces ti chilat, a mi cemo bit doma (bar neko vrijeme anyway ;)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    haj pipl:)

    da se napokon i ja javim
    zadnjih par dana sam malo u zbrci
    utorak pao nasred ceste s biciklom s brzinom od 50 na sat
    tocnije, otpao mi zadnji kotac:D inace se bavim brdskim biciklizmom al ovo je prvi, nadam se i zadnji ovakav slucaj...super kul proslo, par plavica i ogrebotina, bickli nis (to te ja pitam:D)
    i da bi se nakon 6 dana, dok smo ja i mama sjedili u autu, neka tipica zapicila u nas...al opet super kul proslo, jeeeeeeeeee...al jedini bed je sta auto nema ni mjesec dana

    nego da predemo na ljepse teme
    Edove setliste mi djeluju malo puno slicne onima iz 4. mjeseca, al kako bi Viktor rekao, ima jos vremena da se Ed uozbilji do šikaga:D
    inace, ima nas jos koji idu na ferije tek 15.8:D...al inace nisam neki frik od mora tako da
    i to je sve

    do sljedecg javljanja... PIS
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Iskopah nas negdje na trecoj, cetvrtoj stranici...

    Nju Jork


    Walking the Cow, Trouble, Around the Bend, I Am Mine, Dead Man Walking, I'm Open, Man of the Hour, Sometimes, Set Forth, No Ceiling, Guaranteed, Far Behind, Rise Up, Millworker, Soon Forget, Goodbye, [Used to Walk in Chicago], Walk Hard, Drifting, Hide Your Love Away, Porch

    Encore 1:
    Wishlist, Let My Love Open the Door (w/ sing along), Society (w/ Liam), Masters of War, No More, Arc

    Encore 2:
    Hard Sun (w/ Liam and EJ)

    Let my love open the door :):):)
    Death or glory!

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    treca stranica, predzadnji thread:eek::eek:

    bump:D

    da ne bude samo spamovanje:):

    Nju Jork 2

    Eddie Vedder Solo
    New York City, NY
    United Palace Theatre
    August 5, 2008


    POSTER: http://s183.photobucket.com/albums/x...rrent=1bat.jpg


    MAIN SET: Walking the Cow, Trouble, Sometimes, I Am Mine, Dead Man Walking, Man of the Hour, Setting Forth, Guaranteed, No Ceiling, Far Behind, Rise, Millworker, Goodbye, Broken-Hearted, Driftin' (stopped and started over twice), Hide Your Love Away, Girl from North Country, Thumbing My Way, Porch

    1ST ENCORE: Wishlist, Here's to the State of Mississippi, Society (w/ Liam Finn), No More (Stopped, then started again), Arc

    2ND ENCORE: Hard Sun (w/ Liam Finn)


    Notes:
    - To start the show, Liam Finn sung SMALL TOWN as the Walk-Out Music!!!
    - Celebs in the crowd tonight: Tim Robbins, Susan Surandon, and Mary Kate Olsen
    - Ed messed up the lyrics on Guaranteed
    - Ed told stories about Olivia
    - Crowd sung along to "Porch"
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    hard_sun wrote:
    haj pipl:)

    da se napokon i ja javim
    zadnjih par dana sam malo u zbrci

    uf, gadno! nadam se da ćete sada dobiti na lotu ili neki ekvivalent tome... nego, koliko ozbiljno se baviš xc biciklizmom, ha? znam ja zalutati na neku utrku pa bi mogla navijati i za tebe... :)

    a što se tiče godišnjih, baš mi je drago da ima još luzera... :)

    nego shela, kad ti pichish za berlin?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    uf, gadno! nadam se da ćete sada dobiti na lotu ili neki ekvivalent tome... nego, koliko ozbiljno se baviš xc biciklizmom, ha? znam ja zalutati na neku utrku pa bi mogla navijati i za tebe...

    a što se tiče godišnjih, baš mi je drago da ima još luzera...

    nego shela, kad ti pichish za berlin?

    ti jedna jurasice... o kakvim ti luzerima pričaš??? :D

    Mi isto idemo ovaj vikend na odmor, pa do 24.8. i ne smatramo se luzerima, čak štoviše!

    Naša je brija da uvijek palimo na more krajem kolovoza i smijemo se ekipi koja je već mjesec dana na na kontinentu te ih zovemo luzerima! :D:D

    tako da...:)
  • lesteslestes Posts: 959
    a ja sutra palim na more.. :D uživajte svi di god jeste :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    snih wrote:
    ti jedna jurasice... o kakvim ti luzerima pričaš??? :D

    Mi isto idemo ovaj vikend na odmor, pa do 24.8. i ne smatramo se luzerima, čak štoviše!

    Naša je brija da uvijek palimo na more krajem kolovoza i smijemo se ekipi koja je već mjesec dana na na kontinentu te ih zovemo luzerima! :D:D

    tako da...:)


    vi ste očito napredniji od mene jalne i stvarno mi je drago zbog vas... možda i ja dostignem taj stupanj jednog dana... :) a do tada......
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sutra ja i Iva se ženimo :D

    pozdrav iz Primoštena!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Sutra ja i Iva se ženimo

    pozdrav iz Primoštena!!!

    Kakav zakon post! :):D

    Onako, kao: sutra ja i Iva idemo se na plažu kupat... (ili sam ja tako nešto očekivao u rutinskom pregledu postova) :D!

    Ovo je zaista 'd' vijest! :)

    Uživajte! :)
  • asfoasfo Posts: 315
    Čestitam!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jucer u Jerseyu je Ed bio sav pricljiv, a u jednom trenutku ga je netko pitao o rijecima Yellow Ledbettera:

    "...some guy asked what the lyrics to YL were, and Eddie was like "Wait...after all these years, you're telling me there's actually lyrics to that song?" Then, as others have said, he went on to explain that a kid's brother died in the Gulf War, and when he went for a walk he saluted an American flag, but the couple standing on the porch just stared at him and judged him by his appearance (they don't wave). You could hear a pin drop during this story, and Eddie got a little choked up..."

    E i spomenuo je nesto o novom albumu:
    "...Ed saying that he should be home working on a new album but then says, its the middle of summer do you really think that we are going into the studio..."
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Sutra ja i Iva se ženimo :D

    pozdrav iz Primoštena!!!

    a jeste ludi ko šlape!!! :)

    žao mi je što vam nismo mogli crashati na vjenčanje, ali čestitke na odvažnom koraku - znam ja da nije lako... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    a jeste ludi ko šlape!!! :)

    žao mi je što vam nismo mogli crashati na vjenčanje, ali čestitke na odvažnom koraku - znam ja da nije lako... :)
    Iva: ma kaj ne bi bilo lako! sve se može kad se hoće kaže neka narodna...:D

    nismo se jučer sjetili kad smo se navečer sms-ali s njima, ali mogli smo bili relayat sa svadbe. znamo da je bio light years...a ostatak playliste će nam onda morat dopisati sam ženik! :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    WOW!

    Cestitam Niki i Ivi, a post kojim je Niko najavio sam cin mi je zakon :D... Vivaa Las Vegas :D
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    D-day je bio very kežual, ja sam bio u bermudama i japankama Iva neku vesticu, matičar je bio skroz zabavan, stari barba koji je bio i jako kratak, na kraju je skoro zaboravio prstenove, netko je morao dobaciti iz publike; a prstenovi :)
    Večerica 10-15 prijatelja bez roditelja, mjuza u dvorišku seoske kuće u selu poviše primoštena, šogor od Ive koji diskofil je pripremio muziku i za mene ubacio i malo PJ naravno ;)
    Sve u svemu jako lijepo.

    Suta krečemo za Split na Maidena, bit će veselo na Poljudu :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Iva: ma kaj ne bi bilo lako! sve se može kad se hoće kaže neka narodna...:D

    nismo se jučer sjetili kad smo se navečer sms-ali s njima, ali mogli smo bili relayat sa svadbe. znamo da je bio light years...a ostatak playliste će nam onda morat dopisati sam ženik! :)

    PJ set lista sa fešte:
    Light Years
    Thin Air
    I am Mine
    You've got I hide your love away

    i još malo raznog materijala
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    D-day je bio very kežual, ja sam bio u bermudama i japankama Iva neku vesticu, matičar je bio skroz zabavan, stari barba koji je bio i jako kratak, na kraju je skoro zaboravio prstenove, netko je morao dobaciti iz publike; a prstenovi :)
    Večerica 10-15 prijatelja bez roditelja, mjuza u dvorišku seoske kuće u selu poviše primoštena, šogor od Ive koji diskofil je pripremio muziku i za mene ubacio i malo PJ naravno ;)
    Sve u svemu jako lijepo.

    Suta krečemo za Split na Maidena, bit će veselo na Poljudu :D

    zvuči savršeno - pretpostavljam da je i bilo... bez presinga, bez ičega... :)

    svi koji idete na maidene, uživajte!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    E, gledamo sad prilog na TV-u o dolasku Maidena u Split i o aktivnostima hrvatskog fan cluba i mogu samo reći...respect!:D
    Cekali su ih na aerodromu, napravili posebne majice koje će se moći kupit na showu i organizirali su frikin malonogometni turnir...malo je reći da je presmiješno kad dugokosi metalci igraju nogomet, ali nema veze :D

    E i predsjednik im je Juras...mislim da je možda vrijeme za nove izbore...:D:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    E, gledamo sad prilog na TV-u o dolasku Maidena u Split i o aktivnostima hrvatskog fan cluba i mogu samo reći...respect!:D
    Cekali su ih na aerodromu, napravili posebne majice koje će se moći kupit na showu i organizirali su frikin malonogometni turnir...malo je reći da je presmiješno kad dugokosi metalci igraju nogomet, ali nema veze

    ovo nam je bačena rukavica i to ćemo rješiti prilikom slijedećeg posjeta najdraže nam grupe... ni oni ziher nisu maidene dočekali tako prvi put kada su bili tu... :)
    pajo wrote:
    E i predsjednik im je Juras...mislim da je možda vrijeme za nove izbore...

    juras je kulersko prezime ali smatram da je titula NAŠEG precjednika u pravim rukama i da je nikako ne treba mijenjati... to je jednostavno takva karma... ja ću se i dalje dobro šorati i štiti integritet našeg društva i precjednika kao takvog... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    vratija se Šime...
    samo da pozdravim ekipu :D

    vidim da nema novosti o PJovom gostovanju u našim krajevima :D

    sretan rođo svima kojima nisam to poželio :)

    dobio sam imagine in cornice oriđiđi pa sad idem uživati u tome :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    dragi moji, samo da vas na brzinu sve pozdravim!
    u takvoj sam stisci s poslom, ne stignem ništa pisati ovdje...
    svoj tjedan godišnjeg koji počinje 18.8. čekam k'o ozebao sunce. uf.

    eto, da post bude čak PJ related, reći ću da je ITW original DVD napokon stigao u hrvatsku, i da sam ga kupila isti tren. :)

    e da, i čestitke mladencima! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    dragi moji, samo da vas na brzinu sve pozdravim!
    u takvoj sam stisci s poslom, ne stignem ništa pisati ovdje...
    svoj tjedan godišnjeg koji počinje 18.8. čekam k'o ozebao sunce. uf.
    Iva: da, da, sad kad si zvijezda koja snima samo udarne priloge za glavni večernji dnevnik, sad više nemaš vremena za nas, ha? ;)
    zekam te samo...vrijedno pratimo tvoj rad, čestitamo na zastupljenosti i na tako važnim prilozima poput npr. prvog priloga u Dnevniku na Dan domovinske zahvalnosti te, da te malo i pohvalimo, uživamo u osvježavajućoj objektivnosti tvojih priloga. :D go Ana!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: da, da, sad kad si zvijezda koja snima samo udarne priloge za glavni večernji dnevnik, sad više nemaš vremena za nas, ha? ;)
    zekam te samo...vrijedno pratimo tvoj rad, čestitamo na zastupljenosti i na tako važnim prilozima poput npr. prvog priloga u Dnevniku na Dan domovinske zahvalnosti te, da te malo i pohvalimo, uživamo u osvježavajućoj objektivnosti tvojih priloga. :D go Ana!


    uf, jeste me nahvalili, što da radim, osim da se crvenim i kažem 'fala!' :)

    (iako, moram reći, ovo s objektivnosti je vrlo, vrlo sklizak teren, na kojem sam vjerojatno opala koji put. profesionalne greške su neizbježne u svakom poslu, a u mom su, nažalost, javne, heh :D).
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    (iako, moram reći, ovo s objektivnosti je vrlo, vrlo sklizak teren, na kojem sam vjerojatno opala koji put. profesionalne greške su neizbježne u svakom poslu, a u mom su, nažalost, javne, heh :D).
    Iva: kakvo je trenutno stanje u državici nam, rekla bih da su urednički pritisci sigurno strašni...ali kažem, tvoji prilozi ipak odskaču od ostalih
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Iron Maiden je bio odličan kako se to od njih i očekuje.
    Poljud je bio dovoljno ponunjen sigurno preko 20 tisuća.
    Toliko metalaca na jednom mjestu od kojih 98% u Maiden majicama, nevjerovatno, ja i Doctor/Arman smo bili sigurno jedini u PJ majicama :D
    Sreli smo se na rivi prije koncerta i kasnije opet na travnjaku ko da je neki mali klub :)
    Fora od njihove turneje je što se odnosi na samo jedan njihov period (mmeni najbolji i najdraži) kao da PJ za 10 godina odlući da napravi turneju samo za Ten i VS album i odsviraju samo stare stvari...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Ljudi evo me u domaji!! home sweet home i sve to!

    Niko i Iva cestitke!! Sve najbolje! Super set lista s vjencanja :) (zakon post btw!)

    nasoj jurasici sretni praznici!!


    E sad vam moram ispricat da nam je u Portugalu bilo genijalno, a zasto??? Zbog portugalskog PJ kulta naravno!! :D Iako sam u najboljem slucaju ocekivala neki mali meetup i eventualno ogledni razgled grada s pratnjom - dobili smo 5 dana super non-stop druzenja, razgledavanja, tulumarenja, kupanja i skupa s tim nekoliko super novih prijatelja!!

    Ljudi su genijalni i jaaaako su se potrudili sve nam pokazat i pazit na nas! i kolko sam shvatila to rade uvijek sa svim posjetiteljima, ako im se na vrijeme najavi dolazak :) Stvarno su prenajs, nadam se samo da cemo im uspjet sve to vratit istom mjerom u kroejshi!!

    Toplo preporucam i portugal sam po sebi! Highlights - lisabon i sve tvrdjave i dvorci, ulichice i party kvartovi, klopa (ribe i plodovi mora na sto nacina i po dosta povoljnim cijenama, pekarne) kupanje u atlantiku - samo za one u dobroj kondiciji - valovi su ludilo, jedva prezivjele taj "kupanac" :D

    bas ste mi falili, puno sam svima pricala o nasem pj kultu i njegovim cudnim obredima i okupljanjima ;)
  • Vratija se Šime i donija frišku figu :D
    Bio sam na maidenima, bilo je preodlično. Uspio sam preživjet u headbangers pitu, bilo je puno naguravanja, jedva se disalo al vrijedilo je. sigurno je bilo više od 20 000 ljudi. ja bi reko 25 000 pa mozda cak i do 30 000. Joj, moram se malo smirit
Sign In or Register to comment.