Pearl Jam in Zagreb!

1500501503505506860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ako je tako onda Sretan Roiđendan Janko !!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    if so, SRETAN ROČKAS I MALOJ LEGENDI, JANKU THE GREAT!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    ja mislim da je pa onda sretan rođendan janku :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sretan Rodjendan najmladjem nasem PJ fanu, i najcool :)
    Dogodine na koncert! To je super rodjendanski poklon ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Op op!
    Sretan rodjendan, Janko!
    ako je danas... a ak nije onda isto! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Je, danas je rođendan malcu! :)

    Hvala svima na čestitkama!

    Danas je bio svečano odjeven u vrtiću (bila proslava) - piratske hlače i majica sa Stickman-om (koju je zalijao sa sokom pa je tijekom boravka morala biti zamijenjena)! ;)

    Dobil je od mame i tate nove bubnjeve (prethodne, koji su poklon dragih paje i Ive, je uzdrmao zub vremena ili ti snažnog udaranja). Naravno da smo ih već prije odlaska u vrtić montirali i da ih je isprobao uz prigodnu kompoziciju: WWS! :D

    Zadnjih par dana mi veli: Tata, daj mi pusti Prlđase! :D

    Danas idemo doma iz vrtića i veli mi da se bubnjar zove Matt, slično ko dućan Metro, a da je Majk isto ko onaj Majki iz Nindža kornjača! :D

    Još je dobio razne stvari, od kojih bih izdvojio prvi dinamov dres, kojeg smo večeras već isprobali na igralištu!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    sretan rodendan janku, jos puno ritmova i taktova na bubnjevima, a posebice pj koncerata:D
    i sretan rodendan wwpju (sry na kasnjenju;))
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • snihsnih Posts: 1,052
    Uz isprike za zaboravnost i usredotočenost na vlastitog PJ fan-a, želio bih čestitati rođendan, iako sa zakašnjenjem, našem dragom WWPJ-u, također vrlo mladom i perspektivnom PJ fan-u! :):)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan rodendan malom kralju!

    Jos mi ne stigose bootovi koje sam narucio, izgleda da i za New Hampshire salju preko Malmo, Sweden :D..
    Death or glory!

  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Hej svima! Sretan rođendan Anamarija, wwpj, Janko i sorry ak sam nekog zaboravila. :)

    Isto tako, čestitke Ivinom bratu na prinovi, samo nek kćerkica bude vesela i zdrava i sve bude dobro. :)

    Shela, sretan put u Španiju i Portugal, i ja odoh u petak u Baskiju (drž'te fige da me ne raznese neka bomba putem :D) malo pustit mozak na pašu i kulturno se uzdizat (jea, rajt :D).

    Budući da volim popise, dodajem se na onaj 10c članova u Hrvatskoj (isto novopečena članica).

    Veliki pozdrav svim PJ fanovima ma gdje bili, nadam se da uživate (posebno oni preko Bare ;)).
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ako se ne varam onda nas je 14 na popisu 10c, sigurno ih ima još, ona ekipa iz Gospića itd.

    Ima li načina da se dozna točan broj, popis možda. Bi li 10c dao taj podatak ako se zatraži ili je to top sikret. Presjednik i ostala diplomacija možemo li to otkriti??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    hola moji pj ljudi!

    Javljam vam se iz preeeeedivne Barcelone! ovaj grad je totalni zakon!! Postao mi je broj 1 u europi nakon doma! (iako mi ljudi vele da bi se to moglo promijenit nakon lisabona :)

    Sve je jako lijepo, cisto, prezanimljivo i simpa i opusteno. Arhitektura je predobra - i stara i nova, totalno su frikovi za urbanizam! Ljudi ful susretljivi i dragi, oni ne pricaju engleski, ja znam 25 rijeci na spanjolskom al se uvijek nadjemo negdje na sredini :D Hrana odlichna, cijene tak-tak nije bas prejeftino al nije ni tragedija...
    Bile vani u klubu tipa Jabuka, na karaokama i bilo je genijalno!!! ekipa pjevala sve od rage-a i maidena pa do bitlsa (nazalost nist od pj-a, a zakasnili na predbiljezbe da nes otpjevamo :)

    Ugl toplo preporucham! Sljedecha stanica - madrid. (uf., sam ne znam kak cu se odljepit od barcelone.

    U Lisabonu cemo se nac s lisabonskim pj frikovima koji ce nam malo pokazat grad. Bas se veselim malo opet pricat s nekim o najdrazoj nam temi :D

    SRETAN ROCKAS WWPJ I JANKOOOO!!

    Niko uokvireni posteri su veri, veri najs!!

    Potatosica uzivaj i ti u ovim prostorima, mislim da ti opche nebu loshe ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Uff...Barcelona, i ja bi. Ako PJ bude svirao u Barceloni opet eto i mene a vjerovatno na tu destinaciju će me i moja ženica pratiti pa je možda odvedem i na koncert.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Aloha

    Barcelona..Meni je ta destinacija u glavi vec dulje vrijeme, ali nikako da se odlucim tamo zaprditi. Grad mi je bas prekrasan (na slikama :D)i bas bi volio u dogledno vrijeme posjetiti taj mali gradic i Nou Camp narafski..

    U NHu opet sve divno, krasno. Danas opet bio u sopingu, palo 6 cedeja, izmadu ostalog i Pj bootovi State College i Mansfield 2003. Nasao i neke seknd hend cedeje od Frusantea pa i to pokupio kad smo vec tu. Uglavnom, dok drugi kupuju robu, cipele, tenisice, ovaj krelac kupuje cedeje (i laptop baj d vej :D), mislim da necu posjecivati mall neko vrijeme. Na povratku doma se malo izgubio, pa sam jedno 2 ure s mojim ruskim prijateljima lutao autocestama New Hampshire-a i Vermonta, al sve 5, sretno stigoh svom privremenom domu u sumici...Jos je i na radio prijamniku izmedu ostalih zanimljivih pjesama pustena i Daughter, a bilo je i Fu Fajtersa, Nirvane, Decemberistsa, Metalke i tako dalje, blize..Otkrih i radio stanicu, najtinajn rak dat kom.

    Rezervirah si avioncic za Chicago, 20og idem u Boston, tamo bauljam jedan dan, 21 ujutro letim za Chicago, vracam se 23eg oko podne u Boston i navecer perjam natrag ovdje. Tako da je to ukradenih vec 4 dana slobodno, al nema veze. I mnogo sam sretan jer sam prosao prilicno povoljno s letom, oko 220 USD povratna Bos-Chi. Jest da je kompanija neki upitnik nad glavom, al valjda necu bit ko Jura Stublic na raketi.

    I jos jedna stvar, nije jos sto posto sigurno. Ali dobih povratni PM od autora ovog threada http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=296029 u kojem stoji kako ima jos jednu ulaznicu i voljan ju je prodati. Nadam se da se netko drugi nije uvalio s obzirom da mi je pm poslan pred vise od 24 sata, a mi smo opet ovdje imali problema s internetom te nisam mogao checknuti pm inbox. Al eto, nadam se da ce upaliti i da ce to biti 2 nezaboravne veceri u Chicagu!!!

    Ajd bok svima,
    Live free or die :D

    (ps, MSG butlegovi jos ne stigose u Nju Hemsir, daleko je Sijetl)

    Ajd bok sad stvarno
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    oh, dis iz ol so overvelming... ekipica putuje svugdje po svijetu, javljaju se kao da su tu negdje... ja uopće nemam filing za osjećaj da je viktor preko bare kada se tako lijepo svaki dan javi i priča kaj ima... zakon... samo jedan savjet, daj prišparaj nekaj love za doma... :) ono, ne znam kak uspiješ zaraditi to sve kaj si do sada potrošio? laptop, aviokarta, karte za koncerte... ono, ne? :)

    iva sh. - ma zakon, blago li ga se vama po prekrasnoj espanji (isto, nije da sam bila ali sam vidjela na razglednicama... :))... indžoj it!

    potatosica - ajde, samo uzmi neki buletpruf vest sa sobom i sve 5! i možda ak imaju nekaj protiv bombica, ono, za svaki slučaj... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    Bome sam si i ja mislila da otkuda rijeci tolike pare. Ah, to su ti gastarbajteri! Sad bu došel doma i još si merđu starog onog kupil kakve voze pravi stari hardkor gastići ;)
    Ajde nam pošalji neku kartu! (mislim na razglednicu) imaš fotić da nam neke slike aploadaš da vidim jel to jezero ko sa filma onog u kojem plivaju one ubojite ribe ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Stigli mi i MSG boot-ovi + DC, samo sam malo ubacio MSG 2...verzija All Night je nešto tako dobro da sam se naježio, kako su je rasturili samo radi te pjesme vrijedi uzeti taj boot a tu su još i WMA , Garden, Rats, Black Diamond itd.



    All Night !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    jurasica wrote:
    ono, ne znam kak uspiješ zaraditi to sve kaj si do sada potrošio? laptop, aviokarta, karte za koncerte... ono, ne? :)
    Da budem iskren, ne znam ni ja bas. Usparao sam si neku lovu zadnjih 10ak mjeseci prije nego stigoh ovdje, laptop sam si utuvio u glavu kupiti jos u prvom mjesecu jer je stvarno nenormalno kako nas doma deru s tom elektronikom(i svime ostalim), a ovdje sve cca 50% jeftinije..Uglavnom, najvaznije u cijeloj ovoj prici je da ne placam smjestaj i hranu ovdje gdje jesam i to mi puno znaci, jer bi se s tim na ledima pokopao. Jos me i frend obradovao mailom u kojem napominje da mi je stigla lucka placa za lipanj, na koju nisam ni racunao... :)
    I u potrazi sam za drugim poslicem, mislim ne drugim da ovo otkantam nego nesto honorarno.

    asfo wrote:
    Ajde nam pošalji neku kartu! (mislim na razglednicu) imaš fotić da nam neke slike aploadaš da vidim jel to jezero ko sa filma onog u kojem plivaju one ubojite ribe ;)

    Bit ce kartolina, ali kad se maknem iz ovog predivnog mjesta.. A neke slike sam slikao i dignuo na facebook. Morati cu to prebacit lagano na fotobaket ili nesto deseto pa pokazati non facebook forumasima. Uglavnom, nema ubojitih riba, bar se nadam. Samo kanadske guske i neke male ribice, nisu jestive kazu (ribice, ne guske :D). I necu si kupit onog starog merdu, kupit cu si novog...Ali malog, da se mogu igrat s njim brrr, brrr.. :D

    Stigose bootovi u Kroejsa, al ne u NH. Red Alert!

    I kako sam jucer lijepo otvorio s tekstom divno, krasno tako cu danas zatvorit s tekstom totalna katastrofa. Opet lijeva ko iz kabla, grmi i sijeva. Vatrogasac Mirkooo, uvijek budno pazi...
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Da budem iskren, ne znam ni ja bas.

    dobro, bitno da je sve pod kontrolom... :)

    inače, kroejša je centar svijeta! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    na kingsofleon.com mozete downloadati jednu od pjesama s njihovog nadolazeceg albuma
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    mislim dakle... pali na 3 stranicu a nitko ništa... sad ja jadna moram pisati tu nekaj bezveze da se vratimo!

    ajmo bagra! da vas čujem... :) nemojte da precjednik mora urigirati!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    kad nitko nista ne pise (mozda zato jer je kod vas 5am :D) da nas malo dignem

    Pocelo je, Boston 1 (prema relayerima)

    MAIN SET: Walking the Cow, Trouble, I Am Mine, Dead Man Walking, I'm Open, Man of the Hour, Wishlist, Setting Forth, Guaranteed (stopped), No Ceiling, Guaranteed (revisited), Far Behind, Millworker, Goodbye, It's Just a Broken Heart, Drifting, Hide Your Love Away, I'm the One, Porch

    ENCORE 1: Untitled, Small Town, Society (w/ Liam Finn), Lukin, No More, Arc

    ENCORE 2: Hard Sun (w/ Liam Finn on drums)

    Ed navodno bolestan, nisam citao cijeli setlist thread jer mi je to ko pisana verzija Santa Barbare, ili bar Marisol. Samo procitah prve 2 stranice, dovoljno za vidjeti sto je svirano. Vise u specijalnom izdanju Story-a.

    A jeste vidjeli ovo? :D:D
    http://www.careerbuilder.com/monk-e-mail/?mid=27674775
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Opet ista set lista, nadao sam se da će malo promjeniti, ubaciti koju novu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej ljudi..

    Moram vam reci da sam proteklu sedmicu bio u Zg ali suvise kratko da bi oraganizirali neko vidjanje.. Jako nam se svidjelo pa nas eto ponovo prvom priliko za koji mjesec.. Stigli smo obici Zoo i jos malo prohodati, pokupovati ono sto nema ovdje i to je to..
    Vas ostavljam u obavezi da me na vrijeme obavjestite za sljedeci big meeting pa da obavezno dodjem.. Samo gledajte da bude vikend :)

    Gledao sam Into The wild.. Pravo tuzan film koji me sjebo'.. Jos cinjenice da je radjen na osnovu stvarnog dogadjaja.. Muzika je super "sjela" pa se sada ponovo slusa soundtrack :)

    Niko, jel se vidjamo sljedece nedjelje u St? Posalji mi molim te svoj broj tel preko pm-a pa se cujemo kad budem on the face of the place..

    Peace i pozdrav svima!!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://cgi.ebay.com/EDDIE-VEDDER-SOLO-EAST-COAST-POSTER-BOSTON-PEARL-JAM_W0QQitemZ120289838177QQihZ002QQcategoryZ104990QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

    novi Ed poster, još ljepši od prvoda po meni i jako mi se sviđa što su slične boje tako da može ići isti okvir kao i na prvome.
    Pajo, Iva hoćemo li i ovoj raditi kad bude??? :D

    Doktore poslao sam ti pm.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Boston II navodni..mi veri lajks...sometimes, don`t be shy, forever young, masters of war :)


    walking the cow
    trouble
    i am mine
    dead man walking
    nan of the hour
    sometimes
    masters of war
    setting forth
    guaranteed
    no ceiling
    far behind
    rise
    millworker
    soon forget
    goodbye (incomplete)
    drifting
    hide your love away
    forever young
    porch
    don't be shy
    growin up
    wishlist
    society (with liam)
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Doctor wrote:
    Ej ljudi..

    Moram vam reci da sam proteklu sedmicu bio u Zg ali suvise kratko da bi oraganizirali neko vidjanje.. Jako nam se svidjelo pa nas eto ponovo prvom priliko za koji mjesec.. Stigli smo obici Zoo i jos malo prohodati, pokupovati ono sto nema ovdje i to je to..

    mislim dakle... zoološki i shopping ste obavili a frendove tko šiša! :) ajde, slijedeći put se javi i dodji kad nije špica sezone i kad nikoga nema doma... osim nas par luzera koji idu na more 11.08!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    http://cgi.ebay.com/EDDIE-VEDDER-SOLO-EAST-COAST-POSTER-BOSTON-PEARL-JAM_W0QQitemZ120289838177QQihZ002QQcategoryZ104990QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

    novi Ed poster, još ljepši od prvoda po meni i jako mi se sviđa što su slične boje tako da može ići isti okvir kao i na prvome.
    Pajo, Iva hoćemo li i ovoj raditi kad bude???
    Iva: o, da, da... :D super je!
    Evo mi stigli doma, mrtvi umorni od zadnjih par dana u Splitu kad smo živjeli prema ritmu koji su određivali naša četverogodišnja nećakinja i tromjesečni nećak (ludnica po danu, buđenje po noći, a mala koja je izazivala ludnicu po danu spava ko top i jedina se ne budi :)), a sutra idemo vidjeti ostatak nećaka i najnoviju zvijezdu, malu Franku. weeeeheee! :D jako se veselimo!

    Viktore čini se da ćeš uživati u koncertima ko mali prasac u blatnoj kaljuži, and you should! imaš rock outat i za nas sve u šesnaest...

    Juras, evo sutra kad se vratimo iz Požege ćemo i mi bit luzeri koji su u Zgb, da više ne budeš usamljena...ok? :D

    toliko zasad...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    jurasica wrote:
    mislim dakle... zoološki i shopping ste obavili a frendove tko šiša! ajde, slijedeći put se javi i dodji kad nije špica sezone i kad nikoga nema doma... osim nas par luzera koji idu na more 11.08!!!

    ma htio sam se javit ali smo bili prekratko a i vrijeme je bilo totalno mutno sa kišom tako da sam to ostavio za neki drugi put.. Mi ovdje samo čekamo vaš poziv i dolazimo odmah :) Znaci nemojte slucajno sljedeci meeting da mi ne javite i napravite to za vikend.. Nadam se da bi tako nesto moglo biti prije oktobra, da nas ne zakace kise jesenje.. Iz Sarajeva nosim cevape direktno sa carsije samo za tu priliku :)
    A bice i bolje drugi put, sa svima vama - imaću hrpu turističkih vodiča koji su PJ fanatici ko' ja :D


    Ljudi, htio sam kupiti najnoviju PJ Reaper majcu iz Goods ali im je nestalo "L" :( Iz vaseg dosadasnjeg iskustva koliko trebam da cekam da dobiju druge velicine?

    ED rules!!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • RijekaRijeka Posts: 801
    It`s ofisl...Chicago 2 je u dzepu :)
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.