Pearl Jam in Zagreb!

1498499501503504860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: nećemo biti uz komp nejvjerojatnije za jubilarni 15000. post, ali nas veseli što će on vjerojatno sadržavati par riječi koje će imati i ovaj naš post, a te su: 'Sretan rođendan Anamarija!' :)
    Pozdrav, odosmo na kupanac...

    p.s. - nadam se da smo te dobro napisali lestes, s vama anama/marijama nikad čovjek ne zna... ;)

    e, da, i btw, mi jutros dobili petu nećakinju (tj. trenutni score je dva nećaka i tri nećakinje), a moj braco (ovdje povremeno prisutan kao drng) je dobio drugu kćer!. jeeeee!
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow!

    Sretan rodjendan lestes!
    Mojoj mami je danas isto rodjendan :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Sretan rođendan koleginice lestes i još mnogo, mnogo godinica, koncerata PJ-a, ljubavi i svega onoga kaj te veseli! :):)

    I tako... nekako mi je baš gušt da sam zakucao ovaj 15.000 post i zbog toga jer to nije napravljeno na silu (nadodavanjem besmislenih predpostova nego spontano)! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    hvala vam :)
    I&M, dobro ste napisali ;)
    čestitam drng na prinovi :)
    i sretan rođendan killroyevoj mami :)

    sdsd :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    sdsd :D

    Sigurno razumiješ, morao sam biti siguran! :D:);)

    Ne ljutiš se kaj ti nisam prepustil post? Nadam se da ne! :)

    I da, čestitam drng-u i teti i tetku!

    Također, čestitke idu i killroy-evoj mami!
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Sigurno razumiješ, morao sam biti siguran!

    Ne ljutiš se kaj ti nisam prepustil post? Nadam se da ne!
    sve je jasno :D;)


    naravno da se ne ljutim!! :):):D
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    hey anyone want to translate this thread for your favorite croatian wannabe??? ;)


    cheers all,

    steve

    :)
    I love to turn you on
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    oj
    sretan rodendan lestes, puno svega sto si sama zelis;)
    takoder i killroyevoj mami;)

    e, i cestitke drngu, al i paji i ivi:D
    i snihu na dugo cekanom postu:D

    i pozdrav svima...uzivajte

    PIS
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • shelashela Posts: 657
    Lestes hepi brzdej tu ju, hepi brzdej tu ju, hepi brzzzzdeeej deeeear leeeeestes, he-pi br-zdej tu ju! kaj ces radit za rockas? tulumarit il kaj?

    hepi b i killroyevoj mami :)

    sretni nam i svi ti postovi!

    bok steve! would translate the thread but can't see any?

    rijeka zakon post umrla od smijeha na chucka i razne sluchajnosti ja u jadranovu i bogme je isto fajn chili. Bura and co. brrr. :/

    congrats drng na jos jednoj potomchici!! :)

    super mi je kak se svi oprastamo i dalje postamo. ja cu doduse sam do petka, nakon toga picim u espagnu i portugal (wheee) pa tko zna kad cu do kompa, al probat cu. naravno. :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Da se pridružim svim čestitkama: ređendanima, novim bebama, novim 10c članovima :D ...btw koji ste broj??? Je li prešlo 500 tisuća???

    Jučer sam odnio nove postere za uokviriti, nisam ništa radio još ove godine, totalno sam se zaželio toga sporta :) sinoć nisam mogao zaspati jer sam razmišljao kako će izgledati novi posteri ;)
    Radi se i prvi presjednikov i njegove supruge poster, ED blue print.


    Samo sam još htio reći jednu stvar:


    Jebote kol'ko nas ima, kol'ko nas ima, jebote kol'ko nas imaaaa
    i to svuda :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Da se pridružim svim čestitkama: ređendanima, novim bebama, novim 10c članovima :D ...btw koji ste broj??? Je li prešlo 500 tisuća???

    423.622! Ima još dosta 'lufta' do 500 tisućica! ;):)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    jebote, ne upalim komp jedan dan i toliko toga novoga!

    he, moja najdraža agresivko, sretan ročkas, neka ti diploma uleti ove godine te ti također želim neki jebeni posao koji se super plaća da možeš otići na bilo koji koncert koji poželiš! :)

    doktore gotovac, čestitke i tebi! čujem da su curke super - izgleda da i ja nosim jednu pa se tješim! :) a ovom prilikom bi čestitala i ponosnoj teti i tetku! :)

    sinh i ljubica, vrag vas jebi, kaj ste čekali do sada, ali dobro - bitno da sad imate priliku kupovati skuplje karte... nije to privilegija za bilo koga! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    čestitke svima i u svakoj prigodi! :)

    snihovo i asfino učlanjenje me ponukalo da pitam: koliko nas sada ima učlanjenih u tenclub? znam da je prije koju godinu tenclub dao podatke da nas u hrvatskoj ima 7 ili 8. a čini mi se da ta brojka sad već prelazi 10. :)

    jel možemo raditi listu, plizpliz? :D

    daklem, članovi:

    1. elcielo
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:

    daklem, članovi:

    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    ....
  • lesteslestes Posts: 959
    hvala još jenput :) prošel i taj dan.. napokon :D

    inače.. evo nekaj i za bebače.. ja ovo prvi put vidim sad https://secure.pearljam.com/store/product.spring?categoryId=2&sku=1152

    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    4. lestes

    ja sam 403xxx :D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    4. lestes
    5. leo
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dosadno ti je, jel tak? :)

    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    4. lestes
    5. leo
    6. juras
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    lestes wrote:
    hvala još jenput :) prošel i taj dan.. napokon :D

    inače.. evo nekaj i za bebače.. ja ovo prvi put vidim sad https://secure.pearljam.com/store/product.spring?categoryId=2&sku=1152

    o ovome nas je već niko obavijestio... negdje nakon onog prvog meet upa kod paje i ive... :) super su stvari... možda je malčice skupo, košta ko majica, ali dobro... svaka respektabilna pj beba mora imati nešto ovako! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    4. lestes
    5. leo
    6. juras
    7. pajo

    jurasica wrote:
    čujem da su curke super - izgleda da i ja nosim jednu pa se tješim! :)
    Iva: jeee! so true, curke su ti skroz super. imamo tri nećakinje pa imamo nekih saznanja o tome. :)
    kak će se zvati? mala maslinka? :D (viš, kad smo kod toga, i svi PJ momci imaju cure...kak si u trendu ;))
  • killroykillroy Posts: 739
    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    4. lestes
    5. leo
    6. juras
    7. pajo
    8. killroy
  • shelashela Posts: 657
    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    4. lestes
    5. leo
    6. juras
    7. pajo
    8. killroy
    9. shela

    bas me uvijek vesele ove liste, nismo vec dugo :)

    juras: kak to mislis da se tjesis kaj imas curku?? pa curke i jesu zakon! jos ce bit i pj fanovka :)
  • shelashela Posts: 657
    sinoć nisam mogao zaspati jer sam razmišljao kako će izgledati novi posteri ;)

    a zakon! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    jurasica wrote:
    o ovome nas je već niko obavijestio...
    promaknulo mi je.. možda zato jer mi ne treba to još :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    4. lestes
    5. leo
    6. juras
    7. pajo
    8. killroy
    9. shela
    10. ja :D (Rijeka)
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    I ja, i ja :D
    11 valjda zasad.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • 13, moja sestricna i ja
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    1. elcielo
    2. asfo
    3. snih
    4. lestes
    5. leo
    6. juras
    7. pajo
    8. killroy
    9. shela
    10. ja (Rijeka)
    11. Sid
    12. WWPJ + sister
    13. Dirty


    imena pišite molim vas :D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Must have everyone!!!!!!!!!!!

    Tek sam dobio 3 komada ali ovaj je fakat zakon, za popizdit dobar (sorry na language)

    opener...Hard To Imagine
    onda All Night pjesma zvući mrak uživo, studijsku verziju nisam obožavao ali uživo bi je trebali svirati non stop, čista petica.
    Who You Are, 1/2 Full, Love Reign O'er Me - iznenađenja
    ono najbolje i najdraže za mene WMA, jebote što je to dobro, da sam to doživio uživo srce bi mi puklo.
    Black, Porch standarno dobre
    Release u zadnjem encore, big surprise
    i za kraj All Along The Wathctower...very, very nice


    Bez obzira na kvalitetu ostalih bootova ovaj je stvarno odličan.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Must have everyone!!!!!!!!!!!
    Iva: jeeej! taj smo i mi naručili. moramo danas podsjetiti Marijevog tatu da svrati do našeg poštanskog kaslića. :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=252

    ovo sam sad otkrio, pogledajte!!!!!!!!!!!!!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.