Pearl Jam in Zagreb!

1499500502504505860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=252

    ovo sam sad otkrio, pogledajte!!!!!!!!!!!!!!!

    GE NI JAL NO! :) we are borg!

    najbolje mi je kod soon forget - prekriženo pljeskanje rukama... presmiješno... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo baš slušam Bonnaroo i zaista je fin bootleg! :);)

    Htjedoh kasti da imam sve butove skompletirane s ovogodišnje američke turneje ('ofišl') pa ako netko želi neka se javi! :)
  • drngdrng Posts: 36
    Snih, Pajo i Iva su na moru, pa bi te molio, javi mi se u vezi tih čizmo-nogu (bootlega). Baš bi htio to poslušati. Ovih nekoliko dana mi je ispunjeno raznim događajima i s vrlo malo sna.

    Hvala svima na čestitkama, mala Franka samo žmirne kada tata dođe blizu. Stalno joj se spava (bio joj je mrak 38 tjedana, pa se nije navikla na 24h režim).

    Iako je jedan koncert PJ bio strašan doživljaj a bootleg koncerta u Zagrebu mi je definitivno najemotivniji CD koji imam, moram reći da kada sam pokraj ovog malog stvorenja (47/2800, trenutno i manje), to proizvodi nevjerojatnu količinu osjećaja.
    Želim Vam da svi osjetite takvu sreću i sve ostale osjećaje koji se jave kada stojite pokraj Vašeg, malog čuda.

    Budite mi dobri i zdravi.
  • snihsnih Posts: 1,052
    drng, imaš PM! ;)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    drng, cestitam na prinovi :)

    a snih, jel moze i meni pm, ako su linkovi u pitanju. ja sam si narucio oba msg boot-a, sad me Niko nahuskao na Bonaroo boot, a vjerojatno cu uzeti jos koji, Mansfield mi se jako dopada, pa Hartford, pa WPB, Tampa i DC, a ni Camden nije za baciti.
    Death or glory!

  • drngdrng Posts: 36
    http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=252

    ovo sam sad otkrio, pogledajte!!!!!!!!!!!!!!!

    Good one.

    Ipak, pogledajte ovaj flash/mp4 video gdje čovjek u odličnom, izvrsnom izlaganju spominje jedan od ključeva uspjeha PJ (osim dobre glazbe, naravno!).
    http://www.ted.com/index.php/talks/seth_godin_on_sliced_bread.html
    Preporučam da pogledate- ako vam se ne gleda sve, od 10. do 12. minute se spominje PJ (12:20 točnije).

    U mojim očima, to im je ogromna pohvala. TED je inače fantastična stranica s brdom izlaganja, predstava i izvedbi od kojih se stvarno čovjek zamisli.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    drng wrote:
    Ipak, pogledajte ovaj flash/mp4 video gdje čovjek u odličnom, izvrsnom izlaganju spominje jedan od ključeva uspjeha PJ (osim dobre glazbe, naravno!).
    http://www.ted.com/index.php/talks/seth_godin_on_sliced_bread.html
    Preporučam da pogledate- ako vam se ne gleda sve, od 10. do 12. minute se spominje PJ (12:20 točnije).

    U mojim očima, to im je ogromna pohvala. TED je inače fantastična stranica s brdom izlaganja, predstava i izvedbi od kojih se stvarno čovjek zamisli.

    odlično... pogotovo za ljude koji rade kreativu u marketingu! interesantna stranica - hvala! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=252

    ovo sam sad otkrio, pogledajte!!!!!!!!!!!!!!!

    ajme koji smijeh predobro! level of difficulty i sl. haha to treba proucit za iducu turneju! da se asimiliramo ak vec nismo kako juras rece
  • shelashela Posts: 657
    drng wrote:
    Good one.

    Ipak, pogledajte ovaj flash/mp4 video gdje čovjek u odličnom, izvrsnom izlaganju spominje jedan od ključeva uspjeha PJ (osim dobre glazbe, naravno!).
    http://www.ted.com/index.php/talks/seth_godin_on_sliced_bread.html
    Preporučam da pogledate- ako vam se ne gleda sve, od 10. do 12. minute se spominje PJ (12:20 točnije).

    U mojim očima, to im je ogromna pohvala. TED je inače fantastična stranica s brdom izlaganja, predstava i izvedbi od kojih se stvarno čovjek zamisli.

    bas ful remarkable i istinito. mi tolko volimo pj bas zato sto su tolko posebni, ko ljuchibasta krava =) (pa kaj on ne jede milku? pa svi znaju da su kravice ljuchibaste)
    tip je bas zanimljiv i funny, malo mi lichi na onog vampircheka iz onih prvih crno/bijelih filmova :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    pa kaj on ne jede milku? pa svi znaju da su kravice ljuchibaste...
    tip je bas zanimljiv i funny, malo mi lichi na onog vampircheka iz onih prvih crno/bijelih filmova :)

    ti američanci misle da sve znaju, ali ne znaju da je milka krava ljučibasta... doduše, ovaj frajer to zna ali isto tako zna da njegova publika ne zna da je prava alpska krava zapravo ljubičasta... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    ja ću na to reći da tip ima glavu ko Žan Luk Pikar!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey jutros sam zakisio na TED situ jedno pola sata a posla preko glave...nemojte mi to više radit :D;) zakon site.

    Stigla još 2 boot-a jutros, svi imaju različite naljepnice na coveru, super izgledaju.

    Samo da mi okviri budu gotovi danas jer ne znam kako ću preživit cijeli vikend čekanja...uff!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    ja se uspjela malo dokopat kompjutera tu u dresdenu pa reko da se malo javim:) naravno prvo sto sam trazila nakon sto sam pogledala mail su bile neke pj vijesti:D pa iskopah u ovo malo vremena da je townshend rekao da su pj rasturali i da je on bio taj koji je odgovorio eda od odustajanja 1993.
    hmm i sto sam jos saznala? da je onaj neki lik iz boston red soxa dobio gitaru od eda...telecastericu...shmrc...covjek ne zna ni svirat, kaze da ce mu ovo bit poticaj...;)


    cestitam drng na tom malom cudu i nadam se da cete mi sacuvat neke linkice za te bootove dok se ne vratim:)


    i tak...sad mogu u miru ic offline:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • RijekaRijeka Posts: 801
    stigao stricek s brkovima, na autu mu pise Fedex :)...Nisu bas express, s obzirom da je shippano navodno 11.07, ali necemo sad cjepidlaciti. Najvaznije je da je barba donio kartu za Ed-a. Tocnije onaj eticket. E sad, na tom eticketu kao i na pratecoj dokumentaciji ne pise podatak, mozda ga zna netko od vas.. Je li moguce tu eticket nekako zamijeniti za fizicku, normalnu ulaznicu? Radije bih u kolekciju spremio klasicnu ulaznicu za koncert negoli komad a4 papira..

    Napokon zasjalo sunce u Novom Hemsiru, kupanjeee :)

    I used to work in Chicagooo, nooot!

    poz svima! I bratu Robertu ako ga netko ima :D
    Death or glory!

  • drngdrng Posts: 36
    Rijeka wrote:
    stigao stricek s brkovima, na autu mu pise Fedex :)...Nisu bas express, s obzirom da je shippano navodno 11.07, ali necemo sad cjepidlaciti.
    (snip-snip cut-cut)

    Inače, bilo koja kurirska služba je vrlo spor način slanja u lijepu našu. Naime, oni moraju sve poslati na carinu, pa tamo naši dragi carinici pregledaju to (1-3 dana) i onda ako se to treba cariniti (ako košta preko 100usd ili tako nešto), onda vam opale još i špediciju na to (dakle još 4 dana dok im to platimo)- čak i ako ocijene da je carina 0 (nula) kuna, što košta minimalno 300kn.

    Pošta, obična, vulgaris, je zakon. Barem u mojim očima. Babac sjedi i vidi da na kutiji piše "očne leće za drng, komda 6, ne slati na carinu", lupi pečat "idi svom vlasniku" i ja progledam. CD-ove nisam naručivao do 1995, ali protokol je isti.

    Barem ja tako mislim (IMHO).
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Što se tiće e-karata ja sam u Dusseldorfu ostao bez originala, to jest nisam dobio pravu kartu čak su mi i taj A4 uzeli na vratima....totalni bed :mad:
    na kraju koncerta ja i Ty smo tražili od security-a karte ako je netko bacio ali nismo imali sreće, na kraju Ty je našao u nekoj kanti isprintanu kartu na A4 fotokopija od originala tako da smo s time pošli doma.
    To je totanli shit kad ostaneš bez karte :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    drng wrote:
    Inače, bilo koja kurirska služba je vrlo spor način slanja u lijepu našu. Naime, oni moraju sve poslati na carinu, pa tamo naši dragi carinici pregledaju to (1-3 dana) i onda ako se to treba cariniti (ako košta preko 100usd ili tako nešto), onda vam opale još i špediciju na to (dakle još 4 dana dok im to platimo)- čak i ako ocijene da je carina 0 (nula) kuna, što košta minimalno 300kn.

    Pošta, obična, vulgaris, je zakon. Barem u mojim očima. Babac sjedi i vidi da na kutiji piše "očne leće za drng, komda 6, ne slati na carinu", lupi pečat "idi svom vlasniku" i ja progledam. CD-ove nisam naručivao do 1995, ali protokol je isti.

    Barem ja tako mislim (IMHO).
    Ali on je u USA, zato i je to malo previse cekanja.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • drngdrng Posts: 36
    Što se tiće e-karata ja sam u Dusseldorfu ostao bez originala, to jest nisam dobio pravu kartu čak su mi i taj A4 uzeli na vratima....totalni bed :mad:
    na kraju koncerta ja i Ty smo tražili od security-a karte ako je netko bacio ali nismo imali sreće, na kraju Ty je našao u nekoj kanti isprintanu kartu na A4 fotokopija od originala tako da smo s time pošli doma.
    To je totanli shit kad ostaneš bez karte :(

    Imao sam sreće prošle godine, u agenciji sam tražio umjesto Katowica kartu za Munichen, na što su odgovorili da nema problema, ali kada sam vidio da čovjek ide s nama i da mi kupuje kartu kod švercera, samo da ne iznevjeri klijenta (mene)... U trenutak sam bio sretan što sam zajedno sa svim PJ fanovima, ali bio je tu trenutak frke kako je izvjesno da neću dobiti kartu.

    U svakom slučaju, bio sam blizu slušanju koncerta iz parka, ali Mladen (ako se dobro sjećam imena) je spasio stvar!
  • drngdrng Posts: 36
    Ali on je u USA, zato i je to malo previse cekanja.


    Baš sam ispao izvan toka.... Sorry, silly me.
  • drngdrng Posts: 36
    Danas je na poslu dosta lufta pa da ne zaboravim: Sretan rođendan World Wide Pearl Jam!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo nama je danas prvi ponovno pravi ljetni dan, s ostajanjem na plaži do 8 navečer. što bi rekao moj muž: to te ja pitam! :D

    WWPJ sretan rođendan i od nas dvoje!

    @Niko: hajde pls kad uloviš vremena stavi fotke uokvirenih postera na photobucket pa stavi link ovdje. da vide svi zašto je vrijedilo slati postere u DBK na uokviravanje! :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    WWPJ, sretan rodendan i od nas dvoje. Tocnije mene jednog, al me ima za dvoje :D
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    Op op!

    Sretan rodjendan, WWPJ!
    :)
  • lesteslestes Posts: 959
    sretan rođendan, wwpj! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Pa Sretan RoČkas Wwpj!!! :)

    edit: ne znam kaj se dešava... pokušala sam gornji post napisati sve sa štampanim slovima ali mi ipada ovak... valjda nikome ne smeta, pogotovo slavljeniku, a ja se nadam da se ovo neće nastaviti...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: Weeeheee! Super su svi, a naš EV je isti ovakav kao i Nikin! :D Za MSG I se još nismo odlučili kako hoćemo...
    Marko i vjeverica su genijalni! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534

    veeeeriii naaajssss!!! iako ne znam gdje ti svi stanu, ali to je ionako manje bitno! najbitnije je da markeca to interesira i očito jako sviđa... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Hvala svima
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: molimo još potvrdu od cijenjenih roditelja male legende, ali čini nam se da je danas dan kad treba vikati: SRETAN ROĐENDAN JANKO! :D
Sign In or Register to comment.