Pearl Jam in Zagreb!

1497498500502503860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Preskočio sam 2 boot-a sve ostalo sam naručio, znaći 11 komada, ali tek mi je jedan stigao tako da još ne mogu ništa komentirati. Kad ih poslušam javim ti.

    A mogu ti ih/vam spržiti ako treba.

    hvala, ali ja slično brijem kao ti pa preferiram originale a ne kopije... ipak je to moj najdraži bend pa se osjećam kao da kradem ako pržim od nekoga... a i original je original! :)

    ja onda još čekam tvoje rivjue! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih&pajo: HRVATSKA! HRVATSKA!

    Kako smo mrknuli nemce!

    Jos smo uspjeli i pogledat prijenos negdje preko weba u totalno shity kvaliteti, kao da gledaš usporenu snimku. Ali nema veze, uz hladne pivice i to se da izdržat :D:D

    E i da, naravno pričamo o košarci. :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    snih&pajo: HRVATSKA! HRVATSKA!

    Kako smo mrknuli nemce!

    Jos smo uspjeli i pogledat prijenos negdje preko weba u totalno shity kvaliteti, kao da gledaš usporenu snimku. Ali nema veze, uz hladne pivice i to se da izdržat :D:D

    pa bio vam je prijenos na dsf-u!

    HRVATSKA! HRVATSKA! :)
    pajo wrote:
    E i da, naravno pričamo o košarci. :D

    kaj naravno? obično trubite o fudbalu... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    pa bio vam je prijenos na dsf-u!
    Iva: kaže pajo da napišem da koji su luzeri, ali meni ih je ipak žao jer su fakat dali sve od sebe,onak zgureni ispred monitora, dajući sve od sebe da se ne živciraju oko prijenosa...
    jurasica wrote:
    kaj naravno? obično trubite o fudbalu... :)
    eeeee, moja Ane, košarka je bila prije svega. prva ljubav, prije nogometa, prije mene...a to se ne zaboravlja...;):)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    eeeee, moja Ane, košarka je bila prije svega. prva ljubav, prije nogometa, prije mene...a to se ne zaboravlja...;):)

    ma razumijem... i ja sam do faksa trenirala košarku, u srednjoj me zvali Rađa :) (zato kaj sam bila maničan obožavatelj) i tak... sad se priča samo o nogometu koji fakat mrzim, ukoliko ne igra hrv. nac. vrsta... ako je HRVATSKA u pitanju onda zdušno navijam za sve sportaše, ali košarka mi je isto nekak posebna... baš mi je bed zbog naše košarke danas, ali kaj ćeš... vidi rukometaše kak su super pa se opet 95% vremena trubi o nogometu...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    vidim da ovdje ima dosta radiohead fanova,a ja tek sad vidio da imam linkove za skidanje njihovih albuma :)

    Radiohead - Live at Westerpark Amsterdam (July 1, 2008)

    Radiohead - OK Computer - Lossless (FLAC)

    Radiohead - The Best Of [2008] 2CD Limited Edition


    pa ak neko hoće nek me PMa :)

    edit: danas je Stonu rođendan? :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Gunner_V wrote:
    vidim da ovdje ima dosta radiohead fanova,a ja tek sad vidio da imam linkove za skidanje njihovih albuma :)

    Thanks! Ja imam u principu sve, tak da... :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Evo cjelokupne snimke zajedno sa Real Me
    http://youtube.com/watch?v=06wN_iTRH0Q

    Apsolutno se slažem sa izrazom koji je supruga mi upotrijebila: JEBOTE! :D

    Mislim stvarno su luđaci, ovoliko dobro zvučat...e i sad kužim zakaj su tam na Porchu svi svršavali na Jeffovu izvedbu na Real Me...inače baš i ne doživljavam taj bas u cjelokupnoj svirci, odnosno uzimam ga zdravo za gotovo (vjerojatno zato što baš i nemam sluha :)), ali ovdje ga se fakat čuje...:D


    Skinuli sa tube snimku...pa stvarno im to nije trebalo koji k..... :mad:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    Skinuli sa tube snimku...pa stvarno im to nije trebalo koji k..... :mad:


    imaš tu
    http://youtube.com/watch?v=AIOWGFtVGlg :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Skinuli sa tube snimku...pa stvarno im to nije trebalo koji k..... :mad:
    Mislim da je za to odgovoran vh1.
    Google se vec duze vrijeme tuzi sa tvrtkom Viacom koja je vlasnik i MTV-a i VH1 zbog milijona spotova na YouTube-u i u zadnje vrijeme uredno skidaju sav materijal koji je vezan uz to...:(
  • shelashela Posts: 657
    Ola todos!

    Ajme LROM!!! pregenijalno! :) ma meni je taj cover bio cisti zakon od prvog slusanja, kad nas Ed zaurla onaj refren ko da me struja strefi. i to svaki put! :D

    Prof iva ima SO pravo, o'er je staroengleska inachica "over" i zvuci vise kul od obichnog overa ;) i dec it. kush'te? :)

    ak nemate kaj za radit ukucajte o'er u google i molim vas primijetite treci link :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: bye people, vidimo se za dva tjedna... nije baš ocean, ali nije ni Jadran za bacit...http://www.youtube.com/watch?v=Pch6K7KQoso
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    i ja idem sutra na more :)
    vi mi budite pametni,lijepi i sretni! :D

    i ostalima koji u međuvremenu odu nekamo želim sretan put i lijep provod-a i ostalima to želim :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    I&M: bye people, vidimo se za dva tjedna... nije baš ocean, ali nije ni Jadran za bacit...http://www.youtube.com/watch?v=Pch6K7KQoso


    IMHO bolje jadran nego bilo koji ocean!!! :) tamo ima velikih bijelih psina...

    a inače, bon voyage svima koji putuju - nadam se da vam vrijeme neće biti kao danas u zagrebu!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    svima sretni putevi i uzivajte na GO i slichnome :) ja cu isto zujat stalno negdje al postat cu kolko stignem ;)
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    IMHO bolje jadran nego bilo koji ocean!!! :) tamo ima velikih bijelih psina...

    Haha da, jeste gledali (ne bas tako) dobre stare Ralje I, II i III kao i svake godine pocetkom ljeta na nasim programima? bolesni urednichki smisao za humor, il kaj? :) ...ja gledala i nije me strah :D, mislim, ako mi se bas sad desi da me neki sharky odluchi pojest, pa kvr... i sve! ;)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Nema straha da ce te morski pas pojest.
    Neki dan bas neku raspravu imali, i kaze frend, pa kad si cula da je
    morski pas nekad nekoga pojeo? Samo zagrizu, ugirzu i puste. Ne vole oni ljudsko meso. Znaci, nema straha da ces bit pojedena, nego eventualno samo nagrizena. Nis strasno :D
    Ja koliko god volim more i uvijek obozavam roniti itd, uvijek sa nekim strahom ulazim i uranjam i drzim se obale, ili bar plivam dok ima ljudi u moru. Sad sam se malo oslobodila kad imam masku i peraje :D pa pazim dok sam pod vodom, a pomaze ako ste blizu obale u kakvoj uvali.
    Uzivajte svi na moru. Ja idem svaki dan kad je lijepo, a valjda ce uletit i kakvo mini ljetovanje.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    da,čuo sam da nas morski psi zamijene za tuljane pa nas zato grickaju :D

    zanima me hoću li dočekati jubilarnu 1000. stranicu ovog topica! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    sretan put svima koji putuju.. :) ja sam još neko vrijeme osuđena na vž.. :/
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    sretan put svima koji putuju.. :) ja sam još neko vrijeme osuđena na vž.. :/

    Svaka čast koleginice lestes! Otvorili ste jubilarnu 1000 stranu! :):)

    Sretna nam bila i nek ih se još mnogo puta toliko pojavilo! :):D
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Svaka čast koleginice lestes! Otvorili ste jubilarnu 1000 stranu!

    Sretna nam bila i nek ih se još mnogo puta toliko pojavilo!
    baš lijepo izgleda taj 1000 :)

    negooo.. znam da je meet up bil davno, al ima kakvih slika? :)

    i još pitanje za lastfmovce.. di su nestali weekly neighbours?? baš je ružan novi last.fm :(
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    Gunner_V wrote:
    zanima me hoću li dočekati jubilarnu 1000. stranicu ovog topica! :D
    nije trebalo puno čekati :D
    jesmo komunikativni :D
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    WOOOOHOOOOO!!!!!!!!

    What's up Croatia!!!!!!!!!

    BOK!

    :)


    sd
    I love to turn you on
  • asfoasfo Posts: 315
    .... a svi čekamo tko će ispucati još par postova pa da počne lov na okrugli post :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    WOOOOHOOOOO!!!!!!!!

    What's up Croatia!!!!!!!!!

    BOK!

    :)


    sd

    BOK Steve!

    since Iva and pajo left for the coast today, I am saying BOK! :)

    i približavam nas okrugljači! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    WOOOOHOOOOO!!!!!!!!

    What's up Croatia!!!!!!!!!

    BOK!

    :)


    sd
    Bok, Steve! ;):)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Supruga i ja od danas konačno članovi Ten Club-a. :)

    Sad i mi možemo kupovati skuplje karte za koncerte, dobivati božićne poklone za Uskrs... :D:D
  • masnimasni Posts: 1,657
    oj ekipa.. evo mene iz mago di umago grada..

    10 odlicnih dana, hotel 4*, bazeni sa slapovima, hrana predobra, besplatne vode, vina istarska i sokovi, novine, tenis, da ne nabrajam.. i jos te plate 2500kn :D
    caka su jedino bile 16-satne smjene na ulazima u stadion i nocnim ophodnjama, ali nema veze :)

    brdo celebsa, sto praviih, sto ne.. brdo tenisaca (ko bi reko), a kako sam ja odrastao uz tenis i igrao ga aktivno do faksa, pravi raj za mene..

    kad smo isli tamo, znao sam u busu 3 ljudova, danas imam 30 brojeva u imeniku, prezakon..

    prvi komentar iz busa poslije rotora dok smo se vozili savskom prema parkingu na ciboni: "uf, sad ce tesko biti gledat sve cure" (điđi (pravim imenom grigorijev serkavkovskis, ali od prvog dana điđi), koji je to izgovorio aludirao je na 158 (tocno u brojku) hostesa koje su s nama radile u umagu :D

    vidim da se super zabavljate youtubom (pogledao 4 puta, predobro)

    sta reci, budite lijepi, pametni i veseli preko ljeta jer ja odoh u rodni kraj za tocno 7.5h :)

    PEACE :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Gunner_V wrote:

    lijepo :)

    edit: koji ce australac ovaj put ukrasti okrugljaka? ;)

    so long, and thanks for all the fish ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Alo Kroejsa...

    Ovdje u USA zaladilo, kisa vec 3 dana ne prestaje i sve me podsjeca na Rijeku u 10om mjesecu, zavukao se u duge rukave, a vani 21.07. (dobro, vama vec 22 )..Ne mogu vjerovat da je vec mjesec dana proslo otkako stigoh u prekobarje, vec sam i mailove za jesenske ispitne rokove dobio, pa me lagano vec jeza lovi od cinjenice da treba i diplomirat jednog lepog dana ljeta gospodnjeg cca 2015 :D..

    Jucer lagani glazbeni shopping, kupilo se par cedejeva tocnije 5 i upotpunjuje se kolekcija Arcade Fire, National, Kings Of Leon. Drugi tjedan idem ponovno, raj za cedejeve ova US&A. Nasao i cd benda Explosions In The Sky, pa si i njega kupio (ako volite instrumentale, bacite uvo na ovaj bend, super su im tekstovi - nema ih :D, a meni je posebno super album The Earth Is Not a Cold Dead Place i njega sam si jucer spremio u dzep). 5 cd-a - 60 USD, raj na zemlji. Od ostalog, kupljena je majica na Chuck Norrisa, morao sam :D

    I cekam striceka iz Fedexa da mi uruci kartu za Ed-a :), valjda ce i on brzo stici na trenutnu adresu..

    Pozdrav od Lymenog :D, broje se dani do Chicaga, jos 30 komada moram prekriziti, a onda peri Mile..I u maniri pravog smrada u Chicagu se smjestio kod frenda koji je tamo takoder preko ljeta, a stanodavac mu je Rijecanin koji tamo zivi vec 10ak godina..Kakve li slucajnosti

    I sretan put i dobru zabavu svima koji idu na more, ja se brckam u ovom jezercu koliko stignem, volio bi vidjet skoljkice i racice na dnu, al ne vidim dno hehe..

    ajd bok
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.