Pearl Jam in Zagreb!

1490491493495496860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo people, nakon cijelog jutra muke s biranjem, brisanjem, slaganjem i tko zna što sve ne, fotke su tu for your enjoyment, nadam se... :)

    http://picasaweb.google.com/iva.gotovac/PearlJamAtTheMSGJune2008?authkey=Aa61ljOk1hA
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: evo people, nakon cijelog jutra muke s biranjem, brisanjem, slaganjem i tko zna što sve ne, fotke su tu for your enjoyment, nadam se... :)

    http://picasaweb.google.com/iva.gotovac/PearlJamAtTheMSGJune2008?authkey=Aa61ljOk1hA

    supersupersuper!
    :)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    kako divne slike! :)
    svaka vam čast za taj pothvat!
    dao bog da se ponovilo ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Gunner_V wrote:
    dao bog da se ponovilo ;)
    Iva: samo idući put u većem broju...:) a ne samo nas četvero (iako nemam Viktora nigdje na fotkama, ali naći ću ga već negdje, fotkali se jesmo)
  • shelashela Posts: 657
    Btw, super fotke iz NY-a :D even if I say so myself! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Btw, super fotke iz NY-a :D even if I say so myself! :)
    Iva: e, pogledaj sad još jednom, dodala sam svjetsku premijeru malog celebrityja! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    odlicne slike, prsti zadovoljstvo iz njih :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Super slike, evo i mojih s fejsbuka. Dio koji sam uspio uploadati.

    Iva, nije ni cudno sto me nema na slikama, kad imam trend dolazenja na koncerte u 5 do 12. :D

    http://www.facebook.com/album.php?aid=43048&id=671763297
    http://www.facebook.com/album.php?aid=43180&id=671763297
    http://www.facebook.com/album.php?aid=43182&id=671763297

    Iva, nije ni cudno sto me nema na slikama, kad imam trend dolazenja na koncerte u 5 do 12. :D


    A sad - trebam pomoc,

    Dvd s glazbom koji sam ponio ovdje mi ne sljaka, pa bi mi trebala usluga uploadanja necega na net.

    Radi se o:

    PJ in ZG boot
    Benaroya Hall
    Lost Dogs
    PJ Christmas singles

    i onaj Pajin link s coverima.

    Pomagajte coveku preko bare, ne znam zasto mi dvd ne radi.

    Pozz, svakim danom mi je ovdje sve bolje, kupanje i suncanje je vec pod obavezno.

    Citamo se :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    i onaj Pajin link s coverima.

    Pozz, svakim danom mi je ovdje sve bolje, kupanje i suncanje je vec pod obavezno.

    Citamo se :)
    Iva: evo linka na covere: http://www.box.net/shared/65ndae7k88, a za ostalo ćeš morati pričekati da se normalni ljudi koji nemaju napade kašljanja u 4 ujutro probude... :)
    btw, dobar život Paris! ono, malo kupanca, pa malo nabacivanja tena...ccc... :D
  • lesteslestes Posts: 959
    Mansfield 2:

    Set List: Wash, Last Exit, Save You, Severed Hand, Animal, MFC, Small Town, 1/2 Full, Corduroy, Given To Fly, Even Flow, Education, Satan's Bed, Whipping, Glorified G, Do The Evolution

    Encore 1: Bee Girl, Who You Are, Better Man/Save It For Later (Charley, Cox, Morton, Steele, Wakeling), Garden, Why Go

    Encore 2: No More, Once, Footsteps, Alive, Rockin' In The Free World with Ted Leo & The Pharmacists


    wash!! :eek: i beeeeee girl..meni je to baš slatko :o a ovo zadnje.... :)


    @viktor-imaš; pm ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, shelo, daj pogledaj opet fotke s koncerta. dodala sam tri komada koje je uslikao Bruno i ima ona od nas dvije u Vegeta majicama. :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    super fotke svi!

    @ana & sid - lijepo se provedite, verever ju gou!


    nego, nisam rekla kako mi stone super izgleda ove godine... on mi inače djeluje najmanje muški u bendu, ali mi je sada njaaamiii... :) vrag jedan... što je stariji to bolje izgleda... osim oceans spota... tamo isto super izgleda... doduše, u tom spotu ne znam kojeg bi prvo, ali nema veze - svi bi došli na red!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ne znam je li netko čuo novu alanis i kaj mislite, ali nisam baš najzadovoljnija... nekak je nabrijana, a ima i dvije stvari sa nekakvim dance beatovima - katastrofa...
    ako hoćete, možete tu poslušati novi album:

    http://www.prelistenings.de/alanis-morissette/?id=mhq
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Procitah i prve fanviewse ove godine, od sinoc. Nisam do sada nis citala, samo preletila setliste tu i tamo, cak ni pratila ih u real time...ne imah vremena, a i tesko mi nekako sve to kad vidim i cujem sto sviraju i kako je dobro tamo... :o
    A nije mi dao vrag mira, dosla sam nocas doma i na net. Prije toga nazvala Mikea na cell phone :D al nazalost nis se nije bas kuzilo. Nesto je Ed mrmljao, i dosta dostorzije bilo, no ja na net i nadjem setlist thread...pa malo citkam...ah ah
    I sad citam kako je bilo, fanviews...odlicna setlista i show. Zasad mi se svidja ova najvise i Hartford isto. No, bila bih rado na BILO KOJEM koncertu ove turneje, zbilja.
    I da, ste culi...neki cow man je plesao po stageu za vrijeme RITFW i Stone je u jednom trenutku kleknuo na koljena i sisao mu vime :eek: (jel to vime od krave, valda je)
    Ljudi da su se kidali od smijeha, i Ed je rekao WTF??? hahaah
    SUper, Stone poludi!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    OMG!
    ja sam mislila da očinstvo SMIRUJE ljude!
    :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Na neke izgleda ima suprotan efekt :D
    Koji lik. hahaha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    Mamasan trilogija :) predobro..

    cuclanje vimena, sta reći..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    http://i49.photobucket.com/albums/f282/Art4All/cowboy.jpg

    Iva: netko je stavio komentar: Stone sucks! LOL! :D
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    wevo jedna zagonetka-probajte riješiti :)

    Strucnjaci su otkrili da u ljudskom mozgu postoji "defekt" i nazvali ga ljudski bug.
    Ovaj je test genijalan ,rijesi ga ali bez olovke,papira i kalkulatora.Apsolutno samo napamet.


    Racunaj polako:



    Imas 1000 , dodas 40


    jos 1000


    dodaj 30 i opet 1000


    jos 20


    dodaj 1000 i jos 10


    UKUPNO?

    ajde pišite svoje odgovore :)
  • killroykillroy Posts: 739
    LOL!!!
    Ajd dobro...5000 ;)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    killroy wrote:
    LOL!!!
    Ajd dobro...5000 ;)

    evo još 5000
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Crazy Stone, nisam to od njega očekivao???

    Ne znam hoćemo li doći do ZG na meet up jer moram do venezie ili do padove po staklo a tako bi volio doći da čujem sve dojmove itd.

    još se javim ovih dana
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    4100
    valjda:D:D...

    je li?:eek::)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • shelashela Posts: 657
    ajmee stone je zakon!! :D LOL! Poludio skroz! (a fakat super zgleda ovu turneju, oh yeah) go stooonee!

    mansfield 2: wash i footsteps i bee girl!! aaaa!

    gunner: 4100? yees? ima neka nagrada or sth.??

    kupila sam si bas novi album od alanis (da tolki sam fan, nisam ni preslusala sve nove stvari, jos cu prokomentirat kak mi je leglo, al nisam bas jako objektivna kad je ona u pitanju. underneath mi je o.k. i versions of violence. al inace ful volim njen glas i lyricse i to sto eksperimentira s mjuzom (mozda poludila malo od my humps?? ;) ...pa cisto sploh ne vem :)

    rijeka: super fotke!! kaj si to bio na nekom koncertu?? ;)
  • masnimasni Posts: 1,657
    ja sam na 4100 stao :D

    koja slika.. gejaž totalni :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    kaj hoćete? stone je baš lud :D:)

    u subotu se vidimo na rokaju.. spriječena sam popodne pa ništ od druženja i fine hrane.. al bude još meet upova :)

    i još.. sretan rođendan, iva g.! :)
  • killroykillroy Posts: 739
    opa!!!

    Sretan rodjendan Iva! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: tenk ju pipl! :)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    gunner - 4100? :D

    Iva G. - Sretan rođendan! :)

    Stoney, Stoney... Legenda!! :D Slažem se s curkama, izgleda super!
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masnimasni Posts: 1,657
    sretan rodjendan, Iva :)

    ja jucer poslao neko motivacijsko pismo za ljetnu skolu u sarajevu (o obnovljivim izvorima)

    napisao sam da zelim konacno probat taj toliko hvaljeni burek :D
    i posjetit Doctora.. pa da vidimo hoce li me primit :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.