Pearl Jam in Zagreb!

1493494496498499860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    sad sam skuzio da mi je ovo 801. post :) mini obljetak neki..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    a onda sam skuzio koliko je socan gore spomenuti 800. post :D

    sve prsti od fanaticnosti u njemu
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pazite ovo...iz underground taperskih krugova koji vjerno prate rad našeg Marina, isplivala je jedna snimka sa njegovog blistavog nastupa na Rokaj Festu. Možete ju vidjeti ovdje, a radi se o skladbi Black s kojom je otvorio drugu večer: http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/Other/photo?authkey=VqO03IMMO7Q#5220336697295139746
    Snimio ju je iz prvih par redova neki od članova fan cluba (a čuju se i vrisci nekih uglednih članica fan cluba :)), a jedini problem je što se radi o videu extremely shitty kvalitete koji je vjerojatno sniman mobitelom. Ali to ne čudi jer je taper vjerojatno imao velikih problema unijeti i taj mobitel s obzirom na mjere osiguranja koje su bile prisutne (svi znate za novi camera policy) :D

    Eto, uživajte u ovoj rare snimci koja vam donekle može prenijeti atmosferu sa nastupa...e, i širi se rumour da postoji snimka cijelog nastupa tako da tko zna, možda se jednog dana pojavi i dvd :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hello!!
    Vratili smo se sa puta, 2 dana bez dijece izgleda kao 100 godina da si na putu.
    Nisam znao da dr.masni nastupa sad mi je baš žao što sam i to propustio.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Ma art je uvijek bio cool, zato ga i volimo :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Pazite ovo...iz underground taperskih krugova koji vjerno prate rad našeg Marina, isplivala je jedna snimka...

    meni nece pokrenut filmic, neg sam vidim slichku (mislim ok je slichka al :)
    ...a zakaj?? Hilfe?
    joj ti tejpeeeri, mislim, zaista.

    jos malo i picim u Pulu! woo hoo! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: većina je poznata, ali ipak ima par zanimljivih detalja (tko zna da li i istinitih, ali su fun) http://www.vh1.com/news/editorial/?page=1&contentId=1588708

    zanimljiv i jako simpa info o Mattu na br. 17 :D (foo, LOL!)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pajo wrote:
    Pazite ovo...iz underground taperskih krugova koji vjerno prate rad našeg Marina, isplivala je jedna snimka sa njegovog blistavog nastupa na Rokaj Festu. Možete ju vidjeti ovdje, a radi se o skladbi Black s kojom je otvorio drugu večer: http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/Other/photo?authkey=VqO03IMMO7Q#5220336697295139746
    Snimio ju je iz prvih par redova neki od članova fan cluba (a čuju se i vrisci nekih uglednih članica fan cluba :)), a jedini problem je što se radi o videu extremely shitty kvalitete koji je vjerojatno sniman mobitelom. Ali to ne čudi jer je taper vjerojatno imao velikih problema unijeti i taj mobitel s obzirom na mjere osiguranja koje su bile prisutne (svi znate za novi camera policy) :D

    Eto, uživajte u ovoj rare snimci koja vam donekle može prenijeti atmosferu sa nastupa...e, i širi se rumour da postoji snimka cijelog nastupa tako da tko zna, možda se jednog dana pojavi i dvd :D



    hočemo boot ili dvd a i poster od ovog nastupa naravno!!!!!!!!!!!!!!!!!
    zakon ;)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    evo mene s manu chaota
    bilo je fenomenalno...nemam rijeci kojom bi opisao dozivljaj
    MC i ekipa odrzavali atmosferu na razini a tome je i pripomogla savrsena publika, te arena sama po sebi:D
    odusevili me prijelazi muzike, onako sa zestoke na laganini i to...nes prezakon
    dva puta izasli na bis, svirali oko 2,5 sata (ovo mi vec odnekud poznato:D)
    jest da mi ovo njihov prvi koncert, ocekivao sam nes vise rege, al su sve sveli vecinom na rock i tako to...tako da je bilo taman za skakat i ispucat negativnu energiju:D

    i da...jedna zanimljiva crtica
    dosao sam dole sat i po prije koncerta, sve bilo prazno...i lijepo uletio u prvi red,bio tocno ispred MC-a...al onda mi pocetkom njegovog nastupa dode poruka- ajde leo nazad na tribinu:(...al kako bi rekla shela, mame znaju najbolje:D
    bio u puli s mamom i njezinom kul ekipom.
    sve su svemu nis nije moglo pokvarit dozivljaj

    i da...nazalost nisam upoznao Ivu, culi se samo preko poruke, ali bit ce jos prilika...

    a sad vas ugodno pozdravljam i idem u horizontalu

    SEE YOU ALWAYS! (Manu Chao)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    hard_sun wrote:
    evo mene s manu chaota
    bilo je fenomenalno...nemam rijeci kojom bi opisao dozivljaj
    SEE YOU ALWAYS! (Manu Chao)

    ajde super da vam je bilo super... nismo ni sumnjali... kažeš arena bila prazna do sat i pol prije koncerta? valjda su onda počeli doletavati frikovi iz ostalih udaljenijih djelova lijepe naše... baš me zanima kad je Iva Sh. došla dole i vratila se gore... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    hard_sun wrote:
    evo mene s manu chaota
    bilo je fenomenalno...
    SEE YOU ALWAYS! (Manu Chao)

    Slazem se sa svime! Bilo ja fakat fakat jaaaako dobro!!! Ful turbo pozitiva!
    Meni i opet najbolja atmosfera nakon pj expiriensa! :)

    Na pocetku bio ful mosh pit - totalno ludilo! - (nagutali se prasine od pijeska u areni cini mi se da me jos danas skaklja po pluchima) - pa mislim da je bolje da je leo bio na tribinama buduci da je bio solo ;) (a ne ko neki soleri u londonu na pj-u, u prvom redu prosle godine kad mi je neka teta pala na glavu - doduse nakon toga me Ed osobno pitao dal sam dobro, pa mi nije bilo tak grozno... ;)

    Leo: ma bit ce jos prilika da ti ekipa ugnjechi rebra i bubrege, nabije te na ogradu i padne ti na glavu - al za to fakat moras ic bez mame ;) i s kojim frendom just in case. i meni zao kaj se nismo na kraju nasli al bumo i to jednom zbavili!

    Nakon par stvari se ekipa umorila, pa smo svi fino civilizirano djuskali i mrmljali na raznim jezicima na kojima dotichni pjeva (ko fol znamo sve rijechi :)

    Manu chao i dalje ruuulz!!! I isla bi opet any time!!! Radio Bemba! (The name Radio Bemba refers to the word-of-mouth system used by Cuban-led rebels under Fidel Castro and Che Guevara to communicate with each other in the forest of the Sierra Maestra in the early days of the Cuban Revolution. - zanimljivo
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    baš me zanima kad je Iva Sh. došla dole i vratila se gore... :)

    LOL! tek sad skuzila :) ...ja se tu brinem za mladje clanove kulta, a ti tako! ;D
    (e da, jucer sam bila dosta otraga, blize tribinama...am getting old :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ne mogu dobit slobodno prvih par dana u Kolovozu jer je to najzaposleniji tjedan tokom cijelog ljeta, tako da nista od mog Veddera u Bostonu. Fakin shit, kako bi rekli Vatrogasci..Spoiler dana, a bus do Bostona bi me kostao samo 50 usd i to povratna karta. Tako da ne mogu ni u New York jer je taj isti tjedan u pitanju, a Chicago i Washington bi me trazili minimum 4 ili vise dana za gore-dole, a toliko si ne mogu priustiti. Milwaukee je van svih kombinacija jer bi vjerojatno trebao postati lokalna prostitutka da se dovucem do Viskonsina.

    Probat cu sredit Washington...
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Ne mogu dobit slobodno prvih par dana u Kolovozu jer je to najzaposleniji tjedan tokom cijelog ljeta, tako da nista od mog Veddera u Bostonu. Fakin shit, kako bi rekli Vatrogasci..
    Iva: damn! vrit i jezero i kolibice i cijeli lodge... :(
  • masnimasni Posts: 1,657
    baš piti :(

    al dok ima nade, nema predaje.
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: probably old news većini ovdje (pa tako i mom mužiću zasigurno ;)), ali nisam znala da ih ljuti čak i dilanje audience recordingsa ako se radi o showu za koji postoji službeni boot
    http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=5560040&postcount=3798
  • masnimasni Posts: 1,657
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    Rijeka wrote:
    Ne mogu dobit slobodno prvih par dana u Kolovozu jer je to najzaposleniji tjedan tokom cijelog ljeta, tako da nista od mog Veddera u Bostonu. Fakin shit, kako bi rekli Vatrogasci..Spoiler dana, a bus do Bostona bi me kostao samo 50 usd i to povratna karta. Tako da ne mogu ni u New York jer je taj isti tjedan u pitanju, a Chicago i Washington bi me trazili minimum 4 ili vise dana za gore-dole, a toliko si ne mogu priustiti. Milwaukee je van svih kombinacija jer bi vjerojatno trebao postati lokalna prostitutka da se dovucem do Viskonsina.

    Probat cu sredit Washington...

    a bemu misha!!! :( a da budes bolestan tih dana?? il na nekoj ful bitnoj svadbi?? ;) nije ti dosta sam dan il dva? da probas nac zamjenu? platit nekom da te mijenja? (ono kaj bi ti zaradio u tih par dana, ne znam kolko bi ti to bio bed financijski) da im odradis to nekak? prekovremeni sad i nakon? sori ak pitam bedastoce, vjerojatno si sve to vec probao, al fakat je to banana, kad si vec tam...kuzis, bed mi je ko da sam ja tam i ne mogu ic!
    sretno u svakom slucaju i znas da ti mi svi drzimo fige! nedaj se! i sjeti se da si ipak s balkana i da nista nije nemoguche! :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    shela wrote:
    sretno u svakom slucaju i znas da ti mi svi drzimo fige! nedaj se! i sjeti se da si ipak s balkana i da nista nije nemoguche! :)

    CHICAGO CALLING!!!!

    dobio 3 off dana, drz`te fige da sutra sredim ticketmaster...
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    CHICAGO CALLING!!!!

    dobio 3 off dana, drz`te fige da sutra sredim ticketmaster...
    Iva: Weeeeheeeee!!!! :D Držimo fige!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    To Viktore svaka čast!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pas mater i ticketmasteru..nis zasad...
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    Jeeee! ma glavno da si free, pa ces skopat nekak koju kartu :) sretno!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    pas mater i ticketmasteru..nis zasad...
    Iva: Kaže Mario da je danas čitao da dragi ticketmaster vara ljude samo tako jer da karata na njihovom siteu nestane za 10 sekundi, a da ih odmah nakon toga ima na siteovima na kojima se legalno preprodaju karte, a koji su isto u njihovom vlasništvu. Po višestruko većim cijenama, dakako.
    tak da ako te u džepu žulja od 200 - 2000 USD skokni na http://www.stubhub.com i tamo ćeš ih naći...:(

    ima za vjetroviti grad već od 109USD, ali su dva komada pa svaki toliko. najniža cijena, a da se prodaje samo jedna karta je 125USD. moram priznati da bih na tvom mjestu ako bih ikako mogla svakako pljunula tu lovicu za to iskustvo...SRETNO!!!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    :)

    bolje da ne kazem koliko sam pljunuo, sa porezima i shippingom izaslo cca koliko bi izasle dvije karte, ali jednom se zivi. Drugu se nadam ubost po nekoj normalnoj cijeni od neke dobre dusice koja ce se smilovati kad joj kazem da sam dosao all the fuckin way from Croatia, a ako nis onda cu bit turist u Cikagu. Sad si stvarno ne mogu priustiti kupovinu jos jedne karte...

    I to balcony, uzet cu si dalekozorcic pa gledat `ko Mani Gotovac
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    :)

    bolje da ne kazem koliko sam pljunuo, sa porezima i shippingom izaslo cca koliko bi izasle dvije karte, ali jednom se zivi. Drugu se nadam ubost po nekoj normalnoj cijeni od neke dobre dusice koja ce se smilovati kad joj kazem da sam dosao all the fuckin way from Croatia, a ako nis onda cu bit turist u Cikagu. Sad si stvarno ne mogu priustiti kupovinu jos jedne karte...
    Iva: boli te đon!!! samo jednom se živi pa ak se samo jednom i bude išlo na Edvarda bome fakat nije bed!!! GOOOOOO VIKTOR!!!

    IMAMO HRVATSKU na EV solo showu! :D Jeeeee!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    I to balcony, uzet cu si dalekozorcic pa gledat `ko Mani Gotovac
    Iva: kaj se buniš? :) vidla sam da ima i onaj neki gallery di moraš ponijet jaknu da se ne smrzneš jer zapravo sjediš vani na parkingu (a ipak je to windy city)...

    i da, kaj ti bitchaš protiv tetki gotovac?!? :D uostalom, bolje ko' mani nego ko' simona... :) (a FYI ništa to nisu prave gotovac, sve su to tetke koje su si udajom uzele prezime pa sad rade s njim to što rade, pih!) :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    Iva: kaj se buniš? :) vidla sam da ima i onaj neki gallery di moraš ponijet jaknu da se ne smrzneš jer zapravo sjediš vani na parkingu (a ipak je to windy city)...

    Ne bunium se, samo sam tuxedo ostavio u Ri :D...A ovdje u "Loch Lyme Lodge" imamo krasne leptir masnice :D
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.