Pearl Jam in Zagreb!

1487488490492493860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    Yagshemash!

    Nisam odletio, prebacio sam let za utorak, tj danas ujutro. za cca sat vremena pičim u venice na avion, u NYC stižem oko 2 i pol. Malo na knap, ali uštedila se neka lova na avio karti, a love nikad dosta. Dugo ljeto nas čeka. Tako da će sutra lagano biti "iz aviona na pj", ali nema veze. Jetlag vs redbul, nisam spavao niš, neću ni noćas. ne bi se čudio da se probudim u vladivostoku. Hvala svima na lijepim željama, nadam se da će se bar mali dio mojih planova ispuniti. Njujorkeri, javim se sutra čim krenem prema gardenu, a ostalima veliki pozdrav te uživanje u narednim mjesecima. Ja ću se javljati koliko budem u prilici, veliki pozdrav svima i ako niste s nama u gardenu ne znači da djelomično niste tamo (zvučim ko neka misica, It's ok :) )..

    Živjeli, i vidimo se na jesen na nekakvom mitapu! (Burek included)

    :)
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    odlicne su im slike.. a tko ne bi bio sretan tamo.. da se trudi ne-bit sretni nebi mogli :)

    ja nemam snage za liste... al bas me zanima kako cete proci :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    kaj ti bi da dva put sviraju present tense na msg1? :)

    Došlo je do pogreške, koja je ispravita! ;):D:D
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Amerima je zakon u NYC-u, vidi se na svakoj fotki! ;)

    @Niko
    I ja zaboravih dodat tagove na Daughter pa nek bude It's OK i kod MSG 1 i MSG 2. :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ljudi..

    Samo da kazem da zavidim onima koji su sada u NYC-u i da im želim dobar provod večeras i svakako da nam što prije prenesu dojmove..
    PJ sinoć svirao All along the watchtower.. to mi je super.. plus ubacuju hard to imagine i još mnoge nestandardne..


    i da dodam još nešto..
    Obzirom da se sve vrti oko Eura vidim da netom i među ljudima kruže svakakve priče vezane za tekmu Turksa - Hrvatska.. Mogu vam reći da je tu ona klasična: "neka komšiji umre krava" stim da pored toga ljudi ovdje imaju određenu privrženost turcima koji su donijeli islam i prenijeli dobar dio kulture na većinu stanovništva.
    Nažalost, sport je ogledalo države pa je sjeb vidjeti sve ovo što se dešava..

    Mogu reći da mi je drago što su turci prošli jer sam nekako od početka navijao za njih ali ipak Hrvatska je odlično igrala pa i sada ne mogu vjerovat da ste ispali.. Ova ekipa ima odličnu budućnost pred sobom!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey Snih je si li ispravio onu grešku??

    Samo je opener važan ako dođe do jednakih bodova, drugo nije.

    Ne znam u koje ure je koncert, ne znam koliko ću biti pri kompu kasnije, jebena je vručina tako da mi se ništa ne da.

    Čujemo se sutra za rezultate.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    sry na kasnjenju

    MSG 2

    CAN'T KEEP
    HARD TO IMAGINE
    CORDUROY
    WWS
    SEVERED HAND
    SAVE YOU
    GREEN DISEASE
    I AM MINE
    LOW LIGHT
    FAITHFULL
    EVEN FLOW
    WHO YOU ARE
    WHY GO
    BRAIN OF J
    YOU ARE
    DAUGHTER
    ALL NIGHT
    encore
    REARVIEWMIRROR
    BETTERMAN
    SMALL TOWN
    HARD TO IMAGINE
    DAUGHTER/ MODERN GIRL
    GIVEN TO FLY
    COMATOSE
    CRAZY MARY
    encore
    ALIVE
    BLACK
    ALL ALONG THE WATCHTOWER
    GUARANTEED:)
    RITFW

    MALO DUZE...IPAK JE OVO MSG 2:D:D:D
    AKO SU MOGLI 31 SVIRAT U DCU...:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • snihsnih Posts: 1,052
    hard_sun wrote:
    sry na kasnjenju

    MSG 2

    CAN'T KEEP
    HARD TO IMAGINE
    CORDUROY
    WWS
    SEVERED HAND
    SAVE YOU
    GREEN DISEASE
    I AM MINE
    LOW LIGHT
    FAITHFULL
    EVEN FLOW
    WHO YOU ARE
    WHY GO
    SOLAT
    BRAIN OF J
    YOU ARE
    DAUGHTER
    ALL NIGHT
    encore
    REARVIEWMIRROR
    NO MORE
    BETTERMAN
    SMALL TOWN
    HARD TO IMAGINE
    DAUGHTER/ MODERN GIRL
    GIVEN TO FLY
    COMATOSE
    CRAZY MARY
    encore
    ALIVE
    BLACK
    ALL ALONG THE WATCHTOWER
    GUARANTEED:)
    RITFW
    YELLOW LEDBETTER

    MALO DUZE...IPAK JE OVO MSG 2:D:D:D
    AKO SU MOGLI 31 SVIRAT U DCU...:)

    Hm, hm... nisam siguran da je ovo po pravilima!!! Rekli smo da se smije staviti max. 30 kompozicija. Bilo bi možda dobro da revidiraš ovu listu, ako stigneš!
  • lesteslestes Posts: 959
    i evo setliste:

    Set List: Hard To Imagine, Save You, Why Go, All Night (With guest vocalists Fonzi Thorton, Arif St. Michael, Vaneese Thomas), Corduroy, Faithfull, Small Town, Down, Unemployable, Given To Fly, Who You Are (With guest vocalists Fonzi Thorton, Arif St. Michael, Vaneese Thomas), Whipping, 1/2 Full, Even Flow, Present Tense, Daughter, Do The Evolution

    Encore 1: Love Reign O'er Me (Pete Townshend), W.M.A. (With guest vocalists Fonzi Thorton, Arif St. Michael, Vaneese Thomas), Leash, Spin The Black Circle, Wasted Reprise, Porch

    Encore 2: No More, Crazy Mary (Victoria Williams), Comatose, I Believe In Miracles (with guest C.J. Ramone playing bass guitar) (Ramone, Ray), Alive

    Encore 3: All Along The Watchtower (Bob Dylan), Indifference

    gledam slike... vegeta majice... official water of msg :D koji red za merch.. steve dunne :):D jeste ga upoznali napokon?? ted leo was fun..

    mogu samo žaliti kaj nas više nije bilo tam ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    iva, iva, pajo: eto nas nazad s koncerta ljudi! sto da kazemo - setlistu ste vidli, a da mozemo i vristali bi vam kroz monitore da vam docaramo kako se trenutno osjecamo...znate uostalom i sami, histerija, vriska i sl. :)
    mahalo se hrvatskom zastavom i bannerom 'ZAGREB REMEMBERS' i sad si utvaramo (pajo i iva G.) da je Ed u jednom trenu zastao da pogleda i da je procitao banner (i negdje si mislio 'what the f**k, I can't get rid of these people!').
    Viktor je sretno stigao, u zadnji cas, ali bas na vrijeme, isto kao i Tyler. Shela je dobila 10c tickets i sjedila s Tylerom.
    Steve Dunne je platio pivu (GO STEVE! We owe you a beer! Keep on postin' :D)

    I da, svi su dobili majice koje su zeljeli, neki i poster, a nabavili smo i set od 4 naljepnice za pobjednika nagradne igre, kao i majicu za Bilica.

    I za kraj - bilo je preludo i crowd je bio prelud, ali na momente ipak nisu bili ni do koljena Zagreb crowdu!!!

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    awwwww :):)
    nadam se da bude vam danas još bolje! (ako je to uopće moguće) :)
    zagreb remembers! woohoo :D:D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    glasanje je završeno, što ćemo sad
    hard sun, moraš izbaciti 3 pjesme max je bio 30 komada. da ti bude lakše samo izbaci te 3 i gotovo priznat ćemo kašnjenje ali treba biti 30 song ili set lista se ne priznaje...požuri ;)

    što reći za amere i koncert pre dobro, set lista mrakuša, poster :D:D:D

    Mr. President you have my vote again :)

    Game
    u radioni su mi isprintane vaše set liste, sad ću se morat na laptopu malo više gnjavit ali s obzirom da smo samo ja Marko doma malo ću se zabaviti s time pa se vračam kasnije sa glasovima iz MSG 1.


    Je li bilo problema ako kupnje postera kakva je gužva i situacija bila????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    situacija i redosljed je sljedeći

    nakon prvog koncerta vodi

    1. snih sa 16 bodova + opener
    2. jurasica - 15
    3. wwpj - 13
    4. hard sun - 12
    5. potato girl - 10
    6. rijeka - 9
    7. dirty frankk - 7 :(

    zvanični rezultata će biti sutra kad sve provjerim na isprintanim listama
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    iva, iva, pajo: eto nas nazad s koncerta ljudi! sto da kazemo

    WOW.... slinim....
    setlista izgleda savrseno, atmosfera naravno isto - pa to je ipak New York!

    a slike su genijalne...
    ovo s Janom je predobro :D
    nemres se maknut od hrvatske di god da odes

    poster...njam....

    nego tko to drzi setlistu na zadnjoj slici???
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    iva, iva, pajo: eto nas nazad s koncerta ljudi! sto da kazemo - setlistu ste vidli, a da mozemo i vristali bi vam kroz monitore da vam docaramo kako se trenutno osjecamo...

    cool :)

    nego, ne znam da li je netko naletio na official PJ album na flickr-u... nisam provjeravao, vjerojatno su to iste one fotke koje su na pearljam.com

    anyway, albumi su tu: http://www.flickr.com/photos/pearljamofficial/

    misilm da se na ovoj fotki vidi Iva u Londonu... odmah iznad glave ovog redara, viri iza cure u bijeloj majici :Dhttp://www.flickr.com/photos/pearljamofficial/2563591278/in/set-72157605515106847/
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    OMG!! OMG!! It's like... OMG!! :eek: :D

    Taman sam si sinoć mislila kak bi bilo super da se mogu teleportirat na koncert. :D

    Btw, sviđa mi se Indifference kao closer. :)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • masnimasni Posts: 1,657
    predobra set lista.. who you are, crazy mary, WMA i indifference za kraj.. savrseno :)

    ah..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Niko - Da, za postere je bila guzva. Mi smo mislili da se posteri prodaju unutra, nakon sto udjes u venue, ali su standovi bili vani i otvorili su ih prije 17h, a ulaz je bio tek od 18,30h. Cim smo skuzili smo se odmah stali u duuuuugi line i na svu srecu dobili postere jer je nekih 5 minuta nakon nas nestalo. Danas cemo otici tamo oko 16,30, za svaki slucaj. Poster ce navodno biti isti, ali s drugim bojama.

    Killroy - setlistu drzi neki simpa Portugalac koji ju je dobio :)
  • shelashela Posts: 657
    alo prl djem ljudiii!!!! joj a ne mogu vam lagat, fakat nam je super super! :)
    jucer je bilo genijalno, konacno sam cula love reign over me i I believe in miracles sa CJ ramoneom :D wheeee!
    odlichna atmosfera, dvorana je iznenadjujuche ful ugodna i cosy :)
    bilo bi lijepo da nas ima vise, nase majice opet bile hit - stalno nas netko pitao za njih i ljudi nas naslikavali. bilo presmijesno i zakon!!!
    jos danas, ful nas zanima kaj ce danas izvest da nadmase jucerasnji dozivljaj! ...pa preksutra domov :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    fakat ne kužim di vi gledate te slike s janom, setlistama i slično.
    bila sam na flickru, pa na photo blogu naših amera, i nema ih. ili ih ja ne vidim.
    pa vas lijepo molim nekakav linkić da ih i ja mogu škicnuti. :)
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    WOOOHOOO!!!!!!!!!!!!!!

    :D

    BOK!!!!!!!!!!!!!

    Hey all!!!

    Met Pajo and Iva last night...what a joy meeting someone from the other side of the world...and thanks for teaching me the correct way to say...

    BOK!!!

    (I had it all wrong!)

    Cheers!

    sd
    I love to turn you on
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    fakat ne kužim di vi gledate te slike s janom, setlistama i slično.
    bila sam na flickru, pa na photo blogu naših amera, i nema ih. ili ih ja ne vidim.
    pa vas lijepo molim nekakav linkić da ih i ja mogu škicnuti. :)
    pa na photo blogu naših amera! ;) ne znam kak nisi vidla :confused:http://pjtour2008.blogspot.com/




    bok steve :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    prezakon koncert:eek::eek:
    bas me zanima kakav ce bit danas:)

    btw, ispravio setlistu;)
    ocigledno sam preskocio post sa ogranicenjem pjesama:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • drngdrng Posts: 36
    uff, kako sam ponosan na nase amere... moram priznati, posebno mi se svidja fora sa "Zagreb remembers" plakatom, tko zna što si oni to misle kada vide opet, opet i onda i kod sebe doma u NYC taj isti natpis.

    Ekipa, opako ste dobri! You make me proud! Sada nam se sretno vratite da se napricamo i vidimo na nekom sastanku u lijepoj našoj. Nadam se da drugi put idemo zajedno.
  • snihsnih Posts: 1,052
    New York - MSG - 25.06.2008.

    Set 1

    Release,
    World Wide Suicide,
    Severed Hand,
    Corduroy,
    All Night,
    Cropduster,
    Garden,
    Marker In The Sand,
    I'm Open,
    Wishlist,
    State Of Love And Trust,
    Even Flow,
    Who You Are,
    Rats,
    Given To Fly,
    Do The Evolution,
    Go

    Encore 1

    Inside Job,
    W.M.A.,
    Lukin,
    I Believe In Miracles,
    Better Man(Save it for Later),
    Rearviewmirror

    Encore 2

    No More,
    Last Kiss,
    Why Go,
    Black Diamond,
    Alive,
    Yellow Ledbetter

    Samo dva enocore-a i 29 kompozicija! :D

    Meni baš fina lista! :)

    Sudija, koliko ćemo mi morati para dati u baksicu za nagrade? To još nisi rekao!

    Malo sam usporedio liste i izgleda da bih se mogao osladiti! ;):):D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    javim se kasnije kad stignem u radionu sa rezultatima.
    nagrada mislim da je set stickera tako da će ulog biti minimalan.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    http://uk.youtube.com/watch?v=MtfdZNwvQfU&feature=related

    Ne znam je li ovaj link već bio postavljen, ali nije bad ponoviti i ako je bio!
    S Hurricane festivala 2007. Televizijska snimka, fino snimljeno. :)
  • lesteslestes Posts: 959
    :eek: meni je ova setlista još bolja..


    ko je onaj u vegeta majici?? :confused:
  • pajopajo Posts: 3,292
    OK, it's 3 AM, i mrtvi smo...ali in a good way!

    Bilo je sjajno, crowd jos bolji nego jucer, bend jos ludji nego jucer, definitivno boot koji se mora kupiti, setlista fenomenalna, ful su puno jammali pa je dosta stvari trajalo ful dugo, ukupno 2 sata i 45 minuta (isto kao i jucer), Matt i Mike shareali vokale na Black Diamond, i tak...:D

    Bili smo totalne maskote i svi su nas napadali sa "Are you from Croatia...woow that's awesome!" :D A naravno, zastava se opet vijorila bespucima MSG-a... ;)

    Nakon koncerta Viktor zapalio za New Hampshire (GO VIKTOR!!!!), a mi dosad bili na cugi s Tylerom, trenutno mrtvi umorni pisemo ovaj report da imate hitni info sa showa, a nastavit cemo kad se naspavamo...toliko zasad...
Sign In or Register to comment.