Pearl Jam in Zagreb!

1488489491493494860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    ko je onaj u vegeta majici?? :confused:
    Iva: to ti je Tyler, iz Kanade, ali veeeliki fan Hrvatske. Mozda dolazi u Zagreb ovu jesen pa ces ga upoznati. :)

    I da, jedino sto je bilo bed je bila teska ludnica za poster - jucer su bili super organizirani, danas koma.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    pa na photo blogu naših amera! ;) ne znam kak nisi vidla :confused:http://pjtour2008.blogspot.com/

    hehe, thanks!

    to sam si i mislila, ali sam smotana, kaj ću! :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    nakon pregleda druge runde to jest drugog koncerta rezultati su sljedeći;

    sa velikom prednošću pobijedu u oba 2 koncerta odnio je kolega SNIH!!!!

    1. SNIH 16 + 14 = 30
    2. JURASICA - 15 + 9 = 24
    3. WWPJ - 13 + 11 = 24
    4. HARD SUN - 12 + 11 = 23
    5. POTATO GIRL - 11 + 10 = 21
    6. DIRTY FRANK = 7 + 9 = 16

    Jurasica je na drugom mjestu jer se gleda najveći broj pogođenih u jednom koncertu kod izjednačenih rezultata.

    Black nisu svirali ni jednom :)

    Pogledao sam kod mene set liste, da sam zamjenio jednu za drugu imao bi po 15 pjesama na svakoj...koji looser :D

    Eto pozdrav svim učesnicima a pobjedniku sve čestitke,
    nagradu će preuzeti kad se presjednik sa suprugov vrati u domovinu :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    nakon pregleda druge runde to jest drugog koncerta rezultati su sljedeći;

    sa velikom prednošću pobijedu u oba 2 koncerta odnio je kolega SNIH!!!!

    1. SNIH 16 + 14 = 30
    2. JURASICA - 15 + 9 = 24
    3. WWPJ - 13 + 11 = 24
    4. HARD SUN - 12 + 11 = 23
    5. POTATO GIRL - 11 + 10 = 21
    6. DIRTY FRANK = 7 + 9 = 16

    Jurasica je na drugom mjestu jer se gleda najveći broj pogođenih u jednom koncertu kod izjednačenih rezultata.

    Black nisu svirali ni jednom

    Pogledao sam kod mene set liste, da sam zamjenio jednu za drugu imao bi po 15 pjesama na svakoj...koji looser

    Eto pozdrav svim učesnicima a pobjedniku sve čestitke,
    nagradu će preuzeti kad se presjednik sa suprugov vrati u domovinu :)

    Jeeeeeee....

    Slavi se pobjeda.:)

    Neka pati koga smeta... :D:D

    Reći ću da sam igrao vrlo promoćurno, pažljivo analizirajući i nisam pustio srce da me ponese! K'o Njemačka! ;)
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    evo nas na trećoj stranici :(

    spam spam spam :D
  • killroykillroy Posts: 739
    Pojavila su se dva torrenta (Tampa i West Palm beach) s ove 3 pjesme koje se nude za skidanje na mobitele.
    Presluso sam i ono...WOW!!!
    Ovo mi je do sad najbolja kvaliteta bootlega. Izvedbe su odlicne, Who you are odlicno odsvirano, dobri stari Corduroy, pa jos Sometimes...
    Ma jezio sam kolko je dobro!

    Torrenti se lako mogu nac, npr... na btjunkie.org, samo search npr... Tampa i izbaci link...necu ovdje stavljat direktne linkove da ne bi bilo po prstima.
    Ak treba netko daljnje upute nek pm-a.

    Pojavio se i Boonaroo cijeli bootleg, samo je flac...pa ima puno za skidat...
  • lesteslestes Posts: 959
    mislim da već ima i cijeli tampa.. nisam skidala još, al imam linkove.. ak ko hoće..
  • masnimasni Posts: 1,657
    nek se skuplja, neka..

    ja cu to odjednom negdje sve skinut.. ili neki mitić..

    odlicna setlista i broj 2, meni iskreno vise po volji prva, ali ne bih se bunio :D

    cestitke snihu, ipak je on nas glavni statisticar..

    viđen je da se priprema na bjelolasici i onda u badtacmanzdorfu 4 dana :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    hej hej!

    jucer bilo kao sto ste culi jos bolje nego prvu vecer. ekipa je sve nekak podigla. meni bilo super cut garden, marker in the sand, a rvm i betterman bili mrak mrak!!

    see you soon :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Zainteresiran sam za sve linkove! Hvala unaprijed svim dobrim ljudima koji će mi ih poslati! :):):)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih, viđen je da se priprema na bjelolasici i onda u badtacmanzdorfu 4 dana...zakon, umro sam od smijeha!!!

    Što se tiće bootova ja ništa ne skidam, nije to za mene.
    Ja sam naručio do sada 8 cd bootova, lijepo u kartonu da su složeni sa ispisanim pjesmama itd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    hej ekipa,

    moze mi netko postat ovdje ili na pm, svejedno, setliste eddieja s april fools tour?
    ako moze pojedinacno po koncertima.. ili link neke stranice gdje je bilo to, jos bolje :)

    fala
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Garden??? :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    Leaving New York never easy... :)
  • lesteslestes Posts: 959
    shela wrote:
    Leaving New York never easy... :)
    zar već?? :eek:

    otkad ti imaš stickmana??? :)
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Evo da nas malo bumpnem... :D Imam priču... Dosadnu i nezanimljivu, ali priču nonetheless...

    Sretna sam ko malo prase jerbo sam na najneobičnijem mjestu čula PJ. Nakon što je u pola prikazivanja u kinu prekinut film (Seks i grad, op.a.) i najavljena pauza od 15 minuta, prvo pomislih kako je to nepotrebno, ali milozvučni vokal našeg jednog i jedinog EV-a uvjerio me u suprotno. Pustili su Oceans! Haaaaaaaaalooooooooooo!!! Oceans u Dolby Surroundu, još live verzija i na kraju pjesme Eddie najavljuje State of Love and Trust, al su pustili Becka i poslije toga Coldplay. A već sam se mislila razbacat i počet headbangat na SOLAT. :D

    No, zanima me sljedeće... Jesam li loša osoba ako sam, nakon početnog stadija hiperventilacije i spoznaje da iz zvučnika dolazi Pearl Jam, htjela frendicu zamoliti da bude tiho za vrijeme trajanja pjesme? :D I onda sam poslije svima pričala kak sam u kinu za vrijeme pauze čula Oceans, baš kao vama sad tu.

    Lastane, jesam li normalna? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo da nas malo bumpnem... :D Imam priču... Dosadnu i nezanimljivu, ali priču nonetheless...

    LOL!
    Sasvim normalna reakcija!
    Volio bih da sam dozivio slicno iskustvo za vrijeme gledanja Ramba 4 ili Indiana Jonesa :)

    Ali ono...wow...Sex i grad i pearl jam u istoj prici...nisam mislio da se i tako nesto moze dogoditi :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    evo ja stigla... bilo super... ali stvarnoooo... nije kao u NY ali pecanje riba na lastovu je def cool... :)

    @snih - čestitam! zaslužio si... ja sam se isto trudila imati hladnu glavu kod sastavljanja setlista, ali moram priznati da su njihove bolje i drago mi je zbog toga... možda su ameri kupili utješnu nagradu (da se tješim malo...) :)

    @potatosica - ma da ne bi netko pričao za vrijeme sviranja PJ! imala si potpuno pravo reći TIŠINA! :) idem i ja gledati to, možda mene zadesi ista sreća... :)

    ameri, kad se vraćate, vrag ti jebi takvu ljepotu?!? :) ovo mi je nova poštapalica...

    @niko - hvala na zbrajanju glasova i općenito organizaciji svega... ja jedva čekala da vidim rezultate... moram priznati da mi je ovo zabavnije od glasanja koja je bolja pjesma...

    a sada gute niht (kako je david gray rekao na koncertu u beču - zajebo se jer ne zna njemački, ali je super ispalo...) i čujemo se sutra...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    Set List: Can't Keep, Breakerfall, Last Exit, God's Dice, All Night, Small Town, Sad, Brain Of J, Big Wave, In Hiding, Not For You/Modern Girl (Sleater-Kinney), Daughter/Another Brick In The Wall part 2 (Waters), Why Go, Jeremy, Gone, Immortality, Porch

    Encore 1: Garden, Better Man, Even Flow, Comatose, Leash, Blood/Atomic Dog(Clinton, Shider, Spradley)

    Encore 2: Smile, Do The Evolution, Alive, Fuckin' Up (Young), Yellow Ledbetter/Little Wing (Hendrix)


    opet svirali garden.. i smile!!!! :eek: i svirali blood kakav i kod nas..
    i sad ponovno čitam i vidim immortality!! mislim da je dosta izdvajanja pjesmi
    za sad.. [size=-2]little wing, fuckin' up, breakerfall..[/size] ajd dođite u europu, tu vam je lijepo :D

    poster mi nije baš nekaj.. (kolko mogu vdjet na ovoj slici :/) http://i23.photobucket.com/albums/b380/jaystumpf/06-27-08-PJ.jpg



    @potato: skroz normalna reakcija :D

    @jurasica: laaastovooo :) na kojem dijelu otoka si bila? onom zelenom ili posušenom?
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ma nisu normalni sa ovim setlistama, krvi im se napijem!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    garden i smile....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...ftw!!

    i ja bi to
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    brutalna lista.. smile, garden, immortality, između ostalog..

    nema jos ni jednog blekija :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    nema jos ni jednog blekija :)

    nisam to još ni skužila... neverjetno... ali dobro... :) neka je se ljudi opet zažele...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • snihsnih Posts: 1,052
    jurasica wrote:
    nisam to još ni skužila... neverjetno... ali dobro... :) neka je se ljudi opet zažele...

    Ima, ima Bljekija, ali tek jedno 2-3 izvođenja na dosada održanim koncertima! Manje nego inače. ;)

    Htio bih samo objaviti da sam počeo skidati butiće i do sada imam Tampu, West Napalm Beach, Washington DC i Bonnaroo. I ostale ću prikupljati kako se budu pojavljivali. Ako se nekome ne da sve skidati, a postoji zanimanje za navedenim materijalom, rado ću pripremiti na DVD i slično. Skidam u mp3 formatu, nemam živaca za FLAC, a i nemam toliko osjetljiv sluh! :D

    Fala killroyu za linkić! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ej people, eto nas, jedva živi, ali tu smo. Pajo i ja smo se naime razbolili (kombinacija urikanja na koncertima i vremena provedenog u pubovima poslije koncerata te kombinacija sparnog vremena u NYC i neistinski, polarno klimatiziranih dućana u kojima smo shopingirali u četvrtak). Shela je ok, ona se jedina vratila i živa i zdrava, mi samo živi. :)

    U svezi glede razmjene iskustava, ali i raznovrsnih dobara prikupljenih u Americi, predlažemo da se iduću subotu (mislim da je 5. srpnja) održi jedan američki meet-up kod nas doma. Na programu su pancakes s maple sirupom i pokušaj rekonstrukcije američke pepperoni pizze (uspjeh nije garantiran, ali pokušaj je :)).
    Vidjet ćemo i što se može učiniti oko utješnih nagrada za igrače, budući da je za pobjednika osigurana nagrada iznenađenja pa neće dobiti stickere. Nadam se da mu to neće biti bed. :)

    Prijave i moguće promjene datuma (za slučaj da vam više paše npr. nedjelja), se primaju na najdražem nam threadu...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Iva: Ej people, eto nas, jedva živi, ali tu smo. Pajo i ja smo se naime razbolili (kombinacija urikanja na koncertima i vremena provedenog u pubovima poslije koncerata te kombinacija sparnog vremena u NYC i neistinski, polarno klimatiziranih dućana u kojima smo shopingirali u četvrtak). Shela je ok, ona se jedina vratila i živa i zdrava, mi samo živi.

    U svezi glede razmjene iskustava, ali i raznovrsnih dobara prikupljenih u Americi, predlažemo da se iduću subotu (mislim da je 5. srpnja) održi jedan američki meet-up kod nas doma. Na programu su pancakes s maple sirupom i pokušaj rekonstrukcije američke pepperoni pizze (uspjeh nije garantiran, ali pokušaj je
    Vidjet ćemo i što se može učiniti oko utješnih nagrada za igrače, budući da je za pobjednika osigurana nagrada iznenađenja pa neće dobiti stickere. Nadam se da mu to neće biti bed. :)

    Prijave i moguće promjene datuma (za slučaj da vam više paše npr. nedjelja), se primaju na najdražem nam threadu...


    Nadam se da ćete ozdraviti pod hitno! :)

    Nagrada iznenađenja - jeeeeeeeee! :)

    Subota 5.07.2008., kao i petak 04.07.2008. je kod nas rezervisan za posjetu Rokaj festu, tako da bi neki drugi dan bio možda bolji! ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Subota 5.07.2008., kao i petak 04.07.2008. je kod nas rezervisan za posjetu Rokaj festu, tako da bi neki drugi dan bio možda bolji! ;)
    Iva: jao, pa i kod nas!!! :D zaboravih skroz na to! hajde onda možemo kad se pajo probudi vidjet za neki drugi dan pa odmah javimo novi datum...

    (sorry people, ali krenuli smo na put u petak u 9:35h, a vratili se u subotu u 14:35h - to je dosta da zbuni svakoga rekla bih :))
  • shelashela Posts: 657
    Kaj cemo prvo doma nakon raspakiravanja i sl. nego na forum!! frikovi!!! :D
    Ciao ljudi eto vam i mene! ziva i kako rekose iva i pajo zacudno zdrava s obzirom na sve sto je iva navela. bar zasad.
    detalji na mitapu :)
    genijalna set lista u hartfordu! omg!!!

    lestes: yes, "nabavila" sam si stickmana :) imam ga tek par tjedana i jaaako mi je drag :D
  • lesteslestes Posts: 959
    kuuul ima vas već tolko tog stickmana da ne znam ni dal mogu sve nabrojiti :D

    iva i pajo, želim vam brzo ozdravljenje :)


    a sad.. rokaj :D
    ko sve ide? popis? ;)

    1. iva pajina
    2. asfo
    3. pajo
    4. snih
    5. helen
    6. ranko ?
    7. lestes

    dalje? :)
Sign In or Register to comment.