Pearl Jam in Zagreb!

1491492494496497860

Comments

  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    svi vi koji ste dobili 4100 (čitaj: oni koji su koristili kalkulator :p:D) ste uspješno izračunali ajmo reć zagonetku :D

    naime 5000 je pogrešan odgovor-da,nije kalkulator pogriješio nego vi :D

    stone car! makar nikad to nebih očekivao od njega :o

    sretan rođendan iva!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Sretan rođendan Iva, od cijele naše ekipe! :):):)


    Ovih smo dana malo u gužvi jer nam je Janko nekaj bolestan, pa baš i nemamo puno cajta za sudjelovanje! :(
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sretan rođendan Iva :)

    Kakav je to Beacon koncert sad???
    Navodno se spominje još koncerata????

    Ja inaće nikad ne pogodim zagonetke ovog tipa...not for me :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    Dirty Frankk-probaj onda ovo :)

    Osvoji 2 avionske karte i plaćene sve troškove za Olimpijske igre 2008 u Pekingu !

    Sve što trebaš je pogledati sliku dolje, točno odgovoriti na pitanja i poslati odgovore u Međunarodni olimpijski odbor .

    1. Koji učenik izgleda umorno/pospano?
    2. Koja dvojica su blizanci?
    3. Koje dvije su blizanke?
    4. Koliko ima muških, a koliko ženskih učenika?
    5. Tko je učitelj(ica)?

    Sretno! :)

    http://img91.imageshack.us/img91/1993/image001vw8by6.jpg
  • pajopajo Posts: 3,292
    Gunner_V wrote:
    Sve što trebaš je pogledati sliku dolje, točno odgovoriti na pitanja i poslati odgovore u Međunarodni olimpijski odbor .
    Iva: LOL! A hoćeš reći da bi ti znao odgovore da nam ih moraš dati? :D;)

    i da, tenks svima na čestitkama!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    ^^šalji u ministarstvo ;)


    moram nekaj podijeliti s vama,pj fanovima

    staroga sam totalno navukao na Veddera i Into the wild,u ovom trenutku mu baš pržim kompilaciju za auto :D
    zadivljen je,makar mu još ne zna ponovit ime i prezime :D

    sad sam čekam dok mi zatrešti hard sun u vožnji :cool:

    budem ubacio i neke pj laganini stvari :)

    im so happy....
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Moram pocet igrat loto..ili nesto slicno...

    http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=5610106&postcount=1

    Na godisnjem sam, al letovi za USA su ohoho sada...:( :(

    Al ja ne vjerujem, koji su to likovi! Opet turneja! Ed solo. Pa sad su
    zavrsili s turnejom! On kao da nema zenu i dijete. i jos jedno na putu. :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Al ja ne vjerujem, koji su to likovi! Opet turneja! Ed solo. Pa sad su
    zavrsili s turnejom! On kao da nema zenu i dijete. i jos jedno na putu. :D
    Iva: agreed. luđak! :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Moram pocet igrat loto..ili nesto slicno...

    http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=5610106&postcount=1

    Na godisnjem sam, al letovi za USA su ohoho sada...:

    Al ja ne vjerujem, koji su to likovi! Opet turneja! Ed solo. Pa sad su
    zavrsili s turnejom! On kao da nema zenu i dijete. i jos jedno na putu. :D

    I ja isto imam ženu i dijete, pa svaki dan radim cca. 10 sati! :D:D

    Tko radi više? ;)
  • shelashela Posts: 657
    Moram pocet igrat loto..ili nesto slicno...

    http://forums.pearljam.com/showpost.php?p=5610106&postcount=1

    Na godisnjem sam, al letovi za USA su ohoho sada...:(

    Al ja ne vjerujem, koji su to likovi! Opet turneja! Ed solo. Pa sad su
    zavrsili s turnejom! On kao da nema zenu i dijete. i jos jedno na putu. :D

    aaa! ne vjerujem koji ludjak :) ufurao se zgleda. kaj ne putuje family s njim? ja bi da sam mu zena ;)

    e u montreal bi otisla sam tak da imam dineros :D a doc ce on i do italije, ma 100%!
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    a doc ce on i do italije, ma 100%!
    Iva: mudro zboriš! možda ću glasat za tebe na idućim izborima (ako ih precjednik ikad raspiše...) :D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    e iva, sretan rodendan i sve najbolje
    sljedece godine ce izac novi cde a eddie napravit worldwide turneju:D:D:D
    mislim...to bi bilo u redu:)

    btw...sta nije bilo price da je trebao doc na ovaj heineken fest?:eek:
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Woooohoooo

    Idem u Boston, nek me vrag nosi. Makar jedan dan, Boston je od mene cca 2h busom...

    Mislil sam trazit slobodno prvih par dana u 8-om i zapalit u Chicago na Lollapaloozu jer mi frend radi bas u Cikagu, al ovo mijenja sve...

    Iva, Sretan rodendan :)

    Anamarija, Pajo&Iva - hvala puno na linkovima, jos kad bi ih i mogal skinut s ovim internetom :D...

    O hepi dej, o heeepi deeej..veen dizus vosd, ooo ven hi vooosd
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    A čovjek se bunio da mu je dosadno gore :D

    Ludilo
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pojavio se audience bootleg sa MSG 2, sad ga slušam i mogu reći da se potvrđuju naša mišljenja da je to bila jedna od boljih publika koju smo vidjeli.

    Ako ga već niste skinuli sa dobro poznatih izvora, mogu ga ja aploudat pa šaljem link...inače kvaliteta je jako jako dobra, a pošto je snimano iz publike ima i taj super cool efekt da se publika čuje predobro...ovo će definitivno biti soundtrack subotnjeg druženja :D

    Ja na bolovanju, vratio se skršen sa puta, ponedjeljak i utorak radio cijeli dan i eto ti vraga :) Inače, zadnjih se dana tjeram napisat vam par riječi o koncertima, ali mi baš i ne uspijeva u svezi glede bolesti...

    Naime, ono što mogu sa sigurnošću reći je da ta frikin dvorana stvarno ima nešto posebno u sebi i da je bio pravi gušt slušati momke u njoj. Stane valjda 20.000 ljudi, a imaš feeling da su ti svi blizu, nabijeni oko stagea. Momci su u sjajnoj formi, zvuče nestvarno dobro, a posebno ove stare rare stvari koje su izvukli za ovu turneju tipa W.M.A. i Who You Are (čak i sa ovim back vokalima, malo je to čudno jer baš ne pašu, ali kad se navikneš zvuči skroz OK)
    Prvi dan bih izdvojio početak sa HTI, fenomenalnu izvedbu Love Reign O'er Me, Leash jer sam ga ful htio čuti i Miracles sa CJ Ramoneom (jeee naše prvo gostovanje, šalili smo se kao dajte nam bilo koga samo da bude neki gost)
    Drugi dan je definitivno bio bolji, publika apsolutno fenomenalna, nestvaran početak sa Release, fakin Garden (i to u starom aranžmanu, ne onaj reworked iz 2006.), meni uvijek dragi Wishlist, apsolutno ludilo na SOLAT i Go, super je bilo čut Rats i Cropduster i na kraju taj Black Diamond sa Mikeom i Mattom na vokalima i likom iz Kissa na gitari (što bi rekao Viktor, nismo ga prepoznali jer nije imao šminku :D)...
    Sve u svemu, 2 vrhunska showa sa trajanjem od 2 sata i 40 minuta svaki!!

    Sa sitnim detaljima (poster madness, pre-party, kakvom je liku shela prodala kartu...) vas nastavimo davit na druženju...:D

    Edit: e i zaboravio sam napisat koliko su se ljudi fascinirali kad su čuli da smo iz kroejše...wooow, that's awesome, you guys rock! U jednom trenutku se stvorio red ispred cura koje su morale pozirat u Vegeta majicama...totalna histerija :D
  • killroykillroy Posts: 739
    Wow! Cool!
    Jedva cekam meetup da cujem sve te price.

    Ajd, pajo ozdravi brzo.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Edit: e i zaboravio sam napisat koliko su se ljudi fascinirali kad su čuli da smo iz kroejše...wooow, that's awesome, you guys rock! U jednom trenutku se stvorio red ispred cura koje su morale pozirat u Vegeta majicama...totalna histerija :D

    hola precjedniče!

    nadam se da ti je sada bolje kad se javljaš... nego, htjela sam pitati da li su ameri znali što je kroejša ili im je to tako egzotično zvučalo da su se čudili samom imenu, bez obzira na lokaciju? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    hola precjedniče!

    nadam se da ti je sada bolje kad se javljaš... nego, htjela sam pitati da li su ameri znali što je kroejša ili im je to tako egzotično zvučalo da su se čudili samom imenu, bez obzira na lokaciju? :)
    Tenks, nešto malo mi je bolje...

    Većina je kad je čula riječ kroejša rekla, "a kroejša, wow..." i iskopala facu kao da kuže koja je to zemlja i gdje je...ali većini im ipak vidiš da nemaju clue gdje je ta zemlja čudnog imena...:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Dragi domaćini subotnjeg mitingovanja, iz čudne zemlje čudnog imena, molio bih da nam kažete koje je sastojke potrebno dopremiti na navedeni događaj, a tiču se hrane i pića? :)

    Unaprijed zahvaljujem na iscrpnom odgovoru! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Dragi domaćini subotnjeg mitingovanja, iz čudne zemlje čudnog imena, molio bih da nam kažete koje je sastojke potrebno dopremiti na navedeni događaj, a tiču se hrane i pića? :)

    Unaprijed zahvaljujem na iscrpnom odgovoru! :D
    Iva: Dragi pobjedniče, veseli nas vaše pitanje jerbo smo se zbog zabrinjavajućih vijesti o bolovanju male legende pobojali da ćemo ostati uskraćeni za vaše cijenjeno društvo! Drago nam je čuti da je sve ok i da je mali rocker spreman na uobičajeno rock outanje sa svojom PJ ekipom! :D

    That said, kao i prošli put na okupljanje nije potrebno donositi hranu (pizza & pancakes osigurani) nego samo tekuće proizvode, sukladno vlastitom nahođenju i preferencama (a višak kojih morate biti spremni ponijeti nazad sa sobom nakon partyja). In other words, donesite što god hoćete i mislite popit! :)
  • Znam, nije me bilo dugo....ne stizem...i tako...ali sve je Ok....posebno se danas osecam HYPER, jer sam saznala da ce EDDIE doci u Auditorium Theatre-CHicago 21og i 22og avgusta!!! NE MOGU DA DOCHEKAM TE DANE!!!! IZVESTICU VAS I POSLATI VAM FOTKE KAO I UVEK!!!! KAKO STE SVI VI??? Nisam chitala vashe postove odavno...nadam se da uzivate maximalno i da ste dobri i zdravi....
    BEST REGARDS FROM WINDY CITY!!!

    p.s. Sid, izvini, tek sad sam videla tvoj PM...ali, evo^^^, imash deo odgovora u ovom postu...javlajm se uskoro malo vishe...kisses***
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Edit: e i zaboravio sam napisat koliko su se ljudi fascinirali kad su čuli da smo iz kroejše...wooow, that's awesome, you guys rock! U jednom trenutku se stvorio red ispred cura koje su morale pozirat u Vegeta majicama...totalna histerija :D

    We're huge in NY ;)
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    HEEELLLLLLLOOOOOOO CROATIA!!!!!!!!!!!!!


    :p


    Cheers to you all!!!
    I love to turn you on
  • pearljgirl2010pearljgirl2010 Posts: 3,428
    so glad to see my Croatian friends in NY!!! Hope you had a great time :-)
    Need a tour Travel Agent??? Pick me :-)

    Whatever you are, be a good one --Lincoln
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva&Mario: Well hello our American friends! Damn right we had a great time!!!! :D Next time you three (we're including A.J. here, of course) have to 'return the favour' and come to Europe, OK? :) Also, Steve, now we really owe you a beer. :)
    So see you here then Steve and Janet!
    (do you see a really obvious 'Singles' reference here? :D)

    edit: evidence of the great time that was had is to be found here: http://picasaweb.google.com/iva.gotovac/PearlJamAtTheMSGJune2008?authkey=Aa61ljOk1hA
  • pearljgirl2010pearljgirl2010 Posts: 3,428
    pajo wrote:
    Iva&Mario: Well hello our American friends! Damn right we had a great time!!!! :D Next time you three (we're including A.J. here, of course) have to 'return the favour' and come to Europe, OK? :) Also, Steve, now we really owe you a beer. :)
    So see you here then Steve and Janet!
    (do you see a really obvious 'Singles' reference here? :D)

    lol...definitely!! It was such a nice surprise seeing you on the way to the preparty the first night...looking forward to next time :-)
    Need a tour Travel Agent??? Pick me :-)

    Whatever you are, be a good one --Lincoln
  • masnimasni Posts: 1,657
    Odlican je boot.. poslusao sam garden, pametnom dovoljno, prejaka stvar :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Na Spin.com su kao nagradu PJ fanovima koji su pratili turneju sa onim ludim tipom koji je izvjestavao sa svih koncerata iz arhive izvukli sve PJ related clanke objavljene u Spinu, skenirali ih i postavili na ovom linku:
    http://www.spin.com/articles/soaks-pages-pearl-jams-spin-archives

    Cool!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ko bi si pogledal malo Rock Werchter imaju dosta live stream-anja!

    Evo, npr. baš u 16:45 počinju My Morning Jacket! Yeah!!! :)

    http://old.skynet.be/blank.html?l1=entertainment&l2=musicclub&l3=festivals2007&l4=live&a=live&fyid=12&or=entertainhpmanchettexml_WerchterLiveStreaming&stage=22&new_lang=nl
Sign In or Register to comment.