Pearl Jam in Zagreb!

1485486488490491860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ma ja sad...tko zna sto on zbilja slusa...sigurno samo PJ :p
    Ja sam htjela ukazati na Pearl Jam na profilu i utjecaj njihov, a ti
    Juras, odmah cjepidlacis haha

    sid, kad ti nešto napišeš ja odmah poletim to vidjeti i onda studiozno proučavam tu tematiku... :) nemoj se sada ljutiti na mene... :) eto, ti pjesmuljci su mi malo upali u oči, ali ništa strašno... samo još jedna dodatna činjenica da naš izbornik i ja imamo više toga zajedničkog od pearl jam-a... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma znalo se da moraju garantirano svirat.. pjesma je taman za edija kad izađe sam van na bis :)
    ali sama lista je "obicna".. sigurno zvuci bolje nego kad je citas :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    gas gas... lol

    moramo se borit za opstanak :D


    aj jedan vic,da nebude baš čisti spam :D

    Protestuje 5.000 ljudi u Podgorici zbog nezaposlenosti. Naiđe jedan gospodin
    u crnom mercedesu, zaustavi se i pita jednog od prisutnih:

    - Je li, a sta to radite?

    Ovaj mu odgovori da se bune zato sto nema posla.

    Gospodin izvadi vizitkartu iz dzepa i kaze:

    - Evo, mozes odmah sutra početi da radis u mojoj firmi.

    A ovaj će njemu:

    - Pa đe nađe bas mene od ovih 5.000 ljudi... :D

    nadam se da nikome ne smeta,a ako smeta,možda bolje da se suzdrži :D kako ne bi raspirivali dalje vatru :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    padamo, padamo:D

    btw, dosta njih komentira Edov glas
    pa sta vi mislite o tome?
    je jos u formi, se pomalo gubi (:eek: ne daj Boze)...
    meni je jos uvijek onaj stari, al opet ko da mi nes malo malo tu fali...:)

    al nevrmajnd, jos uvijek rastura i rasturat ce:D...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • shelashela Posts: 657
    Od svih set lista do sata ova Virginia mi malo zaostaje od svih, osim Guaranteed jedno lijepo iznenađenja...nice

    slazem se, nekak smo vec sve to vidli/culi (naravno, nikad nije zgoreg ponovit ;) puno su mi zanimljivije ove prethodne set liste. al ovaj poster fakat je najbolji dosad! meni je i onaj s krokodilom bio bas fora. but that's just me :)

    bilo bi bas fino cut all night i Not For You/Modern Girl i bilo kaj s ITW-a

    ajme ajme blizi se dan polijetanja i slijetanja i ny-a i msgova. nemrem bas jos vjerovat zapravo :) wheeeee! :D

    bas kontam kaj da uzmem od silne proud to be croat opreme koja je u ponudi ovijeh dana i kako to uspjesno iskombinirat s pj majicama :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    shela wrote:
    bas kontam kaj da uzmem od silne proud to be croat opreme koja je u ponudi ovijeh dana i kako to uspjesno iskombinirat s pj majicama :)

    mislim da crveno-bijele kockice pašu uz sve, tak da nema brige... zastava je obvezatna a ako viktor uzme šal, ni to neće biti naodmet...

    nego, molim review sa radioheada? hello? kaj ste zaspali? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ajme, ajme, slušam sad 'hard to imagine' s bonnarooa od 14.6. i nemrem vjerovati što su napravili od pjesme!

    totalno je raskasapili, ali zvuči pregenijalno!

    šaljem linak na strim 'ko želi!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ajme, ajme, slušam sad 'hard to imagine' s bonnarooa od 14.6. i nemrem vjerovati što su napravili od pjesme!

    totalno je raskasapili, ali zvuči pregenijalno!

    šaljem linak na strim 'ko želi!

    šalji!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    :eek:

    akustični uvod u W.M.A.!

    zvuči bolje nego što sam mislila da uopće može!

    ovaj PJ još uvijek može iznenaditi!

    ah, zar uopće mogu sumnjati u to... :)

    (oprostite na ovim nesuvislim postovima, ali tek me sad pukla američka turneja :D)

    btw, tko pjeva back vokale na 'human devices set me free'? jel' itko zna? ne zvuči mi k'o stone ili matt ili jeff. hm?
  • lesteslestes Posts: 959
    šalji i meni!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    huh?
    http://www.youtube.com/watch?v=pMD40O3BGU8&feature=related

    za ovo nisam znal
    "Official music video for Charlotte Martin's version of "Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town" from her all covers album, 'Reproductions'."

    po meni je ok izvedba,al ipak prl džem rulz :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    zna li itko što se dogodilo thomasu youngu?
    dečku za kojeg je ed napisao 'no more'?
    ako sam dobro skužila, kaže ed da mu se stanje pogoršalo i da mu se zbog toga srce slama.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    ja sam to isto negdje pročitao, ali ne znam kaj je s tipom :(


    ajmo malo na vedrije teme:

    ovo toplo preporučam da se pogleda :D
    http://www.youtube.com/watch?v=zzGUj6jG0hE

    CAREVI! jebote kolko nas ima! :D
    svaka čast!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Da napišemo par crtica o našem jučerašnjem pohođenju Milana u svezi glede Radiohead koncerta...
    Naravno da je bend bio fenomenalan i ponovno sam se uvjerio zašto su jedan od najboljih bendova ever...sviraju besprijekorno i toliko raznovrsno da više ne znaš tko svira koji instrument tako da je npr. Thom, čiji glas zvuči out of this world, tijekom showa svirao gitaru, razne klavijature pa čak i bubnjeve, a ostali su naravno upotrebljavali svu silu razne aparature...
    Odsvirali su cijeli novi album, što mi je bilo cool jer mi je album izvrstan od prve do posljednje minute. Ostatak setliste je uključivao većinom stvari sa zadnja 3 albuma, 2 b-sidea sa novog albuma te (samo) 4 stara faforita: Just, Tourist, Paranoid Android i meni najbolju Radiohead stvar Airbag :D Nažalost poklopilo nam se dosta stvari koje smo čuli i 2003. u Firenci, ali naravno uživali smo jednako...
    Ako nekog zanima cijela setlista:
    http://www.greenplastic.com/gigography/showDetails.php?showID=3817#setlist

    Stage je vrhunski, merch ne baš, ali zato bog blagoslovio Italiju i njihove švercere koji su se nakon koncerta stvorili sa svojim pokretnim štandovima nakrcanim najrazličitijim t-shirtima po prigodnim cijenama :D

    Jedina malo lošija stvar je bio sam venue...stari stadion u parku u centru koji je bio malčice prevelik sa atletskom stazom koja je još dodatno udaljila tribine od stagea i polu-popunjenim travnjakom. Crowd je bio jako dobar, ali se malo izgubio u veličini stadiona. Mi bili na skroz OK poziciji na travi sa lijeve strane.

    Eto, toliko od mene...link na fotke će vam stavit službeni fotograf događanja :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    elcielo wrote:
    ajme, ajme, slušam sad 'hard to imagine' s bonnarooa od 14.6. i nemrem vjerovati što su napravili od pjesme!

    totalno je raskasapili, ali zvuči pregenijalno!

    ok, oni kojima sam poslala link se sigurno sad pitaju koji kuki mi je bio kad sam rekla da su raskasapili HTI!
    :D

    slušam ja sad ponovno, i ne čujem ništa neobično u aranžmanu, i pitam se kako sam ja čula ono što sam čula ovo popodne? :confused:

    i onda skužim: tad su mi se upalila dva playera odjednom, s 5 sekundi delaya, i ja sam imala HTI u stilu 'ARC' i totalno se raspametila LOL :D

    skužajte, molim vas, svi koje sam obmanula! :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    ok, oni kojima sam poslala link se sigurno sad pitaju koji kuki mi je bio kad sam rekla da su raskasapili HTI!
    :D

    slušam ja sad ponovno, i ne čujem ništa neobično u aranžmanu, i pitam se kako sam ja čula ono što sam čula ovo popodne? :confused:

    i onda skužim: tad su mi se upalila dva playera odjednom, s 5 sekundi delaya, i ja sam imala HTI u stilu 'ARC' i totalno se raspametila LOL

    skužajte, molim vas, svi koje sam obmanula!

    LOL

    A ja super pažljivo slušam i mislim si da ti jednostavno poznaješ stvar u takve detalje i finese da ti je i najmanja promjena aranžmana kasapljenje! :D:D

    LOLEK!!!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    hej, hej...

    malo sam van svega zadnjih tjedan dana, ali sam sada uspio baciti pogled na setliste... ona Columbia sa Can't Keep na pocetku i Indifference na kraju mi je bas priti... zavrsili kao u Ljubljani prije, khm, 8 godina :D

    i ja sam kao Jurasica bio uvjeren da sam cuo Can't Keep i sad sam malo down... blink-blink...

    za one koji ih vole, Rage uzivo jos uvijek rasturaju... respect :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    siljo wrote:
    i ja sam kao Jurasica bio uvjeren da sam cuo Can't Keep i sad sam malo down... blink-blink...

    tko zna na čemu smo mi bili... :) ja se još uvijek čudim...
    siljo wrote:
    za one koji ih vole, Rage uzivo jos uvijek rasturaju... respect :)

    a to kaj nisam išla mi je ove godine prvi promašaj za lupat glavom o zid... ja sam sigurna da su bili super..

    HRVATSKA!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Zaostajes za reportom sa Nova ROcka, Ranko...lose lose :D

    Dosla sam vas pozdravit, jer sutra putujem u Austriju, pa nasim *Amerima* da zazelim sretan put i sve kako ide. No da, ne moram govoriti da sam i dalje ljubomorna i zalim sto ne mogu ici preko ovaj put, al jbg, sprijecio me zivot...ah ah
    Eto, odoh ja u Austriju (ne u Bec :mad: ) pa cu od tamo navijat...ne da mi se bas ici jer sam totalno u stisci s vremenom i sve nesto moram raditi za pos'o a ja MRZIM nesto sto MORAM raditi. :mad: Tako da sam i htjela nazvat nase Amere al jednostavno nisam stigla. :(
    Odoh se sad pakirat, peglat itd. Pozdrav ekipi i sjetite se nas. nadam se da su svi rekviziti spremni ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo napokon su se uploadali filmovi, iako ne svi pa još fale cijeli Airbag i House of Cards i dio Justa. Ima i nekih turističkih fotki Milana, ali to je zato kaj mi se nije dalo radit dva odvojena albuma, sorry.

    Anyway, sve je tu, a sutra će biti još: http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/Radiohead_Milano_1962008

    Meni je koncert bio super, iako nisam baš neki fan, ali momci su tak uigrani da je to strava za slušat. Ali što ću ja jbg kad mi je draži ovaj naš terasa bend koji fulava, di pjevač ne zna baš sve riječi i tak... :D Jedino kaj ovaj njihov pevač đuska tako da je Edvard teška balerina naspram njega. Mali se baca ko sumanut po stageu, onak na random...smiješno...

    A osim koncerta mi je highlight bio kaj je pajo napokon bio dovoljno umoran da me pusti da vozim dio puta do doma. Voooolim Italian highways po noći kad nema ful gužve! :) Tri trake, PJ u playeru i kaj da vam kažem...MFC! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: hm, da...MFC kao mini fast cars (uključujući i mene i moju pilu :)), ne kao matt f***ing cameron, of kors...:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Tako da sam i htjela nazvat nase Amere al jednostavno nisam stigla. :(
    Odoh se sad pakirat, peglat itd. Pozdrav ekipi i sjetite se nas. nadam se da su svi rekviziti spremni ;)
    Iva: 'Ameri' te pozdravljaju i sjetit će te se više puta sigurno! :D Uživaj u Beču! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Odlican mi je cover od stare zenske iza kanter strajka u malom gradu.. like it..

    sav se jezim od uzbudjenja sutra :D

    HRVACKAAA!!
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: 'Ameri' te pozdravljaju i sjetit će te se više puta sigurno! :D Uživaj u Beču! :)
    Hvala. Ali NE idem u Bec. Kod Linza smo negdje tako da nis od Beca...
    Ajde cujemo se kad stignete na net ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Hvala. Ali NE idem u Bec. Kod Linza smo negdje tako da nis od Beca...
    Iva: LOL! Sorry, lijepo je pisalo da NE ideš u Beč. :) Ali bijah još mrtva umorna od Milana i MFC-anja nazad doma pa nisam baš pohvatala sva slova... :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    http://i131.photobucket.com/albums/p304/paaks/2-1-1.jpg

    evo još koja slika sa novim majicama i ostalo
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    tko zna na čemu smo mi bili... :) ja se još uvijek čudim...

    HRVATSKA!!!


    ne znam za tebe, ali ja sam prekjucer jeo bas fine kolace ;)
    jedva se vratio "doma" kak su bili dobri :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    ne znam za tebe, ali ja sam prekjucer jeo bas fine kolace ;)
    jedva se vratio "doma" kak su bili dobri :D
    a s obzirom na to da si bil u amsterdamu... ;)
  • shelashela Posts: 657
    alo prl dzem pipl!
    jos malo i krece se!!! aaa!

    sid: dobro se provedi u osterreichu! pozdravit cemo ti ekipu i javit cemo se, ko i svima naravno :D

    elcielo: super si mi s onim playerima! :) ja vec krenula napisat ti da i meni posaljes link :) sad imamo jos zanimljiviji nacin slusanja pj-a! :D

    iva: "Iva: hm, da...MFC kao mini fast cars (uključujući i mene i moju pilu ), ne kao matt f***ing cameron, of kors..." LOL!

    go matt!

    ajme nismo bas nesto vjezbali cheering za koncerte ovaj put, moram priznat euro nas je zaokupio pa sam znamo HRVATSKA! HRVATSKA! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    helou pipl,
    dis ar d rizalts of juras đuri for d MSG setlisc.. diz ar nat for jor pležr bat for maj vin! :) hehehe!!! :)


    MSG1

    release
    corduroy
    why go
    severed hand
    elderly woman
    given to fly
    sad
    save you
    light years
    marker in the sand
    daughter/ ic oukej
    even flow
    present tense
    inside job
    nothingman
    do the evolution
    w.m.a.
    who you are
    love reign o'er me
    life wasted
    insignificance
    army reserve
    garden
    betterman
    porch
    crazy mary
    guaranteed
    rearviewmirror
    alive
    yellow ledbetter/little wing


    MSG2

    go
    severed hand
    save you
    education
    elderly woman
    hail hail
    wishlist
    given to fly
    even flow
    world wide suicide
    animal
    unemployable
    immortality
    not for you
    do the evolution
    love boat captain
    dissident
    grievance
    parachutes
    come back
    last exit
    in hiding
    sleight of hand
    inside job
    hard sun
    smile
    black
    porch
    alive
    rocking in the free world
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.