Pearl Jam in Zagreb!

1486487489491492860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ljudi,
    mene isto od sutra nema... idem jedriti južnim jadranom i uživati ko svinjica (neki će reći "zašto ko?" :) ) i tak... vraćam se u slijedeću subotu kad će, nadam se, ispasti da sam ja pobijedila na našem malom natječaju... svim ostalim natjecateljima želim sreću, ali manje nego meni... :)

    amerima želim da im bude kak će im bit... da uživaju i da se sjete nas jadnika tu i tamo... dobro, ja baš neću biti toliko jadna na jedrilici, ali vi u zagrebu/varaždinu koji učite za ispite/maturu, vama neće biti lako! ali sigurna sam da će vam se trud isplatiti... :)
    nego, nismo skupili nikakvu lovu za nagradu pobjedniku, ali valjda će nam se predjednik smilovati pa tražiti povrat love po uručenju nagrada... :)

    sid, nadam se da ste se lijepo proveli sa austrijancima i da su linčani navijali za HRVACKA! HRVACKA! :)

    ajde, pa čujemo se....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo javlja se naša austrijska gledačica tekme (NE u Beču :D) i kaže da kupimo majicu za Bilića pa da svi podijelimo trošak, a ja ću mu ju onda preko moje veze poslati, uz naše potpise i posvetu...
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    amerima želim da im bude kak će im bit... da uživaju i da se sjete nas jadnika tu i tamo... dobro, ja baš neću biti toliko jadna na jedrilici, ali vi u zagrebu/varaždinu koji učite za ispite/maturu, vama neće biti lako! ali sigurna sam da će vam se trud isplatiti... :)

    ajde, pa čujemo se....

    juras jor inglish is veri gud, jes? :) shefice uzivaj na moru i nemoj nam sam prevech landrat! i slusat pj tak da bebi ne zaboravi dok je na odmoru ;)
  • killroykillroy Posts: 739
    ufff....ovo je stvarno zivi uzas...jebat ga...
    Svaka cast nasima, stvarno su se trudili i bili i bolji, al sreca nije htjela...

    Al nis idemo dalje...sad njujorcani, mozete bar u miru pratit koncerte :)
    Sretan put zelim svima koji putuju i uzivanciju i setliste iz snova i toplo more!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    eto vraga... :( samo sam se htjela pojadati... nije nam ovo trebalo a ovi turki su se opet skrumpirali...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Vec sam krenuo pakirat dres, rek'o trebat će mi za polufinale...:(

    Ali nema veze...svaka im čast...

    I još nešto, ljudi ova će repka za 2 godine na svjetskom bit jos duplo jača i ako ne zahebemo Bilića, najjačeg trenera i čovjeka u našem nogometu u zadnjih 100 godina, čeka nas još puno velikih stvari...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi mi smo over i out na tjedan dana...pozdrav svima i nastojat ćemo dostojno predstavljat ovu našu malu zajednicu :D

    E, i tu ti tamo bacite oko ovdje http://pjtour2008.blogspot.com/ probat cu se malo igrat sa foto bloganjem tj. aploudat cu tu i tamo pokoju fotku sa događanja koja ćemo pohodit.

    HRVATSKA, HRVATSKA!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    pajo wrote:
    Iva: evo javlja se naša austrijska gledačica tekme (NE u Beču) i kaže da kupimo majicu za Bilića pa da svi podijelimo trošak, a ja ću mu ju onda preko moje veze poslati, uz naše potpise i posvetu...

    Jes! Iz veri gud ajdia... Sori, aj no ingliš... :D

    Ne znam kaj da velim za tekmu, žao mi je kaj je tak završilo. :( Složit ću se s precjednikom, uz Bilića nas čekaju velike stvari, ovo je tek početak. ;)

    Pozdrav našim Amerima, sretan put, super se zabavite, pozdravite najbolji bend na svijetu, nek vam potrefe openere koje želite i tak... :D

    Viktore, budući da poslije koncerata ostaješ u Americi, želim ti jedno kick ass ljeto za pamćenje... :)

    Ministrici i šefici osiguranja dobru zabavu na jedrenju i uživanciju u prirodnim ljepotama hrvatskog Jadrana... (ovdje ide smajlić, al sam ih već ispucala pet pa ono sorry Juras, kisi kisi... : )
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    duboko sam razočaran : (
    poistovijetio sam ovo sa arsenalom u ligi prvaka,tako se sada osjećam

    grad organizirao bend,vatromet,pravu zabavu za slavlje za prolaz u polufinale>>>nakon utakmice, grad se izpraznio za 10 min,svi otišli pognutih glava

    ovo koda smo gledali neki film,primiti gol u zadnjoj sekundi :(

    zgadili mi se turci i ta njihova prokleta sreća! tri utakmice dobili u zadnjim sekundama

    sad nakon "auf Wiedersehen Deustchland!!!" kad ih švabe razvale biti će "Danke Deutschland!!!" :mad:

    zaključak: ne idem više u Tursku na more! :D

    ...šteta...


    sretan put svima kam god idete,ko bi vas sve pohvatao,sve sami svjetski putnici =)

    evo ja od danas imam novo zanimanje: "maturirani gimnazijalac!"

    a sad idem čekat večer da se "ubijem"...imam dosta razloga :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pokušavam ne razmišljati o onome što se dogodilo sinoć...trudim se :mad:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    :( šta'š .. protiv onog se ne može.. da bar prodju do finala i da ih niskozemci unakaze..

    ali, i na ep 96 smo nesretno ispali od njemaca, pa 98 bili treci..

    ep 08 nesretno ispali od turaka, sp 2010 - dovršite niz :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    bump:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    bump 2 :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    bumpiramo a!!

    Ako se još netko misli javiti za set list contest ima još vremena sutra, zato požurite :)

    pozdrav
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Liste stižu sutra, u zadnji čas... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Zaostajes za reportom sa Nova ROcka, Ranko...lose lose

    sinoc se vratio doma nakon 10-11 dana pa sve kasni... ukratko, Rage su bili odlicni i samo zbog njih se isplatilo ici.. ostalo je bilo solidno, ali nikakav spektakl... za moj ukus preveliki festival, sa puno ljudi, puno smeca, puno pijanih koji bauljaju okolo i tako dalje i tako blize... ali mora se dozivjeti, po mogucnosti do 25. godine :)
    izgubio (ili mi je ukraden) fotic, oprostio se od šatorka u kojem sam kampirao zadnjih 7-8 godina i tak... :(

    sad moram prosurfati po ovih nekoliko strana koje ste ispisali...

    ukratko:
    - have fun ameri
    - potegnemo do Antwerpena pogledat tekmu s frendicom i izgubimo.. damn..
    - thanks to Radiohead reportu, kupio sam si suvenir u Antwerpenu, best of Radiohead... sad jos moram napraviti isto sa Oasis :)
    - fora je u 7 ujutro igrati nogomet na parkiralistu u Klagenfurtu i vikati hrvatska! hrvatska! :D
    - selim se u Haarlem... mislim, ne selim se, ali ne bi imao nista protiv... nizozemski Samobor.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    MSG 1

    1. Can't Keep
    2. Severed Hand
    3. Corduroy
    4. Last Exit
    5. World Wide Suicide
    6. Elderly Woman...
    7. Given To Fly
    8. I Am Mine
    9. Faithfull
    10. Daughter
    11. Sad
    12. Wishlist
    13. Glorified G
    14. Life Wasted
    15. Love Boat Captain
    16. Long Road
    17. Tremor Christ
    18. Betterman
    19. Alive
    20. Black
    21. Light Years
    22. Do The Evolution
    23. Even Flow
    24. In Hiding
    25. Indifference
    26. I Won't Back Down
    27. Society
    28. Release
    29. I Believe In Miracles
    30. Yellow Ledbetter


    MSG 2

    1. Save You
    2. Severed Hand
    3. Corduroy
    4. Whipping
    5. Betterman
    6. Elderly Woman...
    7. World Wide Suicide
    8. Rats
    9. Not For You
    10. Daughter
    11. Nothingman
    12. Oceans
    13. Breath
    14. Footsteps
    15. Hard To Imagine
    16. Gone
    17. Even Flow
    18. Once
    19. Rearviewmirror
    20. Do The Evolution
    21. Porch
    22. Brain Of J.
    23. Inside Job
    24. Guaranteed
    25. Love Reign O'er Me
    26. Black
    27. Throw Your Hatred Down
    28. No More
    29. Baba O'Riley
    30. Rockin' In The Free World
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    kaze Sergio da su neki portugalci naletili na Jeffa u Indian Museum u Washingtonu...

    nice...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    do sada su glasali samo:

    1. potato girl
    2. jurasica.
    3. world wide pj
    4. hard sun
    5. dirty frankk

    i Rijeka samo jednu set listu

    do večeras se još primaju prijave ;)


    ja ću još nadopuniti Daughter-tag sa moje set liste jer sam bio zaboravio
    pa neka bude:
    daughter / it's ok

    sretno svima :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    kaze Sergio da su neki portugalci naletili na Jeffa u Indian Museum u Washingtonu...

    nice...

    cool...

    MSG se blizi. Blago nasoj ekipi. Nadam se da ce im bit svjetski!
    eh da mi je biti morski pas...zapicio bi ravno za big apple :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Ehej people!!!! Evo nas u precool Apple Store na 5th Avenue - dodje covjeku da vice: 'Mama vidi me di saaaaaaam!!!' :)

    Mislimo na vas i stalno ugledavamo stvari za koje znamo da bi se svidjele nekima od vas - npr. skoro smo slikali Jurasici T-Mobile store i slali joj mms s time, ali onda smo se sjetili da joj to bas i nije neki novitet... :) Tak do ono, tu ste s nama u biti... :)
    Jucer smo pregledali veci dio super zanimljivog Downtowna i navecer se vozali po Brooklynu, a danas smo na boring dijelu Uptowna di eto, ljudi samo zive i najuzbudljiviji info je da su u nekoj zgradi odbili Madonnu... Utjesit cemo se shoppingom, sto drugo da radimo... :)

    Anyway, odosmo sad kupit svaki po par iPoda, iMacova i svega drugog sto nam stane u ruksake i kofere...(tj. htjeli bismo, ali bas sad necemo jer je to tako otrcano, kupovat u supercool Apple Storeu na 5th Avenue...) :D

    Osim toga, ludi smo od iscekivanja koncerta, slikamo svakoga u PJ majici koga ugledamo, a jucer smo cak i snimili mali filmic na kojem se cuje los glas nekog frajera koji pjeva Jeremy na karaoke, ali kao da nikad nije cuo tu pjesmu. Teski LOL je bio...

    Photo blog imate na http://pjtour2008.blogspot.com/

    Toliko od nas zasada...
  • Steve DunneSteve Dunne Posts: 4,965
    see you tomorrow!!!!!!!!!!!!!!! :D

    BOK!!!!
    I love to turn you on
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    ovaj clip nisam prje vidio, za umrijet od smijeha :D
    http://www.youtube.com/watch?v=0eXyDp__hzo&NR=1

    hvala amerima na update-u :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    http://www.youtube.com/watch?v=_UjyAe6yVTo

    dammit,kak se zove ova pjesma iz pozadine? :)
  • lesteslestes Posts: 959
    to ti je believe you me :p
    http://www.youtube.com/watch?v=mpk6WstIs20


    e ja ne igram... preteško mi je čitat setliste a kamoli još slagat kaj bi htela čuti :( :D
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    lestes wrote:

    hvala!

    ali ni to nije sve!!
    zamolio bih neku dobru dušu ukoliko ima tu pjesmu,ako bi je mogla uploadat :)
    sad sam tražio,ali nemogu naći izvore da skinem
  • lesteslestes Posts: 959
    pogleč pm
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: Ehej people!!!! Evo nas u precool Apple Store na 5th Avenue - dodje covjeku da vice: 'Mama vidi me di saaaaaaam!!!' :)

    Photo blog imate na http://pjtour2008.blogspot.com/


    buhuhuhuhu, tako sam ljubomorna!

    photo blog je prezakon, izgledate fakat happy! :)

    joj, lijepo se provedite i pišite nam još, jer 'postati se mora!'. :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    MSG 1

    Hard To Imagine
    Alive
    All Night
    Animal
    Better Man
    Black
    Comatose
    Corduroy
    Daughter
    Do The Evolution
    Elderly Woman
    Even Flow
    Given To Fly
    Green Disease
    I Am Mine
    I Got Id
    Low Light
    Marker In The Sand
    No More
    Porch
    Present Tense
    Present Tense
    Rearviewmirror
    Rockin' In The Free World
    Sad
    Save You
    Severed Hand
    Who You Are
    Why Go
    Yellow Ledbetter


    MSG 2

    Hard To Imagine
    Alive
    All Night
    Baba O'Riley
    Better Man
    Black
    Comatose
    Corduroy
    Crazy Mary
    Daughter
    Dissident
    Do The Evolution
    Down
    Elderly Woman
    Evacuation
    Even Flow
    Given To Fly
    I Am Mine
    I Got Id
    No More
    Off He Goes
    Porch
    Present Tense
    Rearviewmirror
    Sad
    Severed Hand
    W.M.A.
    Who You Are
    Why Go
    Yellow Ledbetter

    Kratko objašnjenje - prva stvar opener, a ostale po abecedi. Nisam imao energije još ih razmještat. Mislim da to ne donosi bodove!?! Jel sudac.

    I koja je nagrada! ;):):D
  • lesteslestes Posts: 959
    kaj ti bi da dva put sviraju present tense na msg1? :)
Sign In or Register to comment.