Pearl Jam in Zagreb!

1484485487489490860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    mislim da sam ja jedan koncert doživjela sa can't keep kao openerom i od onda mi je to def najbolji opener... krvi im se napijem što češće ne otvore tako koncert... ali onda to ne bi bilo tako posebno pa ga možeš ježiti... :)

    I wanna leave
    This mind and shout:


    HRVATSKA I IVIN BUREK!!! JEEEE! :)

    moram editirati ovaj post jer sam gore navela evidentu laž koja se može s par klikova mišem potvrditi... naime, izgleda da sam ja can't keep kao opener doživjela samo u snovima... nema tog koncerta na kojem sam ja bila a da su svirali can't keep... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    HRVATSKA I IVIN BUREK!!! JEEEE! :)

    Tak jeeee! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Cutki wrote:
    a cuj,
    kad ti pearl jam prica o politici ne smeta ti...
    dapace, siguran sam da si bar na jednom koncertu to i glasno podrzavala

    ne bih se baš složila jer napa najdraža grupa i njihova muzika ne egzistira bez zadiranja u političku stvarnost, a u sportu ne bi nikako smjelo biti politike (osim politika slavena bilića :) )... kak tko gura ili nabacuje loptu nema veze ili barem ne bi smjelo imati veze sa politikom... naravno da sportaši kao pojedinci mogu imati prste u politici kao "i moj brat robert također" ali sama igra ne-ne... a pogotovo kad igra nacionalna vrsta... ako onda i torcida i BBB navijaju za jedno, :), onda je to sigurno posebno... :)

    HRVATSKA!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Can't keep je zakon ali ni ovaj ne bio loš kao opener :D

    http://www.youtube.com/watch?v=9_8eN-lb6iA&feature=related
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Cutki wrote:
    heh,
    ti bosnjaci..
    uvijek su bili ..... koja se okrecu kako vjetar puse..


    BACI TURKE DA SE IGRAMO
    DA SE IGRAMO
    DA SE IGRAMO!

    ...lijepo li je Hrvat biti.. majko hvala ti...

    MA NEMAM RIJEČI ZA OVO! :(
    nisam ni pročitala dobro ovaj tvoj post, ali ovo kaj si ti napisao nema veze sa pameću i vrlo je žalosno... ovakve izjave pašu na neki thompsonov forum, a ja te molim da se ubuduće, ako ne zbog nas koji se nikako ne slažu s tim, onda zbog svih ostalih članova ovog foruma koji nisu hrvatske nacionalnosti suzdržiš od ovakvih šovinističkih izjava...

    ako sam ja hrvat kao i ti, onda mi to nije lijepo... nikako...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    slažem se s jurasicom.
    post je degutantan.
  • shelashela Posts: 657
    Can't keep je zakon ali ni ovaj ne bio loš kao opener :D

    http://www.youtube.com/watch?v=9_8eN-lb6iA&feature=related

    ajme major goose bumps!!! zaistach. :D ful bi da to odsviraju, na pocetku, na sredini il na kraju, fakat mi svejedno :)


    cutki: jooj chovjeche pa cemu sve to?!? slazem se s juras i elcielo.
    pliz, suzdrzi se. a jos bolje bi bilo da skuzis kolko to sve apsolutno nije kul.

    peace, love and understanding (=and pearl jam)!
  • killroykillroy Posts: 739
    Ne znam, Cutki, jel samo podjebavas sve nas skupa ili mislis ozbiljno...kako god...ne valja ti posao...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Faking ludjaci!!! :eek:

    Can't Keep??? I sve ostalo na setlisti...aaaaaaaaaaaaaa
    Ne citam vise nis.
    Dosta mi je, idem spat.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaj se tiče igrice i ja sam unutra! Samo ću čekati do zadnjeg trenutka da izbacim liste. ;)


    Kaj se tiče cutkija; stari kaj ne vidiš da s ovakvim i sličnim izjavama iznimno iritiraš ljude i to nije prvi puta. To što su reakcije toliko blage možeš zahvaliti izuzetnoj toleranciji svih drugova i drugarica na ovom forumu. Upravo ta mogućnost tolerancije toliko ih puno razlikuje od tebe da me čudi da to već ranije nisi osjetio. Možda ti to i paše, ali tada bi se tvojim slučajem trebale pozabaviti stručne osobe. Osim svega vrlo si nekulturan i nedemokratičan. Toliko.

    A sad ide onaj dio koji ćeš razumjeti: zabij si Thompsona, nekulturu i bezobrazluk u dupe i zajedno s njima odskakući s ovog foruma. Ajd bok!!! :(:(:(

    Kod mene je cutki na "ignore"!
  • CutkiCutki Posts: 235
    Gunner_V wrote:
    turska :O ! dokaz da nije gotovo do kraja!

    čujem da se u Mostaru i BiH najavljuje rat :s
    zbog tekme Hrvatska - Turska>>>Hrvati će bit na našoj strani,a Bošnjaci na Turskoj

    valjda će sve završiti u miru,slaveći obostrano našu pobijedu :)

    sa onim da se bosnjaci okrecu samo komentiram ovaj post, a to kaj ste ga vi preskocili... ako je ovaj gunnerov post neistinit, znaci da je i moj komentar. ako je however istinit, moj komentar izgleda da je na mjestu.

    baci turke da se igramo je citirana pjesma sa HRT2 hrvatskih navijaca od jucer, pa ono... w/e kom smeta, nek ne gleda TV.

    a lijepo li je Hrvat biti... meni je i ponosan sam kaj jesam.
    netreba mi tompson ili sanader da bi to znao.
    dapace, ne slusam ni jednog niti drugog.

    isto tak to da cu mozda poslije petka pisat:
    umirem umirem majko.. ne znaci da slusam cajke..

    jednostavno neki tekst nekad jebeno pase negdje,
    pa makar i bio od tolko omrazenog tompsona...
    a cuj, onda opet, da zna netko prepoznat tekst od tompsona
    mora bit velki fan.. ili ne? ne kuzim, kak netko moze znat neciju
    liriku a da ga ne slusa...

    zbilja degutantno
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    meni je to rekao bratić koji živi u mostaru.
    i pod "rat" ne misli na pucanja iz kalašnjikova i bacanja bombi. nego figurativno

    da sam znao da će ovo izazvati nove prepirke,ne bih ni pisao...
    i neki komentari su stvarno nepotrebni
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Gunner_V wrote:
    meni je to rekao bratić koji živi u mostaru.
    i pod "rat" ne misli na pucanja iz kalašnjikova i bacanja bombi. nego figurativno

    da sam znao da će ovo izazvati nove prepirke,ne bih ni pisao...
    i neki komentari su stvarno nepotrebni
    Ne brini. Tvoj post je ipak imao malo drugaciju konotaciju...
    Peace ppl

    Ja moram u Bec u petak :D
    Ako nije PJ, nek je bar nogomet. haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    spam :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    spam, ali sa smislom. Vraćaj nas na page 1 :D...

    Da se nadovežem na Can't Keep. Meni je ta pjesma uvijek bila super, a opet nekako nevidljiva, neprimjetna. Ali od trenutka kad u ruke dobih onaj famozni Mansfield 2003 boot (s onim superuberturbonegro akustičnim presetom) traje moja ljubav prema toj pjesmi kao opener-u. Stvarno predobro zvuči, još kad Ed kaže "All right, let's do it". Aj lav it...
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Da se nadovežem na Can't Keep. Meni je ta pjesma uvijek bila super, a opet nekako nevidljiva, neprimjetna. Ali od trenutka kad u ruke dobih onaj famozni Mansfield 2003 boot (s onim superuberturbonegro akustičnim presetom) traje moja ljubav prema toj pjesmi kao opener-u. Stvarno predobro zvuči, još kad Ed kaže "All right, let's do it". Aj lav it...
    Iva: netko je na Porchu razvio teoriju da će momci na ovom touru ići na različit opener za svaki koncert. nadam se da me/nas neće zapast release i long road na msg-ovima. nije da im išta fali, dapače, ali oba smo već vidli pa mi se ne da potezat preko bare za njih. :D
    onak, hajmo opet can't keep. pliiiiiiz! :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: netko je na Porchu razvio teoriju da će momci na ovom touru ići na različit opener za svaki koncert. nadam se da me/nas neće zapast release i long road na msg-ovima. nije da im išta fali, dapače, ali oba smo već vidli pa mi se ne da potezat preko bare za njih. :D
    onak, hajmo opet can't keep. pliiiiiiz! :)

    s obzirom na ove openere do sada, mislim da neće ići s takvim klasicima... :) prognoziram da ćete biti zadovoljni, kakogod oni otvorili... :)

    nego, jel idete vi na coldplay?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    nego, jel idete vi na coldplay?
    Ne idemo jerbo nismo dobili karte džabe, a platit im nećemo :)

    Idemo zato sutra na Radiohead!:D
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Iva: netko je na Porchu razvio teoriju da će momci na ovom touru ići na različit opener za svaki koncert. nadam se da me/nas neće zapast release i long road na msg-ovima. nije da im išta fali, dapače, ali oba smo već vidli pa mi se ne da potezat preko bare za njih. :D
    onak, hajmo opet can't keep. pliiiiiiz! :)

    znam ja da bi tebe jedan light years kao opener razveselio.. :)
    jesam u pravu? a? a? naravno.. heh
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo i jučerašnje liste - Virginia Beach:

    Set 1

    Long Road, - klasika, ali fina!
    Corduroy,
    Severed Hand,
    All Night, - :) pukli za njom na ovom Tour-u ;)
    I Am Mine,
    Elderly Woman Behind The Counter In A Small Town,
    Faithfull,
    Low Light,
    Evacuation,
    Given To Fly,
    Green Disease,
    Not For You/Modern Girl,
    Sleight Of Hand,
    Even Flow,
    Wishlist,
    Insignificance,
    Do The Evolution,
    Rearviewmirror

    Encore 1

    Comatose,
    Why Go,
    Better Man,
    Jeremy

    Encore 2

    Guaranteed, !!!! :eek: - dogodilo se i to!!! :)
    Alive,
    Rockin' In The Free World


    Prilično klasična lista s presedanom!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    znam ja da bi tebe jedan light years kao opener razveselio.. :)
    jesam u pravu? a? a? naravno.. heh
    Iva: ak misliš na paju, da, on fakat voli light years, ali ni ja se nikako ne bih bunila... :D ma neću sad više niš spominjat jer sam jučer dramila o guaranteed i long road kao openeru pa su se evo dogodili... bolje mi je da šutim sa željicama jer ed očito čim ja nešto kažem odmah to ide svirat. mislim ono, polako čovječe, još nismo tamo...:D:D:D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Od svih set lista do sata ova Virginia mi malo zaostaje od svih, osim Guaranteed jedno lijepo iznenađenja...nice ;)

    ali zato Virginia ima najlepši poster do sada...naravno Klausen...tip je legenda, kakav Ames.

    http://cgi.ebay.com/PEARL-JAM-Virginia-Beach-poster-KLAUSEN-6-17-08_W0QQitemZ190230596665QQcmdZViewItem?hash=item190230596665&_trkparms=72%3A552%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14#ebayphotohosting
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    sad baš čitam neke Eddijeve quotove,ima stvarno legendarnih :D

    "The only fuckin' reason you guys chant my name is 'cause I'm the only guy in the band whose name has two syllables. We call Stone 'Stoney.' You could chant that... 'Stoney, Stoney!'"

    više toga ovdjeˇˇ
    http://en.wikiquote.org/wiki/Eddie_Vedder

    i meni najžešća: "Forget Sesame Street. You teach your kid the proper way to count:1, 2, 3, 4, what the fuck is this world running to...(E.V.)" :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Od svih set lista do sata ova Virginia mi malo zaostaje od svih, osim Guaranteed jedno lijepo iznenađenja...nice ;)

    ali zato Virginia ima najlepši poster do sada...naravno Klausen...tip je legenda, kakav Ames.

    http://cgi.ebay.com/PEARL-JAM-Virginia-Beach-poster-KLAUSEN-6-17-08_W0QQitemZ190230596665QQcmdZViewItem?hash=item190230596665&_trkparms=72%3A552%7C39%3A1%7C65%3A12&_trksid=p3286.c0.m14#ebayphotohosting

    ovaj bi si i ja kupila... :) prekrašan je! i pasao bi mi u dnevnu sobu... a znam kome bi još pasao uz kuhinju, recimo... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • potato girlpotato girl Posts: 474
    Gunner_V wrote:
    sad baš čitam neke Eddijeve quotove,ima stvarno legendarnih :D

    "The only fuckin' reason you guys chant my name is 'cause I'm the only guy in the band whose name has two syllables. We call Stone 'Stoney.' You could chant that... 'Stoney, Stoney!'"

    više toga ovdjeˇˇ
    http://en.wikiquote.org/wiki/Eddie_Vedder

    i meni najžešća: "Forget Sesame Street. You teach your kid the proper way to count:1, 2, 3, 4, what the fuck is this world running to...(E.V.)" :D

    Legenda. :D Stavljeni su i citati iz Zagreba, jeeeeej! :)

    I ja bum sastavila set liste, ali trenutno nemam inspiracije i iskreno, ne da mi se razmišljat. :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    A evo i Ames je napravio jedan dobar poster so far, znaći još jedan dobar i to je to, prosjek 2 dobra od 10 koliko ih radi na ovoj turneji. :D

    http://www.bigpopposters.com/posterMain.asp?Category=1
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ah, poster freakovi :D

    Nego, evo na sto sam naisla na myspaceu... http://www.myspace.com/slavenbilicandrawbaufanclub
    Malo pogledajte koga sve ima na friends listi i
    koje su im influences ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Ah, poster freakovi
    Nego, evo na sto sam naisla na myspaceu... http://www.myspace.com/slavenbilicandrawbaufanclub
    Malo pogledajte koga sve ima na friends listi i
    koje su im influences

    ma ne vjerujem... jeste vidjeli koje su mu najdraže pjesme? aerosmith - crazy, cryin', amazing, angel - k'o neka curica je... to su meni bile super pjesme u srednjoj školi... zapravo ih još uvijek volim poslušati, ali onak, ne priznajem to naglas... :) a on to objavi na internetu... zakon! :) dobro ima i metalike i prl džema, ali to sad nije bitno... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    ma ne vjerujem... jeste vidjeli koje su mu najdraže pjesme? aerosmith - crazy, cryin', amazing, angel - k'o neka curica je... to su meni bile super pjesme u srednjoj školi... zapravo ih još uvijek volim poslušati, ali onak, ne priznajem to naglas... a on to objavi na internetu... zakon! :) dobro ima i metalike i prl džema, ali to sad nije bitno... :)
    Ma ja sad...tko zna sto on zbilja slusa...sigurno samo PJ :p
    Ja sam htjela ukazati na Pearl Jam na profilu i utjecaj njihov, a ti
    Juras, odmah cjepidlacis :D:p
    haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • kuc kuc..ima koga doma? :)

    evo posto je Sid objavila moje fotke i time dokazala da sam jos uvijek ziv, a i vidjen sam u zgbu red bi bio da napisem nesto...
    razlog zbog kojeg ne pisakaram tu je konstantni problemi sto sa internetom sto sa privatnim zivotom pa mi se nista ne da...ali bit ce bolje jednog dana..
    inace u zadnje vrijeme sam malo ispao iz price oko voljenog nam banda (osim sto i dalje obavezno slusam prije spavanja jer inace ili ne spavam ili imam los san :)),
    ali zato ste vi tu da sve pratite i obavjestavate o svim novostima i zato ste/smo najbolji fan club u vascelom svetu..
    eto toliko od mene za sada, veliki pozdrav svima i citamo se, a sa nekima se i vidim..
Sign In or Register to comment.