Pearl Jam in Zagreb!

1482483485487488860

Comments

  • CutkiCutki Posts: 235
    § 10. Ukoliko zadani uvjeti iz §3 do §5 (grickalice i pivo) kao i pod §6 naznačeni obrok, na zadovoljstvo muškarca nisu ispunjeni, može se dozvoliti ženi da nogometne večeri provede kod svojih prijateljica. U ovom slučaju muškarca se nakon ženinog povratka kući ne smije opterećivati nuzgrednim sadržajima večernjih razgovora.
    -

    ne kuzim.
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, ak smo se pitali koji seljak nosi onu ful ljak-se kapicu, eto nam odgovora: http://www.flickr.com/photos/pearljamofficial/2572598486/ :D
  • lesteslestes Posts: 959
    da, vidla sam tu sliku i mislim si kaj mu je to trebalo.. :D

    @mspovci&dylanovci: kak je bilo jučer??
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    za dylana ne mogu nista reći, jer sam se pokupila nakon manicsa (znam, neki bi rekli svetogrđe, ali ja njega fakat ne mogu provariti).

    enivej, iako je bio dan (ne volim koncerte po danjem svjetlu), i iako je bio festival (znači da oko mene nisu svi bili fanovi pa sam morala sama skakati i derati se svima na uho, hehe), manicsi su bili prepredobri!
    stvarno, od setliste do pristupa. uživljeni, sa super pričama između pjesama. tipa, 'nisam mogao spavati zbog vašeg nogometnog slavlja, fakat imate puno navijačkih himni', do 'našem gitaristu richeyju (koji je nestao prije 10-ak god., duga priča, op.a.) bi se ovdje jako svidjelo: jaka kava, dobro vino i odlične knjižare' LOL

    i rekli su 'see you next year'.
    samo da ne bude k'o edovo 'vidimo se sljedeće godine' :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    to vidimo se dogodine nikad na dobro ne izadje :D

    reko i ban to, pa vidi ga sad..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Bas me zanima jel cu kaj pogodit.Uskoro cu i drugu set listu

    1.Love Boat Captain
    2.Animal
    3.Last Exit
    4.Hail Hail
    5.Corduroy
    6.World Wide Suicide
    7.Small Town
    8.Marker In The Sand
    9.Even Flow
    10.Given To Fly
    11.I Am Mine
    12.Man Of The Hour
    13.Faithful
    14.Do The Evolution
    15.Whipping
    16.Jeremy
    17.Army Reserve
    18.State Of Love And Trust
    19.Why Go
    Encore
    20.Wasted Reprise
    21.Better Man
    22.Life Wasted
    23.Comatose
    24.Rearviewmirror
    25.Porch
    Encore
    26.Big Wave
    27.Leash
    28.Alive
    29.Fuckin’ Up
    30.Baba O’Riley
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    za dylana ne mogu nista reći, jer sam se pokupila nakon manicsa (znam, neki bi rekli svetogrđe, ali ja njega fakat ne mogu provariti).

    ja bih rekla smart choice jer je mene udavio... mislim, respect prema svemu kaj je čovo napravio ali to je meni bilo tako sterilno, bez duše... grozno... ekipa je uglavnom uživala, koliko sam ja skužila (navodno njegov bend svira "filharmonijski" ali meni to ništa ne znači kad baš i nemam sluha)...

    manicsi su, kao što je šefica napisala, bili zakon! ono, narodski bend bez puno pretenzija svira i uživa... i mi s njima... :)

    i tak... smrznula sam se ko ona stvar, ali u autu je bilo grijanja pa smo to nekako nadoknadili u povratku...

    @sudija2 - do kada moramo napraviti setlistu? ja ću naravno sudjelovati ali me još nije uhvatio inspirativni trenutak... budem...

    pusa svima...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    joj bože, sve mrtvo, nikoga nema na forumu... nevermajnd...

    ajmo se popisati tko sve sudjeluje u natječaju "Pogodi setliste" da znamo koliki je nagradni fond i kaj bi eventualno mogla osvojiti... :)

    1. Car Niko
    2. WWPJ
    3. Juras
    4. masni
    5...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: na 2:52 nam se smiješi poznato lice... :D
    http://www.youtube.com/watch?v=9wx9eStSk3w
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Što se tiće igre trebalo bi se prijaviti kao i u kladionici, sve do koncerta :)

    WWPJ dobra set lista

    ej ja sam zaboravio staviti tag na Daughter pa ću to nadoputiti sutra kad stignem...smijem :D;)

    za fond love još se ne zna zavisi koliko nas ima u igri.
    Bilo bi lijepo da igramo za poster znaći treba skupiti oko 150 kn a ako nas je malo onda ćemo za sticker :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    elcielo wrote:
    za dylana ne mogu nista reći, jer sam se pokupila nakon manicsa (znam, neki bi rekli svetogrđe, ali ja njega fakat ne mogu provariti).

    enivej, iako je bio dan (ne volim koncerte po danjem svjetlu), i iako je bio festival (znači da oko mene nisu svi bili fanovi pa sam morala sama skakati i derati se svima na uho, hehe), manicsi su bili prepredobri!
    stvarno, od setliste do pristupa. uživljeni, sa super pričama između pjesama. tipa, 'nisam mogao spavati zbog vašeg nogometnog slavlja, fakat imate puno navijačkih himni', do 'našem gitaristu richeyju (koji je nestao prije 10-ak god., duga priča, op.a.) bi se ovdje jako svidjelo: jaka kava, dobro vino i odlične knjižare' LOL

    i rekli su 'see you next year'.
    samo da ne bude k'o edovo 'vidimo se sljedeće godine' :D

    Alo sosedje :) Ma škoda, da se nismo srečali..Pozabla si napisat, da so pred Manicsi vrteli ALIVE :D Takrat sem čisto ponorela (zahvaljujoč tudi pivu) in trčila v ene tri PJ fane (vsi moškega spola), da smo ponosno zapeli skupaj in se slikali (je kdo od tukaj?).
    Tud meni so bili Manicsi fajn..Dylan pa me je čisto zamoril. Totalno bedni aranžmaji..vse je zvenelo isto..Čisto tipičen rock'n'roll z malo primesmi bluesa..res neinovativno (sploh ne vem zakaj rabi toliko ljudi na odru za to)..par pesmi sploh prepoznala ne bi, če ne bi poznala besedila..Plus niti ene pesmi ni zaigral na kitaro..kaj šele na akustično...nobene komunikacije s publiko..Hvala bogu za Manicse ;)
    Smo pa mi skoraj zamudili, kr so nas na meji zadržali 45min. ..pregledovali avto in nas in ne vem kaj..Dežnik so označili kot hladno orožje :) Mah kaj češ..
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • pajopajo Posts: 3,292
    Bilo bi lijepo da igramo za poster znaći treba skupiti oko 150 kn a ako nas je malo onda ćemo za sticker :D
    Iva: ne znam da li možete igrati za poster jer Mario kupuje poster za nas, ja za tebe, Iva i Viktor svaki za sebe. Ako je tako čini se da ne možemo dofurati i jedan za pobjednika, zar ne? Dakle, pucajte na stickere ili torbu ili onu supersoničnu Edovu kapu. :D A tko pobijedi za MSG 1 može dobiti i majicu ako nam javite koju majicu i koju veličinu trebamo donijeti...
    sorry, ali to će čini se nažalost jedino biti moguće...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    jurasica wrote:
    joj bože, sve mrtvo, nikoga nema na forumu... nevermajnd...

    ajmo se popisati tko sve sudjeluje u natječaju "Pogodi setliste" da znamo koliki je nagradni fond i kaj bi eventualno mogla osvojiti... :)

    1. Car Niko
    2. WWPJ
    3. Juras
    4. masni
    5...

    5. Leo:)

    sutra dolazi set lista
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    MSG 1

    1.OCEANS
    2.CORDUROY
    3.SEVERED HAND
    4.WWS
    5.ANIMAL
    6.SMALL TOWN
    7.LBC
    8.MARKER IN THE SAND
    9.GREEN DISEASE
    10.CROPDUSTER
    11.I AM MINE
    12.WHO YOU ARE
    13.EVEN FLOW
    14.WISHLIST
    15.IMMORTALITY
    16.FAITHFULL
    17.UNEMPLOYABLE
    18.DTE
    19.WHY GO
    Encore
    20.INSIDE JOB
    21.BETTERMAN
    22.LIFE WASTED
    23.DAUGHTER (Modern girl)
    24.RVM
    25.COMATOSE
    Encore
    26.PORCH
    27.ALIVE
    28.RITFW
    29.BABA O’RILEY
    30.HARD SUN:D:D:D:D:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Leo, super su ti početak i kraj! :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Main Set: Hard to Imagine, Corduroy, ALL NIGHT!!, Why Go, Small Town, Down, Who You Are, Severed Hand, Half Full, Evenflow, Daughter/Blitzkrieg Pop, Gone, Reign O'er Me, Evolution, RVM
    Set 2: WMA!!!, Betterman/Save It For Later, Black, Life Wasted, Crazy Mary, Porch
    Set 3: No More, Release, Alive, All Along the Watchtower,


    Sto da kazem??? Ludjaci. Sretnici svo koji su bili...Hard to Imagine, All FAKING Night, WMA, Release pred kraj :eek:
    Ajme!

    Ajde, ja cu se zadovoljit odlicnim Hartera Festivalom jucer i u petak. Zbilja super bilo, ja bi jos! Preporucam.
    Vidjena Anamarija, i ne biste vjerovali, Ante. :eek:
    Imam dokaze :D;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: joj, da, vidjela sam tu bolesnu setlistu! teški mrak! nadam se da to neće ostati najposebnija setlista na ovom touru...

    a što se tiče Hartere i PJ ekipice na njoj, dokaze na sunce! :D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    Main Set: Hard to Imagine, Corduroy, ALL NIGHT!!, Why Go, Small Town, Down, Who You Are, Severed Hand, Half Full, Evenflow, Daughter/Blitzkrieg Pop, Gone, Reign O'er Me, Evolution, RVM
    Set 2: WMA!!!, Betterman/Save It For Later, Black, Life Wasted, Crazy Mary, Porch
    Set 3: No More, Release, Alive, All Along the Watchtower,
    quote]


    najbolja setlista od ova tri koncerta...
    valjda ce bit jos i bolja do MSGa:D;)

    http://www.spin.com/pearl-jam-tour

    tu su clipovi : Betterman, WMA (akustik:eek: ) i Porch
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    6. Viktor i trenutak inspiracije

    Can't Keep
    Go
    Why Go
    Animal
    Corduroy
    In My Tree
    Given To Fly
    Marker In The Sand
    Green Disease
    Love Reign O'er Me
    Even Flow
    Who You Are
    Come Back
    Not For You
    Comatose
    Faithful
    In Hiding
    State Of Love And Trust
    Rearviewmirror
    No More
    Society
    Inside Job
    Light Years
    Spin The Black Circle
    Smile
    Last Kiss
    U
    Garden
    Dirty Frank(k)
    Yellow Ledbetter
    Death or glory!

  • RijekaRijeka Posts: 801
    I da...

    ALL NIGHT?!?!?!?!?!

    Ne mogu vjerovati. I još WMA.

    Nisu oni baš normalni :D...Možda i Strangest tribe ubace u repertoar :)
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Evo *nekoliko* slikica od vikenda :D
    Obratite pozornost na izgubljene forumase...Sada nadjene u Rijeci.
    A cujem i sire :D


    http://www.facebook.com/album.php?aid=27652&l=d0e37&id=500399631

    http://www.facebook.com/album.php?aid=27755&l=76885&id=500399631

    vidim da je svirao mali adam aka Bebe na Vole... ne znam kakvo je to ime, ali Sid daj reci kakav je mali bio? baš me zanima... :)

    a di je mala agresivka? nema je na slikicama i malo se brinem za nju... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    vidim da je svirao mali adam aka Bebe na Vole... ne znam kakvo je to ime, ali Sid daj reci kakav je mali bio? baš me zanima... :)

    a di je mala agresivka? nema je na slikicama i malo se brinem za nju... :)
    Znas tog Bebaca? :)
    Meni je bio super. Bas sam se ugodno iznenadila. Poseban je. Ima dobar zvuk, glas, sve.

    Ima ima i agresivke na slikama. Samo sam u toku uploadanja postala linkove pa nisi vidjela sve. Sad baci oko, bit ce tri, da TRI linka, tri albuma :D
    Niste ni morali doc kad ja sve lijepo poslikam ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Čitam faniviewse Bonnarooa, gledam clipove onog lika na spin.com, gledam te setliste i mogu reći da mi se ova turneja jaaaako sviđa. Izgleda da band opet uživa svirat, a bogami slušajući ove mini bootlege čini mi se i da zvuče nekako svježe. A i 10C je počeo slušat fanove sa ovim bootovima na cd-u, lutrijom za prve redove i wristbandsima za postere...

    Who You Are nakon 10 godina, W.M.A. nakon 13, All Night prvi put...mislim da nakon ovih stvari prognozirat setlistu za MSG nije nimalo zahvalan zadatak :D

    Iva: my 2c - meni isto super zvuče, ali malo preuvježbano tj. nekako prearanžirano. ne znam se baš najbolje izrazit jer nemam baš nešto sluha, ali više mi paše onaj malo divljiji Euro-tour zvuk. tenovska dviljakuša, rekao bi vjerojatno moj muž... :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ima ima i agresivke na slikama.
    Iva (jer naravno logično je da pajo fakat nikad ne bi postao ovaj post :)): mala agresivka ima šiške! wheeeee! looking good mala agresivka! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva (jer naravno logično je da pajo fakat nikad ne bi postao ovaj post :)): mala agresivka ima šiške! wheeeee! looking good mala agresivka! :D

    može meni netko postat link drito na tu sliku sa malom agresivkom jer je ja očito ne prepoznajem... :) super neka frizura... nova ana marija, vrag je jebi... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    Jebemti, slusam ove short klipove bootlega...
    Ko sto je Iva primijetila, fakat su uvjezbani...cak paze i na tempo...recimo Corduroy zvuci kao nekad...dok je na euro turu sve bilo s ubrzanim tempom

    Vidit cemo kako ce to dalje bit, al ovo do sad zvuci..njam...a da ne govorim o pjesmama izvucenih iz naftalina...

    Sve cesce mi prodje misao i zelja..."eh, da barem idem preko bare"
    :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    može meni netko postat link drito na tu sliku sa malom agresivkom jer je ja očito ne prepoznajem... :) super neka frizura... nova ana marija, vrag je jebi... :)
    Iva: eto je: http://www.facebook.com/photo.php?pid=637372&id=500399631&l=885b4
    i za ove malo starije, kaj slabo vide... :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: eto je: http://www.facebook.com/photo.php?pid=637372&id=500399631&l=885b4
    i za ove malo starije, kaj slabo vide... :D

    hvala, ti si dobar čovjek! :) jedva čekam sutra! ;)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    jedva čekam sutra! ;)
    Iva: :D
Sign In or Register to comment.