Pearl Jam in Zagreb!

1481482484486487860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    ana, super priča! :):)

    ja nejdem na msp i dylana.. prvo sam mislila. al to propalo. malo mi je žal jer ipak
    je to tam kod mene... al nema veze. sutra bude mi super u rijeci :)
    uživajte vi koji idete! :)
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    bilo je zakon! kolegica je vodila intervju, ja sam išla kao "ispomoć",
    dobila sam i posebne posvete za sebe i seku. i fotkice. :o
    i ide se u vž, afkruz!

    joooj! prezakon! :) fakat zvuce super! mislim, raspitali se o nacionalnim parkovima?? (ili su ih organizatori dobro nafilali informacijama o 'rvackoj :) stavis i koji link na fotkice da vidimo?? :D
    budete opet na telki il je to - to?


    rijeka: predobar itinerary! LOL Vidimo se tamo il cemo se jos kaj dogovarat unaprijed? or what? :) whee!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    shela wrote:
    joooj! prezakon! :) fakat zvuce super! mislim, raspitali se o nacionalnim parkovima?? (ili su ih organizatori dobro nafilali informacijama o 'rvackoj. stavis i koji link na fotkice da vidimo?? :D
    budete opet na telki il je to - to?

    kažem, bit će samo večeras na dnevniku jedna rečenica.
    ali, fanovima MSP to neće ništa značiti jer će se taman derati iz sveg glasa, na, recimo, 'motorcycle emptiness'. :)

    a što se nac. parkova tiče, mislim da su to fakat info iz njihove glave. još su spomenuli da je puno njihovih frendova već bilo u HR i da im je bilo lijepo. :)

    a što se fotkica tiče, trebam samo naći neki komp s bluetoothom da ih prebacim s moba. :)
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    kažem, bit će samo večeras na dnevniku jedna rečenica.
    :)

    steta, bas bi bilo fora pogledat sve. a ti nemas neku svoju private snimku?
    uzivaj na koncertu! i svi ostali koji idu na chichu dylana i msp :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    WPB bootleg CD je naručen :D

    Idemo dalje....
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    bilo je zakon! kolegica je vodila intervju, ja sam išla kao "ispomoć", hehe (malo sam pomogla u sastavljanju pitanja).
    bilo je već sinoć na vijestima na 2., a jedan dio (doslovno jedna rečenica) bi trebala biti u dnevniku danas.

    ...i ide se u vž, afkruz! :D

    kaj nam nisi malo ranije rekla da ćete raditi intervju sa gospodom msp jer smo ti mogli negdje zašusati kolegicu tak da sama vodiš intervju... mislim, o tim stvarima se treba prije razmišljati kad znaš da ja vodim skupinu peglačica! :)
    i šta OPĆENITO ranije nisi javila za intervju, krvi ti se napijem! :)

    ako ništa, vidimo se valjda danas... HRVATSKA!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    kaj nam nisi malo ranije rekla da ćete raditi intervju sa gospodom msp jer smo ti mogli negdje zašusati kolegicu tak da sama vodiš intervju... mislim, o tim stvarima se treba prije razmišljati kad znaš da ja vodim skupinu peglačica!
    i šta OPĆENITO ranije nisi javila za intervju, krvi ti se napijem!


    nisam znala!
    fakat, nisam!
    doslovno sam joj se prikrpala u zadnji čas. :) i čak mi je nudila da sama to obavim, ali rekla sam ne, bila bih prepresubjektivna, postavljala bih fanovska pitanja... zapravo, želim reći da bi me oprala fanovska trema. :D

    a sad, good news:

    dio intervjua bi trebao biti objavljen i u ponedjeljak u hrvatskoj uživo, na HTV1 (emisija počinje oko pola 5). :)
  • CutkiCutki Posts: 235
    ah.. ah..
    šajze šajze...

    a šta sam vam ja reko?!
    rakitic i idemoooo
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • masnimasni Posts: 1,657
    svasta si ti reko, pocevsi od 5orice u vezi, s vukojevicem, da kranjcar ne igra i tak.. svasta..

    al da je bilo dobro, bilo je :D

    who you are?! koliko to nisu svirali?

    vidim da su openeri uobičajni pa ce ih lako biti za pogodit :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    e da, i htio sam postat ovog djecarca s gitarom:

    http://www.youtube.com/watch?v=wam-oMub8EU


    sorite na oftopiku, al je dobar nema sto
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Ja krećem 23-eg, letim iz Venezie...

    viktore,
    ja ti mogu samo poželjeti da ti se sve ove želje ispune i da imaš kick ass ljeto i jesen i da ti definitivno koncert otvore sa can't keep! :)

    jebo profesora, idijot jedan šašavi!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • killroykillroy Posts: 739
    E ova stranica s bootlezima je samo za slinit.
    http://www.pearljamconcerts.com/bootlegs/index.html

    Kolko mi se cini, bootlezi su dosta obradjeni, za razliku od prijasnjeg sirovog zvuka. Who you are zvuci fantasticno!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Eto ga Who You Are iz WPB:
    http://youtube.com/watch?v=G7lxrC1TuJg

    Jako dobro! :D

    ja bih umrla da ovo doživim... :) you are who, who you are... da to nije pjesma posveta grupi the who? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ...ali rekla sam ne, bila bih prepresubjektivna, postavljala bih fanovska pitanja...
    http://s103.photobucket.com/albums/m141/cieloel/?action=view&current=Image000.jpg

    ma ti si stvarno šašava... ja sam sigurna, iako nisam vidjela intervju, da bi ti to bolje napravila... luđakinja jedna - kužim da te malo trema uhvatila, ali ti cool dečki bi tu tvoju tremu odmah rasplinuli... ajde, ti budeš radila slijedeći intervju... :)

    HRVATSKA! HRVATSKA! (zapravo, stavit ću ovaj poklič u svoj potpis za vrijeme prvenstva... :) )
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    neka ekipa je na porchu po običaju bitchala, ovaj put kako im se ne sviđa poster za Tampa Bay i uletio capo di 10C Tim i rekao im šta ih ide :D:
    Rubysdad wrote:
    We get it. Some people don't like some of the posters. Do we have to come on here with such negativity? If you don't like it, don't get it. I'm REALLY sick of assholes who think they're critics. Try it yourself. Start your own band. Run your own fan club. Moderate your own board. If you have to say you hate someone/something, please find somewhere else to do it. These guys are busting their talented asses to provide posters for (mostly) grateful, art-loving Pearl Jam fans and the last thing we want is for them to have to read such sophomoric drivel from losers.

    Have a nice.

    Tim
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    neka ekipa je na porchu po običaju bitchala, ovaj put kako im se ne sviđa poster za Tampa Bay i uletio capo di 10C Tim i rekao im šta ih ide :D:

    pa dobro da im je netko bliži bendu uletio... ta ekipa stvarno nije normalna... trebalo bi im zabraniti pristup ovom boardu da ga ne zagađuju glupim i zločestim komentarima... assholes... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    a jeste skuzili ovo? Predobro!


    "Originally Posted by Keela
    I have one extra 10C ticket for WPB next Wednesday. My number is 177xxx (which has got me some great seats in the past).

    Anyway, the ticket is free to any 10C member who doesn't already have a ticket. (i.e. PLEASE no trade-ups)

    I don't want to be paid back for it, and I won't try to make you my "beer bitch" during the show. All I ask is that, at some point, you will pay it forward by inviting another 10C member to a future show "on your pair". (That's why this is for 10C members only)"

    eto zato su pj fanovi najbolji fanovi! :D

    HRVATSKA! HRVATSKA!
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    ^^ svaka čast! :)
    blago vama kaj idete svukud, dok ću ja umjesto koncerta Dylana ostatak dana provesti doma bubajući engleski uz Dylanov cd :s

    evo malo šale :D
    žene,NHF :D

    KUĆNI RED U VREMENU OD 7. DO 29. LIPNJA 2008.

    § 1. U vremenu od 7. do 29. lipnja 2008., muškarac je apsolutni gospodar nad televizorom i njemu pripadajućim daljinskim upravljačem.

    § 2. U ovom vremenu žena se smije tiho baviti kućnim pospremanjem izvan prostorije s televizorom.

    § 3. Prije svake utakmice neka se uz muževu stolicu postavi sanduk hladnog piva (nikako bezalkoholnog) – s posebnim naglaskom na HLADNO!

    § 4. Za vrijeme utakmice, ženi je zabranjeno zadržavanje u prostoriji s televizorom. Dodatna doprema grickalica i piva je dozvoljena.

    § 5. Za vrijeme 15-minutnog poluvremena ženi se dozvoljava ulazak radi pražnjenja pepeljare, sakupljanja praznih boca i njihova zamjena s punim hladnim sadržajem. U slučaju potrebe mogu se dopuniti i razne grickalice. Šuštanje vrećicama nije dozvoljeno kao i upotreba bilo kakve verbalne komunikacije.

    § 6. Najkasnije pola sata prije početka utakmice neka se muža pozove na s ljubavlju pripravljeni obrok. A da se muževu psihičku pripremu ne smeta, i u to vrijeme neka žena drži jezik za zubima.

    § 7. Za vrijeme EP, neka se odgode sve radnje koje bi mogle dovesti do novine u obitelji. Ženi se zabranjuje nositi i izazovnu odjeću koja bi muškarca mogla navesti na takve radnje. Nošenje odgovarajuće odjeće dozvoljava se samo nakon završnog zvižduka (7. do 18. lipnja u vremenu od ca. 22:45, a od 19. lipnja kod eventualnih produžetaka ali tek nakon ispucavanja mnogućih jedanaesteraca; ne prije od 23:30 sati, i to samo u slučaju muškarčeve zadovoljavajuće potrebe.

    § 8. Ukoliko muškarac dopusti ženi na nekoliko minuta pribivati utakmici, strogo su zabranjena pitanja koja bi mogla izdati nogometno-tehnički intelekt žene (npr. Što je to „zaleđe“ ili „prednost“).

    § 9. Ženi je zabranjeno pod prijetnjom udaljavanja iz prostorije, davati bilo kakve komentare na izgled igrača (npr. Gledaj kakve noge ima Cavaro“!).

    § 10. Ukoliko zadani uvjeti iz §3 do §5 (grickalice i pivo) kao i pod §6 naznačeni obrok, na zadovoljstvo muškarca nisu ispunjeni, može se dozvoliti ženi da nogometne večeri provede kod svojih prijateljica. U ovom slučaju muškarca se nakon ženinog povratka kući ne smije opterećivati nuzgrednim sadržajima večernjih razgovora.

    § 11. Ukoliko kućni budžet ženi dozvoljava, neka si kupi mali TV-aparat, s time da si, na najmanjoj udaljenosti od deset metara može pogledati omiljene sapunice. Glasnoća se u i tom slučaju tako mora podesiti da ne smeta muškarcu.

    :D
  • lesteslestes Posts: 959
    :rolleyes:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    :D
    Broj 8 je zakon...čista klasika ;)

    btw idem slagat set listu
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi, evo mali privju wpba, valjda nam se neće modovi naljutit:
    http://www.box.net/shared/277v6vi0wg

    Come to send, not condescend...:D
  • lesteslestes Posts: 959
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    1. SOMETIMES
    2. SEVERED HAND
    3. CORDUROY
    4. WORLD WIDE SUICIDE
    5. ANIMAL
    6. IN HIDING
    7. I AM MINE
    8. GREEN DISEASE
    9. RWM
    10. GIVEN TO FLY
    11. LOVE BOAT CAPTAIN
    12. MARKER IN THE SAND
    13. BREATH
    14. BETTER MAN
    15. SAD
    16. COME BACK
    17. BLACK
    18. DAUGHTER /
    19. ALIVE
    encore :)
    20. NOTHINGMAN
    21. THUMBING MY WAY (da Ivu G. razveseli :) )
    22. LIFE WASTED
    23. TO THE EVOLUTION
    24. LUKIN
    25. GO
    encore
    26. NO WAR
    27. INSIDE JOB
    28. PORCH
    29. RITFW
    30. YELLOW LEDBETTER
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    tnx pajo i lestes:D
    odlicne su setliste, al izvedbe su jos bolje
    malo me muci sta ovaj zvuk odzvanja:)
    al sve u svemu...5+:D

    btw, nek ova postava igra u cetvrtfinalu, imamo zagarantirano polufinale


    edit: e kad bi bila ovakva setlista...uf:D

    i jucer sam sreo nothingmana na stanici:eek:
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    1. SOMETIMES
    ...
    13. BREATH
    14. BETTER MAN
    15. SAD
    16. COME BACK
    17. BLACK
    18. DAUGHTER /
    19. ALIVE
    encore :)
    20. NOTHINGMAN
    21. THUMBING MY WAY (da Ivu G. razveseli :) )
    Iva: Niku za Eda! :D (ono, ak smo mogli birat paju za precjednika možemo i niku za eda, ne?)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    1. SEVERED HAND
    2. WHY GO HOME
    3. COMATOSE
    4. SAVE YOU
    5. FAITHFUL
    6. GRIEVANCE
    7. EVEN FLOW
    8. UNEMPLOYABLE
    9. DOWN
    10. GIVEN TO FLY
    11. NOT FOR YOU
    12. SOLAT
    13. LOW LIGHT
    14. IN MY TREE
    15. WASTED REPRISE
    16. LIFE WASTED
    encore
    17. SMALL TOWN
    18. BETTER MAN
    19. IMMORTALITY
    20. JEREMY
    21. GONE
    22. WORLD WIDE SUICIDE
    23. I BELIEVE IN MIRACLES
    24. ALIVE
    25. LEAVING HERE
    encore
    26. CRAZY MARY
    27. LAST EXIT
    28. PORCH
    29. SONIC REDUCER
    30. INDIFFERENCE

    eto...nije bilo baš lako, malo sam kalkulirao, podijelio neke vamo neke tamo pa što bude :)

    Hoće li barem još 2 ljudi igrati :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • ja cu sutra slozit set liste

    p.s kaj je bolje mp3 ili FLAC i koja je razlika
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Hey....na čemu je ova Nizozemska, što im davaju da ovako lete ;)

    Ove neće nitko zaustaviti??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    ja cu sutra slozit set liste

    p.s kaj je bolje mp3 ili FLAC i koja je razlika
    FLAC je naravno bolji jer je MP3 kompresiran format gdje se gubi nešto na kvaliteti zvučnog zapisa, ali se dobiva na manjoj količini podataka iliti manje MB-a (boot u mp3 formatu je težak nekih 250 MB dok u flacu mislim da nije nikako manji od 1GB).
    Za ostale informacije si malo prosurfaj pa vidi šta ćeš...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    pali smo na drugu stranicu...
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.