Pearl Jam in Zagreb!

1480481483485486860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    @snih: pa da!! meni je užasan.. al na svoje oči sam vidjela da je nekima zabavan
    i nasmijava ih :( al smijem se tome kak zgleda..

    @sid: awwwwww baš sam odslušala munchen boot. i sad nove slikice.. ma ja
    njih jednostvno najviše voooolim :):) btw imaš ti možda negdje svoje slike s
    prošle turneje? ja sam to poskidala i sad ne mogu nać :/
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ovaj Ivan Hrvatska stvarno nastupa negdje u blizini?!?!?!
    Užas, ali volio bi ga vidjet :D

    Oceans :)

    @lestes, možem ti ja spržim minken dvd...
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    Rijeka wrote:
    Ovaj Ivan Hrvatska stvarno nastupa negdje u blizini?!?!?!
    Užas, ali volio bi ga vidjet :D

    Oceans :)

    @lestes, možem ti ja spržim minken dvd...
    aha, na priredbi http://www.priredba.net/flash/

    super, hvala, mogli bi onda to u subotu :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    E tak se igra!!!!:D:D

    HRVATSKA, HRVATSKA!
  • ParasolParasol Posts: 319
    congrats on the huge win :D:D
    --- Barcelona 01/09/2006 ---
    ---- Lisbon 04/09/2006
    ---- Lisbon 05/09/2006
    "One of the best...The Best! Thank You!" Eddie Vedder. 05/09/2006 Lisbon, Portugal
    2007:
    ---- Lisbon 08/06/2007 ----
    ---- London 18/06/2007 ----
    --- Nijmegen 28/06/2007 ---
    --- Werchter 29/06/2007 ---
  • pajopajo Posts: 3,292
    Parasol wrote:
    congrats on the huge win :D:D

    It's because our coach is a huge PJ fan!

    Thanks and see you in the finals. :D:D
  • shelashela Posts: 657
    hrvatska! hrvatska!!! wheee! :D

    e danas smo bas fino igrali even if I say so myself :) so proud!!!

    ona set lista mi je skroz kul i nebi imala nis protiv - pogotovo cut Oceans!!, pa sve one stvari na "g" ;) i onda jos no more war pa onda ... uf. jedva cekam i ful mi zao da neidemo u vecem broju...sigh. al bit ce jos turnejaa! ma kad vam kazem! :)

    umrla sam od smijeha dok sam citala postove na zadnje dvije strane jer naime - gledam merch i kontam - majice ok za momke (barem onak u mutno), poster s krokachem - ful kul! - stickeri - uvijek fora - i onda!!! - ajme jel ono torba? - kak kul torba!! i tak... :D
  • shelashela Posts: 657
    lestes wrote:
    ja bi trebala loto odigrati.. kakvu sreću imam zadnja 2 tjedna.. upravo vidla
    da sam dobila kartu za harteru u nagradnoj igri.. (a prije toga još jednu kartu (edit: neki drugi koncert) i cd..)
    dan je krenul na bolje :)

    ajme supeeer! pa daj uplati taj loto!! :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Svaka čast momcima...čista petica :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Bootleg je već stigao u goods section ali tek se 25-og može skinuti.

    E sad vi koji se razumjete u rezlike 10$ je mp3 a 15$ flac, što je flac puno bolja kvaliteta???
    Je li bolje dati 5 dolara više i pokutiti flac???

    I ako bi ja najradije kartonski cd čekao :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    MALO NAS JE AL NAS IMA,NIJE VAŽNO SRUŠIT ĆEMO SNOVE SVIMA!!! :d
    PROUD TO BE CROAT!

    MI HRVATI!!!
  • StereotypeStereotype Posts: 885
    Ponavadi sicer Slovenci nismo ravno navijači Hrvaške...ampak Nemcev pa res ne maram pri fuzbalu (pa tudi Italijanov ne) :) Bravo!
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    HRVATSKA; HRVATSKA!!! :):):)

    *preleti preko threada Cro zastavom dalje na forum siriti glas nas ludih Hrvata*


    :D


    PS Pred 2 godine je bilo: Niko, ocu tvoje dijete. Sad je: Srna, daj mi napravi bambija :D


    Bilic je legenda, nasi su super igrali. Koji likovi su to! AAAAAA Ja bi u Klagenfurt. haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ok, sad ću nakon ovih nogometnih priča ovdje uletiti kao padobranac, ali moram se pohvaliti:

    upoznala sam manic street preacherse!!!

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    radili smo intervju za tv, i onda sam totalno privatizirala posao, i tražila ih slikice i autograme i smijala se i crvenila k'o šiparica. :o:o:o

    divni su, divni!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: a evo nam i jučerašnje setliste (za čije relayanje je čini se zaslužna i naša crop :))

    Tampa, 12.06.2008.

    Soundcheck: Undone, Love Reign O'er Me

    Main Set: Sometimes, Corduroy, Why Go, Severed Hand, Small Town, Marker in the Sand, Light Years, Down, Wishlist, (drunken story about Jose Cardenal), given to fly, Daughter/Ramones Blitzkrieg Bop tag, Even Flow, Present Tense, Insignificance, Betterman, DTE

    Encore 1: Nothingman, Black, Life Wasted, Porch

    Encore 2:Ed Solo: Hide Your Love Away, Alive, Yellow Ledbetter

    Hide Your Love Away - aaaaaaaaaaaaa!!!!!!!! :) Mislim da će ovaj boot biti kupljen u kartonskoj (cd) verziji. :D Presuper mi je setlista!

    poster: http://bp2.blogger.com/_qvWxg-8A3Pg/SFHTEg-lhII/AAAAAAAABaM/q7H_29YsdbA/s1600-h/pjposter.JPG
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    Iva: a evo nam i jučerašnje setliste (za čije relayanje je čini se zaslužna i naša crop :))

    WOW, drool...savrsena lista. Soundcheck isto!

    Svaka cast nasima i Bilicu. Eto sta se desi kad pametan covjek (pj fan) uzme stvari u svoje ruke. :)

    E, kad nasa mala delegacija krece u New York? Datum se blizi...
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    E, kad nasa mala delegacija krece u New York? Datum se blizi...

    Bliži se, bliži...iva, ja i shela krećemo sljedeću subotu ranom zorom via Minken.

    A ti viktore, ajd napiši svoje planove...ajmooo rijekaaa :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    ok, sad ću nakon ovih nogometnih priča ovdje uletiti kao padobranac, ali moram se pohvaliti:

    upoznala sam manic street preacherse!!!

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    radili smo intervju za tv, i onda sam totalno privatizirala posao, i tražila ih slikice i autograme i smijala se i crvenila k'o šiparica.

    divni su, divni!


    ideš beba! to te ja pitam! BRAVO I ČESTITAM!!! :) i kad će to biti na telkici? baš me to interesira... nego, ide još netko danas na koncerat?

    kad smo kod čestitanja, HRVACKA! HRVACKA!!! :) ubili smo boga u švabima! sad će nas se svi počet bojati i to je to!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    elcielo wrote:
    ok, sad ću nakon ovih nogometnih priča ovdje uletiti kao padobranac, ali moram se pohvaliti:

    upoznala sam manic street preacherse!!!

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    radili smo intervju za tv, i onda sam totalno privatizirala posao, i tražila ih slikice i autograme i smijala se i crvenila k'o šiparica. :o

    divni su, divni!

    vauuu! podsjeti me da te svakako taknem iduci put kad se vidimoo!! :D bas mi je drago za tebe znam kolko si vec dugo njihova fanovka! :) i kaj su ti rekli?? a kaj si ti onda rekla?? daj pricaj jos malo!! :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Joj, joj. Ja bi tamo, i ja bi sve.
    Ne spavam, ne jedem, ne radim nis sto bih zapravo trebala.
    Samo pratim nogomet, forum i facebook tj. PJ turneju i idem na koncerte :o:D

    Aaaaaaaaaaaaaaaa
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657

    ajme prezakon fotke. inace booma tolko ne dozivim kraj ovih ostalih ;) al bas mi je dobra ova crvena fotka s njim :)

    ivan hrvatska je kata-strofichaaaan!!! :(

    Tampa - isto cu nabavit boot! Predobro! Al htjela bi Love Reign O'er Me u main setu :) poster mi je malo spuki.
  • shelashela Posts: 657
    Joj, joj. Ja bi tamo, i ja bi sve.
    Ne spavam, ne jedem, ne radim nis sto bih zapravo trebala.
    Samo pratim nogomet, forum i facebook tj. PJ turneju i idem na koncerte :o:D

    Aaaaaaaaaaaaaaaa

    you go girl! uzivaj! radit cemo na zimu! ;) a kaj mislis da mi ostali radimo?? :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    E da, Ana Z. Pa to je super! :) Zbilja, svaka cast. Neka si se malo opustila, moras malo nekad i spojit business sa pleasure-om ;) I da si ih upoznala kao pravi fan.
    A danas sam na mom najdrazem radiju cula da su navodno Preachersi skor dosli na Harteru... Pa onda mozda nece jos dugo trebati da dodju do grada na Rjecini oni i jos koje svjetsko ime ;) A onda ce se valjda i ZG ekipa zaputit malo do tu...Ugledajte se malo na Anamariju :p (sutra dolazi na Harteru)

    I da, jos su mi na radiju danas pustili I Am Mine, i to u 8.40 ujutro dok sam se vozila doma. Zamisli koja euforija meni, ja sam totalna hiperaktiva jucer nakon posla, doma, pa na net, priprema za utakmicu, pa utakmica i pobjeda, pa proba, pa van, pa onda na net i kao idem spavat...ali ne, ja moram ostat jer je poceo show i netko ce relayat setlistu. Spavat u 5 ujutro, budjenje u 7...i jos sam na nogama. i nisam faking normalna. Idem radit uskoro, pa navecer na Harteru. Imam vremena za spavat kad odem na onaj svijet jednog dana...no da :D

    hahaha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    I da, jos su mi na radiju danas pustili I Am Mine, i to u 8.40 ujutro dok sam se vozila doma. Zamisli koja euforija meni, ja sam totalna hiperaktiva jucer nakon posla, doma, pa na net, priprema za utakmicu, pa utakmica i pobjeda, pa proba, pa van, pa onda na net i kao idem spavat...ali ne, ja moram ostat jer je poceo show i netko ce relayat setlistu. Spavat u 5 ujutro, budjenje u 7...i jos sam na nogama. i nisam faking normalna. Idem radit uskoro, pa navecer na Harteru. Imam vremena za spavat kad odem na onaj svijet jednog dana...no da :D

    hahaha

    OMG, jadna tvoja djeca danas... :) držim fige da svi zajedno izdržite... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    OMG, jadna tvoja djeca danas... :) držim fige da svi zajedno izdržite... :)
    :p Bez brige, danas sam na spavanju, pa necemo prevec partijati :D Moram i spat malo ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    Bliži se, bliži...iva, ja i shela krećemo sljedeću subotu ranom zorom via Minken.

    A ti viktore, ajd napiši svoje planove...ajmooo rijekaaa

    heheheh

    Ja krećem 23-eg, letim iz Venezie. U NYC-u ću biti do 26-og kada zorom krećem prema Bostonu, a onda dalje kod mog poslodavca u New Hampshire. Tamo ću se zadržati neko vrijeme dok ne dobijem ponudu za bolji posao u Coloradu. Ako to otpadne, ostajem u NH do jeseni kad krećem na laganu turnejicu po zap. obali koja definitivno uključuje Seattle. Nabrijan sam ko purica oko Božića, sam sebe pokušavam smiriti al ne ide baš.

    Jako, jako mi se sviđaju majice s turneje, a nekako sam si utuvio u glavu da će jedan od MSG koncerata biti nešto posebno. Živi bili pa vidjeli, s Can't Keep mi koncert otvorili :):D...

    Sinoć sam emotivno rekao "Zbogom" riječkoj luci, vjerojatno se iz tog razloga i nagnuo onaj brod. Nekako imam osjećaj da se otkako sam bio zaposlen, mnogo lijepih stvari dogodilo na tom mjestu. Tučnjava pijanih ruskih mornara, padanje Filipinaca u more, brod koji se zabije u lukobran, lopov koji opljačka banku pa pobjegne u luku i na kraju sinoć taj nagnuti brod. Osjećam se ko Uncle Albert iz mućki, možda je do mene...During the war :)

    U ponedjeljak se perja prema Klagenfurtenu, još se nekako nadam da ću doći do ulaznice za raj. Makar sam dobio ponudu od jednog pazi sad Albanca koji ima ulaznicu, ali prodaje za samo 450 evra. Nadam se nekom Poljaku koji će odustati od utakmice pošto njihova ekipa putuje kući dok su u Klagenfurtu dani vrući..(Noćna mora fristajler)

    Eto tol'ko od mene, kog zanima kako je bilo u Beču klik dolje...

    http://www.facebook.com/album.php?aid=40928&id=671763297
    http://www.facebook.com/album.php?aid=40657&id=671763297
    http://www.facebook.com/album.php?aid=40642&id=671763297


    I da, ja sam way precool osoba da podlegnem masovnoj euforiji i izvlačenju svega kockastog iz ormara. Ustvari, prerastao sam dres kojeg imam doma, a šal mi se ne čini nekakvim modnim detaljem u lipnju ..Stoga, casual i Green Disease sasvim dovoljno.. Kladim se da bi fashion guru bio zadovoljan, ako ne on onda me zanima Korkutovo mišljenje :D


    I još jedna stvar, možda ste i čitali ali na mom faksu se profesori onako s vremena na vrijeme vole malo uhvatiti u kolo. Ukoliko taj tarzan dobije otkaz, tim prije ću ja diplomirati. S matematikom sam uvijek bio na "Vi", a davnih dana sam zaključio da je sve što mi u životu treba od matematike onaj digitron od 30 kn iz Peveca, pa eto u suradnji s mnogim fax kolegama željno iščekujem odluku onih koji su zaduženi za disciplinu na sveučilištu i fakultetu.


    http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/page/2008/06/07/0047006.html
    Sid :D....zakon dnevni raspored
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    shela wrote:
    vauuu! podsjeti me da te svakako taknem iduci put kad se vidimoo!! bas mi je drago za tebe znam kolko si vec dugo njihova fanovka! i kaj su ti rekli?? a kaj si ti onda rekla?? daj pricaj jos malo!!


    bilo je zakon! kolegica je vodila intervju, ja sam išla kao "ispomoć", hehe (malo sam pomogla u sastavljanju pitanja).
    bilo je već sinoć na vijestima na 2., a jedan dio (doslovno jedna rečenica) bi trebala biti u dnevniku danas.

    pričala sam s pjevačem, koji je toliko drag i simpa i normalan.

    bilo ih je malo strah kak će ispasti koncert jer nisu nikad bili ovdje, pa ne znaju jel imaju fanova i tak. kad sam im rekla da ima dosta ljudi koji u varaždin idu zbog njih, a ne zbog dylana, bio je totalno oduševljen.
    zatim, fascinira ga činjenica da hrvatska ima najveći broj nacionalnih parkova per capita, pa ga je zanimalo zašto tamo nema nikakvih koncerata. LOLOL micek, rekla sam mu da se koncerti baš i ne smiju održavati u nac. parkovima. LOLOL
    zatim su bili totalno nabrijani na tekmu, oni su velšani, pa si možete misliti da su im hrvati posebno dragi. ;)
    tražili su neko mjesto u gradu za gledati tekmu, i nadam se da im je bilo ludilo. :)
    dobila sam i posebne posvete za sebe i seku. i fotkice. :o

    i ide se u vž, afkruz! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Ja krećem 23-eg....
    OK onda se javi pa se vidimo u NYC...kužiš ono, neee :D:D
    Za ostatak planova mogu samo reći jedan veliki respect!
    Rijeka wrote:
    Sinoć sam emotivno rekao "Zbogom" riječkoj luci, vjerojatno se iz tog razloga i nagnuo onaj brod. Nekako imam osjećaj da se otkako sam bio zaposlen, mnogo lijepih stvari dogodilo na tom mjestu. Tučnjava pijanih ruskih mornara, padanje Filipinaca u more, brod koji se zabije u lukobran, lopov koji opljačka banku pa pobjegne u luku i na kraju sinoć taj nagnuti brod. Osjećam se ko Uncle Albert iz mućki, možda je do mene...During the war :)
    LOL! Ovo je jednostavno presmiješno
    Rijeka wrote:
    Stoga, casual i Green Disease sasvim dovoljno.. :D
    Je, vidio sam na fejsbuku da te svi zekaju kaj nemaš dres i taman sam htio napisat da kaj fali Green Diseaseu...:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Eto ga Who You Are iz WPB:
    http://youtube.com/watch?v=G7lxrC1TuJg

    Jako dobro! :D
Sign In or Register to comment.