Pearl Jam in Zagreb!

14546485051860

Comments

  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Cutki wrote:
    ma svi bumo stali u 1. red.. ajde sala mala...
    nego sta je onda sa okupljanjem ovaj vikend.. dolazi tko u ZG?
    ja sam iz novog zg, ali mogu doc u zg :D

    brijem gluposti...
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • masnimasni Posts: 1,657
    samo ti reci kad dolazis, mi cemo lako doc.. bar ja i ovaj cutki tu.. magarac na prvom mjestu...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    samo ti reci kad dolazis, mi cemo lako doc.. bar ja i ovaj cutki tu.. magarac na prvom mjestu...

    Ja mogu u utorak navecer. U ZG sam u pon vec, al ne mogu
    tu vecer jer drugi dan ujutro rano moram ustat i bit trijezna...hahaha :D

    OK, ajde, gdje se nalazimo onda? Da cujem prijedloge?
    Ja sam kod sestricne u centru grada, nemojte da bude ful
    daleko od tamo, ja sam jos mala :o haha, samo se salim,ali ipak...:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    pa ne znam sta zelimo radit... ici na pivu negdje.. ili sjest u neki parkic s gitarom i zajebavat se... ja sam za ovo drugo.. nek donese c2v3n gitaru i sibaj ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    pa ne znam sta zelimo radit... ici na pivu negdje.. ili sjest u neki parkic s gitarom i zajebavat se... ja sam za ovo drugo.. nek donese c2v3n gitaru i sibaj ;)


    e moze, super, ja sam za. :D Gitara, naravno. Jeeeeee! PJ night!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ok.. moze.. nek se i drugi izjasne.. da bude apsolutna vecina..
    za sad nas je cetvero.. c2v3n, ti, cutki i ja..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    ok.. moze.. nek se i drugi izjasne.. da bude apsolutna vecina..
    za sad nas je cetvero.. c2v3n, ti, cutki i ja..

    Uhm, i Killroy dolazi sto posto. :D Znaci 5 za sada. ;)

    Sta sam ja jedina cura? lol :D

    Jurasica je isto rekla da je za... Onda ajde, cim vise, to bolje.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Pa moze. Meni pase sve.
    :)
  • CutkiCutki Posts: 235
    ajde dobro,
    onda recimo bi mogli Jarun - ima tamo one bungalove za sjest, zapalit neku vatricu mozda, gitara--> pearl jam night...
    jedino bi moglo tamo bit malo hladno, al uz rakiju ili neki zesci alkohol da se sve rijesit :D:D
    ako ne jarun, medvedgrad pivnica je opcija iako je tamo bucno i teraju van poslije 23:30...
    uvijek ima i meni drago okupljaliste - studentski dom stjepan radic (na savi), ima hrpa klupica izoliranih na kojim se moze u miru druziti i ne biti ometan od strane nepozvanih slucajnih prolaznika/znatizeljnika...

    ajde jos ljudi nek dode sta tu tipkate po forumu!! idemo se socijalizirat :D
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • regochregoch Posts: 14
    pozdrav svima iz poplavljenog azdra!
  • ripkidripkid Posts: 67
    Recite mi molim vas gde se u Zagrebu mogu kupiti karte,u kojim sve prodavnicama da posaljem prijatelja da ih uzme..hvala
    live to win
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Upravo sam dobila mail od Slovenaca gdje obavjestavaju
    o prodaji karata u Sloveniji...:eek:
    Znaci u Slo ih ima i to na vise mjesta, a u HR samo u ZG? :mad:
    WTF??? a ostale zemlje???

    Evo linka, mozda nekome ipak pomogne... :o

    http://www.koncerti.net/pearljam.htm
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    tzumi wrote:
    Recite mi molim vas gde se u Zagrebu mogu kupiti karte,u kojim sve prodavnicama da posaljem prijatelja da ih uzme..hvala

    Evo ovo je sa sluzbenog sajta distributera:
    http://events.lupa.hr/event.aspx?eventID=21
    Ulaznice se mogu kupiti putem novog ticket on-line sistema, TICKETPRO, i to na slijedecim mjestima: Ticket centar (Zrinjevac 16), Integral, Dallas music shop ( Zagreb, Rijeka i Split), Dancing bear ( Zagreb i Split), Shoe-be-do a uskoro i u svim poslovnicama Erste banke i OMV benzinskim postajama diljem Hrvatske.

    Ali cujem da ljudi nisu bas imali uspjeha sa Erste bankom a izgleda da ni online sistem bas ne radi :)
    Ne znam kakvo je stanje s benzinskim pumpama.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    vidim da se spominjem negdje, još nisam siguran kolko cu moc doc... faks, posao... treba se izvuci sa jednog od toga dvoje :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    C2V3N wrote:
    vidim da se spominjem negdje, još nisam siguran kolko cu moc doc... faks, posao... treba se izvuci sa jednog od toga dvoje :D

    Ah, ma utorak navecer je to :D Faksa nemas po noci (nadam se), a
    ako radis, javi da si bolestan...hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ah, ma utorak navecer je to :D Faksa nemas po noci (nadam se), a
    ako radis, javi da si bolestan...hehe

    izgleda da nema ni mene... radim cijeli dan do navecer... mozda...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lostherolosthero Posts: 8
    Pa chekajte malo: Ima li josh karata za 310kn ili ne?
    A ako ih ima u kojim prodajnim mestima mogu da se nadju?
    Let me sleep, it's Christmas time
  • I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Sarah, ovo je ludo... Eddie izgleda kao da mu se kenja :D

    Ljudi evo prođe 8 dana od pustanja albuma u prodaju a slabo se prica o njemu (bar na nasem topicu).. Posto vjerujem da ste ga svi preslusali volio bi da kazete sta mislite?
    Nakon desetak dana neprestanog slusanja, pjesme: Army Reserve, Gone, Inside Job i Marker In The Sand su mi naprosto fenomenalne.. Odmah uz njih je Severed Hand, WWS i Unemployable, dok mi Parachutes (neko rece, pjesma je previse taralala), Life Wasted i Comatose nesto i "ne leze".
    Sve u svemu mislim da je album odlican i jedva cekam da cujem ove stvari uzivo (sto je veoma izvjesno). Po meni je puno kvalitetniji od Riot Acta i Binaurala a kada bi ga svrstavao na listu meni najdrazih albuma onda je tu negdje na 3. mjestu, odmah nakon "Ten"-a i "Vs"-a :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Doctor wrote:
    Sarah, ovo je ludo... Eddie izgleda kao da mu se kenja :D

    Ljudi evo prođe 8 dana od pustanja albuma u prodaju a slabo se prica o njemu (bar na nasem topicu).. Posto vjerujem da ste ga svi preslusali volio bi da kazete sta mislite?
    Nakon desetak dana neprestanog slusanja, pjesme: Army Reserve, Gone, Inside Job i Marker In The Sand su mi naprosto fenomenalne.. Odmah uz njih je Severed Hand, WWS i Unemployable, dok mi Parachutes (neko rece, pjesma je previse taralala), Life Wasted i Comatose nesto i "ne leze".
    Sve u svemu mislim da je album odlican i jedva cekam da cujem ove stvari uzivo (sto je veoma izvjesno). Po meni je puno kvalitetniji od Riot Acta i Binaurala a kada bi ga svrstavao na listu meni najdrazih albuma onda je tu negdje na 3. mjestu, odmah nakon "Ten"-a i "Vs"-a :)


    UKRATKO> MENI SE ALBUM VEOMA DOPADA. POSEBNO SU MI SE PRIKACILE SLEDECE PESME:

    Severed Hand *s posebnim akcentom na 02:40min i prelazu na 02:56min! :)

    na Marker in the Sand otkidam toliko da odmah moram da ustanem, pleshem i pevam :)

    Parachutes me , shto bi vi rekli "bacaju u sevdah", posebno drugi deo pesme gde pochinjem da se tripujem na the Beatles iz pozne faze, na Johna Lennona, kao i na Pink Floyd :) U svakom sluchaju, podseca me na neko bolje vreme...mnogo bolje...

    Unemployable me osvezava i govori kako treba da se opustim :)

    Gone mi vraca onaj stari, LUDACHKI, grungy PJ osecaj dok sam ishla u Srednju shkolu... :)

    Come back je totalno ludilo!!! Pravi Blues, pogadja me do koske i poziva na LJUBAV :) da, tako se osecam zaljubljeno uz ovu pesmu....chesto mi krenu suze od lepote... :p

    Inside Job me opet podseca na PJ iz ere TENa :)

    MA, SHTA DA KAZEM, A DA NE BUDE GLUPAVO, OBOZAVAM PEARL JAM!! CHAK I AVOCADO, U OBE VARIJANTE/ SLANOJ I SLATKOJ!

    MOMCI SU OSTALI DOSLEDNI SEBI I SVOM SPECIFICHNOM ZVUKU, SA REFERENCAMA NA PROSHLO VREME, NA ONO SHTO JE NAJBOLJE BILO *I OSTALO* U ROCK'N ROLLu! SVAKO KO KAZE DA PEARL JAM NE VALJAJU ILI "DA IH JE PRERASTAO" *OD CHEGA MI SE BLJUJE!*, JESTE OBICHNA BUDALA.
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Ufff! Zaboravih da spomenem i Comatose kao jednu od najdrazih! Ova pesma me takodje nagoni da pleshem po stanu (i skachem :p)...eto...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Mozda mi se taj album toliko i svidio zbog pjesama kao sto su Inside Job i Gone koje bacaju na neponovljivi i legendarni "Ten".. (neka prica ko god sta hoce ali Ten je nesto najbolje sto je muzika dozivila od svog postojanja :) )

    Ja sam valjda ono bezosjecajno musko pa mi ne krenu suze kada slusam, ali svakako da se desava milion nekih reakcija u meni..
    Sarah, nisi spominjala Army reserve? Ta mi pjesma ima tako dobar pocetak.. fenomenalno..
    Pogotovo je bilo super slusati i gledati onaj nedavni AOL session.. Gone zvuci fenomenalno u zivo. I nakon 14 godina postojanja mene i dalje fascinira Eddiev "glas"..
    Evo bas gledam set listu sa sinocneg koncerta i ne mogu da vjerujem da bih ovo i ja mogao da cujem u zivo.. Ovaj Pearl Jam stvarno nekada djeluje ludo na covjeka.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Evo bas gledam set listu sa sinocneg koncerta i ne mogu da vjerujem da bih ovo i ja mogao da cujem u zivo.. Ovaj Pearl Jam stvarno nekada djeluje ludo na covjeka.

    a setlista sa Toronto2 od sinoc? predobro... 30 stvari odsvirali :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    doktore nisi spomenu come back kao uvjerljivo najjacu pjesmu na cdu.. vec vidim da ce onaj woo hoo na kraju bit ko kod blacka... ludnica..

    parachutes .. isto legendarna pjesma..

    ove ostale su... sta ja znam, nije mi nijedna usla u uho kod prvog slusanja tako da mi u principu nisu nesto za sad... naravno to je podlozno promjenama protekom slusanja...malo mi se cine isfuranima....
    a onda opet - misljenje je poput supka, svako ima svog..
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Cutki wrote:
    a onda opet - misljenje je poput supka, svako ima svog..

    HAHAHAHAHAHA....ta ti je dobra!!!! :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • masnimasni Posts: 1,657
    toronto 2 je prejebeno bolesna lista.. samo je kvaka u tome sto toronto 2 liste ne bi bilo bez toronto 1 liste.. u prijevodu, tolko starih stvari ce svirati samo tamo gdje sviraju dupli koncert...
    a toga kod nas nema, tako da se ne nadajmo previse da cemo slicno imat :(
    ali necemo biti neskromni..

    imam pitanje, da li je netko od prisutnoh ikad narucivao nesto sa pj stranice? cd, majicu, anything?
    jer sam ja 16.4. narucio pre-order cd i majicu i jos mi nije stiglo.. pa ako je netko narucivao, da mi kaze kolko jos moram biti strpljiv... :-D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • DoctorDoctor Posts: 256
    masni wrote:
    toronto 2 je prejebeno bolesna lista.. samo je kvaka u tome sto toronto 2 liste ne bi bilo bez toronto 1 liste.. u prijevodu, tolko starih stvari ce svirati samo tamo gdje sviraju dupli koncert...
    a toga kod nas nema, tako da se ne nadajmo previse da cemo slicno imat :(
    ali necemo biti neskromni..

    Pa sobzirom da ce prvi put svirati u Zagrebu ja se nadam da ce odsvirati bar 25 pjesama i da ce nas pocastiti i sa nekim starijim stvarima.. Meni je i svejedno jer su mi skoro sve njihove stvari skoro pa jednako dobre.
    btw: gdje vi procitaste tu set listu od sinoc? na pj.com jos uvijek nije postavljenja.

    Sto se tice pjesme "come back" - Jos uvjek nisam kupio original, a nju sam jedinu, sa zakasnjenjem sinoc skinuo sa neta pa mi jos nije usla u uho. Trebam malo prosetati i potraziti avokado ovih dana..

    Nadam se da cu za zivotnog vijeka bar jos jednom dozivjeti PJ u Evropi a tada, kao poslovan covjek uzeti kredit od 2000 eura i obici desetak koncerata :) Ovo u septembru ce biti samo zagrijavanje.. :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Doctor wrote:
    Pa sobzirom da ce prvi put svirati u Zagrebu ja se nadam da ce odsvirati bar 25 pjesama i da ce nas pocastiti i sa nekim starijim stvarima.. Meni je i svejedno jer su mi skoro sve njihove stvari skoro pa jednako dobre.
    btw: gdje vi procitaste tu set listu od sinoc? na pj.com jos uvijek nije postavljenja.

    Sto se tice pjesme "come back" - Jos uvjek nisam kupio original, a nju sam jedinu, sa zakasnjenjem sinoc skinuo sa neta pa mi jos nije usla u uho. Trebam malo prosetati i potraziti avokado ovih dana..

    Nadam se da cu za zivotnog vijeka bar jos jednom dozivjeti PJ u Evropi a tada, kao poslovan covjek uzeti kredit od 2000 eura i obici desetak koncerata :) Ovo u septembru ce biti samo zagrijavanje.. :D

    Thread o Torontu sinoc ;)
    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=189674

    I da, ZG ce definitivno biti super. Jos je to i predzadnji koncert (bar zasada), i nisu nikad bili kod nas, pa ocekujmo starije stvari i mozda manje novijih, ali isto ce biti. ;)

    Ma bit ce super, ljudi, samo da svi na vrijeme nabavite ulaznice...


    Sto se tice albuma, meni je sav odlican no najvise mi pasu
    Unemployable, Army Reserve i Inside Job koja je genijalna.
    Ako to cujemo ove jeseni, onda sam sve cula...hehe.

    Rockerske Life Wasted, Severed Hand, MArker i Big Wave mi isto pasu, no ove prve tri me UVIJEK iznenade sa svakim slusanjem i najvise se vrte kod mene doma :D;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • dreadisdreadis Posts: 109
    masni wrote:
    imam pitanje, da li je netko od prisutnoh ikad narucivao nesto sa pj stranice? cd, majicu, anything?
    jer sam ja 16.4. narucio pre-order cd i majicu i jos mi nije stiglo.. pa ako je netko narucivao, da mi kaze kolko jos moram biti strpljiv... :-D

    Ja redovno obnavljam 10C članstvo preko website-a, a i naručivao sam CD-ove, DVD-ove i sl....Međutim, vrijeme dolaska do nas iz Amerike varira i nikada ne možeš biti siguran. Dok mi od Amazona treba nekad samo 7 dana da dođu stvari, za 10C Xmas single to potraje i 2-3 mjeseca....Zato, sabur...doći će kad tad...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • masnimasni Posts: 1,657
    sad si me utjesio...
    valjda ce doc majica do koncerta :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.