Pearl Jam in Zagreb!

14849515354860

Comments

  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ljudi, sto vise slusam Avokado sve vise mi se sviđa.. Neke pjesme koji su mi se na na pocetku cinile kao losije sada su mi super.. Skoro pa da mislim da je "pearl jam" bolji i od "Ten"-a :) ma fenomenalan je.. Sad mi je jos draze sto cu prisustvovati bas ovoj turneji!

    Cuo sam se danas sa likom koji ce organizirati put na konc. u Zagreb tako da sam definitivno odlucio da sada ne kupujem karte. Covjek me uvjerava da je Dom Sportova ogroman i da se karte nece rasprodati :) i kaze da se ide 100%. Aranzman ce kostati nekih 80 Eura. (put i karta)

    Dobrodosli svi novi!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo gledam i set listu sa sinocneg koncerta i mozete vjerovat, svirali su "Rats" nakon 8 godina.. (ko zna, mozda odsviraju i Leash) Od onih rijeđe sviranih tu je i Satan's Bed..
    Bas sam jucer razmisljao kako bih volio cuti "of he goes" u zivo a evo vidim i nju na set listi.

    btw: kas sam vec spomenuo Leash, da li iko zna postoji li neki konkretan razlog zasto nisu je nisu svirali vec 12 godina?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    Doctor wrote:
    Ljudi, sto vise slusam Avokado sve vise mi se sviđa.. Neke pjesme koji su mi se na na pocetku cinile kao losije sada su mi super.. Skoro pa da mislim da je "pearl jam" bolji i od "Ten"-a :) ma fenomenalan je.. Sad mi je jos draze sto cu prisustvovati bas ovoj turneji!
    isto i kod mene. kad sam ga odslusao prvi put pomislih pa i nije nesto, ali drugi put, pa treci...oduvao me je. :) nema dobre pesme...sve su savrsene.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a vas dva bi mogli koji put pozvati mene i sintiju na druženje... :) kaj vam ne falimo?

    inače, za ostatak ekipe s foruma, šiljo i njegova djeva, elcielo i njen prijatelj dražen (btw kaj je s njim?) i sintija (moja naj prijateljica) i ja smo 2000. zajedno brijali po koncertima... i bilo nam je zakon... :) živio pearl jam!!!!!!!

    hej juras(ica)...

    ma druzit cemo se, ne beri brigu... bilo bi i vrijeme (evo lupam se po glavi) da doletite u nase gnijezdo pa organiziramo tematsko druzenje... susjede posaljemo u kino :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo krenulo me ovo postanje..
    Vidim na forumu topic gdje ljudi pisu 5 pjesama koje bi volili cuti na ovoj turneji..
    Bas me interesuje koje bi vi voljeli cuti, recimo njih 10-11, ne vise.. Znam da nas ima dosta koji ih nikad nismo culi uzivo pa je zato ovo i interesantno.

    Evo mojih zelja:

    Black
    Even Flow
    Jeremy
    RVM
    Rats
    State Of Love And Trust
    Betterman
    Faithfull
    Save You
    Crazy Mary
    Marker In The Sand/Gone (ne mogu se odlucit)

    Tesko mi je bilo napraviti ovu listu ali sam shvatio da su ovo pjesme za koje sam najvise vezan. Mozda su Black i Jeremy isfurane, ali su ujedno i pjesme koje me podsjecaju na moje prve PJ dane i nekako mi je ova lista nezamisliva bez njih.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • masnimasni Posts: 1,657
    Doctor wrote:
    Ljudi, sto vise slusam Avokado sve vise mi se sviđa.. Neke pjesme koji su mi se na na pocetku cinile kao losije sada su mi super.. Skoro pa da mislim da je "pearl jam" bolji i od "Ten"-a :) ma fenomenalan je.. Sad mi je jos draze sto cu prisustvovati bas ovoj turneji!

    Cuo sam se danas sa likom koji ce organizirati put na konc. u Zagreb tako da sam definitivno odlucio da sada ne kupujem karte. Covjek me uvjerava da je Dom Sportova ogroman i da se karte nece rasprodati :) i kaze da se ide 100%. Aranzman ce kostati nekih 80 Eura. (put i karta)

    Dobrodosli svi novi!

    kad si vec kod aranzmana... pitao sam ja isto jednu agenciju (urban travel) u zagrebu da li ce sta organizirati, i reko mi je lik, ili likica, nisam siguran, da je prijevoz iz zg do beca s kartom 600kn (naravno, i nazad iz beca) :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Doctor wrote:
    Evo krenulo me ovo postanje..
    Vidim na forumu topic gdje ljudi pisu 5 pjesama koje bi volili cuti na ovoj turneji..
    Bas me interesuje koje bi vi voljeli cuti, recimo njih 10-11, ne vise.. Znam da nas ima dosta koji ih nikad nismo culi uzivo pa je zato ovo i interesantno.

    Evo mojih zelja:

    Black
    Even Flow
    Jeremy
    RVM
    Rats
    State Of Love And Trust
    Betterman
    Faithfull
    Save You
    Crazy Mary
    Marker In The Sand/Gone (ne mogu se odlucit)

    Tesko mi je bilo napraviti ovu listu ali sam shvatio da su ovo pjesme za koje sam najvise vezan. Mozda su Black i Jeremy isfurane, ali su ujedno i pjesme koje me podsjecaju na moje prve PJ dane i nekako mi je ova lista nezamisliva bez njih.
    sad si me inspirirao

    jeremy
    black
    garden
    why go
    hard to imagine
    rvm
    leash
    animal
    go
    not for you
    do the evolution
    light years
    you are
    brother
    severed hand
    solat
    come back
    inside job
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    uff, lista zelja je podugacka..

    ali, ako moram izdvojiti jednu pjesmu, to bi bila I GOT ID

    a live izvedba RVM za mene ima poseban status, jer jedino sto se sjecam kad su je svirali u salzburgu 2000 jest to da se pola pjesme ne sjecam :)
    dozivljaj mi je bio toliko jak, i da mi je netko rekao da je moguce pasti u polutrans samo slusajuci mccreadyja, rekla bih mu da je lud :)

    inace, zakon mi je sto je uz takav opus kakav PJ imaju, ponekad na koncertu ne mozes skoro do pola pjesme uopce skuziti sto sviraju.
    ono, pocnu svirati, ti znas sve rijeci, znas svaki zvuk, ali nemas pojma kako se pjesma zove, s kojeg je albuma, haha koja blokada :)
  • killroykillroy Posts: 739
    elcielo wrote:
    inace, zakon mi je sto je uz takav opus kakav PJ imaju, ponekad na koncertu ne mozes skoro do pola pjesme uopce skuziti sto sviraju.
    ono, pocnu svirati, ti znas sve rijeci, znas svaki zvuk, ali nemas pojma kako se pjesma zove, s kojeg je albuma, haha koja blokada :)

    Ha ha, e ovo je ziva istina!!!
    Tocno to mi se dogodilo kad sam bio u Ljubljani. Pocnu svirat pjesmu i totalno je znam napamet, al tek kasnije skuzim da je to Hail, Hail.
    :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    killroy wrote:
    Ha ha, e ovo je ziva istina!!!
    Tocno to mi se dogodilo kad sam bio u Ljubljani. Pocnu svirat pjesmu i totalno je znam napamet, al tek kasnije skuzim da je to Hail, Hail.
    :)

    Hahaha! Tocno znam taj osjecaj... :o

    Ej, utorak moze onda? Ja sam u ZG vec u pon, al ne mogu prije
    utorka da se svi nadjemo... :D


    I pozdrav svima koliko vas ima. I onima *novima* i vama *starima* hehe :D

    Ici cemo SVI u ZG, javim vam kako stoje stvari sa kartama kome trebaju, jer
    mi se javljaju ljudi sa extra 10c kartama :D
    Pa ce ih bit i za one koji se boje da ih nece uspjet nabavit...Ma jok! lol ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    evo jedna preloša recenzija na vipu i mali rat sa kritičarom i njegovim prijateljima. --> pogledati komentare

    evo link:
    http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2000202&idalbum=73566
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • siljosiljo Posts: 2,203
    C2V3N wrote:
    evo jedna preloša recenzija na vipu i mali rat sa kritičarom i njegovim prijateljima. --> pogledati komentare

    evo link:
    http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2000202&idalbum=73566

    boze moj, svatko ima svoje veselje... covjeku se ne sviđa album...

    nego, jel netko naišao na recenziju albuma od A. Dragaša? e to bi htio procitati :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    siljo wrote:
    boze moj, svatko ima svoje veselje... covjeku se ne sviđa album...

    nego, jel netko naišao na recenziju albuma od A. Dragaša? e to bi htio procitati :)


    To sto se njemu ne sviđa album ne daje mu za pravo da pise stvari u javnosti i da predstavlja te informacije kao stajalista mase.. Druge je reci: JA MISLIM DA ALBUM NE VALJA od njegove verzije: ALBUM NE VALJA. Fakat se iznerviram kada vidim sta sve ljudi pisu.. Ma boli me k..., ja idem gledat PJ na jesen :D

    Ljudi haj pisite sta bi voljeli cuti na predstojecim koncertima, pogotovo vi koji ih niste nikada culi live.. Bas me interesuje sta je "najtrazenije" kod vas :) Al probajte se limitirat na jedno 10 pjesama.
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Ljudi haj pisite sta bi voljeli cuti na predstojecim koncertima, pogotovo vi koji ih niste nikada culi live.. Bas me interesuje sta je "najtrazenije" kod vas :) Al probajte se limitirat na jedno 10 pjesama.

    black
    daughter
    once
    no way
    sleight of hand
    blood
    rvm
    spin the black circle
    in my tree (oh yes)
    smile
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Doctor wrote:
    Ljudi haj pisite sta bi voljeli cuti na predstojecim koncertima, pogotovo vi koji ih niste nikada culi live.. Bas me interesuje sta je "najtrazenije" kod vas :) Al probajte se limitirat na jedno 10 pjesama.

    once
    leash
    wma
    given to fly
    state of love and trust
    corduroy
    wish list
    smile
    black
  • Why go
    Porch
    Deep
    Release
    Daughter
    Dissident
    Elderly Woman...
    Not for you
    Corduroy
    Betterman
    Smile
    Nothing as it seems
    Crazy Mary
    Long Road
    Black
    Given to fly
    All or none
    Greendisease
    I am mine



    ARGGGGGGGHHHHH! Preterala sam zar ne?? Priznajem. A htela sam JOSH ;)

    p.s. Nisam ubrojala new songs, kao i one rare songs.

    p.p.s. Hajde da odrzavamo svezim i Thread Petition for PJ concert in Belgrade, Serbia.....please....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • ...ali, nikako ne bi ishlo bez State of Love and Trust
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • killroykillroy Posts: 739
    Oceans
    Long Road
    I got shit
    Angel, naravno da nema sanse :)
    Present Tense
    Who You Are
    In My Tree!!!
    Low Light
    Mankind
    In Hiding
    Deep

    od novih sve ali obavezno BIG WAVE!!!
  • tinnatinna Posts: 391
    jurasica wrote:
    tinna, možeš spavati kod mene... nema beda... ja imam 28 godina, ne pušim i ne drogiram se (više), tu i tamo popijem ali mi se kapacitet znatno smanjio od mlađih dana, radim, dobar sam i pošten čovjek, :), i tak... :) pa pokaži ovo svojim roditeljima da se ne brinu za tebe... a možemo te i smjestitit kod moje bake, da budeš još sigurnija... btw. moja baka sa balkona vidi dom sportova i praktički je udaljena 200m od epicentra... :)
    :):):)
    hehe...ljudi pa vi ste svi carevi!
    ja mislim da ni na jednom do sada forumu koji sam tako intenzivno posecivala nije bilo ljudi kao sto ste vi!ne znam, ali vise volim da dodjem ovde i iztipkam par postova nego da izadjem sa ovim ljudima u najsmorenijem gradu u srbiji...
    ponuda mi se jaaako svidja, ja cu jos malo popricati sa caletom, sestra mi je rekla da bismo mogle da odemo,da ona nece imati obaveza na faxu u to vreme, a obe primamo stipendiju tako da cemo skupiti kintu, bar se nadam...
    mama je bila tu kada sam citala tvoj post, i najvise joj se svidelo to za baku:)
    ja cu ti javiti u skorije vreme,ukoliko ponuda jos uvek bude vazila...
    btw sestra je student arhitekture,ima 22 godine, i verni je pearl jamer...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    jurasica wrote:
    a ja mislim da elcielo misli na onaj stari, stari bbs... ne znam da li ste vi mlađarija uopće boardali 2000. i prije? :)
    ja jesam...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    earphoria wrote:
    Ljudi, nova sam ovde, eto, ja samo da vas sve lepo pozdravim!!!

    Za pocetak cu vam reci da trenutno i nisam najsrecnija osoba, bolje reci mnogo sam tuzna....imam slican problem kao i Tinna....aaaaaaaaaa

    Ali ima jos do septembra....

    Nego da ne smaram sad vise....

    POZZZZ LJUDI!!!!
    Dobrodosla!!!
    sada je lakse kada znam da nisam jedina....:)
    ali smislicemo nesto,mislim da ce se naci resenje...
    ustvari sigurna sam! icicemo u zg, i naci sa ovom extra ekipom i ludovati!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Evo gledam i set listu sa sinocneg koncerta i mozete vjerovat, svirali su "Rats" nakon 8 godina.. (ko zna, mozda odsviraju i Leash) Od onih rijeđe sviranih tu je i Satan's Bed..
    Bas sam jucer razmisljao kako bih volio cuti "of he goes" u zivo a evo vidim i nju na set listi.

    btw: kas sam vec spomenuo Leash, da li iko zna postoji li neki konkretan razlog zasto nisu je nisu svirali vec 12 godina?
    i ja izuzetno mnogo bih volela da cujem rats i leash,a narocito of he goes...
    mada mi je za sada najvaznije da odem i da ih konacno cujem uzivo,a sve ostalo...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Evo krenulo me ovo postanje..
    Vidim na forumu topic gdje ljudi pisu 5 pjesama koje bi volili cuti na ovoj turneji..
    Bas me interesuje koje bi vi voljeli cuti, recimo njih 10-11, ne vise.. Znam da nas ima dosta koji ih nikad nismo culi uzivo pa je zato ovo i interesantno.

    Evo mojih zelja:

    Black
    Even Flow
    Jeremy
    RVM
    Rats
    State Of Love And Trust
    Betterman
    Faithfull
    Save You
    Crazy Mary
    Marker In The Sand/Gone (ne mogu se odlucit)

    Tesko mi je bilo napraviti ovu listu ali sam shvatio da su ovo pjesme za koje sam najvise vezan. Mozda su Black i Jeremy isfurane, ali su ujedno i pjesme koje me podsjecaju na moje prve PJ dane i nekako mi je ova lista nezamisliva bez njih.
    tesko..vrlo mi je tesko da napravim listu..toliko pesama obozavam...ne znam kod mene to zavisi od raspolozenja i sl...mada mene pj uvek oraspoloze...kada smislim napisacu...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    To sto se njemu ne sviđa album ne daje mu za pravo da pise stvari u javnosti i da predstavlja te informacije kao stajalista mase.. Druge je reci: JA MISLIM DA ALBUM NE VALJA od njegove verzije: ALBUM NE VALJA. Fakat se iznerviram kada vidim sta sve ljudi pisu.. Ma boli me k..., ja idem gledat PJ na jesen :D

    Ljudi haj pisite sta bi voljeli cuti na predstojecim koncertima, pogotovo vi koji ih niste nikada culi live.. Bas me interesuje sta je "najtrazenije" kod vas :) Al probajte se limitirat na jedno 10 pjesama.
    slazem se!lik je pretereao....

    hm...kako da suzim na 10 pesama...tesko...
    better man
    crazy mary
    low light
    love boat captain
    given to fly
    leash
    corduroy
    porch
    state of love...
    daughter
    elderly woman...
    oceans (jesu li oni ikada sem mtv unpluggeda svirali ovu stvar)
    alive
    i am mine
    (...)
    ljudi toliko mnogo bih jos pesama da cujem...ne mogu da se ogranicim na 10..nema sanse
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Why go
    p.p.s. Hajde da odrzavamo svezim i Thread Petition for PJ concert in Belgrade, Serbia.....please....
    ok,..nego da li moze neko ko nije registrovan na forumu da napise post?
    mislim da bih poslala link mailom svima sa moje address liste i tako mozde dobijemo vise glasova!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinna wrote:
    ok,..nego da li moze neko ko nije registrovan na forumu da napise post?
    mislim da bih poslala link mailom svima sa moje address liste i tako mozde dobijemo vise glasova!

    Na zalost, ne moze. Ali, ne vidim shta bi falilo da se ti isti ljudi registruju!? Objasni im da nemaju nikakve posebne obaveze, tipa neke provere, placanja, davanja krvi :) i sl. Hajde, dok josh ima nade, moramo nekako da se EXPONIRAMO! ;)

    p.s. mozda je to malo i glupavo, ali meni znachi!

    @Tinna>>>>>> BIG HUG!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    C2V3N wrote:
    evo jedna preloša recenzija na vipu i mali rat sa kritičarom i njegovim prijateljima. --> pogledati komentare

    evo link:
    http://www.vip.hr/sp/d_show?idc=2000202&idalbum=73566
    haha...ovaj mora da je mnogo bolji od mike-a. mislim..."repertoar izdrkavanja". ko normalan pise takve gluposti.
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • ja_nikola wrote:
    haha...ovaj mora da je mnogo bolji od mike-a. mislim..."repertoar izdrkavanja". ko normalan pise takve gluposti.


    Ma, tip je totalna nebuloza! Mislim da ga ne vredi ni komentarisati. Ja sam se smejala dok sam chitala tzv. "review". HA,ha,ha

    BTW, TI, mislim TI- Ja Nikola- bi konachno mogao da posetish Thread Petition for PJ concert in Belgrade, Serbia i upishesh se :) kao i svi ostali koji nisu (ili jesu) ;) Thanx....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    hi jurasica!

    siljo i ja imamo poslovne razgovore.
    kad tvoja firma bude u/na mojoj firmi, onda se cujemo :)
    zekam se, fakat mislim cesto na vas ovih dana, i mogli bi se naci, naravno.

    ah, ta dvijetisucita..
    cure, vi opet planirate neke ruze bacati po stejdu, ha?
    ili da edu koje crno vino poklonimo, da pije nesto domace kad je vec ovdje, heh

    a draz.. covjek diplomirao, naso posao, i jos uvijek zagrijan za PJ, a jos zagrijaniji je za turneju..
    bas se trebam cuti s njim,nisam ga ni ja dugo vidjela..

    pozdrav svima!

    a.

    ej anchika, ovo za vino ti je odlična ideja... baš bi i mogli... ja sam čak i dobila jednu ponudu da napišem neki media plan pa bi mogla dobiti kartu za backstage... zamisli? :) edu bi odnijela demižonku nekog finog vina u rinfuzi :) jao, to bi bio posao...
    inače, što se tiče nekog get together-a, ajde se ti dogovori sa draženom, pa ćemo ranca pitati kad ima slobodno u svom novom gnijezdu, pa se svi možemo nacrtati tamo? :) jel tako, siljo? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    lista..10 pjesama.. bez novih...tesko, naravno, al ajde...

    sad
    state of love and trust
    off he goes
    porch
    betterman (sa ljubavnom serenadom za uvod :D )
    crazy mary
    man of the hour
    black
    obradu- masters of war
    mfc (uvod baca u trans)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.