Pearl Jam in Zagreb!

14748505253860

Comments

  • siljo wrote:
    ja sam krajem 3. mjeseca slicno pitao za beograd.. nitko mi od vas lokalaca nije odgovorio.. osvetit cu vam se ;-) :-)))))))


    Ne s...!!?? Stvarno??!! Ne secam se... :***....sad mi je krivo, no doci cesh ti josh koji put, pa cemo prirediti svechani dochek, ok??! :)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Doctor wrote:
    Pa ne bi bilo lose da upoznam JEDINOG PJ fana, a da to nije moj brat koji je (manje više) mene zarazio :) Pa Sarajevo je lijep grad i sigurno ces imati sta viditi. Javi mi se na pm kada tacno dolazis, gdje odsjedas itd pa se mozemo naci jedan dan. Bice mi zadovoljstvo!! Rokerskih mjesta imas vise u gradu ali najbolje je Music Klub "Sloga"! O tom po tom..
    btw, Zavrsio sam srednju turisticku skolu, pa onda necu razocarat ni kao vodic :)

    E, chula sam za klub "Sloga"! Da to nije ona fora iz Nadrealista, kafana "Kod slozne brace", HA, ha??!
    Inache, javicu ti se uskoro na PM, pa cemo videti shta i kako...
    Pozzzzz

    p.s. Ne mogu da se "otarasim" Come back/a! :) Non- stop mi se vrti u glavi...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • siljo wrote:
    ja sam ih ovih dana vidio u Integralu i u Dancing Bearu... nek se frend malo prošece, pa sve je to na hrpi...


    Sve je to super, samo nemam ortaka koji ce se proshetati po Zg/u i kupiti mi taj GOLDEN TICKET...SHMRC....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • masni wrote:
    sad me tinna zarazila s ovim odgovaranjem na 17 postova odjednom :D


    Da znash...i mene....kao shto se da primetiti....

    E, ulazimo na 100 stranu Thread/a!!! TANANANA *fanfare*

    Iskrene chestitke!

    SPIN, SPIN< SPIN THE THREAD CIRCLE :p
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • tinna wrote:
    i sorry sto uvek odgovaram prebrzo i na svaki post ali ne mogu da podnesem kada nisam na ovom forumu....


    Ma, Tinna, ti si nashe malo, sorry, VEELIKO srce! Da nije bilo tvoje pametne glavice, kako bi smo se svi pronashli ovde, a? ;) U prevodu, ovo vam dodje neshto kao kafana kod slozne brace!

    BTW, Tinna-babe of Serbia, mogla bi nas malo cheshce posecivati, pogotovo da skujemo taj "pakleni plan" kako cesh ici sa nama na kocert*E*
    Pa, javi se devojchice, da se utanachimo....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    BTW, Tinna-babe of Serbia, mogla bi nas malo cheshce posecivati, pogotovo da skujemo taj "pakleni plan" kako cesh ici sa nama na kocert*E*
    Pa, javi se devojchice, da se utanachimo....

    E da stvarno.. Tinna, hoces da napravimo peticiju za tvoje starce da te puste na koncert? Mogu mislit kako ti je kada si u toj neizvjesnoj situaciji.. A vjerujem da ima gostoljubivih zagrebcanki koje bi ti ponudili mjesto za prespavat :) Samo reci i pisemo peticiju, pa je ti isprintas :D A sto se para tice.. Pa ima jos 4 mjeseca do koncerta.. Svaki dan stedis po pola eura i to ti je to..

    @Sarah - Sloga ti je mjesto gdje su indexi i jos mnogi poceli svirati, samo sto je to tada bilo u obliku koncertne sale dok je sada to veeliki Music Club.. Tek nedavno je preimenovan u Music club a prije je bio Rock Klub.. Gazde su se odlucile rijesiti se heavy metala i tzv "deračine", tj muzike koja "probada" usi.. Tako da je to sada bas super mjesto gdje se ne osjecas kao da si otisao na sahranu (uz duzno postovanje prema rokerskom stilu nosenja, ali ne volim svu tu crninu) i pusta se super mjuza, neki stariji rock, rock balade i sl. a bar 2 puta sedmicno su live svirke lokalnih bendova. PJ ces tu RIJETKOO cuti al ja znam lika koji pusta mjuzu pa ga nekad zamolim da pusti nesto :) (inace sviram u kult. umjet. drustvu koje se nalazi u zgradi Sloge pa sam tamo "domaci" :) )
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • masni wrote:
    mislim da je dogovor u utorak da se nalazimo tko god moze s ovog foruma u zagrebu, pijemo, pricamo, socijaliziramo se, sviramo itd... pa dodji s drustvom ili kim god hoces.. moze?
    Jebiga,necu moc u utorak jel radim popodne....javit cu se pa cemo probat dogovorit nesto drugi dan.Ako nekom od vas naravno odgovara.Pozdrav!
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Tinna, ako jos nemas 18 jedino sto bi ti trebalo je MOZDA ona dozvola od roditelja.. Ja sam isao u Cro i dok nisam imao 18 i niko mi nije nista trazio na granici, ali kada je koncert Pearl Jama u pitanju volio bih iskljuciti svaku mogucu sitnicu koja bi me onemogucila da odem.. Eto samo mali help!
    :) hvala na pomoci...ja hvala Bogu punim 18 sada u junu (26. juna-obavezno da se setite:):) )...ali opet me moji ne bi pustili samu..sestra je student i s obzirom da uvek sve na vreme zavrsi, mislim da ce biti slobodna u sept da krene...a znam da i ona to jaaarko zeli( za neupucene ona je ta koja me je upoznala sa radom pearl jama)...
    sve mi se cini kao da cu ih kooonacno gledati uzivo!!!
    i vama hvala na podrsci....!!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    siljo wrote:
    ma ne ljutim se, stvarno mi je super s kojim odusevljenjem odgovaras na sve postove :-)))
    :):):) thanx :):)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jebiga,necu moc u utorak jel radim popodne....javit cu se pa cemo probat dogovorit nesto drugi dan.Ako nekom od vas naravno odgovara.Pozdrav!


    A bed. Ja mogu jedino u utorak jer sam tada u ZG.
    U srijedu se vracam u RI...

    Koliko nas zasada moze? Nekih 4-5...?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • tinnatinna Posts: 391
    Ma, Tinna, ti si nashe malo, sorry, VEELIKO srce! Da nije bilo tvoje pametne glavice, kako bi smo se svi pronashli ovde, a? ;) U prevodu, ovo vam dodje neshto kao kafana kod slozne brace!

    BTW, Tinna-babe of Serbia, mogla bi nas malo cheshce posecivati, pogotovo da skujemo taj "pakleni plan" kako cesh ici sa nama na kocert*E*
    Pa, javi se devojchice, da se utanachimo....
    hehe...pocrvenecu :)

    ja sam bila 5 dana na seminaru u Petnici (istrazivacka stanica kod valjeva) ali tamo su pukle telefonske veze i nije bilo neta!!!mozete li misliti kako mi je bilo!!!
    sada sam kod kuce i posecivacu vas non-stop!!!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    E da stvarno.. Tinna, hoces da napravimo peticiju za tvoje starce da te puste na koncert? Mogu mislit kako ti je kada si u toj neizvjesnoj situaciji.. A vjerujem da ima gostoljubivih zagrebcanki koje bi ti ponudili mjesto za prespavat :) Samo reci i pisemo peticiju, pa je ti isprintas :D A sto se para tice.. Pa ima jos 4 mjeseca do koncerta.. Svaki dan stedis po pola eura i to ti je to..
    ja mislim da meksaju iz dana u dan:)
    vama hvala na podrsci, mislim da ne morate da se mucite sa tom peticijom i sl...
    ja sam mu pokazala vecinu vasih postova i mislim da nije uspeo da smisli nijedan dobar argument kojim ce mi zabraniti odlazak u zg!!!
    koliko je 1kn dinara?
    skupila sam dosta od stipendije pa milsim da vec imam za jednu kartu!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pozdrav svima!

    uf, proslo je puuuuno vremena otkad sam zadnji put postala tu, mislim da je jos bio onaj lijepi smedji bbs :)
    napokon sam docekala jedan thread s ovih prostora, i to bome aktivan thread.

    nakon dosta vremena, PJ je opet dio mog svemira, malo sam se ohladila nakon riot acta, ali novi album me vraca na stare staze, hehe
    10c karta za zagreb je vec rezervirana, a siljo (culi smo se jucer, a da nije bilo zbog PJ, hehe) me zainteresirao i za nekoliko gigova u italiji...

    joooj, toliko zelja..

    upravo slusam avocado (joj, bas mi fali naslov albuma, cisto prakticno), i uzivam.. i odbrojavam dane.. svi koji su vec vidjeli PJ, znaju da je to nevjerojatno iskustvo.. sve sto ocekujete puta tisucu..

    meni isto nije jasna zbrka oko karata, malo je promotor to neozbiljno poceo.. nadam se da nece biti problema, i da cete svi uspjeti doci..
    ja jos cekam neki datum izmedju zg i atene... ko je vidio 4 dana odmora na turneji :)

    pozdrav iz zagreba!

    a.
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    elcielo wrote:
    pozdrav svima!

    uf, proslo je puuuuno vremena otkad sam zadnji put postala tu, mislim da je jos bio onaj lijepi smedji bbs :)
    još uvijek je smeđi, samo imaš drugačije postavke :p
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    C2V3N wrote:
    još uvijek je smeđi, samo imaš drugačije postavke :p


    hehe fakat me dugo nije bilo ovdje
    :)
    sad cemo mi to srediti..
  • siljosiljo Posts: 2,203
    bok,

    maloprije sam se cuo sa Lupa Events.. kazu da se unutar Hrvatske karte mogu kupiti ako se ispuni formular na events.lupa.hr ... oni posalju karte koje se onda placaju pouzecem...

    za one izvan Hrvatske, karte krecu u prodaju preko interneta u ponedjeljak... adresa http://www.ticketpro.hu ... obrisite prasinu sa mađarskih rijecnika i u shopping :-))))
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    Jebiga,necu moc u utorak jel radim popodne....javit cu se pa cemo probat dogovorit nesto drugi dan.Ako nekom od vas naravno odgovara.Pozdrav!


    pa sta radis i navecer?
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    A bed. Ja mogu jedino u utorak jer sam tada u ZG.
    U srijedu se vracam u RI...

    Koliko nas zasada moze? Nekih 4-5...?


    nekako nas je malo, a?
    jebi ga.. ajmo ljudii...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • tinnatinna Posts: 391
    elcielo wrote:
    pozdrav svima!

    uf, proslo je puuuuno vremena otkad sam zadnji put postala tu, mislim da je jos bio onaj lijepi smedji bbs :)
    napokon sam docekala jedan thread s ovih prostora, i to bome aktivan thread.

    nakon dosta vremena, PJ je opet dio mog svemira, malo sam se ohladila nakon riot acta, ali novi album me vraca na stare staze, hehe
    10c karta za zagreb je vec rezervirana, a siljo (culi smo se jucer, a da nije bilo zbog PJ, hehe) me zainteresirao i za nekoliko gigova u italiji...

    joooj, toliko zelja..

    upravo slusam avocado (joj, bas mi fali naslov albuma, cisto prakticno), i uzivam.. i odbrojavam dane.. svi koji su vec vidjeli PJ, znaju da je to nevjerojatno iskustvo.. sve sto ocekujete puta tisucu..

    meni isto nije jasna zbrka oko karata, malo je promotor to neozbiljno poceo.. nadam se da nece biti problema, i da cete svi uspjeti doci..
    ja jos cekam neki datum izmedju zg i atene... ko je vidio 4 dana odmora na turneji :)

    pozdrav iz zagreba!

    a.

    hej,dobrodosla!
    ja nemam nista posebno da ti kazem sem da mi je drago sto si i dalje verna pj (kako sam razumela),i sto ces ih opet(blago tebi ) videti!

    mislim da vecuna nas ovde takodje jako iscekuje neki datum izmedju zg-a i atine,prevashodno ukoliko je predvidjen za bg...
    uzivaj...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • Eh, da!
    Mislim da je sada pravo vreme za F A N F A R E>

    TAAAANAAAANAAAANAAAAAA!!!!

    Iskrene chestitke na PJ strpljenju, ljubavi i razmeni svima nama sa ovog dragocenog Threada!

    Keep on Rocking ;)
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Cutki wrote:
    ajde dobro,
    jedino bi moglo tamo bit malo hladno, al uz rakiju ili neki zesci alkohol da se sve rijesit :D:D
    ako ne jarun, medvedgrad pivnica je opcija iako je tamo bucno i teraju van poslije 23:30...
    D

    rakija, to te ja pitam.... :) samo ja imam jedan mali problemčić, a to je da mi je dečku ročkas baš 16.05. u utorak pa ću se morati doma angažirati kao domaćica... ne znam da li je to :) ili :(...
    ha, možete svi navratiti do nas... :) a ja na godišnjem slijedeći tjedan... jao... možemo se naći na kavi u gradu? hmmmmm....
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • tinnatinna Posts: 391
    Eh, da!
    Mislim da je sada pravo vreme za F A N F A R E>

    TAAAANAAAANAAAANAAAAAA!!!!

    Iskrene chestitke na PJ strpljenju, ljubavi i razmeni svima nama sa ovog dragocenog Threada!

    Keep on Rocking ;)
    aj u to ime da nazdravimo!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Doctor wrote:
    E da stvarno.. Tinna, hoces da napravimo peticiju za tvoje starce da te puste na koncert? Mogu mislit kako ti je kada si u toj neizvjesnoj situaciji.. A vjerujem da ima gostoljubivih zagrebcanki koje bi ti ponudili mjesto za prespavat :) Samo reci i pisemo peticiju, pa je ti isprintas :D A sto se para tice.. Pa ima jos 4 mjeseca do koncerta.. Svaki dan stedis po pola eura i to ti je to..

    @Sarah - Sloga ti je mjesto gdje su indexi i jos mnogi poceli svirati, samo sto je to tada bilo u obliku koncertne sale dok je sada to veeliki Music Club.. Tek nedavno je preimenovan u Music club a prije je bio Rock Klub.. Gazde su se odlucile rijesiti se heavy metala i tzv "deračine", tj muzike koja "probada" usi.. Tako da je to sada bas super mjesto gdje se ne osjecas kao da si otisao na sahranu (uz duzno postovanje prema rokerskom stilu nosenja, ali ne volim svu tu crninu) i pusta se super mjuza, neki stariji rock, rock balade i sl. a bar 2 puta sedmicno su live svirke lokalnih bendova. PJ ces tu RIJETKOO cuti al ja znam lika koji pusta mjuzu pa ga nekad zamolim da pusti nesto :) (inace sviram u kult. umjet. drustvu koje se nalazi u zgradi Sloge pa sam tamo "domaci" :) )


    tinna, možeš spavati kod mene... nema beda... ja imam 28 godina, ne pušim i ne drogiram se (više), tu i tamo popijem ali mi se kapacitet znatno smanjio od mlađih dana, radim, dobar sam i pošten čovjek, :), i tak... :) pa pokaži ovo svojim roditeljima da se ne brinu za tebe... a možemo te i smjestitit kod moje bake, da budeš još sigurnija... btw. moja baka sa balkona vidi dom sportova i praktički je udaljena 200m od epicentra... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    elcielo wrote:
    pozdrav svima!

    uf, proslo je puuuuno vremena otkad sam zadnji put postala tu, mislim da je jos bio onaj lijepi smedji bbs :)
    napokon sam docekala jedan thread s ovih prostora, i to bome aktivan thread.

    nakon dosta vremena, PJ je opet dio mog svemira, malo sam se ohladila nakon riot acta, ali novi album me vraca na stare staze, hehe
    10c karta za zagreb je vec rezervirana, a siljo (culi smo se jucer, a da nije bilo zbog PJ, hehe) me zainteresirao i za nekoliko gigova u italiji...

    joooj, toliko zelja..

    upravo slusam avocado (joj, bas mi fali naslov albuma, cisto prakticno), i uzivam.. i odbrojavam dane.. svi koji su vec vidjeli PJ, znaju da je to nevjerojatno iskustvo.. sve sto ocekujete puta tisucu..

    meni isto nije jasna zbrka oko karata, malo je promotor to neozbiljno poceo.. nadam se da nece biti problema, i da cete svi uspjeti doci..
    ja jos cekam neki datum izmedju zg i atene... ko je vidio 4 dana odmora na turneji :)

    pozdrav iz zagreba!

    a.

    a vas dva bi mogli koji put pozvati mene i sintiju na druženje... :) kaj vam ne falimo?

    inače, za ostatak ekipe s foruma, šiljo i njegova djeva, elcielo i njen prijatelj dražen (btw kaj je s njim?) i sintija (moja naj prijateljica) i ja smo 2000. zajedno brijali po koncertima... i bilo nam je zakon... :) živio pearl jam!!!!!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    :) ha, sad sam i ja malo zaredala s postovima... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    C2V3N wrote:
    još uvijek je smeđi, samo imaš drugačije postavke :p

    a ja mislim da elcielo misli na onaj stari, stari bbs... ne znam da li ste vi mlađarija uopće boardali 2000. i prije? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • earphoriaearphoria Posts: 5
    Ljudi, nova sam ovde, eto, ja samo da vas sve lepo pozdravim!!!

    Za pocetak cu vam reci da trenutno i nisam najsrecnija osoba, bolje reci mnogo sam tuzna....imam slican problem kao i Tinna....aaaaaaaaaa

    Ali ima jos do septembra....

    Nego da ne smaram sad vise....

    POZZZZ LJUDI!!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    a vas dva bi mogli koji put pozvati mene i sintiju na druženje... :) kaj vam ne falimo?

    inače, za ostatak ekipe s foruma, šiljo i njegova djeva, elcielo i njen prijatelj dražen (btw kaj je s njim?) i sintija (moja naj prijateljica) i ja smo 2000. zajedno brijali po koncertima... i bilo nam je zakon... :) živio pearl jam!!!!!!!


    hi jurasica!

    siljo i ja imamo poslovne razgovore.
    kad tvoja firma bude u/na mojoj firmi, onda se cujemo :)
    zekam se, fakat mislim cesto na vas ovih dana, i mogli bi se naci, naravno.

    ah, ta dvijetisucita..
    cure, vi opet planirate neke ruze bacati po stejdu, ha?
    ili da edu koje crno vino poklonimo, da pije nesto domace kad je vec ovdje, heh

    a draz.. covjek diplomirao, naso posao, i jos uvijek zagrijan za PJ, a jos zagrijaniji je za turneju..
    bas se trebam cuti s njim,nisam ga ni ja dugo vidjela..

    pozdrav svima!

    a.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    earphoria wrote:
    Ljudi, nova sam ovde, eto, ja samo da vas sve lepo pozdravim!!!

    Za pocetak cu vam reci da trenutno i nisam najsrecnija osoba, bolje reci mnogo sam tuzna....imam slican problem kao i Tinna....aaaaaaaaaa

    Ali ima jos do septembra....

    Nego da ne smaram sad vise....

    POZZZZ LJUDI!!!!

    dobrodosla!

    sretno doma s uvjeravanjem..
    ako sad pocnes tupiti o zg i PJ, valjda ce shvatiti do 9. mjeseca koliko ti je to vazno..
    fingers crossed!

    pozdrav!

    a.
  • earphoriaearphoria Posts: 5
    elcielo wrote:
    dobrodosla!

    sretno doma s uvjeravanjem..
    ako sad pocnes tupiti o zg i PJ, valjda ce shvatiti do 9. mjeseca koliko ti je to vazno..
    fingers crossed!

    pozdrav!

    a.

    Radim na tome vec, mislim da sam na dobrom putu..........hvala na podrskama.....pozzz
Sign In or Register to comment.