Pearl Jam in Zagreb!

14344464849860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    a sori... ima jedan vedran tamo iz đubrave pa sam mislila da si to ti, ali dobro nema veze... glavno da se sluša dobra muzika... :)

    mislis na vedrana s kojim smo se druzili nakon 2000.? ana .z, drazen i mi ostali? kaj je uopce s njim?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • blejavacblejavac Posts: 30
    aku wrote:
    Pitaj slobodno.
    jel "posljednja oaza" izasla na DVD-u?
    to sigurno kod nas nema, a ne znam gdje bih pogledao
    p.s. to je doku iz 80ih iz Kopackog rita
    hvala
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • tinnatinna Posts: 391
    siljo wrote:
    tinna, jos imas skoro 5 mjeseci do koncerta... svasta se u to vrijeme moze smisliti, dogoditi... ako stvarno zelis, kreni planirati... drzim ti fige...
    pa ti stvarno mislis da ja sedim skrstenih ruku?
    situacija je bila ovakva:
    ja: tata,jel mogu na koncert PJ?
    tata: pa vec si me sto puta pitala,mozes,ali sacekaj da daju konacan datum.
    ja: ali,ja mislim na zagreb zato st...
    tata: NE!
    mislim da mozes da provalis kako je dalje tekao ,,razgovor,,
    tezak je zivot nas neshvacenih...
    ali ja cu i dalje navaljivati i ako budem dosla na koncert docicu malo ljuta jer su preskocili bg...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    aku wrote:
    Čovek reče "Načuh"!!!!
    Stvarno ste negativci. Ima još nade, glavu gore!
    ne ja nisam negativac!ja sam uvek optimista..ja se i dalje nadam...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    tinna wrote:
    pa ti stvarno mislis da ja sedim skrstenih ruku?
    situacija je bila ovakva:
    ja: tata,jel mogu na koncert PJ?
    tata: pa vec si me sto puta pitala,mozes,ali sacekaj da daju konacan datum.
    ja: ali,ja mislim na zagreb zato st...
    tata: NE!
    mislim da mozes da provalis kako je dalje tekao ,,razgovor,,
    tezak je zivot nas neshvacenih...
    ali ja cu i dalje navaljivati i ako budem dosla na koncert docicu malo ljuta jer su preskocili bg...



    Zdravo Tina...slushaj me.... i ja imam mali problem ali bice sve u redu... i moji roditelji ne razumeju me bas najbolje ali ipak imam srece sto imam 21 godinu pa moj zbor bice krajni... znaci ici cu u Zagrebu... problem mi je bio to sto nisam imao s kime da odem ali sada mislim da imam.... pronashao sam neke ljudi koje stvarno zele da idu tamo pa mozda se organiziramo i idemo do tamo sa kombi ili vlak , videcemo.... vreme kje pokazati...
    a ti nemoj se brinesh mnogu.... ako treba uradicemo peticiju svi mi ovde na forumu, iz exYU, do tvog tata za da te pusti s nama :-) ... jel ok ovo? :-)... ozbiljan sam... i meni ce ovo, kako sto stvari stoje za sada, biti jedini koncert Pearl Jam ali nadam se "jedan ali vredan" :-)... i nemoj da budes ljuta, bice super...

    pozdrav

    Sasho
  • lostherolosthero Posts: 8
    tzumi wrote:
    Nacuh da je koncert otkazan u Beogradu zbog kao nekih tehnickih problema...neverovatno koliko smo neorganizovani ljudi i nesposobni.Ne znam stvarno kako nam je poslo za rukom da vidimo Metallicu ovde ili pak REM..razocharavajuce.
    Pozdrav svim ljudima,zelim vam da se lepo provedete na koncertima.Ja cu sigurno ici na min 2-3...

    Gde si tu nachuo-la? Mislim, kada kazes to mora do imash izvor od koga si chuo, jer je sve ostalo naklapanje.
    Let me sleep, it's Christmas time
  • AKU, hvala ti na informaciji za kupovinu CDa! danas sam rezervisala svoj primerak i idem u ponedeljak da ga pokupim! :)
    BTW, za one koje to zanima, a josh nisu nabavili svoj original AVOCADOa, cena je 1400 din......
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    tinna wrote:
    pa ti stvarno mislis da ja sedim skrstenih ruku?
    situacija je bila ovakva:
    ja: tata,jel mogu na koncert PJ?
    tata: pa vec si me sto puta pitala,mozes,ali sacekaj da daju konacan datum.
    ja: ali,ja mislim na zagreb zato st...
    tata: NE!
    mislim da mozes da provalis kako je dalje tekao ,,razgovor,,
    tezak je zivot nas neshvacenih...
    ali ja cu i dalje navaljivati i ako budem dosla na koncert docicu malo ljuta jer su preskocili bg...

    Ma samo polako Tina,
    Ja sam to isto doziveo kad sam reko roditeljima prvi put.
    Keva - njoj je svejedno, kao "mozes da ides"
    A cale mi reko da ne lupam gluposti.
    Reko sam im nekoliko dana kasnije da ja IDEM u ZG na koncert sa jos dvojicom drugara
    i situacija se smeksala...
    A uvek mozes da kazes da ides u Atinu, a ti dodjes u Zagreb. HEHEHE

    A sad ne znam bas kako da dodjem do karata...
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    Hej ljudi,
    Hoce neko Pearl Jam - Jones Beach 25/8/2000 DVD?
    Imam jednu kopiju viska pa rekoh da vam ponudim da ne hvata vise prasinu ovde
    ;)
    email :justmrvka@gmail.com
  • ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    za koji dan stize avocado. hvala na informaciji. da nisam ovde saznao gde ima da se uzme ko zana kad bi ga nasao
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    pa da...
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pozdrav svima.. evo i u zagrebu su osvanuli dosta veliki plakati pearl jam-a za koncert.. na slici je naravno avokado.. :D kao nisam ga skinuo i stavio u sobu.. jok...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • tinnatinna Posts: 391
    PJ17MKD wrote:
    Zdravo Tina...slushaj me.... i ja imam mali problem ali bice sve u redu... i moji roditelji ne razumeju me bas najbolje ali ipak imam srece sto imam 21 godinu pa moj zbor bice krajni... znaci ici cu u Zagrebu... problem mi je bio to sto nisam imao s kime da odem ali sada mislim da imam.... pronashao sam neke ljudi koje stvarno zele da idu tamo pa mozda se organiziramo i idemo do tamo sa kombi ili vlak , videcemo.... vreme kje pokazati...
    a ti nemoj se brinesh mnogu.... ako treba uradicemo peticiju svi mi ovde na forumu, iz exYU, do tvog tata za da te pusti s nama :-) ... jel ok ovo? :-)... ozbiljan sam... i meni ce ovo, kako sto stvari stoje za sada, biti jedini koncert Pearl Jam ali nadam se "jedan ali vredan" :-)... i nemoj da budes ljuta, bice super...

    pozdrav

    Sasho
    :) hehe..hvala na podrsci...meni je malo teze ,ja 18 punim za mesec dana, ali ovde ti punoletstvo nista ne znaci dok jos zivis sa roditeljima...
    ja primam stipendiju (neku skromnu) i odrecicu se mnogih stvari i skupljati za koncert...ali viza? sta raditi po tom pitanju? nije da sam na prosjackom stapu,ali to ce se malo teze priustiti...mada sam ja planirala da prodam mobilni,usb player, oba muzicka stuba, sve diskove osim naravno pearl jama i biciklu...:) jedino to je u mojem vlasnistvu :) ne, ja sam ozbiljna...ne verujem da cu zaraditi mnogo..mozda se zaposlim u nekom kaficu...
    htela sam prodati bubrege ali mi moji ne daju....
    pa ako mi uspe misija i ja cu ici sa vama i po prvi put uzivati uz live zvuk omiljenog mi benda...

    peticija...:):) koja dobra ideja:)
    A STA MISLITE O PETICIJI ZA DOLAZAK U BEOGRAD?JOS UVEK NIJE KASNO...
    mislite o tome...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • CutkiCutki Posts: 235
    pozdrav

    aj ljudi skupite se u zg, pa cemo gitaru i malo inawaitanceofsept PJ bacit!!

    za Jones Beach sam poslao mail pa ak ga jos imas :)
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • tinnatinna Posts: 391
    miloshk wrote:
    Hej ljudi,
    Hoce neko Pearl Jam - Jones Beach 25/8/2000 DVD?
    Imam jednu kopiju viska pa rekoh da vam ponudim da ne hvata vise prasinu ovde
    ;)
    email :justmrvka@gmail.com
    hocu ja.....javicu ti se...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    @Cutki
    @Tinna

    Kasnite jebiga :(
    ali moze trampa ako ste raspolozni
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    tinna wrote:
    :) hehe..hvala na podrsci...meni je malo teze ,ja 18 punim za mesec dana, ali ovde ti punoletstvo nista ne znaci dok jos zivis sa roditeljima...
    ja primam stipendiju (neku skromnu) i odrecicu se mnogih stvari i skupljati za koncert...ali viza? sta raditi po tom pitanju? nije da sam na prosjackom stapu,ali to ce se malo teze priustiti...mada sam ja planirala da prodam mobilni,usb player, oba muzicka stuba, sve diskove osim naravno pearl jama i biciklu...:) jedino to je u mojem vlasnistvu :) ne, ja sam ozbiljna...ne verujem da cu zaraditi mnogo..mozda se zaposlim u nekom kaficu...
    htela sam prodati bubrege ali mi moji ne daju....
    pa ako mi uspe misija i ja cu ici sa vama i po prvi put uzivati uz live zvuk omiljenog mi benda...

    peticija...:):) koja dobra ideja:)
    A STA MISLITE O PETICIJI ZA DOLAZAK U BEOGRAD?JOS UVEK NIJE KASNO...
    mislite o tome...

    MA KAKVA BRE VIZA?!?!?!?!
    Pa ne treba nam viza za Hrvatsku!
    Osim ako nisi govorila o Atini.
    A sto se roditelja tice, posalji ih kod mene na ubedjivanje :)
    Sala :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    miloshk wrote:
    MA KAKVA BRE VIZA?!?!?!?!
    Pa ne treba nam viza za Hrvatsku!
    Osim ako nisi govorila o Atini.
    A sto se roditelja tice, posalji ih kod mene na ubedjivanje :)
    Sala :)

    Ne zelim vas deprimirat, al ako treba nama Hrvatima za Srbiju,
    onda treba i vama za HR :(

    Ma misilm da nije to neki bad, Tina, nije ni tako jako skupo.
    Ajde, za PJ se sve da sredit!
    Nesto cemo smislit svi zajedno! Idemo u BG s tvojim tatom
    popricat da ih MORAS vidjet! :D

    Ej, i u ZG ces bit na koncertu! ;):)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ne zelim vas deprimirat, al ako treba nama Hrvatima za Srbiju,
    onda treba i vama za HR :(

    Ma misilm da nije to neki bad, Tina, nije ni tako jako skupo.
    Ajde, za PJ se sve da sredit!
    Nesto cemo smislit svi zajedno! Idemo u BG s tvojim tatom
    popricat da ih MORAS vidjet! :D

    Ej, i u ZG ces bit na koncertu! ;):)

    nama za srbiju ne treba viza... ja sam bio prije nekih mjesec dana u beogradu... 99% sam siguran da ni srbima/crnogorcima vise ne treba viza za hrvatsku...
    tina, odi na stranice hrv ili scg ministarstva vanjskih poslova i provjeri...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    siljo wrote:
    nama za srbiju ne treba viza... ja sam bio prije nekih mjesec dana u beogradu... 99% sam siguran da ni srbima/crnogorcima vise ne treba viza za hrvatsku...
    tina, odi na stranice hrv ili scg ministarstva vanjskih poslova i provjeri...

    provjerio sam, drzavljanima scg ne treba viza za hrvatsku.. probni rok do 31.12.2006.
    evo linka: http://www.mvp.hr/MVP.asp?pcpid=1161&dmid=166#pocdrz

    jedna briga manje :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • miloshkmiloshk Posts: 73
    siljo wrote:
    nama za srbiju ne treba viza... ja sam bio prije nekih mjesec dana u beogradu... 99% sam siguran da ni srbima/crnogorcima vise ne treba viza za hrvatsku...
    Da naravno
    Ma siguran sam i ja bio jer se moj drug pre dva dana vratio iz Hrvatske i rekao mi je da viza ne treba. A autobusom iz Nisa povratna karta kosta 2000 dinara (25 eura) sto nikako nije mnogo pogotovo za PEARL JAM!

    Dajte ljudi, glavu gore!!!
    Idemo svi i to zajedno :)
    I provescemo se nevidjeno :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    miloshk wrote:
    @Cutki
    @Tinna

    Kasnite jebiga :(
    ali moze trampa ako ste raspolozni


    ja sam raspolozen za zamjenu..tj..kopiju zamjene.. pretpostavljam da imas mtv unplugged, to je malo glupo pitanje.. imas mozda mudfest 1993, kanada? ja imam to na dvd-u... 19 pjesama, mislim...ludi su.. mislim, uvijek su.. ajd javi
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Cutki wrote:
    pozdrav

    aj ljudi skupite se u zg, pa cemo gitaru i malo inawaitanceofsept PJ bacit!!

    za Jones Beach sam poslao mail pa ak ga jos imas :)


    pozdrav novima :D
    samo da nas je vise
    nego ovo gitara i okupljanje... ja sam definitivno za.. uvijek kad uzmemo svirat gitaru vani, a to je cesto, pa zelimo svirati pj, jer stvarno dosta toga znamo svirat, ekipa okolo nema pojma... mislim dobro im to zvuci, al jebi ga, kad ne znaju kako ide i sve, a kad se svira gitara, treba za raju, jel tak.. pa bi veliki gust svirat 15ak stvari od pj vani da ti nitko ne kaze "daj nesto sto svi znamo".. zamislite 15ak ljudi, uz vatricu, gitaru i pj... u jebo te :D

    to govorim u slucaju da se ne zeli ici na fancy mjesta i tako nesto..
    jarun bi bio dobar izbor, tamo imamo one kucice gdje nas stane 20ak i moze se vatrica prikurit...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej ljudi evo samo da se javim.. Trenutno sam u dilemi da li da idem organizovano iz Sa na koncert u Zagreb ili da sada kupim kartu pa da dođem u privatnom aranžmanu.. Sutra cu znati sve, nadam se..
    Da li znate moze li se igdje kupiti poster za koncert? Mislim, glupo mi je nekom reci, haj mi skini plakat :)

    Sto se Avokada tice imam ga vec nekih desetak dana.. Najbolje stvari su mi Inside Job, Army Reserve, Marker In The Sand i Severed Hand dok mi npr. Comatose ili Life Wasted nesto i "ne leže".. Vjerovatno treba malo proci vremena da mi i te i ove ostale pjesme "uđu u uho". Sve u svemu odlican album.. Eh sad, original planiram kupit al nemam pojma da li je dosao u grad.. Moram provjerit ovih dana.

    Cujemo se uskoro raja.
    btw: Dobrodosli svi novi!!
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • E, ljudi, pochela je da me drma groznica dok chitam kako ste svi uglavnom nabavili ulaznice za koncert u Zg, a ja josh NE!!! Dakle, bez obzira na rechi utehe " da se karte mogu lako nabaviti i na dan koncerta", ja sam u "blagoj" paranoji...
    Moguce da vas ovo moje STANJE ne zanima, ali ja nekako moram da ga ispoljim... u stvari, zelim biti u PRVOM REDU... :).... zelim one NAJbolje ulaznice!!!... kupuju li se one vec sada za ZG ili ih ne odredjuje sam datum kupovine??...

    Vasha zabrinuta PJ drugarica Sarah :(

    p.s. Za utehu svim ljudima iz Srbije: ne treba nam VISA za Hrvatsku!... stvarno, mislim da bi bilo suvishno i to sranje...
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • peticija...:):) koja dobra ideja:)
    A STA MISLITE O PETICIJI ZA DOLAZAK U BEOGRAD?JOS UVEK NIJE KASNO...
    mislite o tome...[/quote]

    DA< PETICIJIA PODHITNO!!! MOZDA JE TO LAZNA UTEHA, ALI MISLIM DA MORAMO NEKAKO DA ISPOLJIMO SVOJE OCHAJANJE!!!! :( ....PA, DA VIDIMO....

    PITANJE:
    DAL' DA STARTUJEM NOVI THREAD POD NAZIVOM "PETITION FOR CONCERT IN BELGRADE, SERBIA!", PA DA NAS PODRZE SVI SA OVOG FORUMA, ETC.??!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Moguce da vas ovo moje STANJE ne zanima, ali ja nekako moram da ga ispoljim... u stvari, zelim biti u PRVOM REDU... :).... zelim one NAJbolje ulaznice!!!... kupuju li se one vec sada za ZG ili ih ne odredjuje sam datum kupovine??...

    Vasha zabrinuta PJ drugarica Sarah :(

    ne beri brigu Sarah, nece se to jos rasprodati... što se tice "najboljih" ulaznica, nema takvih... az zg koncert su sve iste (tribina, parket...)... jedino što je malo bolje su 10c karte s kojima ulazis 15min prije ostalih pa su vece sanse da zavrsis skroz naprijed... nekako mislim da za zagreb nije prodano puno 10c karata tako da ce i ostali moci doci skroz naprijed...

    probaj na boardu naci nekoga tko ima viska 10c kartu za zg... mozda netko od stranaca tko sam dolazi...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • CutkiCutki Posts: 235
    ciao

    kolko sam ja informiran karte (one najbolje) su sold out od prije jedno tjedan dana. to su one za ten club membere koji ulaze 30 minuta prije svih unutra --> zauzimanje prvog reda je logicno. tako da ako zelis prvi red morati ces sprint nabaciti kad te puste unutra i onda izgurat s puta hrpu ljudi.. good luck :)
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Cutki wrote:
    ciao

    kolko sam ja informiran karte (one najbolje) su sold out od prije jedno tjedan dana. to su one za ten club membere koji ulaze 30 minuta prije svih unutra --> zauzimanje prvog reda je logicno. tako da ako zelis prvi red morati ces sprint nabaciti kad te puste unutra i onda izgurat s puta hrpu ljudi.. good luck :)

    hm, mozda si u pravu, ali sumnjam da su 10c karte za zagreb rasprodane... nema nas toliko u hr, a ne dolazi bas toliko stranaca...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    siljo wrote:
    hm, mozda si u pravu, ali sumnjam da su 10c karte za zagreb rasprodane... nema nas toliko u hr, a ne dolazi bas toliko stranaca...
    rasprodane su zadnji dan
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
Sign In or Register to comment.