Pearl Jam in Zagreb!

1463464466468469860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    All Along The Watchtower
    Fortunate Son
    Beast of Burden
    Know Your Rights
    Harvest Moon
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Beast of Burden
    Can't Help Falling In Love
    I'm One
    Redemption Song
    Little Sister
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    presmijesnog li eurosonga :D spanjolska i latvija?? ljudi, pa zaista!!? al kaj je najbolje presli nas u glasovanju lol! :)

    elem, little sister u vegasu. :) chager ed u srebrnom sakou, mike standardno super solaza al bez srebrnog sakoa i chaganja ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=7eUp0T5oxhY
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: dobro kaj još radiš budna juras!? :D a i mi for that matter? a i shela? svi u godinama, a svi budni! ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    elem, little sister u vegasu. :) chager ed u srebrnom sakou, mike standardno super solaza al bez srebrnog sakoa i chaganja ;)

    http://www.youtube.com/watch?v=7eUp0T5oxhY
    Iva: da, tak je, super je!
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: dobro kaj još radiš budna juras!? :D a i mi for that matter? a i shela? svi u godinama, a svi budni! ;)

    pa gledala sam eurosong ne? :D kao i svi vi, sam necete priznat ;)

    a kuzis, kak starimo tak nam treba sve manje sna - ko shishmishi :) ... NOT!
    sutra spavam dok se samostalno ne probudim (bez budilice) jupiii! 'noch!
  • lesteslestes Posts: 959
    Walking The Cow
    Don't Be Shy
    Fortunate Son
    Harvest Moon
    Know Your Rights
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    pa gledala sam eurosong ne? :D kao i svi vi, sam necete priznat ;)
    Iva: mi bili na nekom roštilju kod frendova koji se malo produžio jer su žene gledale Eurosong, a muževi su za to vrijeme ćaskali na terasi. Ja sam nažalost morala po defaultu biti u grupici sa ženama pa sam odgledala svoj prvi Eurosong nakon skoro 10 godina. Jedino kaj imam za reć je: scarry shit! :)

    Da se malo oporavim, idem počet jutro sa npr. ovim: http://www.youtube.com/watch?v=5RhBYt41k20 :D


    Edit: osim kaj je guba stvar, ima mali EV intervju na kraju, u pravom EV stilu: http://www.youtube.com/watch?v=vmR2bmFqxLA&NR=1 LOL!
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Iva: mi bili na nekom roštilju kod frendova koji se malo produžio jer su žene gledale Eurosong, a muževi su za to vrijeme ćaskali na terasi. Ja sam nažalost morala po defaultu biti u grupici sa ženama pa sam odgledala svoj prvi Eurosong nakon skoro 10 godina. Jedino kaj imam za reć je: scarry shit! :)

    Cijela priredba je prilično zastrašujuća, ali mi smo ipak našli jednog izvođača za podržati, a to je Laka, kojega naš sin jako voli, a i nama odraslima je vrlo simpatičan! :):) I uz to jedan je od tipova koji po vokaciji baš i ne pripada tom miljeu!
  • CutkiCutki Posts: 235
    http://www.youtube.com/watch?v=rFGg9Z81dOk

    Come mothers and fathers
    Throughout the land
    And don't criticize
    What you can't understand
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Da se malo oporavim, idem počet jutro sa npr. ovim: http://www.youtube.com/watch?v=5RhBYt41k20 :D


    Edit: osim kaj je guba stvar, ima mali EV intervju na kraju, u pravom EV stilu: http://www.youtube.com/watch?v=vmR2bmFqxLA&NR=1 LOL!

    tenks na linkovima, nisam još vidjela ove snimke!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ako nije kasno i ja bi se upisao na glasacku listu...
    rookie :-)

    1. snih
    2. asfo
    3. cutki
    4. iva
    5. pajo
    6. leo
    7. potato girl
    8. Rijeka
    9. lestes
    10. helen
    11. elcielo
    12. gunner
    13. jurasica
    14. dirty frankk
    15. shela
    16. siljo
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    so:

    Fortunate Son
    Harvest Moon
    Redemption Song
    All Along The Watchtower
    I Am A Patriot
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: ok! Znači sad fali još samo Sid. Ranko je on board, Domagoj je glasao (za I Believe in Miracles ak se ne varam) i to je to! :D

    Sorry Domagoj, malo te zekam/provociram na glasanje... :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pajo wrote:
    Iva: ok! Znači sad fali još samo Sid. Ranko je on board, Domagoj je glasao (za I Believe in Miracles ak se ne varam) i to je to! :D

    Sorry Domagoj, malo te zekam/provociram na glasanje... :D
    Ja ne igram :cool:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja ne igram :cool:
    Iva: coolerica! ;) ma ne mora se, ali morala sam malo zekat Domagoja kak mu se ipak omaklo malo glasanja...kad je fun! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kaj ima novog sa stickmanom, nitko da bi se javio! :D

    Nije valjda da ga nitko nema! :D;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Kaj ima novog sa stickmanom, nitko da bi se javio! :D

    Nije valjda da ga nitko nema! :D;)

    Baš sam ja malo tražio i mogu ti reći da ih baš i nisam našao u velikoj rezoluciji...
    Ja ti imam 500X500, ak hoćeš javi...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Kaj ima novog sa stickmanom, nitko da bi se javio! :D

    Nije valjda da ga nitko nema! :D;)

    ni ja nisam imao bas nesto srece kad sam trazio, lai meni nije trebala visoka rezolucija... radi se majica? naljepnica? bedz? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    @pajo: možeš ga poslati, iako sam i ja našao sličnu veličinu! Možda je tvoj bolji! Fala!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Fortunate son
    Waiting on a friend
    walking the cow
    Little sister
    I am a patriot
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Po mojem zbroju 4 pjesme dijele 3 mjesto :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    siljo wrote:
    ni ja nisam imao bas nesto srece kad sam trazio, lai meni nije trebala visoka rezolucija... radi se majica? naljepnica? bedz? :)

    Radim majicu za Janka, njegovu prvu PJ majicu!:):)

    Kaj se tiče stickmana, treba biti barem dobar kontrast, da je crni na bijeloj podlozi ili slično, jerbo ionako ga moram izvući u vektorima.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Po mojem zbroju 4 pjesme dijele 3 mjesto :)

    Prvo mjesto je odlučeno, a od 2.-5. ih je 4 s istim brojem glasova i još su iza njih dvije stvari s jednim glasom manje. Moglo bi biti pripetavanja. :D;)

    No, još nije gotovo, čekaju se još glasovi gospodina gunnera i moje supružnice. Još me čudi kaj niš nema masnog koji je bio nezaobilazan sudionik igrica. Večeras idu rezultati, oko 22! Pa do tada molim da se odazovu ovi koji još trebaju! ;)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Radim majicu za Janka, njegovu prvu PJ majicu!:):)

    dobar izbor za prvu PJ majicu :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Pa bio bi red da Janko dobije svoju prvu PJ majicu...što se čeka :D

    Ja također imam planova za sljedeću Markovu majicu.

    Stickmena nemam nažalost :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    No, još nije gotovo, čekaju se još glasovi gospodina gunnera i MOJE SUPRUŽNICE.

    vidim, stare metode se opet primjenjuju!
    :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    vidim, stare metode se opet primjenjuju!
    :D

    LOL :D:D

    Iako to tako izgleda, teško da bih mogao utjecati na izbor moje supruge, a i ukus nam se pomalo razlikuje!

    Niš mi tu ne pomaže! ;):D
Sign In or Register to comment.