Pearl Jam in Zagreb!

1460461463465466860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Ovaj put uspio sam pokupiti poster...nadam se i sutra jer mi je onaj puno draži

    prije 5min sam vidio ovaj tvoj post i skuzio da sam zakasnio 45min :(

    optimisticno se logirao na 10c i kupio ga... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    prije 5min sam vidio ovaj tvoj post i skuzio da sam zakasnio 45min :(

    optimisticno se logirao na 10c i kupio ga... :)
    Ajde, pa lijep je to poster. :)

    Mislim da su cijene porasle jer je dolar pao...ne znam. Ajde, bar nije 50 ko onaj jucer. Bas je ruzan ionako. lol
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Vidim da me se tu proziva pa da krenemo! Mnogi očekuju da ćemo odigrati igricu "covera" pa bi bilo u redu da je i upriličimo. Ja sam pokušao odabrati kompozicije za igricu i djelomično mislim da sam uspio. Budući da se radi o kaverima kojih ima na stotine, sigurno svako ima neku svoju želju. Evo kako ćemo krenuti s ovom igricom. Ja ću napisati one pjesme koje sam izabrao - po kriteriju broja izvođenja i aktualnosti. Na njih molim da mi date komentare, koji se naravno neće uvažiti. :D
    Tu je ukupno 21 pjesma, a trebamo ih 32.

    Da bismo upotpunili "natjecatelje", molim vas da mi napišete pjesme koje biste vi htjeli vidjeti u natjecanju. Najbolje 5-10 komada. Koje će pjesme priskrbiti najviše vaših glasova, bit će nadodane napravljenom popisu.
    Naravno, ako dobro argumentirate, neke pjesme s ovog popisa mogu biti izbačene i zamijenjene nekim drugim pjesmama.

    Zato vas molim da krenete!

    Ako nešto nije jasno, pitajte! ;)

    Slijedi popis pjesama koje sam mislio staviti kao ziher najecatelje!

    Rockin' In The Free World
    Crazy Mary
    Baba O'Riley
    Last Kiss
    Save it for Later
    I Believe In Miracles
    Sonic Reducer
    Fuckin' Up
    Another Brick In The Wall
    Modern Girl
    Interstellar Overdrive
    You've Got To Hide Your Love Away
    Hunger Strike
    It's Ok
    Soldier Of Love
    Masters Of War
    Crown Of Thorns
    Throw Your Arms Around Me
    Throw Your Hatred Down
    Picture In A Frame
    Love Reign O'er Me

    Molim komentare i prijedloge! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Dopuna!

    Vidite da se ovdje nalaze i"tag"-ovi i samosvojne komozicije, nadam se da je to OK!

    Recite...

    It's OK! :):D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Uf, ima tu covera ko salate. Evo mojih prijedloga, neki su izvođeni malo više od ostalih, a neki su jednostavno meni posebno dragi :)

    Fortunate Son
    I won't back down
    All along the watchtower
    Gimme some truth
    Can't help falling in love
    Dock of the bay
    Forever Young
    The KKK took my baby away
    Reach down
    Death or glory!

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Potvrđujem vickove:

    I won't back down
    Gimme some truth
    Dock of the bay

    I predlažem:

    Timeless Melody
    Trouble
    Everyday

    a ako se slučajno broje i samo edovi kaveri (znači, bez ostatka benda, a vidim da si stavio ‘throw your arms around me, pa bi trebali), predlažem:

    Don't Be Shy
    A Quick One (While He’s Away)
    World Where You Live
    Walking the Cow
    It Makes No Difference
    Redemption Song
    Slow Night, So Long


    Zapravo, nisam baš sigurna koje od ovih kavera svira cijeli bend, a koje ed sam ili s nekim drugim bendom (dvoumim se oko trouble, everyday, walking the cow, redemption song).

    Ostavljam sudiji da odluči, uzevši u obzir pravila igre koje je postavio/će postaviti.

    Jeeeeeee, igramo se!
    :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Molit ću sudiju da upiše i ovaj bjutiful cover

    Let my love open the door

    što se tiće It's ok, to mi je baš tag, tako da ja ne bi to ubacio u ful covere iako mi je to najdraži.

    S obzirom da radimo PJ covere ne bi koristio Ed-ove izgubit ćemo se totalno.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    još jedan cover koji dosta koriste i koji bi trebao biti uvršten u listu

    Know your rights
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Molit ću sudiju da upiše i ovaj bjutiful cover

    Let my love open the door

    što se tiće It's ok, to mi je baš tag, tako da ja ne bi to ubacio u ful covere iako mi je to najdraži.

    S obzirom da radimo PJ covere ne bi koristio Ed-ove izgubit ćemo se totalno.


    ali, zar nije baš let my love open the door edov kaver?

    koliko ja znam, to nije svirao cijeli bend.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    ali, zar nije baš let my love open the door edov kaver?

    koliko ja znam, to nije svirao cijeli bend.


    http://www.youtube.com/watch?v=98ZWcJqeVeE

    ja sam ovo našao, super je
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    http://www.youtube.com/watch?v=98ZWcJqeVeE

    ja sam ovo našao, super je

    wow, nisam to nikad vidjela!

    tenks i sori na krivim pretpostavkama!

    ali, opet, ako ćemo izbaciti van edove kavere, morali bismo izbaciti throw your arms around me, a to je zbilja već klasik presetova.

    isto tako, nevjerojatna izvedba a quick one (while he's away) ne bi mogla ući u natjecanje, a stavljena je i na službeno izdanje, odnosno na DVD.

    evo, nismo ni počeli, a već konfuzije, hehe :D

    ostavljam sudiji i kreatoru igre da to sredi. :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ma ja samo ne bi ove zadnje Edove covera sa njegove turneje a svi pre set što je Ed otpjevao to mi ipak pripada PJ koncertima....to je moje mišljenje a vi odlučite.

    tu je ipak sudija :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    elcielo wrote:
    I predlažem:

    Timeless Melody

    World Where You Live

    priti :)
    što se tiće It's ok, to mi je baš tag...

    prosli tjedan sam ovo opet cuo uzivo od origjigji izvodjaca (2/3) i bas mi je draga stvarcica... e da, falilo je PJ ekipe u KSET-u tu vecer.. shame on you... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ma ja samo ne bi ove zadnje Edove covera sa njegove turneje a svi pre set što je Ed otpjevao to mi ipak pripada PJ koncertima....to je moje mišljenje a vi odlučite.

    tu je ipak sudija :D

    aha, pa tu se slažem s tobom.

    ali, nijedna pjesma koju sam predložila nije s edovih solo koncerata.

    jednostavno su izvedene od njega samog, ili njega i nekog drugog benda.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ovako bih ja postavio pravilo! Pjesma bi morala biti izvedena od strane grupacije PJ ili gospodina Veddera na koncertu Pearl Jam-a. Znači Edovi solo preseti upadaju, ali ne i pjesme koje je on izvodio na svojim solo koncertima ili s nekim drugim bendovima!

    Molim da se oglasite o " tag"-ovima. Hoćemo li ih staviti u natjecanje ili ne?
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    Molim da se oglasite o " tag"-ovima. Hoćemo li ih staviti u natjecanje ili ne?

    ja ih ne bih stavljala, jer će tek tada izbiti potpuni kaos.
    naime, osobno bih ih predložila milijun. :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Slažem se s elcielo u vezi tag-ova..
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    siljo wrote:
    priti :)



    prosli tjedan sam ovo opet cuo uzivo od origjigji izvodjaca (2/3) i bas mi je draga stvarcica... e da, falilo je PJ ekipe u KSET-u tu vecer.. shame on you... ;)


    da...malo mi je zao sta nisam bio, sigurno su dobro przili opet. Ali poznavajuci ex-dead moonovce doci ce oni iduce godine opet.
  • helen crosshelen cross Posts: 228
    ok ako ćemo tagove onda definitvno moramo uvrstit i atomic dog i it's ok :) (može i dig me out i love is stronger than witchcraft i mother i empire carpet song i shower the people i tearing i three little birds i white girl... :D)
    al zapravo sam i ja za da se držimo samo punih pjesama..

    ja sam za uvrštenje:
    blue red and grey
    girl's eyes
    happy birthday (:D)
    i won't back down
    redemption song
    stuff and nonsense (jel se to broji?)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Ovako bih ja postavio pravilo! Pjesma bi morala biti izvedena od strane grupacije PJ ili gospodina Veddera na koncertu Pearl Jam-a. Znači Edovi solo preseti upadaju, ali ne i pjesme koje je on izvodio na svojim solo koncertima ili s nekim drugim bendovima!

    Molim da se oglasite o " tag"-ovima. Hoćemo li ih staviti u natjecanje ili ne?


    Tako je sudija :)

    Tagove, ne!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    i ja sam protiv tagova:D
    i predlazem i've got a feeling

    btw, procitajte pm:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • CutkiCutki Posts: 235
    War-huh-YAH!
    What it is good for
    Absolutely nothing
    ...They said... timing was everything, made him
    Want to be everywhere, there's a
    Lot to be said for nowhere...

    Zagreb ;) 26.09.06
  • shelashela Posts: 657
    A da odaberemo s popisa covera na tenclubu i bok?
    Mozemo uvijek iduci put uzet sam edove stvari, pa edove stvari na ukuleleu, pa stonove stvari i tak... :D
    meni je ona prva lista skroz o.k. a ak se moze jos dodat (i) ja bi lijepo prosila:

    I won't back down
    Gimme some truth
    Dock of the bay
    Timeless melody
    Let my love open the door (super je onaj na jubitou Soldier Field '95! tenx niko)
    The KKK Took My Baby Away
    The Kids Are Alright
    Blitzkrieg Bop
    Another Brick In The Wall

    wheee! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    I won't back down
    Gimme some truth
    Dock of the bay
    Timeless Melody
    Trouble
    Everyday
    Don't Be Shy
    Let my love open the door
    Harvest Moon
    I Am A Patriot
    I'm One
    Little Sister
    I've Got a Feeling
    25 Minutes To Go
    The Kids Are Alright
    Beast of Burden
    Waiting on a Friend

    Sudija...malo sam si dao truda i analizirao sve te PJ covere i same prijedloge naših dragih igrača i zaključak koji mi se nameće je da je brojka od 32 pjesme ipak malkice premala pa te molim da to uzmeš u obzir. Slažemo se da tagovi ne idu, da ne idu niti pjesme koje je Ed pjevao sa drugim bendovima na njihovim koncertima tako da mislim da bi sljedeće pjesme trebale biti izostavljene:
    Save it for Later
    Another Brick In The Wall
    Modern Girl
    Interstellar Overdrive
    It's Ok
    A Quick One (While He’s Away)
    World Where You Live
    It Makes No Difference
    Slow Night, So Long
    Stuff and nonsense (Iva lobira za ovu, ali sam strog i neumoljiv :))
    Blitzkrieg Bop

    E i mi smo do sutra u Ljubljani tak da smo samo sad dotrčali se izjasnit, a onda se sutra opet pišemo.

    E i ja budem aploudao sve pjesme sa konačne liste na box.net tako da će se moći i preslušat prije glasanja.
  • lesteslestes Posts: 959
    ja bi još ovo:
    Timeless Melody
    Trouble
    Everyday
    I won't back down
    Gimme some truth
    Dock of the bay
    Forever Young
    Reach down

    i bez tagova :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja sam spreman za poster, još 15 min pa ubijam malo vrijeme......F5.....F5.....F5

    meni je ovo ful adrenalin, pred kupnju postera!



    :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ja sam spreman za poster, još 15 min pa ubijam malo vrijeme......F5.....F5.....F5

    meni je ovo ful adrenalin, pred kupnju postera!



    :D
    Haha, koja panika! Adrenalin, da da.
    Vis, ja se danas ne zamaram, jer ga ne mogu kupit. Nemam dosta para na racunu, a igrom slucaja je danas blagdan, pa ne mogu na banku....
    AKO sutra jos bude bio u goods (mos milsit), al nekim cudom, hehe, onda
    ga mozda uzmem ;)
    Ovako me Viktor i Leo spasili jucer, pa cu ipak imat onog lijepog
    Endless Summer-a ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Kupljeno
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ole, 2 od 3 postera nije loše.

    Skinuo sam i Blue print

    Sorry Sid, da mogu uzeti 2 :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ole, 2 od 3 postera nije loše.

    Skinuo sam i Blue print

    Sorry Sid, da mogu uzeti 2 :(
    Znam. nema beda.
    Kako am rekla, ako ostane do sutra ujutro, super. Ako ne nis, usparala sam 50 dolara :p Za benzinu :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.