Pearl Jam in Zagreb!

1459460462464465860

Comments

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ne primaju vise visu electron? :eek:
    Kako to sad, od kad? :eek:

    Da, zadnja 2 shopinga morao sam koristiti novu karticu. Sad imaju baš prozorčić za 3 digit fuckin number, probaj ko-fol nešto kupit da provjeriš prije nego što bude neka stvarna akcija u good section pa da ne bude panike.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja imam taj 3 digit CVC na Visi electron(štoviše na obje Vise-deviznog računa i žiro) i s tim sam bez problema imao par transakcija preko paypala tako da mislim da ne bi trebalo biti problema sa goods-ima.

    @ Sid, tenks za You're true, tek sad sam bacio oko na 5horizons i vidio da su je svirali i prije Havaja. I to dvaput
    Death or glory!

  • Gunner_VGunner_V Posts: 230
    kako već počinje nogometna groznica,evo da se pripremite i naučite barem koji refren kad počnemo zabijati :D

    01 Funky bizniss - Tako je najbolje
    02 Stoka ft. zapresic boys - Za lijepu nasu
    03 Chante - Hrvatice dizu glas
    04 Connect i zapresic boys - Samo je jedno
    05 Jole - Ja te volim hrvatska
    06 Sedmi val - Ajmo hrvatska
    07 Rawbau - Vatreno ludilo

    http://rapidshare.de/files/39405695/Hrvatske_navijacke_-_Euro_2008.rar
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ja sam prije par dana kupio majicu i par stickera i nije bilo problema
    i imam taj cvc na visi electron (zapravo na maminoj kartici:D)

    tako da se nadam da ce i ovo dobro proc, ako uopce uspijem sta ulovit:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • masnimasni Posts: 1,657
    onaj edov poster kad se sprema immortality sam svirat je prajsles :)

    ovi zapresic boysi bi mogli svoju grupu napravit, a ne da se krpaju samo :D
    (jos uvijek mi je connectova najjaca od svih sto sam cuo)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • siljosiljo Posts: 2,203
    out of stock u roku odmah... nista novo...

    bezveze je to kaj je cijena 50$, znaci ne 15% ili 20% skuplje od PJ postera nego fakin 100%... prodaje se iskljucivo 10c memberima... znaci fanovima... po duplo vecoj cijeni nego inace... pa dajte onda utrostrucite kolicinu da ne maltretirate ljude sa klikanjem kad vec dizete cijenu...

    vise mi se ne da... bezveze... do iduce prilike :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    siljo wrote:
    out of stock u roku odmah... nista novo...

    bezveze je to kaj je cijena 50$, znaci ne 15% ili 20% skuplje od PJ postera nego fakin 100%... prodaje se iskljucivo 10c memberima... znaci fanovima... po duplo vecoj cijeni nego inace... pa dajte onda utrostrucite kolicinu da ne maltretirate ljude sa klikanjem kad vec dizete cijenu...

    vise mi se ne da... bezveze... do iduce prilike :D


    Ja zakasnio, a dobro nisam bio ni lud za ovim nacrtanim Edom izgleda mi kao pokisla kokoš.
    I kažeš 50 baksa, malo su popizdili sa tim cijenama to jest ED, mislim da se navukao na Green Disease :D

    Valjda će sutra biti više sreće...ako se sjetim na vrijeme :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    out of stock u roku odmah... nista novo...

    bezveze je to kaj je cijena 50$, znaci ne 15% ili 20% skuplje od PJ postera nego fakin 100%... prodaje se iskljucivo 10c memberima... znaci fanovima... po duplo vecoj cijeni nego inace... pa dajte onda utrostrucite kolicinu da ne maltretirate ljude sa klikanjem kad vec dizete cijenu...

    vise mi se ne da... bezveze... do iduce prilike :D
    Na koncertima su bili 30, a ne 25. Dolar je pao pa valjda zato.
    Ja sam probala, al u roku odmah nema vise...
    Ovaj mi se ne svidja, probala sam za nekoga, al ona druga dva su mi super..
    Samo 50 dolara plus postarina :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Kako mi je ovo super cover:
    http://youtube.com/watch?v=J9bJlr-FNcw


    Obviously mi je cilj isprovocirat sudiju da se oglasi

    alo pj shopingholichari! ;)

    ajme ajme pa ovo je ge-ni-jal-no!!! zahvaljujem precjedniku na prosvjetljenju :) bas ju odvrtila jedno 7-8 puta (zasad) :D i ne sjecam se da sam ju opche ikad cula prije (Luhuhuzerica, znam ;)

    e a od postera su mi zakon oni tibetan freedom - ful nakrcani - al zato i zanimljivi, buljis u to pol sata dok nes skuzis :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ZNALA SAM!!!
    :D

    neki od vas znaju koliko volim i promoviram bend po imenu buffalo tom, a sad sam naišla i na vezu njih i PJ!
    ajd dobro, eddieja i billa, pjevača buffalo tom!

    prije dvije godine su jammali zajedno i izmjenjivali fotke svoje dječice, awwwww

    eedie voli 'tailights fade'!!! (tu je pjesma za znatiželjnike: http://www.youtube.com/watch?v=kQVomwDEzFM)

    ne sjećam se da sam uopće vidjela ili čitala o ovome:

    http://www.billjanovitz.com/

    :)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    e ljudi..

    od ovih ponuđenih stikera na 10c koji se može iskorititi za auto? Ono da se zalijepi nazad pa da seljaci vide šta valja slušat.. :) Nema dimenzija pa nemam predstavu koliko je i kako to izgleda..

    Niko mi nije ništa odgovorio za pj knjige u postu prije neke dvije strane. nije valjda da niko od nas frikova nema nikakvu kolekciju??
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • killroykillroy Posts: 739
    Doctor wrote:
    Niko mi nije ništa odgovorio za pj knjige u postu prije neke dvije strane. nije valjda da niko od nas frikova nema nikakvu kolekciju??

    Niti jednu! Osim ako se ne racunaju bookleti u albumima... :)

    Buduci da je spomenut i Tibet u nekoliko postova prije, ako nekog zanima tema Tibeta ima jedan jako dobar film:
    http://video.google.com/videoplay?docid=6538297962102766026

    Dalaj lama je car!
  • shelashela Posts: 657
    Doctor wrote:
    e ljudi..

    od ovih ponuđenih stikera na 10c koji se može iskorititi za auto? Ono da se zalijepi nazad pa da seljaci vide šta valja slušat.. :) Nema dimenzija pa nemam predstavu koliko je i kako to izgleda..

    Niko mi nije ništa odgovorio za pj knjige u postu prije neke dvije strane. nije valjda da niko od nas frikova nema nikakvu kolekciju??

    gle, mi smo ti jos u fazi sakupljanja slichica (postera :) nismo jos tolko evoluirali ;)

    mislim da netko ima onu knjigu postera ekshli kaj ne?

    sori, ni ja nemam nis od pj-related knjiga - al eto nam novog izazova! :)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Hehe..

    Ok, meni za neke dvije sedmice stiže knjiga "Five against One: Pearl Jam story" pa napišem full review.. Možda vas zainteresiram..

    Ima li ko da je "evoluirao" do stikera, da vidim koji bi mogao naručiti da zaljepim na gepek?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Doctor wrote:
    Hehe..

    Ok, meni za neke dvije sedmice stiže knjiga "Five against One: Pearl Jam story" pa napišem full review.. Možda vas zainteresiram..

    ja imam tu knjigu.
    inače, znaš za njenu reputaciju?
    knjiga je prilično nelaskava za eda i njegovu ulogu u bandu. nije omiljena u društvu hardcore fanova koji eda smatraju nepogrešivim.
  • DoctorDoctor Posts: 256
    elcielo wrote:
    ja imam tu knjigu.
    inače, znaš za njenu reputaciju?
    knjiga je prilično nelaskava za eda i njegovu ulogu u bandu. nije omiljena u društvu hardcore fanova koji eda smatraju nepogrešivim.

    Čitao sam da je prilično objektivna i realna..
    Što se tiče Eda ni sam ga ne smatram nepogrešivim niti ga previše izdvajam od ostalih članova PJ-a (osim Booma :) )..
    U knjizi koju imam "Eddie Vedder & Pearl Jam", Eda previše izdvajaju i cijela se priča ustvari vrti oko njega (što i naslov govori) ali to mi se nije svidjelo..

    btw; volio bih kupiti poster sa naslovnice te knjige pa zna li neko gdje se isti može nabaviti? Izgleda ovako: http://www.amazon.com/gp/reader/0140276424/ref=sib_dp_pt#reader-link


    btw: Kako je smješna ova evrovizija.. stvarno smeće nad svim smećima.. Al dobro, ima Laka :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • pajopajo Posts: 3,292
    Doctor wrote:
    e ljudi..

    od ovih ponuđenih stikera na 10c koji se može iskorititi za auto? Ono da se zalijepi nazad pa da seljaci vide šta valja slušat.. :) Nema dimenzija pa nemam predstavu koliko je i kako to izgleda..

    E doctore, mi volimo PJ stikere pa smo ti malo uslikali našu kolekciju čisto da dobiješ feeling kojih su dimenzija (ove nezaljepljene smo slikali na A4 papiru):
    http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/PJStickers?authkey=coHbAZdBKmc
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    ZNALA SAM!!!
    :D

    neki od vas znaju koliko volim i promoviram bend po imenu buffalo tom, a sad sam naišla i na vezu njih i PJ!
    ajd dobro, eddieja i billa, pjevača buffalo tom!

    prije dvije godine su jammali zajedno i izmjenjivali fotke svoje dječice, awwwww

    eedie voli 'tailights fade'!!! (tu je pjesma za znatiželjnike: http://www.youtube.com/watch?v=kQVomwDEzFM)

    ne sjećam se da sam uopće vidjela ili čitala o ovome:

    http://www.billjanovitz.com/

    :)
    Joj, Ana, zaboravila sam ti reci, slusala sam malo Buffalo Tom i jako mi se svidja :)
    A sad je i tu PJ connection. Super!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DoctorDoctor Posts: 256
    pajo wrote:
    E doctore, mi volimo PJ stikere pa smo ti malo uslikali našu kolekciju čisto da dobiješ feeling kojih su dimenzija (ove nezaljepljene smo slikali na A4 papiru):
    http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/PJStickers?authkey=coHbAZdBKmc

    Hvala puno.. Sad je puno lakše :)
    Onaj supercool crni stiker koji čine dvije surf daske nema u ponudi u goods section.. Gdje bi to mogao nabaviti?

    p.s. Kad te posao dovuče ovdje obavezno se javi..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    Hvala puno.. Sad je puno lakše :)
    Onaj supercool crni stiker koji čine dvije surf daske nema u ponudi u goods section.. Gdje bi to mogao nabaviti?

    p.s. Kad te posao dovuče ovdje obavezno se javi..

    hej Doc...

    ja sam polijepio ponesto PJ stickera po autu, biciklu...

    na ovoj pajinoj fotki http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/PJStickers/photo#5202557093620427426
    imam onaj plavi u sredini desnog A4 papira na crnom autu i skroz dobro izgleda... jedino, netko mi ga je probao skinuti pa ga sad dio fali... e da sam tad naisao s hrđavom puskom, stradao bi... taj netko... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: imali smo i sticker s tigerom (crno-sivi, širok cca 12-ak cm), ali ga više nemamo jer sam ga poslala Biliću :D

    a za surfboard logo sticker ne znamo gdje bi ga mogao nabaviti. mi ga kupili u goods section prije nekog vremena.

    edit: od Viktorovog linka na You're true dođoh na jedan primjer kad Ed ne zasjeni originalnog pjevača (meni inače obično Ed bude bolji od originala jer covere najčešće upoznam preko covera, a ne originala). anyway, eto ga, Stipe kako drži svoj kraj mnogo dobro, a Ed je za promjenu samo gost: http://www.youtube.com/watch?v=7XaoF8bDMcM&feature=related
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja također planiram upotrijebiti uskoro sticker-e na motoru i novom auto kao dođe za mjesec dana ( naravno ako uspijem nagovoriti ženu za ovu drugu kombinaciju :D )
    Čak sam planirao izraditi neke velike naljepnice za auto tipa na braniku tanka duga naplepnica PJ :D

    vidjet ćemo, to mi je sad ful zabavno
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    edit: od Viktorovog linka na You're true dođoh na jedan primjer kad Ed ne zasjeni originalnog pjevača (meni inače obično Ed bude bolji od originala jer covere najčešće upoznam preko covera, a ne originala). anyway, eto ga, Stipe kako drži svoj kraj mnogo dobro, a Ed je za promjenu samo gost: http://www.youtube.com/watch?v=7XaoF8bDMcM&feature=related


    hehe, od viktorovog linka sam i ja neki dan došla do begin the begin, i slažem se s tobom!
    ed nije na stipeovoj razini.
    :)

    @sid: zakon! baš mi je drago da ti se buffalo tom sviđaju. :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je najbolji onaj na laptopu, s krilima.. mislim da bi to fino pasalo na autu :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ne znam da li je ovo vec bilo, ali kazu da PJ svira na VH1 Rock Honors za The Who 17.7.
    A sviraju i Foo Fightersi i, sto mi je posebno cool jer ih strasno volim, Flaming Lipsi.

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=285877
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Kako mi je ovo super cover:
    http://youtube.com/watch?v=J9bJlr-FNcw


    Obviously mi je cilj isprovocirat sudiju da se oglasi...:D:D

    he, sad sam tek skuzio link... meni je to u top 3 covera... or even top 1 :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ovaj put uspio sam pokupiti poster...nadam se i sutra jer mi je onaj puno draži
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Niko, you poster freak! (Rene iz Alo alo glas) :D

    Hvala Viktore i Leo ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Niko, you poster freak! (Rene iz Alo alo glas) :D

    Hvala Viktore i Leo ;)

    Je si li ti uzela poster ili čekaš onaj plavi??
    Ovaj očigledno nije toliko tražen jer još nije rasprodan.
    Cijena je skočila sad su 40 to jest 54 dolara posteri sa poštarinom.
    Ko zna hoće li ostat ta cijena i za PJ 08 postere??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.