Pearl Jam in Zagreb!

13940424445860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    bude sigurno, ne brinite se... pa vide valjda kakav thread imamo.. naj smo bolji.. i sta mislite zasto kartu idu tako rano u prodaju? pa da vide ako se brzp rasprodaju, da ubace jos nesto.. hope so.. iako se zg nece rasprodati za 8 minuta kao nizozemska... jer su tamo i ameri i njemci i skandinavci...

    uglavnom, bit ce beograda sigurno...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lostherolosthero Posts: 8
    TINA: hvala. Ja rodjendanski poklon jos uvek iscekujem, cik pogodi sta?:)

    MASNI:iz tvojih usta u bozje usi.
    Let me sleep, it's Christmas time
  • regochregoch Posts: 14
    evo pozdrav iz vecernje skole!
  • akuaku Posts: 19
    tinna wrote:
    odlicno...bicu optimista...sacekajmo samo jos malo..budimo strpljivi...
    Strpljivi!? Kako?
    It's better to burn out then to fade away!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    masni wrote:
    za predgrupu nemam pojma.. mislim da ce biti neki domaci.. mislim da to ovisi o bendu.. recimo na deep purpleu su bili domaci bend iz zg-a... koji jos cak i nije tolko poznat..

    a za auto nemas problema.. zagreb ti je veliki grad, al je jako dobro povezan.. uostalom, mozes i moju garazu :-D .. ma stvarno ti nije problem.. imas parkinga oko doma sportova kolko hoces..

    mislim da nema sansi da im domaci bend bude predgrupa... uvijek dofuraju nekog svog...

    a glede ljubljane, bilo bi previse uz 5 koncerata u sjevernoj italiji da je i ovaj zagrebacki zapravo u ljubljani...
    e jesam se spetlj'o :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    siljo wrote:
    mislim da nema sansi da im domaci bend bude predgrupa... uvijek dofuraju nekog svog...

    i bolje im je :D jer ne znam bas koji bi bend zasluzio kod nas biti predgrupa njima...
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    i bolje im je :D jer ne znam bas koji bi bend zasluzio kod nas biti predgrupa njima...

    Slazem se u potpunosti :D
    Nadam se da ce bit neki dobar, ma hoce hoce.
    Ovi MMJ mi zvuce super, cula sam par pjesama, ali koga god
    *dovuku* bit ce barem dobri ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • tinnatinna Posts: 391
    losthero wrote:
    TINA: hvala. Ja rodjendanski poklon jos uvek iscekujem, cik pogodi sta?:)
    ne moram da pogadjam..znam sta je..:)dobices ga:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    aku wrote:
    Strpljivi!? Kako?
    hm..ovako..recimo da sam ja strpljiva jos od prve njihove preslusane pesme...
    a vidis i sam od kada je ova tema..ja sam od tada ubedjena da cu ih gledati u bgd-u...
    be patient...i budi optimista...vrati se par stranica unazad-vec smo pricali o optimizmu i koliko je nama potreban..:)
    samo polako...
    just watch them grow...like your favorite plant..just add water...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    znam da ćete sad svi ispizditi na mene, ali fakat ne kužim koji je bio problem učlaniti se u 10c kad su najavili turneju... mislim, tih 25$ stvarno nije neki iznos, pogotovo u godini kad znamo da će biti turneja... stvarno mi nije jasno... a sad se svi nadate da ćete od nekud nabaviti 10c karte... ljudi moji, ništa u životu nije besplatno i mislim da će vam ovo biti dobra pouka...
    unaprijed se ispričavam svima koje će ovaj moj post naljutiti, ali sam ovo morala izbaciti iz sebe... sorke...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    jurasica wrote:
    znam da ćete sad svi ispizditi na mene, ali fakat ne kužim koji je bio problem učlaniti se u 10c kad su najavili turneju... mislim, tih 25$ stvarno nije neki iznos, pogotovo u godini kad znamo da će biti turneja... stvarno mi nije jasno... a sad se svi nadate da ćete od nekud nabaviti 10c karte... ljudi moji, ništa u životu nije besplatno i mislim da će vam ovo biti dobra pouka...
    unaprijed se ispričavam svima koje će ovaj moj post naljutiti, ali sam ovo morala izbaciti iz sebe... sorke...

    Ja sve to kuzim, ne ljutim se ja, al nisam mogla uclanit se
    jer nemam kreditnu. :(
    Debitna kojoj sam probala platiti odbijena je, tako da nista od toga...
    Da, mogla sam slat i money order, znam, no to je sve nekako prekomplicirano
    i sumnjivo mi, pogotovo za nase krajeve.
    Ja sam u ZG, sa ili bez 10c karte. Ionako nece biti previse ljudi, prvi redovi
    su nasi ;):D

    Sve super, jos malo pa se svi vidimo?
    Di je pre-party? :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Sve super, jos malo pa se svi vidimo?
    Di je pre-party? :D

    u pizzeriji DG... ili kod jurasice doma, nije daleko :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Da se bar malko udaljim od teme koncerta.. Imamo jos 5 mjeseci o tome da pricamo :)

    Malo sam surfao po 10c-u i nasao pravo interesantne stvari (sad mi je jos vise krivo sto nisam clan, al bicu uskoro). Interesuje me sta znaci ono "LP" pored imena određenog diska? Sta mislite, nakon placene postarine, carine i svega ostalog koja je cijena onih majica od nekih 16$? To sigurno izađe na bar 25-30$ na kraju.. Valjda je neko narucivao sa ovih prostora?

    Postoji velika mogucnost da ce se na konc PJ-a u Zagreb ici organizovano iz Sarajeva. Bas idem ovih dana kod covjeka koji se inace bavi sa tim pa vam javim sta ce biti (pogotovo onima iz Bosne).
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • katjakatja Posts: 188
    Ja sve to kuzim, ne ljutim se ja, al nisam mogla uclanit se
    jer nemam kreditnu. :(
    Debitna kojoj sam probala platiti odbijena je, tako da nista od toga...
    Da, mogla sam slat i money order, znam, no to je sve nekako prekomplicirano
    i sumnjivo mi, pogotovo za nase krajeve.


    Hm...
    :(
    To je isto i moj slucaj.

    Pre-party je dan pre koncerta ili...? :p
  • siljosiljo Posts: 2,203
    katja wrote:
    Hm...
    :(
    To je isto i moj slucaj.

    Pre-party je dan pre koncerta ili...? :p

    dan prije koncerta je pre-party u becu ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • AleksAleks Posts: 4
    Doctor wrote:
    Da se bar malko udaljim od teme koncerta.. Imamo jos 5 mjeseci o tome da pricamo :)

    Malo sam surfao po 10c-u i nasao pravo interesantne stvari (sad mi je jos vise krivo sto nisam clan, al bicu uskoro). Interesuje me sta znaci ono "LP" pored imena određenog diska? Sta mislite, nakon placene postarine, carine i svega ostalog koja je cijena onih majica od nekih 16$? To sigurno izađe na bar 25-30$ na kraju.. Valjda je neko narucivao sa ovih prostora?

    Postoji velika mogucnost da ce se na konc PJ-a u Zagreb ici organizovano iz Sarajeva. Bas idem ovih dana kod covjeka koji se inace bavi sa tim pa vam javim sta ce biti (pogotovo onima iz Bosne).


    LP -ploca, vinyl, "long play":) spin the black circle tralalala itd nadam se da sam ti pomogla
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Da, mogla sam slat i money order, znam, no to je sve nekako prekomplicirano
    i sumnjivo mi, pogotovo za nase krajeve.

    Staviš pare u kovertu i pošalješ preporučeno....nekako se mora :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Evo, napokon se i ja dočepao albuma, tj originala! Inside art je baš bolestan, i više mi izgleda na album art Tool-a, nego PJ-a....ali, šta se može!

    Pitanje je kada ću, i da li ću, uopšte sebi pustiti original CD, s obzirom da već mjesec dana u autu, na laptopu i u kući imam mp3 verziju :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • masnimasni Posts: 1,657
    Doctor wrote:
    Da se bar malko udaljim od teme koncerta.. Imamo jos 5 mjeseci o tome da pricamo :)

    Malo sam surfao po 10c-u i nasao pravo interesantne stvari (sad mi je jos vise krivo sto nisam clan, al bicu uskoro). Interesuje me sta znaci ono "LP" pored imena određenog diska? Sta mislite, nakon placene postarine, carine i svega ostalog koja je cijena onih majica od nekih 16$? To sigurno izađe na bar 25-30$ na kraju.. Valjda je neko narucivao sa ovih prostora?

    Postoji velika mogucnost da ce se na konc PJ-a u Zagreb ici organizovano iz Sarajeva. Bas idem ovih dana kod covjeka koji se inace bavi sa tim pa vam javim sta ce biti (pogotovo onima iz Bosne).


    ja sam narucivao sa stranice.. uzeo sam si majicu i pre-order novi album... sve zajedno me ispalo 40$ (postarina je 11$), i trebalo bi mi doci next week.. tako da to zeljno iscekujem.. :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • blejavacblejavac Posts: 30
    a jel ko preracuno ulaznice. znatel vi kolko je 60 dolara? hnb kaze 1$=5,80 kn, sto ce rec 350 kn! nije to puno ako si planiras i ako si fan, no ljubljana je bila 50 DEM-a 2000., a ja nisam primjetio da su nama place narasle. Oni ocito nemaju predodjbu gdje dolaze. Ako su stonsi 400 i 500kn u Maksimiru kako su oni 350 (sada!) u Domu Sportova. Osim toga doci cem im sigurno pravi fanovi, a ostali? Netko je vec to spomenuo tu: Idem na PJ u Zagrebu!!! - Pa kaj onda, Ko su ti ti, itd...I osim toga mi nemamo kulturu koncerata: Kud cemo veceras, ah ajmo na koncert. Ma ne, ceca je u lampasima za 50kn! Nabijem te
    L
    you dont even know this song..fuck it play it anyway, thats right!!!
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Volio bih da se proda u ZG dovoljno karata da se održi koncert (sjetite se Metallice), ali u isto vrijeme što manje kako bi bila intimna atmosfera sa najboljom setlistom na turneji (sjetite se Katowica 2000-e, druga noć)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • masnimasni Posts: 1,657
    blejavac wrote:
    a jel ko preracuno ulaznice. znatel vi kolko je 60 dolara? hnb kaze 1$=5,80 kn, sto ce rec 350 kn! nije to puno ako si planiras i ako si fan, no ljubljana je bila 50 DEM-a 2000., a ja nisam primjetio da su nama place narasle. Oni ocito nemaju predodjbu gdje dolaze. Ako su stonsi 400 i 500kn u Maksimiru kako su oni 350 (sada!) u Domu Sportova. Osim toga doci cem im sigurno pravi fanovi, a ostali? Netko je vec to spomenuo tu: Idem na PJ u Zagrebu!!! - Pa kaj onda, Ko su ti ti, itd...I osim toga mi nemamo kulturu koncerata: Kud cemo veceras, ah ajmo na koncert. Ma ne, ceca je u lampasima za 50kn! Nabijem te
    L


    slazem se s tobom.. a sto se tice cijena... na pre-sale prodaji su ti 15-20% skuplje karte jer ulazis s njima ranije.. a i placa se rezervacija karata (booking).. kuzis? :) netko je javio da su im objavili u lisabonu 40eura kartu... ja mislim da ce kod nas biti oko 250kn... ;)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • dreadis wrote:
    Volio bih da se proda u ZG dovoljno karata da se održi koncert (sjetite se Metallice), ali u isto vrijeme što manje kako bi bila intimna atmosfera sa najboljom setlistom na turneji (sjetite se Katowica 2000-e, druga noć)


    SKROZ POZDRAVLJAM TVOJU ZAMISAO!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • Sa Vishe Strana Se Shushka Da Je 27.09. Beograd!!!!! A Da Je 28.09. Budimpeshta, Il' Sofija!!!

    Mislim Da Cu Doziveti Nervni Slom Od Ove Neizvesnostiiiiiiiiiii
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • E, DA!

    Dobrodosli svi "novi" ljudi!!!.....
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • ...ukazuje mi se prilika za Milano...ne znam shta da radim....nisam, kao ni mnogi od vas, chlan 10c....koliko je karta? Ima li neko vishka??!! Pomagajte vashoj drugarici koja umire za PJ vec 15 duuuuuugihhhhh godina!!!
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Sa Vishe Strana Se Shushka Da Je 27.09. Beograd!!!!! A Da Je 28.09. Budimpeshta, Il' Sofija!!!

    Mislim Da Cu Doziveti Nervni Slom Od Ove Neizvesnostiiiiiiiiiii

    Nesto ce sigurno bit, Beograd i/ili Budimpesta, tko zna...
    No, mene zanima sto ljudi misle? Na koje koncerte mislite ici?
    Da se organiziramo ako netko ide npr. u Italiju pa onda u ZG, i mozda jos koji koncert izmedju :D

    Takodjer, ZG preparty imamo ;)
    Samo se moramo DOBRO organizirat...Ima jos vremena, al nikad nije
    prerano za pocet dogovore :D;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Nesto ce sigurno bit, Beograd i/ili Budimpesta, tko zna...
    No, mene zanima sto ljudi misle? Na koje koncerte mislite ici?
    Da se organiziramo ako netko ide npr. u Italiju pa onda u ZG, i mozda jos koji koncert izmedju :D

    Takodjer, ZG preparty imamo ;)
    Samo se moramo DOBRO organizirat...Ima jos vremena, al nikad nije
    prerano za pocet dogovore :D;)



    Slazem se. Bash sam htela da predlozim da svako napishe koje koncerte bi posetio 100%, pa da probamo da napravimo onaj davno pomenuti Tour bus!!!

    Hajde, ljudi, organizujmo se, vreme je!!! :)

    MOJA LISTA:

    17.09. Milan
    19.09. Torino
    20.09 Pistoia (?)
    25.09. Vienna
    26.09. Zagreb
    27.09. Belgrade
    30.09. Athena
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    ...ukazuje mi se prilika za Milano...ne znam shta da radim....nisam, kao ni mnogi od vas, chlan 10c....koliko je karta? Ima li neko vishka??!! Pomagajte vashoj drugarici koja umire za PJ vec 15 duuuuuugihhhhh godina!!!

    Da sam na tvom mjestu, ja bih isla. Zapravo ja idem i u VR i Milano jer
    je to za vikend, pa zasto ne ici na oba koncerta? :D

    Karte su nekih 50ak eura, vise manje. Ovisi o gradu i areni valjda...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Slazem se. Bash sam htela da predlozim da svako napishe koje koncerte bi posetio 100%, pa da probamo da napravimo onaj davno pomenuti Tour bus!!!

    Hajde, ljudi, organizujmo se, vreme je!!! :)

    MOJA LISTA:

    17.09. Milan
    19.09. Torino
    20.09 Pistoia (?)
    25.09. Vienna
    26.09. Zagreb
    27.09. Belgrade
    30.09. Athena



    Eto i moje liste:

    Sto posto idem:
    16.9. >>> Verona
    17.9. >>> Milano
    26.9. >>> Zagreb

    MOZDA, i nadam se da ce biti izvedivo:

    22.9. >>> Prague
    23.9. >>> Berlin
    25.9. >>> Vienna

    Ako dodaju jos BG, onda ne znam sto cu. Haha :o

    S obzirom da ce bit koncert u tjednu, ne za vikend, onda ne znam...:(

    Ajde, pa da se organiziramo jer za VR su vlakovi iz Trsta jeftini, nekih 12 eura... Relativno brzo se dodje, a ako se skupi ekipa bilo bi nam super ici zajedno. Takodjer i smjestaj u hoStelu nije skup, a opet kad bi nas islo vise bilo bi nam zabavnije i u hostelu eventualno jeftinije (iako zbilja nije skupo).

    Milano je samo nekih sat i pol od Verone vlakom pa to nije problem...
    S obzirom da je koncert sljedeci dan i blizu su gradovi, steta je ne ici na oba..

    Slusam vas ;):D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.