Pearl Jam in Zagreb!

13637394142860

Comments

  • tinnatinna Posts: 391
    dunat wrote:
    Go tinna, go tinna, go tinaa, hahahha

    Valjda moraš doči, ko zna kad če biti toliko blizu, možda nam je ovo posljedna šansa...Zagreb ti je koliko, 3-4 sata???

    ajde bračo balkanci, heh
    recimo da ja zivim u jednom uzasno malom gradu u srbiji udaljenom 4 sata voznje busom od beograda..tako da mi sada nije do racunanja....ja cu pokusati svim silama da se izborim za dolazak...nego da ne bude kasno za karte posle....
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Tina, biti ce karata, sigurna sam. U najgorem slucaju pred dvoranom, ali
    mozes naci i prije, bez problema. ;)

    Dreadis, koje karte si kupio i imas li koje ekstra?
    Ja sam za Veronu i Milano planirala, te mozda Prag i Berlin.
    U ZG idem sto posto kao i i Italiju. ;)

    No, trazim 10c karte ako netko dijeli drugu. :D

    Ce biti kakav prijevoz, netko je spominjao nesto?
    Ja bih vlakom do Italije, do Berlina vjerojatno avionom ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • tinnatinna Posts: 391
    Doctor wrote:
    Ma Tinna ja bi pobjegao od kuce da oddem na konc. Pearl Jama :) Sta te briga, kada se vratis bice ti kriza, ali nakon dvije sedmice sve ce se zaboraviti a ti ces znati da si ih vidjela u zivo :D
    ma pobegla bih ja od kuce...ali ne znam gde da se obratim i da prodam bubreg za kartu..i jos se sad neko javio ovde na threadu da ce prodati isto samo sto cu sada imati konkurenciju...bice trka bubrega....uh...potrudicu se ljudi..vama je lako..vec ste 50 % posla resili...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Dreadis, koje karte si kupio i imas li koje ekstra?

    Uzeo sam za ZG, Bolognu, Milan i Torino....u petak je generalna prodaja, pa planiram i Veronu (sigurno će opet biti najbolji koncert na turneji, zato je odmah i rasprodat)

    Sorry, nemam viška kartu, jer zajedno idem sa bratom. Sada mi valja početi štediti i vaditi prokletu vizu...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • akuaku Posts: 19
    Pearl Jam za bubreg je dobra pogodba. Ali se ja još uvek nadam da će ona pauza između Zagreba i Atine biti popunjena BG-om.
    It's better to burn out then to fade away!
  • ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    aku wrote:
    Pearl Jam za bubreg je dobra pogodba. Ali se ja još uvek nadam da će ona pauza između Zagreba i Atine biti popunjena BG-om.
    da...mene ta praznina jos uvek drzi u zivotu...kao da su je ostavili za bg...valjda jesu...a ako ne...preostaje mi ona varijanta bezanja od kuce i prodaje bubrega. tako blizu, a tako daleko...
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • ljudi, ima netko 10c kartu viska za prodati? sta mislite koliko ce kostati ove "za obicne smrtnike"?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ljudi, ima netko 10c kartu viska za prodati? sta mislite koliko ce kostati ove "za obicne smrtnike"?

    nemam nazalost 10c viska...
    mislim da ce karteu slobodnoj prodaji biti nesto jeftinije, barem u prvih nekoliko tjedana... to je u zadnje vrijeme praksa u zagrebu...

    hajde, nadam se da ce vas sto vise uspjeti doci barem u zg... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej ljudi, nadam se da je "berba" dobro prosla!
    Sta mislite, iz prijasnih iskustava, kada bi trebala poceti ona redovna prodaja po gradovima?, i da li znate bar u postotcima koliko karata ode iz ten cluba?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • katjakatja Posts: 188
    Frka, frka, frka...
    Aaaaarrggghhhhhhh...
    Koji su svi (izvodljivi) nacini... kako se stize do 10c tickets za Zagreb... a nisi 10c member?!?!?!?!?!?!?!

    *paranoja*

    Pomoc!!!!!!!!!
    :(
  • katjakatja Posts: 188
    Hmmm...
    A sta ce "Pearl Jam" raditi 3 dana bez koncerte?! 27mi, 28mi, 29ti...
    Mozda ce tu da "upadne" Beograd ili mozda Sofija?! Ili... mozda... "vikend" u Zagreb?! :D

    Uf, uf, uf...

    P.S. Nadam se da moj srpski nije komican... :(
  • dunat wrote:
    Pa znam, i meni je isto teško...financije i to, heheh..ali ipak je meni bliže Italija(Verona) nego tebi..4 sata iz ljubljane..mislim, malo su nas zbunili, jer ne znamo koji če biti additional datumi..pa ne mogu planirati ništa. tako da idem probati nabaviti karte za Veronu, pa da budem sigaran da idem bar na jedan koncert...ako dođe još Ljubljana ili Zagreb/Beograd..još bolje...

    P.S. Imam jedan problem..Za sad planiram nabaviti 4 ulaznice za Veronu..jedan par ja, drugi par prijatelj...ali nas ima 5...pa vas pitam da li je netko zainteresiran za Veronu, i nema s kime iči..pa da nabavimo još jedan par i podjelimo..ha??


    HI!

    Koliko koshta Verona, kao i karta do Italije? Kako bi ste ishli do tamo i nazad?
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • dreadis wrote:
    Ljudi dragi....TOTALNA LUDNICA oko karata. Neke su se počele prodavati prije vremena, nekih je nestalo dok si rekao keks....server često kraširao, sporo procesuiranje itd, itd....sve u sve, mnooooooooooooooogo popizdjelih fanova na forumu!!!

    Uspio sam kupiti one koje sam htio, osim Verone....najveći venue u Italiji, najskuplja karte, i najbrže se prodao! Da ne zvučim rasistički, ali ovi ameri su pizde proklete da čovjek ne povjeruje!!!! Većinom su oni sve razgrabili....hajd, barem ćemo u ZG biti mi, naš narod! :)
    SHTA, AMERIMA NIJE DOSTA NJIHOVA TURNEJA, VEC SE UFURAVAJU I PO EVROPI???

    INACHE, DRAGI MOJ, PRIZNAJEM, OVAKO JAVNO, DA VEC SAT VREMENA SEDIM I PLACHEM ISPRED KOMPA, JER ME NIJE BILO TRI DANA, PA SAM TEK SAD SKONTALA SHTA SE DESHAVA!!!!

    SRECNA SAM ZBOG ZAGREBA *SEE YOU THERE!! :)+ PLEASE, POMAGAJTE OKO KUPOVINE KARTE!!!! ALI....UBI ME NEDOSTATAK BEOGRADA!!!!!??
    BTW, ISHLA BIH JOSH NA NEKI KONCERT, BECH I ATINA NPR. IMA LI JOSH NEKOG KO BI ZAPALIO NA OVA DVA MESTA???

    UFFF... STVARNO MI JE TESHKO DA KUCKAM PO TASTATURI....MISLIM DA SU MI SADA GRUNULE SVE DUGO, DUGO NEISPLAKANE SUZE.....

    BIG HUG,

    SARAH
    I RATHER BE WITH PEARL JAM!
  • LajbaLajba Posts: 7
    ljudi recite mi da će bit karata za zagreb i za nas koji nismo
    u 10c?! poludiću ak ne odem. jel ima netko informacija
    kada bi mogle biti puštene u prodaju??
    pomagajte nas ovdje u osijeku već ima 60-tak...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Lajba wrote:
    ljudi recite mi da će bit karata za zagreb i za nas koji nismo
    u 10c?! poludiću ak ne odem. jel ima netko informacija
    kada bi mogle biti puštene u prodaju??
    pomagajte nas ovdje u osijeku već ima 60-tak...

    ma biti će karata... samo bez panike... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dreadis wrote:
    Uzeo sam za ZG, Bolognu, Milan i Torino....u petak je generalna prodaja, pa planiram i Veronu (sigurno će opet biti najbolji koncert na turneji, zato je odmah i rasprodat)
    qUOTE]

    ne znam od kuda ti ta informacija, ali Verona nije bila ni približno najbolji koncert na 2000. turneji... mjesto koncerta je možda najatraktivinije od svih, ali najbolji su koncerti tamo gdje je najmanje ljudi jer je atmosfera intimnija pa se dečki malo više potrude... :) za ozbač....
    ja sam kupila Milano, Pistoiu, Torino, Beč i ZG i možda ću imati kartu viška za Milano i Torino.... možda... idem sa svojim dečkom koji "cijeni", ali ne obožava PJ, pa baš ne bi išao na 5 koncerata, tako da možda mogu prepustiti kartu nekome od vas... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • dreadisdreadis Posts: 109
    jurasica wrote:
    ne znam od kuda ti ta informacija, ali Verona nije bila ni približno najbolji koncert na 2000. turneji...

    Pitaj Mike-a, on će ti potvrditi :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    Lajba wrote:
    ljudi recite mi da će bit karata za zagreb i za nas koji nismo
    u 10c?! poludiću ak ne odem. jel ima netko informacija
    kada bi mogle biti puštene u prodaju??
    pomagajte nas ovdje u osijeku već ima 60-tak...
    http://www.forum.hr/showthread.php?t=134287&page=10

    na ovom linku cemo sve javljati, kada krene prodaja, a tu je i sluzbena rasprava o novom albumu, turneji itd itd... pa dodite

    aj vidjamo se valda na tom forumu :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • akuaku Posts: 19
    SRECNA SAM ZBOG ZAGREBA *SEE YOU THERE!! :)+ PLEASE, POMAGAJTE OKO KUPOVINE KARTE!!!! ALI....UBI ME NEDOSTATAK BEOGRADA!!!!!??
    BTW, ISHLA BIH JOSH NA NEKI KONCERT, BECH I ATINA NPR. IMA LI JOSH NEKOG KO BI ZAPALIO NA OVA DVA MESTA???
    Ja sam još uvek u nekim kalkulacijama, ali postoje ozbiljne šanse da odem i u Atinu. Mada i dalje mislim da BG ima šanse... Nadam se da ćemo uskoro saznati da bi mogli na miru da planiramo.
    It's better to burn out then to fade away!
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    evo me, jučer je bilo za poludit s tim ulaznicama....sve je išlo ko puž...evo moje situacije...dobio sam Zagreb(najbitnije) i Beč..jebat ga, ali financije su takve i takve, pa ču samo na ova 2....trebamo dogovoriti malo oko zagreba, oni koji idemo(biče nas dosta, haha)

    Ima li možda netko ulaznicu za Beč viška...ja sam zainteresiran!!

    čujemo

    Damir
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • AleksAleks Posts: 4
    aku wrote:
    A najviše škrabamo mi sirotani koji nikad nismo bili ni na jednom koncertu! Eh živote... Možda se ni mi nećemo mešati sa smrtnicima kad nas PJ bude oduvao u BG-u ili negde u komšiluku :)


    Da,da... Svi su u fazonu: da bio (bila) sam na koncertu, idem opet (obično koncert u nekom sjajnom gradu, npr SF). A utisci mačku o rep! Ako ništa drugo, dajte bar songlist-u s' certa.

    ok, posto je sad pocelo ludilo oko turneje, nemam sta da dodam-samo mogu reci da mi je najdrazi koncert bio u budimpesti-posto sam ih tada videla prvi put, a i bilo je super inace, zvrljanje po gradu itd itd, koncert u seattle-u-, i jedan koncert u SF-u za noc vestica kada su se PJ pojavili na sceni obuceni kao Village People hehe

    ok ok, ne bih da davim sad kad je frka oko karata...volela bih da sam u evropi na PJ koncertu- mi(evropljani) bar znamo da se zabavljamo i da stvarno uzivamo u muzici, za razliku od ovih ovde ...drago mi je bar da na koncertu u SF-u nece biti sedista , pa se nadam da ce biti malo zivahnije ove godine...
    pozdravi svima
    A.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    dunat wrote:
    evo me, jučer je bilo za poludit s tim ulaznicama....sve je išlo ko puž...evo moje situacije...dobio sam Zagreb(najbitnije) i Beč..jebat ga, ali financije su takve i takve, pa ču samo na ova 2....trebamo dogovoriti malo oko zagreba, oni koji idemo(biče nas dosta, haha)
    Damir

    uh, koja scena... karte za belgiju su se pojavile vec oko 18:10... vrlo brzo otisle... cekam 19h i klikam na "reload" kad se u 19h sve karte pojavile s desne strane... koji sumanuti shoping...

    klik, buy, back, klik, buy, back, check out, continue, continue, bla-bla... :)

    prvo uzeo za milano, zagreb i beč...
    kasnije jos za veronu, torino i pistaiu...

    po planu... lucky bastard :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • katjakatja Posts: 188

    SRECNA SAM ZBOG ZAGREBA *SEE YOU THERE!! :)+ PLEASE, POMAGAJTE OKO KUPOVINE KARTE!!!! ALI....UBI ME NEDOSTATAK BEOGRADA!!!!!??
    BTW, ISHLA BIH JOSH NA NEKI KONCERT, BECH I ATINA NPR. IMA LI JOSH NEKOG KO BI ZAPALIO NA OVA DVA MESTA???


    Hej, jas stvarno mislam deka ke ima data i za Beograd, pa mozebi i za koncert nekade vo Bugarija!!! Valjda ne sum premnogu optimista..., kao sto bev ubedena deka ke najdam 10c karti bar za Zagreb, a sega mislam deka nema sansi! :( Kako i da e... mislim da ce biti koncert i u Beograd! :D

    I jas isto planiram da idam do Atina i nekako mnooogu se nadevam za Praga!!!
    See U.
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Pa, veom aje nelogično i smiješno da u bilo kojem dijelu turneje bude praznina od 4 dana između dva datuma. Tako, da je za očekivati da će ubaciti još 1 ili 2 koncerta između....a najviše bi imalo smisla da to budu mjesta "na putu" od Zagreba do Atine....znači, BG, Sofija ili čak još jedan datum u ZG :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej ljudi niko mi ne odgovori na ono pitanje kada bi karte trebale izaci u redovnu prodaju? i koliko karata 10c proda za jedan koncert? valjda ne vise od 30% po koncertu..

    Evo sad sam saznao da oni sa 10c kartom ulaze prije ovih koji su redovnom prodajom kupili ulaznice i uz to imaju prednost pri kupovini postera, majica itd :( Odoh slati pm moderatorima da ih pitam da danas postanem clan pa da kupim Zagreb karte..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • katjakatja Posts: 188
    Doctor wrote:
    Ej ljudi niko mi ne odgovori na ono pitanje kada bi karte trebale izaci u redovnu prodaju? i koliko karata 10c proda za jedan koncert? valjda ne vise od 30% po koncertu..

    Evo sad sam saznao da oni sa 10c kartom ulaze prije ovih koji su redovnom prodajom kupili ulaznice i uz to imaju prednost pri kupovini postera, majica itd :( Odoh slati pm moderatorima da ih pitam da danas postanem clan pa da kupim Zagreb karte..


    Ako moderatori daju odobrenje za to... please inform me!!! ;)
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    dreadis wrote:
    Pa, veom aje nelogično i smiješno da u bilo kojem dijelu turneje bude praznina od 4 dana između dva datuma. Tako, da je za očekivati da će ubaciti još 1 ili 2 koncerta između....a najviše bi imalo smisla da to budu mjesta "na putu" od Zagreba do Atine....znači, BG, Sofija ili čak još jedan datum u ZG :)
    ubacili su barcelonu jucer, znaci 23 koncrta, tko zna mozda ubace jos nesto prije atene, a mozda i nakon atene na povratku :)
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Doctor wrote:
    Ej ljudi niko mi ne odgovori na ono pitanje kada bi karte trebale izaci u redovnu prodaju? i koliko karata 10c proda za jedan koncert? valjda ne vise od 30% po koncertu..

    Evo sad sam saznao da oni sa 10c kartom ulaze prije ovih koji su redovnom prodajom kupili ulaznice i uz to imaju prednost pri kupovini postera, majica itd :( Odoh slati pm moderatorima da ih pitam da danas postanem clan pa da kupim Zagreb karte..

    Karte u prodaju kreću u petak 28-og, mada nisam siguran za ZG kada...S obzirom da su se gotovo svi koncerti za 10C članove rasprodali, jedno je sigurno: nije bilo dovoljno karata za sve članove!

    Na žalost, i da se učlaniš danas, NEĆEŠ moći kupiti kartu preko 10C, jer je ova ponuda važila samo za one sa validnim membershipom do 23.04.....bez obzira, kao što rekoh, karte za 10C su rasprodate!!! Ako se pojavi extra broj karata za nas, dobro i jeste....ali, za sada ništa!!
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • od kad je pocelo ovo ludilo s kartama stalno sam na netu :) ovo me podsjeca na vrijeme kad sam igrala nekakvu online igricu i bila opsjednuta :D
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Evo dobio sam pm od Kat.. Ma kaze mi da ne moram biti clan 10c-a da kupim karte i da samo malo upratim redovnu prodaju.. Ma nista novo!

    Dreadis, mislis da 28. pocinje prodaja po gradovima?? Nesto mi je to prebrzo.. Ipak ima jos 5 mjeseci do koncerta.. Zna li iko ko organizuje konc. u Zg?
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
Sign In or Register to comment.