Pearl Jam in Zagreb!

13738404243860

Comments

  • dreadisdreadis Posts: 109
    Doctor wrote:
    Evo dobio sam pm od Kat.. Ma kaze mi da ne moram biti clan 10c-a da kupim karte i da samo malo upratim redovnu prodaju.. Ma nista novo!

    Dreadis, mislis da 28. pocinje prodaja po gradovima?? Nesto mi je to prebrzo.. Ipak ima jos 5 mjeseci do koncerta.. Zna li iko ko organizuje konc. u Zg?

    Niko nije ni rekao da ne možeš kupiti kartu, samo je ne možeš više kupiti preko 10C!!!!

    28. i 29. sigurno počinje prodaja u većini gradova (cijela Italija, Belgija, Irska itd) Dobro prosurfaj netom za više informacija...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Dreadis, znao sam i ja da se moze karta uzet na redovnoj prodaji, samo sam je mislio nabavit preko 10c-a zbog boljih mjesta u dvorani (valjda pustaju ranije one sa 10c kartom) i jos nekih povlastica..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • regochregoch Posts: 14
    26.09 Zagrebbbbbbbbbbbbbbbbb!
  • regochregoch Posts: 14
    ko fol neznate!
  • C2V3NC2V3N Posts: 449
    regoch wrote:
    ko fol neznate!
    ma zezaš me :D
    one, two, three, four, five against one
    five, five, against one
  • katjakatja Posts: 188
    Doctor wrote:
    Evo dobio sam pm od Kat.. Ma kaze mi da ne moram biti clan 10c-a da kupim karte i da samo malo upratim redovnu prodaju.. Ma nista novo!

    Dreadis, mislis da 28. pocinje prodaja po gradovima?? Nesto mi je to prebrzo.. Ipak ima jos 5 mjeseci do koncerta.. Zna li iko ko organizuje konc. u Zg?


    Eto... zapadnjacka ljubaznost... ne moras biti clan 10c-a... :rolleyes:

    Ali ja zelim 10c karte, a nisam clan 10c-a!!!! :(
    I toa zatoa sto pojma nemam kako da platam clanarina ako nemam kreditna karticka. Whatever...


    Nego...
    Ima li neko visak 10c karte za Zagreb?! Ja bih kupila bar 1!!! :(
  • tinnatinna Posts: 391
    aku wrote:
    Pearl Jam za bubreg je dobra pogodba. Ali se ja još uvek nadam da će ona pauza između Zagreba i Atine biti popunjena BG-om.
    i ja ...dace Bog..nadam se...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    da...mene ta praznina jos uvek drzi u zivotu...kao da su je ostavili za bg...valjda jesu...a ako ne...preostaje mi ona varijanta bezanja od kuce i prodaje bubrega. tako blizu, a tako daleko...
    ako nije tako aj da ne idem sama,krenite i vi, teca mi je hirurg pa ce naci mesto za nase bubrege...moji su zdravi...(uvek su mi pricale babe,citiram, :ne sedi cero na ladnem betonu ne valja za bubreze):)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    katja wrote:
    Hmmm...
    A sta ce "Pearl Jam" raditi 3 dana bez koncerte?! 27mi, 28mi, 29ti...
    Mozda ce tu da "upadne" Beograd ili mozda Sofija?! Ili... mozda... "vikend" u Zagreb?! :D

    Uf, uf, uf...

    P.S. Nadam se da moj srpski nije komican... :(
    ma ok je srpski,nego hoce,mora,upasce bg...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    dreadis wrote:
    Pa, veom aje nelogično i smiješno da u bilo kojem dijelu turneje bude praznina od 4 dana između dva datuma. Tako, da je za očekivati da će ubaciti još 1 ili 2 koncerta između....a najviše bi imalo smisla da to budu mjesta "na putu" od Zagreba do Atine....znači, BG, Sofija ili čak još jedan datum u ZG :)
    cekaj,cekaj..malo preterujemo...dva datuma u zg..uh pa stani malo...sacekahj da zakazu i za nas,a posle cemo duplirati...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    biti ce karata za ZG, samo ako zelite od 10c, treba se potruditi i naci
    nekoga tko ima kartu viska... ;)

    A biti ce ih i u slobodnoj prodaji, pa nece biti problema.

    Vec sam to prije negdje spomenula, ali u najogrem slucaju,
    kartu se moze nabaviti na dan koncerta pred dvoranom... :o

    No, nadam se, da to nece biti slucaj u ZG, a za mene niti u jednom
    drugom gradu u koji idem ;)

    Bez panike, i BE FAITHFULL! :D

    Jos malo pa su tu!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Shit, ima dosta srpski ljudi ovde, zdravo moj drugari!.

    man it'd kill to go watch Pearl Jam in Beograd. Was born there and havent been there in 6years. was planning to go but plane tickets to damn expensive.

    Now i got extra modivation to spend my money be back home! man that would make night more special. Only 6hour plane trip from here in Canada so not bad at all!

    anyways yea Pearl Jam definitly should come!
    Keep on Rockin'
  • regochregoch Posts: 14
    sve mi se cini da ce mala biti dvorana! kad mi iz zadra krenemo, hehe!
  • regochregoch Posts: 14
    planirali Verona al na Zg iznenadio! al mi se cini da ce to u areni u veroni bit puno puno bolje!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    regoch wrote:
    planirali Verona al na Zg iznenadio! al mi se cini da ce to u areni u veroni bit puno puno bolje!

    nemoj biti tako siguran... ja mislim da će se zagreb svima isplatiti... :) verona će biti presterilna... ja bila prošli put, i bilo je prekrasno, ali nije bio najbolji koncerat... :)

    a poruka za dreadisa... mike mi je i sredio karte za taj koncert... ja i najfrendica bile na guest listi... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • regochregoch Posts: 14
    .............
  • regochregoch Posts: 14
    jurasica wrote:
    nemoj biti tako siguran... ja mislim da će se zagreb svima isplatiti... :) verona će biti presterilna... ja bila prošli put, i bilo je prekrasno, ali nije bio najbolji koncerat... :)

    a poruka za dreadisa... mike mi je i sredio karte za taj koncert... ja i najfrendica bile na guest listi... :)

    ma bit ce dobro znam ja! prije 7 dana mi dosle 3 majce od PJ s E-baya! za koncert sam spreman!
  • regochregoch Posts: 14
    odo ja leci! laku noc!
  • akuaku Posts: 19
    man it'd kill to go watch Pearl Jam in Beograd. Was born there and havent been there in 6years. was planning to go but plane tickets to damn expensive.

    I would kill for PJ in Beograd too. Well I would do it for any PJ concert...
    It's better to burn out then to fade away!
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    hej ljudi... pozdrav svima... kako je nakon ove vesti... :-)

    nego meni interesuje nesto... zelim da znam kakva hala je Dom Sportova... sa sedista ili stojeca?

    koliko sabira...?

    plus sta mislite , ima sanse da kad karte budu u prodaju jel ima sanse da bude rasprodano brzo... ili imace karte cak i na dan koncerta... ovo mi odgovorite sa neke sporedba sa druge slicne rock grupe koje su bili u istoj hali... koliko se secam REM bili su u Dom Sportova , pa kakva je bila situacija sa njiovom koncertu i sl...

    ovo je meni bitno posto kako vidim ovo moze da bude moj jedini Pearl Jam koncert... student sam, nema se pare, to je to... nas standard u Makedoniji je ultranizak u sporedbi sa vama u Hrvatskoj i u Sloveniji... prosecna plata ovde je 150 Eura nasuprot 500 ili mozda 600Eura kod vas tamo... blago vama, kako lako razgovarate o koncerata u Italiji kao da je na 15 minuta od vas i 5 Eura tiket, pa i za Slovacku i za Vienu ... blago vama... ali ni ja se ne zalim, sta je tu je... bice jedan ali vredan, siguran sam... jos uvek ne znam sta da radim oko tiket ali bice nesto... :-)



    hvala unaprijed...

    pozdrav

    Sasho
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    nema niko u ovo doba, jel...

    :-)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ17MKD wrote:
    hej ljudi... pozdrav svima... kako je nakon ove vesti... :-)

    nego meni interesuje nesto... zelim da znam kakva hala je Dom Sportova... sa sedista ili stojeca?

    koliko sabira...?

    plus sta mislite , ima sanse da kad karte budu u prodaju jel ima sanse da bude rasprodano brzo... ili imace karte cak i na dan koncerta... ovo mi odgovorite sa neke sporedba sa druge slicne rock grupe koje su bili u istoj hali... koliko se secam REM bili su u Dom Sportova , pa kakva je bila situacija sa njiovom koncertu i sl...

    ovo je meni bitno posto kako vidim ovo moze da bude moj jedini Pearl Jam koncert... student sam, nema se pare, to je to... nas standard u Makedoniji je ultranizak u sporedbi sa vama u Hrvatskoj i u Sloveniji... prosecna plata ovde je 150 Eura nasuprot 500 ili mozda 600Eura kod vas tamo... blago vama, kako lako razgovarate o koncerata u Italiji kao da je na 15 minuta od vas i 5 Eura tiket, pa i za Slovacku i za Vienu ... blago vama... ali ni ja se ne zalim, sta je tu je... bice jedan ali vredan, siguran sam... jos uvek ne znam sta da radim oko tiket ali bice nesto... :-)



    hvala unaprijed...

    pozdrav

    Sasho


    Haha, ima ima, ja sam tu UVIJEK! :D Pogotovo sada kad je ova ludnica oko
    albuma i turneje.
    Sasho, dolazit ces u ZG? :) Super, svi se nadjemo prije showa.
    NAdam se da si uspio ili ce uspjet nabavit karte, mislim da ja jesam, sve OK, preko ostalih 10c clanova ;)

    Ja planiram otici jos na nekoliko koncerata, sve zavisi o poslu i
    novcima, naravno, ali i ZG ce bit super. Jedan, ali vrijedan.

    Onda, vidimo se tamo! Jeeeeeee!
    Jos cemo organizirati mali pre-party. ;)
    Jedva cekam! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    :-)...

    bash sam na tebi i pomislio da si mozda tu... a ne znam zashto bash na tebi sam pomislio , a + i pogodio da si tu ... :-)

    a jel znas kakav je Dom Sportova...? i jel smatras da ce biti karata cak i na dan koncerta ili velike je sansa da bude brzo rasprodat...?

    i za sigrno si nabavila kartu... blago tebi... kako si to uradila...? dace ti neko drugi fancluber njegovi vtori tiket...?
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ17MKD wrote:
    :-)...

    bash sam na tebi i pomislio da si mozda tu... a ne znam zashto bash na tebi sam pomislio , a + i pogodio da si tu ... :-)

    a jel znas kakav je Dom Sportova...? i jel smatras da ce biti karata cak i na dan koncerta ili velike je sansa da bude brzo rasprodat...?

    i za sigrno si nabavila kartu... blago tebi... kako si to uradila...? dace ti neko drugi fancluber njegovi vtori tiket...?

    Ma bit ce OK. Dosta ljudi ne voli Dom Sportova, no ja sam zadovoljna.
    NIje najbolja dvorana, no kad nemamo nista bolje i to ce posluziti :D
    Glavno da nam oni dolaze! ;)

    Bila sam na Cranberries i REM tamo, i meni je bilo dobro. Zvuk da i nije nesto nabolji, ali mislim da ce PJ to srediti svojim razglasom ;):D

    Ja sam se raspitala preko boarda za karte, pa ima ljudi koji imaju ekstra kartu
    za pokoji koncert. Samo treba otvoriti oci i biti uporan. Znam da ces i ti uspjeti preko nekoga ako se portudis. A uvijek mozes kupiti kad krenu u prodaju generalnu, to ce sad uskoro, jos se ne zna tocno kada, no valjda za vikend.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • PJ17MKDPJ17MKD Posts: 136
    jos ovo i idem da spavam i ne dosadim ti veshe ok?

    a kako je u dvorani, standing or seating ... to me interesuje za da znam dali je bitno se imati 10C tiket za blize sedishte ili i sa normalne prodaje kad udjesh imas sanse da se doguras do prvih redova ukoliko nema sedenja... ?

    i koliko sabira tamo? i smatrash li da ce biti tiketa na dan koncerta ili ima sanse da bude rasprodat za kratko vrijeme...

    laku noc S...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    PJ17MKD wrote:
    jos ovo i idem da spavam i ne dosadim ti veshe ok?

    a kako je u dvorani, standing or seating ... to me interesuje za da znam dali je bitno se imati 10C tiket za blize sedishte ili i sa normalne prodaje kad udjesh imas sanse da se doguras do prvih redova ukoliko nema sedenja... ?

    i koliko sabira tamo? i smatrash li da ce biti tiketa na dan koncerta ili ima sanse da bude rasprodat za kratko vrijeme...

    laku noc S...


    Ma bit ce OK. I na dan koncerta ce bit karata, sigurno ;)

    Sa 10c kartom se ulazi unutra 15 min prije ostalih, znaci da
    mozes doci u prve redove, tj. bolje su ti sanse.
    Ja nisam imala problema doci do prvog reda na REM-u, pa ne bi trebalo bit ni sada u ZG :D;)

    Jedino je to, a sjedit se nece, stolica nema tamo, a da i jesu, ljudi nikada ne sjede na koncertima. Samo dobijes broj sjedala, no tu to nije slucaj.
    Svi koncerti Euro turneje ce biti takvi, udjed 15 min prije ostalih da
    bi si mogao osigurati bolje mjesto..
    Ej, cujemo se, idem i ja u krpe. ;)

    Do sutra!

    Sid
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • DAMNIT no serbia for Euro leg ><!

    oh well Milan is close enuff! :D wouldnt mind seeing them in Nederlands and then do a trip to belgium
    Keep on Rockin'
  • PJ17MKD wrote:
    hej ljudi... pozdrav svima... kako je nakon ove vesti... :-)

    nego meni interesuje nesto... zelim da znam kakva hala je Dom Sportova... sa sedista ili stojeca?

    koliko sabira...?

    plus sta mislite , ima sanse da kad karte budu u prodaju jel ima sanse da bude rasprodano brzo... ili imace karte cak i na dan koncerta... ovo mi odgovorite sa neke sporedba sa druge slicne rock grupe koje su bili u istoj hali... koliko se secam REM bili su u Dom Sportova , pa kakva je bila situacija sa njiovom koncertu i sl...

    imas tribine i teren, samo sto je malo teze uhvatiti mjesto na tribinama (kad su bili depeche mode trebalo je doci dosta ranije).
    ne znam koliko mjesta ima..oko 10ak tisuca..ispravite me ako sam u krivu
    mislim da ce dvorana biti rasprodana, ali ne u prvih par dana. kad citas postove ovdje na forumu cini se kao da ce cijela bivsa yuga otici u nedozvoljeni minus da bi ih vidjela, ali situacija bas i nije takva (ovdje se ipak okupljaju fanovi). kad sam rekla ljudima da cu ici na taj koncert reakcije su bile sljedece:
    a)totalno ravnodusni (to su svi oni koji su culi jednu njihovu pjesmu - jeremy)
    b)iznenadjeni sto pj jos postoje, nema sanse da bi isli na njihov koncert jer je ove godine koncertna sezona u zg dovoljno dobra i bez njih
    zato ljudi..nemojmo zivcaniti..karata ce biti :) ako ne bude tako, svima placam pice :D
  • ne znam jeste vidjeli..na stranici su objavljeni datumi pocetka prodaje karata. za zagreb 12.5. :)
  • tinnatinna Posts: 391
    Shit, ima dosta srpski ljudi ovde, zdravo moj drugari!.

    man it'd kill to go watch Pearl Jam in Beograd. Was born there and havent been there in 6years. was planning to go but plane tickets to damn expensive.

    Now i got extra modivation to spend my money be back home! man that would make night more special. Only 6hour plane trip from here in Canada so not bad at all!

    anyways yea Pearl Jam definitly should come!
    hey,welcome!
    have you ever watched them live?at least in canada?
    we`re just waiting to get date for their concert in serbia...
    hope to see you there...:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
Sign In or Register to comment.