Pearl Jam in Zagreb!

13839414344860

Comments

  • tinnatinna Posts: 391
    jurasica wrote:
    a poruka za dreadisa... mike mi je i sredio karte za taj koncert... ja i najfrendica bile na guest listi... :)
    aaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
    pa jel vi hocete da ja poludim...
    mike sredio...uh..neki ljudi bas imaju srece.......
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    aku wrote:
    I would kill for PJ in Beograd too. Well I would do it for any PJ concert...
    me too!but lets stick to the arrangement of selling our kidneys:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    PJ17MKD wrote:
    nema se pare, to je to... nas standard je ultranizak u sporedbi sa vama u Hrvatskoj i u Sloveniji... blago vama, kako lako razgovarate o koncerata u Italiji kao da je na 15 minuta od vas i 5 Eura tiket, pa i za Slovacku i za Vienu ... blago vama... ali ni ja se ne zalim, sta je tu je... bice jedan ali vredan, siguran sam... jos uvek ne znam sta da radim oko tiket ali bice nesto... :-)
    hehe..citas mi misli...isto je i kod mene......unfortunately
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • katjakatja Posts: 188
    PJ17MKD wrote:

    nas standard u Makedoniji je ultranizak u sporedbi sa vama u Hrvatskoj i u Sloveniji... prosecna plata ovde je 150 Eura nasuprot 500 ili mozda 600Eura kod vas tamo... blago vama, kako lako razgovarate o koncerata u Italiji kao da je na 15 minuta od vas i 5 Eura tiket

    Dodaj go tuka i problemot za viza!!! :mad:
  • katjakatja Posts: 188
    Za sada...
    Meni su Praga i Zagreb sigurni!!!
    Bilo bi lepo da se svi okupimo pre koncerta u Zagreb!?! :p
    Pa mozda skupa idemo na sledeci koncert u Beograd... na primer. :D
    Eh... drzim fige.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ne znam da li je netko vec pisao, ali karte za Zagreb bi trebale krenuti u prodaju 12.05. ... vjerojatno ce pisati na http://www.muzika.hr ...

    prodaja bi trebala ici preko http://www.eventim.hr ...

    s
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    katja wrote:
    Dodaj go tuka i problemot za viza!!! :mad:

    katja, jesi sigurna da ti treba viza za hrvatsku?
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • regochregoch Posts: 14
    oce se prodavat u dallas shopovima?
  • regochregoch Posts: 14
    i naravno laku noc ekipa!
  • katjakatja Posts: 188
    siljo wrote:
    katja, jesi sigurna da ti treba viza za hrvatsku?

    E, samo jos to nam fali! :D

    Ali u kontekstu PJ-a... treba nam za sve druge lokacije!
    Nadam se da Ceska viza ne ce biti problem! :p

    (Uf, konacno slutim ostvarenje snova)

    Lepo mi pajkite... (04am)
  • lostherolosthero Posts: 8
    Prvo da vam kazem da sam zaludjenik za muziku Pearl Jam-a od prvog albuma, skupljam sve sto nadjem na netu (75 sati muzike u WinAmp-u), i tek danas nabasah na ovu temu.

    Danas mi je bio rodjendan (napunih 30), a kako sam ga proveo: tako sto sam citao celog dana svih 81 stranica poruka ovog Thread-a. Sve sam se nekako nadao da ce neko pri kraju da iskopa datum i za Beograd, ali,... I srecan sam, jer dolaze u Zagreb, ali i tuzan, jer sam ih ocekivao i u Beogradu, ali siguran sam da organizatori iz Beograda rade na tome. Kako sam non stop on-line, refresh-ujem oficijalnu stranicu sa datumima za evropsku turneju na svakih 5 minuta u nadi da ce se up date-ovati za jos jedan termin (svi znate koji). Sacekajte malo, idem na sekund da refresh-ujem opet, pa cu se vratiti da nastavim odgovor,...

    20 sekundi kasnije: jos nista, pa radi li neko nesto u toj Americi? Da mi nije internet riknuo pa ne refresh-uje novu, vec staru stranicu iz cash-a?!? Cekaj da proverim,...

    10 sekundi kasnije: ma nije, sve radi. Sta sad da radim, vec je jutro, 7:19h, a nisam ni spavao, sad mi se i ne isplati da legnem. Taman i da mogu da zaspim, sta ako propustim neku vaznu informaciju na forumu? :o)
    SHTA, AMERIMA NIJE DOSTA NJIHOVA TURNEJA, VEC SE UFURAVAJU I PO EVROPI???

    BTW, ISHLA BIH JOSH NA NEKI KONCERT, BECH I ATINA NPR. IMA LI JOSH NEKOG KO BI ZAPALIO NA OVA DVA MESTA???

    SARAH

    SARAH: Vidis li kako oni planiraju Italiju, Austriju,... Ja cu ispuniti svoj san ako ih budem video makar u Zagrebu. Kako planiras Atinu i Bec? Molim za detalje. Ideja za Tour Bus ti je bila super, kao iz snova.

    P.S. Ima li neko 10C karte za Zagreb za prodaju? Javite, please!

    Jel vec proslo 5 minuta? Moram na refresh,...
    Let me sleep, it's Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    evo i mene.. po prvi puta postam :-D .. al ne i zadnji, naravno... uglavnom, ja sam iz zg-a, ocekujem 12.5. da probdijem noć koa treba ispred prodajnog mjesta i kupim si kartu.. ili dvije.. don't know yet..
    bas si razmisljam kako ce deveti mjesec biti ludnica oko pj-a.. tribut bendovi, slusaonice, video spotovi, sve zivo ce biti u znaku pj... to se trazi.. konacno je i nase vrijeme doslo. tj njihovo :-) tako da.. vidimo se u zg!!! a na ostale koncerte se nadam upasti preko onih bus-agencija.. 500-600 kn, karta, prijevoz, mozda i nocenje, nisam siguran, al znam da ima po gradu svih koncerata, od beca, italije pa sve do skandinavije, pa zasto onda ne i pj?
    valjda ce biti, jer bih stvarno zelio vidjet i izvan svoga doma, iako je doma najljepse, naravno.. pozdrav svima
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    evo i mene.. po prvi puta postam :-D .. al ne i zadnji, naravno... uglavnom, ja sam iz zg-a, ocekujem 12.5. da probdijem noć koa treba ispred prodajnog mjesta i kupim si kartu.. ili dvije.. don't know yet..
    bas si razmisljam kako ce deveti mjesec biti ludnica oko pj-a.. tribut bendovi, slusaonice, video spotovi, sve zivo ce biti u znaku pj... to se trazi.. konacno je i nase vrijeme doslo. tj njihovo :-) tako da.. vidimo se u zg!!! a na ostale koncerte se nadam upasti preko onih bus-agencija.. 500-600 kn, karta, prijevoz, mozda i nocenje, nisam siguran, al znam da ima po gradu svih koncerata, od beca, italije pa sve do skandinavije, pa zasto onda ne i pj?
    valjda ce biti, jer bih stvarno zelio vidjet i izvan svoga doma, iako je doma najljepse, naravno.. pozdrav svima

    JEeeee, ima nas jos, ima ;)

    Eto, ja pokusavam naci od nekoga kartu za ZG, od 10c mislim.
    Ako ne, onda, cu i ja kupit 12.5 :D

    Cujemo se, sretna sam jer idem u Italiju isto :D

    Nadam se da cemo se svo sa ovog posta/threada uspjet vidjeti gore
    i da nece biti problema sa vizama onima koji ih trebaju :o

    Je, jos malo pa su tu!!! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • akuaku Posts: 19
    "Samo dan nakon objavljivanja prvih datuma evropske turneje Pearl Jam je na spisak dodao i koncerte u Zagrebu 26. i Atini 30. septembra. Svetsku turneju kojojm promoviše svoj novi album Pearl Jam započeće koncertom u Torontu 9. maja. Zatim slede koncerti u Americi da bi 6 godina nakon poslednje posete čuveni grunge bend iz Sijetla Pearl Jam nastupio u Evropi. Bend će evropsku turneju započeti 23. avgusta koncertom u dablinskom Point teatru, par dana pre nastupa na festivalima u Lidsu i Redingu, koji su ranije najavljeni. Tokom avgusta i septembra održaće 18 koncerata, a turneju će završiti nastupom u Atini 30. septembra. Izlazak novog albuma Pearl Jam, kome je prethodio singl "World Wide Suicide", najavljen je za 1. maj. Bend će dodati još koncerata na Evropskoj turneji a nezvanično saznajemo da bi Beograd mogli da posete 27. septembra."
    http://www.b92.net/kultura/index.php?view=2&did=17138&plim=

    Za sada nezvanično, a za koji dan zvanično?
    It's better to burn out then to fade away!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    aku wrote:
    "Samo dan nakon objavljivanja prvih datuma evropske turneje Pearl Jam je na spisak dodao i koncerte u Zagrebu 26. i Atini 30. septembra. Svetsku turneju kojojm promoviše svoj novi album Pearl Jam započeće koncertom u Torontu 9. maja. Zatim slede koncerti u Americi da bi 6 godina nakon poslednje posete čuveni grunge bend iz Sijetla Pearl Jam nastupio u Evropi. Bend će evropsku turneju započeti 23. avgusta koncertom u dablinskom Point teatru, par dana pre nastupa na festivalima u Lidsu i Redingu, koji su ranije najavljeni. Tokom avgusta i septembra održaće 18 koncerata, a turneju će završiti nastupom u Atini 30. septembra. Izlazak novog albuma Pearl Jam, kome je prethodio singl "World Wide Suicide", najavljen je za 1. maj. Bend će dodati još koncerata na Evropskoj turneji a nezvanično saznajemo da bi Beograd mogli da posete 27. septembra."
    http://www.b92.net/kultura/index.php?view=2&did=17138&plim=

    Za sada nezvanično, a za koji dan zvanično?


    Haha, jos jedan koncert na listu stavljam. :D

    Ma bit ce i to, sve mi se cini ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    losthero wrote:
    Prvo da vam kazem da sam zaludjenik za muziku Pearl Jam-a od prvog albuma, skupljam sve sto nadjem na netu (75 sati muzike u WinAmp-u), i tek danas nabasah na ovu temu.

    Danas mi je bio rodjendan (napunih 30), a kako sam ga proveo: tako sto sam citao celog dana svih 81 stranica poruka ovog Thread-a...
    uf...81 stranica, 1000 i kusur postova...ja to ne bi izdrzao. hm...komsija :) jel ima nekih interesantnih pj desavanja u pozarevcu?
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • ja_nikolaja_nikola Posts: 71
    aku wrote:
    Bend će dodati još koncerata na Evropskoj turneji a nezvanično saznajemo da bi Beograd mogli da posete 27. septembra."
    http://www.b92.net/kultura/index.php?view=2&did=17138&plim=

    Za sada nezvanično, a za koji dan zvanično?
    nemoguce je da prodju iz zagreba u atinu, a da ne svrate u bg. taman se lepo uklapa taj 27 :)
    Trying to shake the cancer off. Stupid human beings.
    Once you hold the hand of love it's all surmountable.
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    Ajde ljudi....šta je ovoo???? Samo još Zagreb nije rasprodan?!?!?
    Ovo mi se ne sviđa, nikako.....bilo bi 100% bolje da su sredili Ljubljanu( 8 tisuča ljudi-taman)..atmosfera na vrhuncu...oni koji su bili 2000 znaju o čemu pričam....mislim, stvarno mi nije jasno kako nema Ljubljane....blizu je Austrija, Italija, hrvatska.....sve...Hmmm hmmm, ma super mi je i Zagreb, ali nešto fali(takav imam osječaj)..neki kažu da Dom sportova nije baš nešto...i ove ulaznice nikako da se prodaju.....u glavnom...super sam zadovoljan da imamo Zagreb i nadam se da griješim, i da če sve biti kako treba....toliko smo imali threadova o PJ na balkanu...nemojmo sad razočarati jer nam neče više doč, hehe

    hehe, jao meni, nočas sam več sanjao da sam na koncertu u Beču. kad sam se probudio, ništa mi nije bilo jasno.....gledam na sat, imam li još vremena da stignem u Zagreb, hahahaha..pošto su jedan iza drugog...hmm hmmm, a još je 5 mjeseci do koncerata
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • katjakatja Posts: 188
    dunat wrote:
    Ajde ljudi....šta je ovoo???? Samo još Zagreb nije rasprodan?!?!?
    ...toliko smo imali threadova o PJ na balkanu...nemojmo sad razočarati jer nam neče više doč, hehe

    Najveci problem je to sto nema puno 10c members na Balkanu! Meni trebaju jos cetiri 10c karte za Zagreb, ali... kako cu, kad ni ja, ni moji prijatelji nismo clanovi 10c-a?!?
    Ali... da budem iskrena... svi moji "lokalni" PJ prijatelji (4) misle da smo mozda jedini PJ fanovi u Makedoniji i da je slicna situacija u sve ex-yu drzave.

    But then... Ma neeeeee... Ja ipak mislim da nija tako!!!
    Bar mislim da svako ko je posetio ovog thread-a doci ce u Zagreb! Pa i kad bi bili jedini... Mozda ce Eddie uciniti nesto u stilu Frank Zappa (ne znam koji padez ide tu)... pa mi cemo svirati, a Pearl Jam bice publika... :p
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    Znam da u ex-yu nema toliko fanova koji su učlanjeni u 10C..ali izgleda da iz drugih zemalja nije toliki interes da bi kupili ove 10C ulaznice(samo još zagreb nije rasprodan)...to me malo zabrinjuje..Kažem, ako bi bila Ljubljana na ovom listu, bilo bi SOLD OUT..100%...jer u 2000 bilo je puno ljudi iz Italije, Hrvatske..čak Englezi i koji amerikanac, haha..Ali vidičemo kako če biti kad idu karte u redovitu prodaju..stvarno se nadam da če se dobro prodavati..ali kako je rekla cropdustrees...možda bi stvarno bilo bolje da su izabrali Pulsku arenu(kao Verona)....mislim da bi bilo super

    Ali kao što rekoh, najbolje da sačekamo pa vidimo..ipak vjerujem da če biti ludo(hmm, meni osobno bi bilo svejedno ako sviraju samo meni-da se razumijemo, heheh)
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma bit ce to itekako dobar koncert.. bar sto se publike tice.. a za pj uopce ne sumnjam... kao sto je vec receno, mnogo ljudi nisu clanovi 10c jer se jednostavno ne isplati nama biti clan kad nam dolaze ovdje na kapaljku.. drugo u americi kad su gotovo svake godine koncerti... a i mislim da je 124$ malo puno za covjeka s nasih prostora.. bolje ce se guzvati u redu i kupit kartu vise, skoro za iste pare.. sta ces.. mentalitet..

    bit ce zakon ,ne brinite..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    a sto se tice pule.. tu si u pravu.. i ja bih radje isao tamo nego u dom sportova.. al ipak.. pearl jam na 100 metara od moje zgrade.. pa se zamislis
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lostherolosthero Posts: 8
    ja_nikola wrote:
    uf...81 stranica, 1000 i kusur postova...ja to ne bi izdrzao. hm...komsija :) jel ima nekih interesantnih pj desavanja u pozarevcu?

    Po koja svirka tu i tamo. Moram da pricam sa ortacima koji imaju bend pa mozda i naprave tribute vece u Pozarevcu ili Kostolcu. Javicu ako uspem.
    Let me sleep, it's Christmas time
  • ParadajzarParadajzar Posts: 435
    masni wrote:
    a sto se tice pule.. tu si u pravu.. i ja bih radje isao tamo nego u dom sportova.. al ipak.. pearl jam na 100 metara od moje zgrade.. pa se zamislis

    Evo, kad smo več kod 100 metara.....gdje bi ja mogao smjestiti auto kad dođemo????? ima li slobodnih mjesta...tu bi trebao malo pomoč..molim, hehe.....ma da, znam da če biti super u Zagrebu, samo mi je malo tužno kad vidim da je još samo Zagreb na 10C

    Hmm, tko če biti predgrupa...???
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • masnimasni Posts: 1,657
    dunat wrote:
    Evo, kad smo več kod 100 metara.....gdje bi ja mogao smjestiti auto kad dođemo????? ima li slobodnih mjesta...tu bi trebao malo pomoč..molim, hehe.....ma da, znam da če biti super u Zagrebu, samo mi je malo tužno kad vidim da je još samo Zagreb na 10C

    Hmm, tko če biti predgrupa...???

    za predgrupu nemam pojma.. mislim da ce biti neki domaci.. mislim da to ovisi o bendu.. recimo na deep purpleu su bili domaci bend iz zg-a... koji jos cak i nije tolko poznat..

    a za auto nemas problema.. zagreb ti je veliki grad, al je jako dobro povezan.. uostalom, mozes i moju garazu :-D .. ma stvarno ti nije problem.. imas parkinga oko doma sportova kolko hoces..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • tinnatinna Posts: 391
    losthero wrote:
    Kako sam non stop on-line, refresh-ujem oficijalnu stranicu sa datumima za evropsku turneju na svakih 5 minuta u nadi da ce se up date-ovati za jos jedan termin (svi znate koji).
    isto i ja..u fazonu budim se i odmah na site,pa na svakih sledecih 15 minuta...pa zatim pre odlaska na spavanje takodje...vidim da je izmedju zg-a i grcke ostalo 4 datuma...nadam se da ce tu ubaciti bg...
    i,da, srecan rodjendan!sve najlepse!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    losthero wrote:
    Kako sam non stop on-line, refresh-ujem oficijalnu stranicu sa datumima za evropsku turneju na svakih 5 minuta u nadi da ce se up date-ovati za jos jedan termin (svi znate koji).
    isto i ja..u fazonu budim se i odmah na site,pa na svakih sledecih 15 minuta...pa zatim pre odlaska na spavanje takodje...vidim da je izmedju zg-a i grcke ostalo 4 datuma...nadam se da ce tu ubaciti bg...
    i,da, srecan rodjendan!sve najlepse!
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    aku wrote:
    "Samo dan nakon objavljivanja prvih datuma evropske turneje Pearl Jam je na spisak dodao i koncerte u Zagrebu 26. i Atini 30. septembra. Svetsku turneju kojojm promoviše svoj novi album Pearl Jam započeće koncertom u Torontu 9. maja. Zatim slede koncerti u Americi da bi 6 godina nakon poslednje posete čuveni grunge bend iz Sijetla Pearl Jam nastupio u Evropi. Bend će evropsku turneju započeti 23. avgusta koncertom u dablinskom Point teatru, par dana pre nastupa na festivalima u Lidsu i Redingu, koji su ranije najavljeni. Tokom avgusta i septembra održaće 18 koncerata, a turneju će završiti nastupom u Atini 30. septembra. Izlazak novog albuma Pearl Jam, kome je prethodio singl "World Wide Suicide", najavljen je za 1. maj. Bend će dodati još koncerata na Evropskoj turneji a nezvanično saznajemo da bi Beograd mogli da posete 27. septembra."
    http://www.b92.net/kultura/index.php?view=2&did=17138&plim=

    Za sada nezvanično, a za koji dan zvanično?
    odlicno...bicu optimista...sacekajmo samo jos malo..budimo strpljivi...
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    ja_nikola wrote:
    nemoguce je da prodju iz zagreba u atinu, a da ne svrate u bg. taman se lepo uklapa taj 27 :)
    hehe..i ja isto tako mislim...zamisli cak mi je mama rekla istu tu stvar:)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • tinnatinna Posts: 391
    masni wrote:
    ma bit ce to itekako dobar koncert.. bar sto se publike tice.. a za pj uopce ne sumnjam... kao sto je vec receno, mnogo ljudi nisu clanovi 10c jer se jednostavno ne isplati nama biti clan kad nam dolaze ovdje na kapaljku.. drugo u americi kad su gotovo svake godine koncerti... a i mislim da je 124$ malo puno za covjeka s nasih prostora..
    slazem se.......
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
Sign In or Register to comment.