Pearl Jam in Zagreb!

1396397399401402860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:

    juras, nisam na drogama ako ces to pitat :D

    hard to believe nakon ovoga... :) a ako smijem primijetiti, joža se nekak dosta često provlači kroz tvoje postove, kaj ne? vidim da si na neki način fasciniran njegovo pojavom... hmmm? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo mi odgovora gdje ću biti za Novu godinu: http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/12/28/0239006.html
    :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Iva: evo mi odgovora gdje ću biti za Novu godinu: http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/12/28/0239006.html
    :)
    Tak je!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: evo mi odgovora gdje ću biti za Novu godinu: http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/12/28/0239006.html
    :)
    savršeno!! i ja budem tu!!! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Tak je!!!

    Ne velim ja da to nije OK - jer je, ali gdje vam je mladost?

    Na Silvestrovo doma sjedit uz kompjutor!?!?! :D:D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Ne velim ja da to nije OK - jer je, ali gdje vam je mladost?

    Na Silvestrovo doma sjedit uz kompjutor!?!?! :D:D:D
    Iva: ne znam više tko je rekao da mu Nova godina baš ništa ne znači (možda Ante?), ali tako je i nama. onak, ne kužim zašto bi sad taj jedan dan morala biti extra happy jer eto, Nova godina je???
    inače obično nekuda otputujemo, ali u zadnje vrijeme nas prati takva sreća (otišao nam kuplung na autu, ja se otrovala hranom, netko nam ledenom grudom razbio šajbu na autu i tak...) da nam je feeling definitivno da je sigurnije da se ne mičemo od doma...:)
  • snih wrote:
    Na Silvestrovo doma sjedit uz kompjutor!?!?! :D:D:D

    A dobro, ne nužno uz komp... Neki će sjediti ispred TV-a... :D

    Slažem se s ovim kaj je Iva napisala, zašto bih taj jedan dan trebala biti negdje, bilo gdje, samo da nisam doma i biti posebno sretna kad ionak znam da je ispred još jedna shitty godina... Za to mi ne treba posebno slavlje... :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    Iva: ne znam više tko je rekao da mu Nova godina baš ništa ne znači (možda Ante?), ali tako je i nama. onak, ne kužim zašto bi sad taj jedan dan morala biti extra happy jer eto, Nova godina je???
    inače obično nekuda otputujemo, ali u zadnje vrijeme nas prati takva sreća (otišao nam kuplung na autu, ja se otrovala hranom, netko nam ledenom grudom razbio šajbu na autu i tak...) da nam je feeling definitivno da je sigurnije da se ne mičemo od doma...:)

    Nije stvar u tome biti extra happy! Pa zaista me podcjenjuješ ako misliš da sam na to pucao! :D

    Nego, mislim, čisto zbog duženja sa živim ljudima, nešto pojest i popit, zabavit se... kaj ja znam!

    Unazad par godina i mi baš nemamo neke sreće s provodima za Novo leto. Par ih je bilo uspješnih, ali neki i prava katastrofa! :D

    Negiranje postojanja Nove godine je također stav, zar ne! ;)
  • asfoasfo Posts: 315
    Tak me nećeš nagovorit da idemo s onima! Treba ti nešto bolje!

    Ja sam isto da ostanemo doma :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Nije stvar u tome biti extra happy! Pa zaista me podcjenjuješ ako misliš da sam na to pucao!

    Nego, mislim, čisto zbog duženja sa živim ljudima, nešto pojest i popit, zabavit se... kaj ja znam!

    Unazad par godina i mi baš nemamo neke sreće s provodima za Novo leto. Par ih je bilo uspješnih, ali neki i prava katastrofa!

    Negiranje postojanja Nove godine je također stav, zar ne!
    Iva: sorry, nisam ništa zaključivala, samo me ove godine ne hvata season's cheer...
    a što se tiče druženja s dragim ljudima, pića, jela i sl. to na svu sreću imam stalno! :D nedavno su nam bili Niko, Iva, Jana i Marko, sutra ili prekosutra čujem stiže još jedna family :D, prekjučer su mi bili moji babci pa smo se mnogo fino zabavile uz Baileys i tak! ;) Za to mi ne treba Nova godina, jel' tak?
    @potato girl: ma daj, kakva shitty godina? kaj ne znaš da će nikin Pula poster pobijediti na contestu pa će nam PJ opet doći iduće godine?!!! :D anyway, hope things go for the better next year! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    @potato girl: ma daj, kakva shitty godina? kaj ne znaš da će nikin Pula poster pobijediti na contestu pa će nam PJ opet doći iduće godine?!!! :D anyway, hope things go for the better next year! :)

    e, ovo je prava novogodisnja zelja :)

    @juras: ma fascinira me lik cim ga vidim.. zato i gledam dnevnik, a ne zbog sprajca i njegove angeline jolie :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    s veeeeeeelikim zakašnjenjem želim vam sretan božić!
  • lesteslestes Posts: 959
    kaj svi na ovom forumu vole baileys? :D:D

    nego... da.. ni meni taj doček baš ne znači puno u životu pa ne radim strke
    oko toga. kaj fali ak si doma? uz radiohead... il tv... il frendove... :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    kaj svi na ovom forumu vole baileys? :D:D
    Iva: nemoj zaboravit da je Shela jedan od 'mojih' babaca pa ti i to pomalo objašnjava Baileys fenomen :D
    elcielo wrote:
    s veeeeeeelikim zakašnjenjem želim vam sretan božić!
    i teeeeeeeeeeeeeebi isto! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: nemoj zaboravit da je Shela jedan od 'mojih' babaca pa ti i to pomalo objašnjava Baileys fenomen. :D
    haha :D za idući meetup predlažem: čokolino, linoladu i baileys :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    haha :D za idući meetup predlažem: čokolino, linoladu i baileys :D
    Iva: sooooooooo može!
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Hej ljudi,

    želim svima sretne bajramske, božićne i novogodišnje praznike!! Ako nam sljedeća bude i upola dobra kao ova godina, biće u najmanju ruku fantastično..

    Od silnih obaveza na poslu i sa faxom, malo sam apstinirao od PJ-a (i muzike i interneta općenito) pa se stvarno veselim tom vašem eventualnom dolasku u Sarajevo i tom dugoočekivanom koncertu momaka iz Tz..

    Ja sam Radiohead slušao baš malo ili nikako pa ću uskoro morati nabaviti materijala tog toliko hvaljenog benda..

    btw, da vam ispričam nešto zanimljivo od prije par dana.. Ima ovdje jedan piratski cd store koji između ostalog ima gomile DVD koncerata raznih bendova (pretežno RNR) gdje sam tražio neki poklon za jaranov rođendan (voli audioslave sto sam i nasao :) ).. Vlasnik, kojeg sam upoznao je bio na bezbroj koncerata.. Između ostalih, bio je 92'(ili 93') na pinkpopu, kad je Ed skakao u publiku, bio u bekstejdžu Gunsa, Slikao se sa Stingom itd itd.. Bilo je ljepota slušati sve doživljaje tog lika. I onda skontam, da mi je samo djelić njegovog života i bio bi presretan..
    Al' dobro, nek je zdravlja, biće i koncerata valjda :)
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • siljosiljo Posts: 2,203
    za one koji bi spajali koncerte...
    dan ranije sviraju Queens Of The Stone Age, a dan kasnije Cure...

    pa tko voli ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Eto posteri su poslani...ja poslao Daytonu, Pajo Pulu a Leo Milano.

    Što se tiće nove godine mislim da ne poznam nikoga tko brije na tu zabavu. S obzirom na koncert u RKA Jinx i laufer mogao bi se spustiti na Korso ali ako mali marko bude i dalje bolestan mogao bi ostati uz Gospodare prstenova na TV...sve jedno mi je.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: danas je u 1.35h (točnije, sutra) na HTV2 dokumetarac o Curtu Cobainu 'All Apologies - Curt Cobain: deset godina poslije'. Eto, FYI...
  • shelashela Posts: 657
    Eto posteri su poslani...ja poslao Daytonu, Pajo Pulu a Leo Milano.

    Drzim fige!! (iako mislim da to zapravo nije ni potrebno al ajd' ;)
  • shelashela Posts: 657
    lestes wrote:
    haha :D za idući meetup predlažem: čokolino, linoladu i baileys

    Potvrdjujem ivinu tvrdnju i slazem se!! :D

    Puno pozdrava svima i sve najbolje i super se zabavite doma il na ludim tulumima! Uz PJ ofkors ;) (da nije bas sve oftopik ;)

    Ja sutra u zoru pichim u Rim! Jeee! Pishemo se opet za par dana :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Potvrdjujem ivinu tvrdnju i slazem se!! :D

    Puno pozdrava svima i sve najbolje i super se zabavite doma il na ludim tulumima! Uz PJ ofkors ;) (da nije bas sve oftopik ;)

    Ja sutra u zoru pichim u Rim! Jeee! Pishemo se opet za par dana :)
    Iva: super se provedite!!! jeeej! pozdravite mi Rim (i kupite kaj sam naručila :D)!!!
  • Najbolje ce biti kad pobijede sva tri postera od Nike :D
    Zakon. :)

    A nitko nece na Korzo sa mnom...:( A ja bi se malo smrzavala...
    izgleda da cu i ja ostati doma sa radioheadom i kompom i sve nesto..
    nije ni meni vise to to, a i ljudi oko mene su mi bzvz...sve mi je cudno...
    joj, valjda ce ta 2008. bit bolja. ja se uvijek nadam, a ne kazem odmah da ce bit SHITTY (btw MRZIM tu rijec :D) nego se nadam boljem...al vidjet cemo...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    trava ne pomaže, joža mi se još uvijek vrti po glavi :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    trava ne pomaže, joža mi se još uvijek vrti po glavi :)
    Gay is OK :D
    Barem in my book :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • dreadisdreadis Posts: 109
    Brat i ja odosmo za Rijeku sutra....pa, ako iko dolazi neka se javi na +387 61 143341

    peace&love
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • dreadis wrote:
    Brat i ja odosmo za Rijeku sutra....pa, ako iko dolazi neka se javi na +387 61 143341

    peace&love

    hey koliko će te ostati u Rijeci...mogli bi onda neki meet up, Sid, Viktor, Leo, Ante javi te se :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • dreadisdreadis Posts: 109
    U Rijeci smo od nedjelje do srijede...pa, bujrum...javite se...
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • alo pa di ste svi nestali????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
Sign In or Register to comment.