Pearl Jam in Zagreb!

1397398400402403860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    alo pa di ste svi nestali????
    I&M: evo nas, ugodno smo provodili vrijeme sa snihom, asfo i Jankom :D
    moramo malo prokomentirati legendu Janka - koje predivno dijete/cooler/legenda, strašno nešto!
    npr. gleda po našim dvd-ima i bira crtić, uzme u ruku PIAF i samo onak casual kaže 'to i mi imamo' :) vidi se odmah da je to kvalitetan odgoj! :)
    ide doma i viče nam 'Hvala na svemu', a frajer ima 2,5 godina!
    pita ga asfo da li mu se piški, kaže on ne. pitam ga ja 'eddie, da li ti se piški?', kaže Janko ne. pitam ja 'A dobro Mike, da li ti se piški?', kaže on 'Da, Mikeyju se piški.' Eto, samo treba pogoditi koji band member treba na tutu i to je sve! L E G E N D A !!!
  • dreadis wrote:
    Brat i ja odosmo za Rijeku sutra....pa, ako iko dolazi neka se javi na +387 61 143341

    peace&love
    E super. Onda se vidimo :) Javim se na mob pa se nadjemo.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    pajo wrote:
    I&M: evo nas, ugodno smo provodili vrijeme sa snihom, asfo i Jankom :D
    moramo malo prokomentirati legendu Janka - koje predivno dijete/cooler/legenda, strašno nešto!
    npr. gleda po našim dvd-ima i bira crtić, uzme u ruku PIAF i samo onak casual kaže 'to i mi imamo' :) vidi se odmah da je to kvalitetan odgoj!
    ide doma i viče nam 'Hvala na svemu', a frajer ima 2,5 godina!
    pita ga asfo da li mu se piški, kaže on ne. pitam ga ja 'eddie, da li ti se piški?', kaže Janko ne. pitam ja 'A dobro Mike, da li ti se piški?', kaže on 'Da, Mikeyju se piški.' Eto, samo treba pogoditi koji band member treba na tutu i to je sve! L E G E N D A !!!

    Potvrđujemo ovo o ugodno provedenom vremenu i zahvaljujemo na pravom instrumentu s kojim nas Janko cijelo jutro uveseljava.:)
    Reći ću samo da je Matt, a vi pogodite o kojem se instrumentu radi! :D
    Kaj se tiče Jankove kulture - to je od roditelja pokupio. :D
  • A morat ću upoznati Janka jedan dan nadam se, sljedeći meet up :D

    Hey Pajo Iva Leo, je ste li možda dobili mail od 10c za prijavu??
    Ja nisam i zato sam im ponovo poslao mail i Santosu također pm, valjda će se netko javit.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    A morat ću upoznati Janka jedan dan nadam se, sljedeći meet up :D

    Hey Pajo Iva Leo, je ste li možda dobili mail od 10c za prijavu??
    Ja nisam i zato sam im ponovo poslao mail i Santosu također pm, valjda će se netko javit.

    Mi smo u mailu napisali da nam potvrde da su dobili, ali za sada nisu. Ne znam, nekako mi se cini da niti nece odgovarat na prijave jer to nigdje nije pisalo u natjecaju, a i sigurno imaju hrpetinu prijava tako da...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Janko mora biti jedno zakon dijete, čisto za usporedbu od bratića mala (2 god) uspavljuje se uz slavonske hitove. Neki dan sam bio kod njih i pola sata kasnije nego što su je stavili spavat zovne nas bratić i kaže dođite vidjet ovo, a dijete leži u krevetu i pjevuši "Udaše mi moju Tenu" :D...Tako da čekamo dan kad će se čaše počet lomit, ali morat će tu Viki uskočit s ponekim cd-om :)

    A ja sam fizički i emocionalno shrvan cijeli vikend, zbog činjenice što ostadosmo bez ministra. Jednostavno se ne mogu pomiriti s time da više neće bit novog materijala u dnevnom tisku te na jubitou, koji je isto tako njegov patent. Pa, vječna mu slava i hvala na svim lijepim trenucima smijeha (na njegov račun)...I.K. - Počivao u lovu :)
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    A ja sam fizički i emocionalno shrvan cijeli vikend, zbog činjenice što ostadosmo bez ministra. Jednostavno se ne mogu pomiriti s time da više neće bit novog materijala u dnevnom tisku te na jubitou, koji je isto tako njegov patent. Pa, vječna mu slava i hvala na svim lijepim trenucima smijeha (na njegov račun)...I.K. - Počivao u lovu :)
    Iva: dragi Viktore, iako razumijem da su tvoji bol i gubitak preveliki, nadam se da će ti bar malo volje za život vratiti činjenica da osim nove garniture Sanaderovih brainless pulena sad stižu i Jožini boysi! Vidiš da je masni toliko uzbuđen zbog toga da već danima ne spava...

    (stavila bih smajlića, ali me činjenica da je to naša realnost toliko deprimira da nemam snage za smajlića...)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    A morat ću upoznati Janka jedan dan nadam se, sljedeći meet up :D

    Hey Pajo Iva Leo, je ste li možda dobili mail od 10c za prijavu??
    Ja nisam i zato sam im ponovo poslao mail i Santosu također pm, valjda će se netko javit.


    e, ja sam im isto napisao da mi posalju da su primili, al nema odgovora...
    nece ga ni bit:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Alo RKA ekipa, kad ćemo se naći sa dreadisom i njegovim bratom??

    Sutra popodne ili večer??? Oni su do srijede tu,

    ...ajde javite se.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Meni je apsolutno svejedno, slobodan sam cijeli dan sutra...Kakogod kome paše

    Laufer se soundcheckira na Korzu, live streaming iz mog stana kaže..:"Govorim u snu" i kraj soundchecka :eek:

    Ipak nije kraj, u je je..lopov Đek, lopov Đeeek...Isti je kao svi nećeš ga prepoznati :D
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    Rijeka wrote:
    Laufer se soundcheckira na Korzu, live streaming iz mog stana kaže..:"Govorim u snu" i kraj soundchecka

    ooooo govooriiim u snuu! jednog dana cu se preseliti u rijeku... tocka... :)

    dobru zabavu kako onima koji ce biti vani na hladnom tako i onima doma na toplom ;)

    i naravno, lijepu 2008. vam želim malo unaprijed...

    si ju.......................................
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • Evo mene doma. Ljuta sam jer sam imala dvoje djece. DVOJE!
    I to jedno je ostalo do 3.30, samo sa mnom i cistacicom...
    Kao ne moze biti doma sa roditeljima i bratom, a mali nema
    jos ni dvije godine. koji shit, jedva cekam da tu zavrsim s poslom...
    toliko o '07., '08. ce biti...vidjet cemo.

    Niko, javi ako se spustas u grad, ja sigurno idem. Viktor ce valjda izaci na Korzo isto, Dredis mi se nije javio za danas, rekla sam im da mi se jave.
    Bit ce ekipa dole, u tone sumnjam. Prosla sam Korzom taman kad
    su soundcheckirali Govorim u snu pa sam morala otici nakon toga na bus.
    Super izgleda bina i sve dole, bit ce pravi docek. Urbani docek, kako su rekli :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Viktor ce valjda izaci na Korzo isto

    Ne valjda, Viktor će sigurno izaći na Korzo jer je otkantao doček u Medulinu...A ne gleda mi se baš Radiohead 31.12. Reko bi čovjek da sam se zaželio dočeka, s obzirom da sam 2007-u dočekao sa 39,5 temp...Nebitno, ako treba bit ću sam u prvom redu, dobro ne baš sam, imat ću prijatelje braću Karamazove http://youtube.com/watch?v=wD2MX3TbMMU

    A i Quasarr zvuči super uživo, uživo na probi...Kad već ne mogu oko ubit popodne..
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Ne valjda, Viktor će sigurno izaći na Korzo jer je otkantao doček u Medulinu...A ne gleda mi se baš Radiohead 31.12. Reko bi čovjek da sam se zaželio dočeka, s obzirom da sam 2007-u dočekao sa 39,5 temp...Nebitno, ako treba bit ću sam u prvom redu, dobro ne baš sam, imat ću prijatelje braću Karamazove http://youtube.com/watch?v=wD2MX3TbMMU

    A i Quasarr zvuči super uživo, uživo na probi...Kad već ne mogu oko ubit popodne..

    Ajde, ajde...samo naprijed u prvi red i ima da vristis kao curica: Damir, Damir...!

    Uzivajte svi i izsmrzavajte se i za nas koji smo u toplim domovima :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    Ajde, ajde...samo naprijed u prvi red i ima da vristis kao curica: Damir, Damir...!

    Uzivajte svi i izsmrzavajte se i za nas koji smo u toplim domovima :D

    Zašto "kao" curica :D:D...Al derem se ja Vava, Vava...Urban mi i nije nešto pojam za vrištanje...

    Počela je usrana kiša :mad: ...Katastrofa, sad vidim da ni taj radiohead nije tako nemoguća opcija
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Cijeloj PJ forum ekipi sve najbolje u Novoj 2008.
    žele asfo, snih & Janko
  • snihsnih Posts: 1,052
    I da, gleda se Radiohead!

    Weird Fishes, pa Bodysnatchers... :)

    jako dobro!

    Za sad samo ja gledam, Ljubica još uvijek uspavljuje Janka, u 1 i 10??? :D:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Cijeloj PJ forum ekipi sve najbolje u Novoj 2008.
    žele asfo, snih & Janko
    Čestitkama se pridružuju i iva&pajo!
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    I da, gleda se Radiohead!

    Weird Fishes, pa Bodysnatchers... :)

    jako dobro!
    Predobro!
    snih wrote:
    Za sad samo ja gledam, Ljubica još uvijek uspavljuje Janka, u 1 i 10??? :D:D
    Go Janko! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    želim svima sve najbolje u novoj! nadam se da bude bolja nego prošla... :)

    odgledan je radiohead, bilo je predobro!! ja bi još :D faust arp mi je bila baš
    fora... zaljubljujem se u radiohead :o:D nema više karti za koncerte... :(
  • lesteslestes Posts: 959
    weeee otvorila sam 800-tu stranicu :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Sretna Nova Godina svim članovina ove male PJ familije i da nas barem usreće sa jednim koncertom pa makar to bilo 31.12 2008 :D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • killroykillroy Posts: 739
    Sretna nova svima! Ako bude kao i ova prosla bit ce super, jer to znaci da ce bit jos koncerata. :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    odgledan je radiohead, bilo je predobro!! ja bi još
    fora... zaljubljujem se u radiohead nema više karti za koncerte... :(
    Iva: pa mala rekli smo ti da idemo u Milano barem dan ranije (išli bi i par dana ranije da nije neka glupa tekma :(;)), a na http://www.ticketone.it ima još karata za 17.6. pa idi s nama 17. ujutro, a vraćamo se 19. ujutro, nakon 'našeg' koncerta...ja stvarno ne znam što još čekaš? :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    želim sve najbolje svima! :)
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sve najbolje u 2008 vam želim i nadam se da ste se dobro proveli, na koji god način to bilo :)
    Death or glory!

  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Prvo jutro u ovoj godini proveli smo na snijegu (Platak) ja se nisam usudio skijat jer ne znam pa da prije Pariza ne bi bilo gipsa, stavio sam mp3 PJ naravno i penzionirsko spuštanje sa sanjkama...malo snjega, malo palačinke, super.

    Žao mi je što nisam bio sinoć na koncertu na Korzu :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    Sve najbolje svima i od mene :)

    valjda ste svi prezivjeli sinocnju noc, bez strganih zglobova i isaranih zidova po stanu :) (frend kod kojeg smo slavili farba stan od sutra nadalje, pa je za poklon dobio niz parola, od predizbornih do viceva i dosjetki)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    gledam ja tako dnevnik nove tv u 17:33 u kojem su se nizali izvjestaji s nove godine.. pa tako bijase prikazana i rijeka. i koga vidim u prvom redu?

    viktora i sid.. da prvom.. na ogradi.. bili ste dobrih 5 sekundi..

    eto :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    gledam ja tako dnevnik nove tv u 17:33 u kojem su se nizali izvjestaji s nove godine.. pa tako bijase prikazana i rijeka. i koga vidim u prvom redu?

    viktora i sid.. da prvom.. na ogradi.. bili ste dobrih 5 sekundi..

    eto :)

    http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20080101_33997_92380.php#video_92380
Sign In or Register to comment.