Pearl Jam in Zagreb!

1394395397399400860

Comments

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: Sva sreća pa nas je sudija dobro izdresirao pa znamo poslagivati stvari i kad nam je to jako teško! :) Dakle, sva tri postera su super i sva tri bih imala doma i uokvirila puno prije nego neke od official postera - što je prilično fascinantno jer u biti ne brijem na postere po doma, ali očito sve što izađe iz ncd radione bih ipak imala! :)
    That said, moj poredak je:
    1. Pula
    2. Daytona
    3. Milano

    I nije lobiranje za Pulu nego mi je stvarno najgenijalniji!

    quotam Ivu jer je sve rekla... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    quotam Ivu jer je sve rekla... :)

    I ja isto! + Predobri su mi daytona autichi! ;)
  • shelashela Posts: 657
    Daytona - inspiracija su MFC jel? :)
  • Svaka čast. stvarno su preodlicni posteri.

  • Helen, javi mi se u pon ako ne dobijes omotnicu.
    Slat cu ti opet ako ne dobijes. Zbilja ne kuzim sto je to s nasom postom :(


    Stiglo!:) hvala, prvo što sam napravila kad sam se ustala sam išla to gledat, pa su me lagano trnci prolazili, hvala:)

    a sad posteri: ajme, svi su prekrasni, i nijedan drugi koji sam dosad vidjela na pitu nije ni blizu ovima, poredak isti kao i kod cura iznad:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • Ok, ispričavam se na ovim testovima, ne znam što se dogodilo da mi linkovi nisu više radili kao prije...nadam se da sad hoće.

    Završio sam sva 3 postera.

    Sad je na vama da ih poredate od 1 do 3
    molim vas bez lobiranja za Pulu :)

    MILANO
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/MILANObisbismail.jpg

    DAYTONA
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/DaytonaFlorida.jpg

    PULA
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/PULAcopy.jpg



    a sad idem spavat jer su 2 sata a u 5 se dižem...dolazim u Rijeku :)

    Čestitke še iz Slovenije! Jaz bom svoja posterja objavila po 31. ..
    Najbolj všeč mi je Daytona..potem Milano (super retro :) in nazadnje Pula..čeprav bi najraje šla na koncert v Pulo ;) Bravo!
    The worst enemies of music? Money and Mathematics. Combined with music, they both do the exact opposite of what they're supposed to do. Money makes music cheap, mathematics makes it stupid and predictable.

    ____

    Zagreb 2006/ Munich 2007/ Venice 2007/ Berlin 2009 / Venice 2010 / 2 x Berlin 2012 / Stockholm 2012 / Milan 2014 / Trieste 2014 / Vienna 2014 / Florence (EV) 2019 / Padova 2018 / Prague 2018 / Imola 2022 / Budapest 2022 / Vienna 2022 / Prague 2022 

  • Trebali smo već biti u Rijeci ali zbog ledene kiše avion nam nije poletio...koja pegla, sreća sto nam se ne žuri i što ne moramo hvatati drugi avion to bio bilo strašno sa djecom.

    Što se tiće poretka postera meni je uvijek najdraže nešto što zadnje napravim a u ovom slučaju to je Daytona, i ako Milano izgleda puno bolje na papiru jer nije svaki monitor isto kalibriran što se tiće boja.

    a bijela se ne računa kao boja u ovom slučaju to je podloga.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Niko!
    Posteri su svi super. Daytona mi se isto jako jako svidja...originalna je.
    Milano mi je dobar, al ova dva mi se isticu...I koji si onda poslao/ces poslat?

    Helen, drago mi je daje stiglo, malo kasni, al eto, doslo. :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ja sam malo smotana, tu nesto sredjujem itunes pa sam pobrisala Love Reign O'er Me, bas original single...I sad ga nemam nigdje na kompu :o
    Mi moze netko poslat na mail ili negjde na net stavit da skinem? Hvala.

    I... SRETAN BOZIC SVIMA! :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja sam malo smotana, tu nesto sredjujem itunes pa sam pobrisala Love Reign O'er Me, bas original single...I sad ga nemam nigdje na kompu :o
    Mi moze netko poslat na mail ili negjde na net stavit da skinem? Hvala.

    I... SRETAN BOZIC SVIMA! :)

    Here u go...

    http://www.4shared.com/file/11416793/f5394153/Love_Reign_Oer_Me.html
    Death or glory!

  • Hvala.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203

    uh, bravo Niko još jednom... predobro :)

    maj vout gous to dajtona :)

    niste ipak lovili avion popodne? mozda i bolje po ovom vremenu jer voziti onda do Rijeke bi bilo koma, pogotovo s klincima...

    hev fan ol ov ju... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    I RITFW s u2-om ako si i to zbrisala slučajno...
    http://www.4shared.com/file/11818622/f7157571/Rockin_In_The_Free_World.html
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    svi su mi super! na milanu su mi super boje, daytona mi je totalno fora s tim
    autićima, a pula je pula :);) poredak? pula, daytona, milano. al mi se daytona
    sve više i više sviđa :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    definitivno: daytona-pula-milano..

    sva 3 su fenomenalna i toplo se nadam da si nabacio 2 alter ega i poslao sva 3 :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    prošlo traženje vaše pomoći pri traženju knjige "into the wild" bilo je, malo je reć, produktivno :D ne samo da ću dobiti knjigu, tj kupiti, nego je broj narudžbi porastao na 8 :)

    e sad.. pitanje br 2.. kupih mobitel jucer (Sony Ericsson K320i), jer mi je stari konacno krepao nakon 728. pada.. danas sam ga lijepo do detalja proučio i sve.. pa vas pitam da li imate na svojim mobitelima neke polifone/realtone melodije? gdje ih mogu nabaviti? tj gdje najbolje traziti?

    ja cu se sad bacit na guglanje, ali ako vec znate neke linkove za skinut, dobro ce doci..

    zahvaljujem..

    (zna se da bih preferirao PJ melodije, tako da ovaj post ostane u granicama topica :D )
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    Broj je isti za one koji me imaju u imeniku, hehe :)

    (znam da se to nije nitko zapitao, samo sam napomenuo :D)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    prošlo traženje vaše pomoći pri traženju knjige "into the wild" bilo je, malo je reć, produktivno :D ne samo da ću dobiti knjigu, tj kupiti, nego je broj narudžbi porastao na 8 :)

    e sad.. pitanje br 2.. kupih mobitel jucer (Sony Ericsson K320i), jer mi je stari konacno krepao nakon 728. pada.. danas sam ga lijepo do detalja proučio i sve.. pa vas pitam da li imate na svojim mobitelima neke polifone/realtone melodije? gdje ih mogu nabaviti? tj gdje najbolje traziti?

    ja cu se sad bacit na guglanje, ali ako vec znate neke linkove za skinut, dobro ce doci..

    zahvaljujem..

    (zna se da bih preferirao PJ melodije, tako da ovaj post ostane u granicama topica :D )

    Pa vjerujem da imas bluetooth i onaj usb kabel da si dobio sa njim, pa prebacis melodije s kompa na mob. Tako sam bar ja. Ili se nadjes sa ekipom tu, pa ti blutoothamo..ja imam brdo PJ-a na mobu :D A prvu melodiju mi je bila Iva blutoothala jos na onom festivalu u ZG-u, bila sam jako happy :D SOLAT!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    A gle, mobitel mi ne bi trebao biti mp3 player, pa stoga ima (samo) 15mb memorije.. tako da mi cijele mp3 stvari stanu cca 4 komada :D

    nasao sam na netu jednu stranicu gdje ima 191 PJ mp3 pjesma za ringtone.. 30 sekundi odsjecak iz pjesme, oko 150-220kb, pa si skinuo 6 mb toga.. :)

    i trazim dalje.. joj kad se sjetim onih starih alarma.. sad ce me ARC buditi..

    kakav pocetak dana :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masnimasni Posts: 1,657
    http://www.free-ringtones.ie/

    to je ta stranica.. desno poludolje imate search, meni je izbacilo za svaki bend koji sam upisao bar par stvari.. cak i za the national, iako nisam vjerovao da ce i od njih biti..
    uglavnom sample traje 30 sekundi, sto vam je valjda dosta da se javite na telefon, hehe :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Cestit Bozic I Sretna Nova Godina Svim Drugarima Iz Hrvatske!!!!!
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • Cestit Bozic I Sretna Nova Godina Svim Drugarima Iz Hrvatske!!!!!
    Marko! :)
    I tebi sve najbolje za blagdane! Kad ces nam malo doci u HR?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Pa kad me pozovete :) !!! Dogovaram se sa killroyem za Neila Younga u Becu. Ides li ti mozda?
    Knowledge is a tree, it's growing up just like me. Keep an open mind people...
  • killroykillroy Posts: 739
    Evo bas sad gledam. Izgleda da su dodali Milano na turneju. A dobro, udaljenost je tu negdje. Za Bec vidim da jos imaju sjedece karte skroz iza. Kolko mi se cini to je prava koncertna dvorana, tako da bi to mogao ustvari biti prilicno mali prostor. Neusporedivo manji nego npr. neka sportska dvorana za 10000 ljudi. Tako da bi i ovi zadnji redovi mogli bit super.

    Marko, nadam se da ces uspjet sredit kartu.

    I da, naravno, sretan bozic svima, i finog se najeli i dobrog napili!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    e sretan bozic i sve najbolje vama i vasima!:D

    btw, niko posteri su legendarni:D
    poredak: daytona
    pula
    milano
    kad dolazis u ri?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Sretan vam svima Božić, i lijepo ga provedite sa svima koji su vam dragi (možda onda malo i na forumu) i malo dodajte usput možda teksta majkovima džinglbelsima:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • killroy wrote:
    Evo bas sad gledam. Izgleda da su dodali Milano na turneju. A dobro, udaljenost je tu negdje. Za Bec vidim da jos imaju sjedece karte skroz iza. Kolko mi se cini to je prava koncertna dvorana, tako da bi to mogao ustvari biti prilicno mali prostor. Neusporedivo manji nego npr. neka sportska dvorana za 10000 ljudi. Tako da bi i ovi zadnji redovi mogli bit super.

    Marko, nadam se da ces uspjet sredit kartu.

    I da, naravno, sretan bozic svima, i finog se najeli i dobrog napili!
    Mislis Neil u Milanu??? Kad???
    To mi je ful blize...al ovisi kad je...ma Bec i gotovo.
    Marko, idem i ja, da da :)

    Evo mene s polnocke, na forum pa u krpe, sutra ujutro se smrzavam u crkvi svirajuc...:D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • http://www.ticketone.it/newsComplete.jsp?idCat=51&cdNews=178473&idCatPT=529
    :eek:
    Kazaliste super izgleda, al karte dole su 150 eura, najjeftinije 66, a to
    je neka galerija 2, gore skroz...
    Mislim da ce nam u Becu bit bolje, a ovo je u nedjelju pa je malo nezgodno...

    Evo kazalista:

    http://www.teatroarcimboldi.it/gallery.php?galleria=17&pagina=1
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • siljosiljo Posts: 2,203
    tan-Sre zic-Bo i veseli praznici svima... skolski praznici mlađima ;)

    a glede Milano-Bec... nekako bi uvijek izabrao Bec jer mi je Milano totalno bezveze... Milano biram samo u slucaju PJ-a... zbog publike... dec it... :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Sretan Božić i sve najbolje svim dragim ljudima ovog foruma želi Viki...
    Death or glory!

Sign In or Register to comment.