Pearl Jam in Zagreb!

1393394396398399860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    kaj mislite, da edo nije tako zgodan, da li bi naše frustracije oko ovog benda bile iste? :) znam se nekada priupitati...

    Hmmmm....brijem da bi :D
  • shelashela Posts: 657
    Sad gledam koje kartice primaju, al ne nadjem nis... :o

    Imash pod Help pa onda Payment Methods We Accept, eto ih :):

    Amazon.com accepts American Express, Diners Club, Discover, JCB, MasterCard, Eurocard, Visa, Visa Check Cards, payment from your bank account, Amazon.com gift certificates, Amazon Store Card, Webcertificates, and checks, money orders, traveler's checks, or cashier's checks denominated in U.S. dollars and drawn on a U.S. bank. Additionally, we accept Borders Gift Cards and Waldenbooks Gift Cards as payment for qualifying orders.

    We do not currently accept international wire transfers, PayPal, or Smart Cards. For grocery purchases, we are unable to apply manufacturer's coupons, food stamps, or any other payment method not listed above.

    Ne kuzim dal bi Visa electron bila isto kaj i Visa Check Card?
    gle, mozes uvijek probat platit s visa electronom pa ak neide, neide :)
    Mislim, i mene bi to zanimalo jer isto imam visa electr.
  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Hmmmm....brijem da bi :D


    slazem se..

    btw, jimmy je super.. predobar je lik.. stalo mu i sve..

    šmrc..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dearest Eddie,

    Be wise with speed;
    A fool at forty is a fool indeed ;p...
    "There was a star danced, and under that were You born.Those who love & live deeply never grow old!" :)))
    You are the Poet, the ~*Awake Dreamer*~ & I thank you for sharing wonderful feelings for sooo many years!I cannot wait for more & more to come...
    So,Eddie,you beautiful son of Earth, let us celebrate the occasion with wine and sweet words!!! :)))

    Yours truly Faithful,
    Aleksandra *-)

    And I'll say it in Serbian: SRECAN RODJENDAN, EDDIE!!!


    Thank you for the sweet poem...

    but I don't comprehend the last words :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    kaj mislite, da edo nije tako zgodan, da li bi naše frustracije oko ovog benda bile iste? :) znam se nekada priupitati...
    Iva: evo da ja koja sam na neki način započela raspravu i odgovorim.
    dakle, sigurno da. naime prvo mi je bila super muzika, glas, poezija/inteligencija tj. riječi pjesama - dakle sve edove karakteristike koje nemaju veze s fizičkim izgledom. i čak dok sam bila mlađa (a bome i on) mi je bio zgodan, ali mi to nikako nije bilo prioritetno oko njega.
    ovo s time koliko mi je zgodan mi se pogoršava s godinama actually, iako bi čovjek rekao da bi bilo gore u tinejdžerskim godinama...očito kod mene ono with age comes wisdom malo šteka...:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    SRECAN RODJENDAN, EDDIE!!!
    Iva: Ej Battergirl, dugo se nisi javljala! Pa svrati ponekad... :)
  • Što se tiće koncerta Pampkinsa ja ih ne bi gledao da mi ispred kuće sviraju, zalio bi ga kantom hladne vode ili nešto još gore...


    Vi koji idete molit ću vas samo jednu stvar....obavezno PJ majice i to u prvi red, da mu opet prisjedne koncert.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    a tek kak chaga!!? :D
    Iva: LOL! So true! :D
  • E da pitao bi vas ja da Ed izgleda ko Luka Modrić :D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    E da pitao bi vas ja da Ed izgleda ko Luka Modrić :D:)
    Iva: good point! :D

    al' pitala bi ja vas momke da igra nogomet ko' modrić! onda bi vi slinili! :)
  • shelashela Posts: 657
    jurasica wrote:
    kaj mislite, da edo nije tako zgodan, da li bi naše frustracije oko ovog benda bile iste? znam se nekada priupitati...

    Naravno da bi! Inache bi bile fakat plitke :D lol!

    A meni fakat JE bitniji njegov glas i stav! :D

    go ed!
  • pajo wrote:
    Iva: good point! :D

    al' pitala bi ja vas momke da igra nogomet ko' modrić! onda bi vi slinili! :)


    Mora birati muziku ili nogomet ne može biti tako dobar u dvije tako različite stvari :D:)

    ...ipak nek se drži muzike :) a Luka neka trći za loptom.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Vidi ti Bettergirl Sarah, dodje i ode, a nis ne kaze kako joj je tamo u USA :D

    Da, kad se vec govori o Edu...
    Meni je prvo isto glas, naravno, al kad ga se pogleda, fizicki izgled jos
    doda svemu tome, i onda inteligencija.... ne moram nis govorit vise.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shela wrote:
    Imash pod Help pa onda Payment Methods We Accept, eto ih :):

    Amazon.com accepts American Express, Diners Club, Discover, JCB, MasterCard, Eurocard, Visa, Visa Check Cards, payment from your bank account, Amazon.com gift certificates, Amazon Store Card, Webcertificates, and checks, money orders, traveler's checks, or cashier's checks denominated in U.S. dollars and drawn on a U.S. bank. Additionally, we accept Borders Gift Cards and Waldenbooks Gift Cards as payment for qualifying orders.

    We do not currently accept international wire transfers, PayPal, or Smart Cards. For grocery purchases, we are unable to apply manufacturer's coupons, food stamps, or any other payment method not listed above.

    Ne kuzim dal bi Visa electron bila isto kaj i Visa Check Card?
    gle, mozes uvijek probat platit s visa electronom pa ak neide, neide :)
    Mislim, i mene bi to zanimalo jer isto imam visa electr.

    A hvala, ja sam malo corava..i lijena :o

    Mislim da bi trebalo bit ok...ne znam, tko ce onda to uzimat i kako cemo se podijelit?
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • shelashela Posts: 657
    A hvala, ja sam malo corava..i lijena :o

    Mislim da bi trebalo bit ok...ne znam, tko ce onda to uzimat i kako cemo se podijelit?


    Ma daj molim te, pa no frks!!! to je bilo za pomoch, ne za kritiku da si lijena!! :)


    Iva i Pajo ocemo mi to onda po pola?


    Jel moze tak Sid? (imam ja jos karticu dvije koje ce nadam se primit :)
  • shela wrote:
    Ma daj molim te, pa no frks!!! to je bilo za pomoch, ne za kritiku da si lijena!! :)


    Iva i Pajo ocemo mi to onda po pola?


    Jel moze tak Sid? (imam ja jos karticu dvije koje ce nadam se primit :)
    Ajde onda ok. Meni jednu onda isto, pa dodjem u ZG na primopredaju i placanje ;) Hvala.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Iva i Pajo ocemo mi to onda po pola?
    Iva: mere! onda je 8 zadnja brojka ili ima još interesenata? javite se onda brzo da možemo naručiti kroz par dana...
    helen
    lestes
    shela
    hard sun
    potato girl
    masni
    sid
    mi
  • shelashela Posts: 657
    Ajde onda ok. Meni jednu onda isto, pa dodjem u ZG na primopredaju i placanje ;) Hvala.

    bat ofkors. deal! :)
  • Super. Ja se zahvaljujem.

    E da, evo zadnjeg dijela intervjua, kojeg nema na cnn-ovom klipu
    koji sam gledala...

    http://www.youtube.com/watch?v=5jE9FwxGZXU
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajo wrote:
    Iva: mere! onda je 8 zadnja brojka ili ima još interesenata? javite se onda brzo da možemo naručiti kroz par dana...
    helen
    lestes
    shela
    hard sun
    potato girl
    masni
    sid
    mi

    hvala!:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    da se i ja pridruzim zahvalama:D
    hvala:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • shelashela Posts: 657
    Super. Ja se zahvaljujem.

    E da, evo zadnjeg dijela intervjua, kojeg nema na cnn-ovom klipu
    koji sam gledala...

    http://www.youtube.com/watch?v=5jE9FwxGZXU

    tenks! fakat stravichna prica...:(
  • lesteslestes Posts: 959
    i ja se pridružujem zahvalama za knjige:)
  • tinnatinna Posts: 391
    pozdrav opet,
    sa malim zakasnjenjem srecan vam Eddiju rodjendan!;)
    And sometimes is seen a strange spot in the sky
    A human being that was given to fly...
  • CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • http://i159.photobucket.com/albums/t149 ... lorida.jpg"

    ne znam žašto mi više linkovi ne rade???????????????????????????
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ok, ispričavam se na ovim testovima, ne znam što se dogodilo da mi linkovi nisu više radili kao prije...nadam se da sad hoće.

    Završio sam sva 3 postera.

    Sad je na vama da ih poredate od 1 do 3
    molim vas bez lobiranja za Pulu :)

    MILANO
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/MILANObisbismail.jpg

    DAYTONA
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/DaytonaFlorida.jpg

    PULA
    http://i159.photobucket.com/albums/t149/ninodu/PULAcopy.jpg



    a sad idem spavat jer su 2 sata a u 5 se dižem...dolazim u Rijeku :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • evo pogledao sva 3 postera i stvarno nemam rijeci...a necu reci "Niko care" jer si tu titulu vec nadisao...:)
    inace nadam se da se vidimo na nekoj kavici/pivici u rijeci..:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Sva sreća pa nas je sudija dobro izdresirao pa znamo poslagivati stvari i kad nam je to jako teško! :) Dakle, sva tri postera su super i sva tri bih imala doma i uokvirila puno prije nego neke od official postera - što je prilično fascinantno jer u biti ne brijem na postere po doma, ali očito sve što izađe iz ncd radione bih ipak imala! :)
    That said, moj poredak je:
    1. Pula
    2. Daytona
    3. Milano

    I nije lobiranje za Pulu nego mi je stvarno najgenijalniji! Osim toga, Milano mi se čini da ima pet boja (smeđa, crvena, žuta, zelena i bijela) pa ako se bijela računa kao boja onda bi zbog toga mogao biti diskvalificiran jer je natječaj propisao 4 boje, zar ne? Ili se bijela ne računa kao boja?
Sign In or Register to comment.