Pearl Jam in Zagreb!

1385386388390391860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Vidi ove narkosice dvije :eek:
    Iva: zeznute su skroz! :D

    ma mi smo imali neplanirane radne akcije jer nam se bio začepio odvod od sudopera očito zbog glupih susjeda i bogtepitačega što trpaju u sudoper jer kod nas nismo ništa našli, ali smo zaprljali cijeli stan koji smo u subotu cijeli počistili pa smo eto sad opet sve čistili...

    muka mi je od ovih terribly exciting married couple priča pa nisam koristila zareze i točke...bljuf...:(

    e i da, u Sarajevo nam se ful ide! :D
  • ja sam im samo rekla da bas nisam fan cokolina, a Helena je na to odgovorila da je bitno kako ga napravis i da isto kao i Ed moze biti soft ili hard :eek:
    A ja: NEEEE! To je samo Ed :D lol

    ok čokolino može bit soft i hard, znači mekan ili tvrd ovisi koliko mlijeka staviš, to je sve što sam ja time htjela reć, samo sam se nadovezala na prijašnju izjavu od sid, braneći svoj dear čokolino
    ovako to izgleda kao da pričamo o ne znam čemu:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Doctor wrote:
    HEJ RAJA..
    Extra bi bilo da dođete svi đuture..

    bas bi bilo fino :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    jedna sasvim lijevo pitanje:)
    zna mozda netko neki dobar program za przit dvde? osim nera...
    ja imam neki dvd shrink, dobar je, al mi ne encodira sve filmove
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Čokolino je zakon, bez obzira jel soft ili hard... :D

    Što se tiče Sarajeva, i ja sam za... Bila sam tamo ko klinka, negdje oko '90... Čudo jedno da se uopće sjećam da sam bila... :D

    Da prokomentiram svoje rezultate... Uglavnom sve ok, jedino sam mislila da će mi Yield biti malo više na ljestvici... Al ionak bih već sutra imala drugačiji poredak pjesama pa mi je jedan dan jedna pjesma draža od druge, a drugi dan druga draža od prve i tak... :D Sad sam zbunila i samu sebe (a kao to je jako teško postić)... :D

    E da, di vi to klafrate svi skup? Jel se mogu i ja priključit, ha, ha? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Ja imam neki Clone dvd i super mi je. Nemam pojma kako i sto, samo znam da mi je to frend instalirao, al super je program i ona ofca koja jede kokice dok se to przi :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    E da, di vi to klafrate svi skup? Jel se mogu i ja priključit, ha, ha? :D
    naravno :) msn :D više gabbly nije aktivan :( http://www.gabbly.com/forums.pearljam.com/
  • radi gabbly, ali nikog nema, a ja veceras nemam dostupan msn prema tome vjerovatno odoh u horizontalu :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    i ja isto preporucam clone cd i ofcu :)

    kad se misli u sarajevo? ja sam za, pogotovo na proljece :)

    i da, cokolino je eliksir moje mladosti :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    pajo wrote:
    Iva: najte se ljutit na nju, vjerojatno nije bila sigurna 100% da će pustit prilog (brijem da se s Bagom nikad ne zna) pa vas nije htjela uzalud alarmirati...
    a tko to ne jede čokolino?!? pa to je strašno! :)

    evo, sve vam je iva objasnila :) (btw, hvala na pohvali). ne bih baš ljude forsirala da gledaju 45 minuta hard-core politike kako bi vidjeli 2 minute priloga :) ali, javim vam kad bude za to prilika :)

    sve ovo vam govorim nakon finog doručka koji se sastojao od mmmmm soft čokolina :D
  • Nikad nisam pio/jeo čokolino, nisam nikad pio kavu, kakao, capuccino, caffe-latte ili nešto slično...ne volim ni sladoled od čokolade...itd, ali zato tamanim sve čokolade i kolače u ogromnim količinama.
    U kući mora biti kruha i čokolade, sve ostalo je nebitno, a drogiram se sa bijelom Linoladom, jednostavno sam ovisnik o njoj :D

    toliko o slatkome

    Sinoć sam Baga gledao 10 minuta, šteta što nisam znao za prilog ne bi mjenjao kanal :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Hey

    Ima netko da je zainteresiran u Pearl jam Vs Ames zelenu knjigu.
    Ja sam je naručio i sad se grizrem što nisam ipak uzeo LTD. Edition.

    Evo prilike, prodajem zelenu knjigu za samo 50 $ ne morate platiti 40 $ poštarine.
    (naravno kad mi stigne)

    ajde to se mora imati :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    ... a drogiram se sa bijelom Linoladom, jednostavno sam ovisnik o njoj :D...

    nas dvojica ne bi mogli biti cimeri... ne, ne... sad ide onaj ozbiljni smajli koji prstom pokazuje "ne, ne" :D

    jutro :)

    Edit: ne mogu odoljeti... dakle, prije je podravka imali licencu ferrera za proizvodnju tada Kinderlade... sjecam se da je bilo malih plasticnih pakiranja i onih 100-gramskih i tada su crni i bijeli dio bili odvojeni tom plasticnom pregradom... crni dio bi obicno zavrsio na kruhu, a bijeli zlicom u mojim ustima... to je bilo gadno za gledati... onda mi se jednog dana svijet srusio... podravka je izgubila licencu i Kinderlada je nestala s polica... ali... ne bi nas covjek bio nas covjek da se nije snasao i poceo proizvoditi istu stvar, ali sada pod imenom Lino Lada :D

    idem do ducana, sinoc sam na poslu pojeo zadnju LL ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    Hey

    Ima netko da je zainteresiran u Pearl jam Vs Ames zelenu knjigu.

    e, ja sam zainteresiran:D
    samo se trebam dogovorit s mamom i tatom:)
    vjerojatno bi je uzeo, al nist necu obecat:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Hey

    Ima netko da je zainteresiran u Pearl jam Vs Ames zelenu knjigu.
    Ja sam je naručio i sad se grizrem što nisam ipak uzeo LTD. Edition.

    Evo prilike, prodajem zelenu knjigu za samo 50 $ ne morate platiti 40 $ poštarine.
    (naravno kad mi stigne)

    ajde to se mora imati :D

    pa hajde... piši me ako je još free... uz 50$, a umjesto poštarine dobiješ i majicu koja mi je prevelika, a nosio sam ju 2x... grin diziz... vec smo pricali o tome... :)

    Edit: damn! :D

    preduhitrio me HS... nema veze, stat cu u red.. bez pritiska ;)

    Edit2: uh, kad moram prvo pisati o Lino Ladi... prioriteti su prioriteti :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • masnimasni Posts: 1,657
    ah ta bijela lino lada, bolesnoca :D

    dirty frankk: ajd za kave te kuzim jer to ni ja ne pijem, ali cokolino? ne volis ili nisi ni probao? :) jer kad probas, nema povratka, slicno kao '91. :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    samo za Ivu (Pajinu): http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=266077 :D:D

    ja linolade tamanim sa žlicom... kakav kruh! :D najbolje mi je kad zagrabim i crno i
    bijelo. idem u dućan. nisam čokolino dugo jela :o:D
  • linolada rulz...ja si kupim onu u casi i stamanim je za jednu vecer sa zlicicom :D
    a moram reci da sam probao i onaj glupog imena Milli mill od kandita ako se ne varam...isto je prva liga..:D

    a sad kad vec pisemo o ovim delicijama odmah se sjetim kad sam kao mulac popunio dvaput album zivotinjskog carstva i dobio onaj ogromni paket krasevih proizvoda...to je nova godina za mene bila, a ne ovo sad za dva tjedna..:)
    sjeca li se netko onih cokolada Frizbi...bijela cokolada izmedju dva sloja crne..i to sve onako topljivo u ustima...:):D
  • lesteslestes Posts: 959
    majice za sljedeću turneju: čokolino ili linolada :):):D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    lestes wrote:
    majice za sljedeću turneju: čokolino ili linolada :):):D

    i opet se sve svodi na podravku :D
  • shelashela Posts: 657
    a ne znam...meni je osobno riot act odlican album...istina da volim pjesme koje rasturaju tipa alive, go, porch itd...ali na riot actu imam thumbing my way, love boat, i am mine....to mi je najbolji album sta se tice ovih opustajucih stvari :D

    Meni je thumbing my way zakon - pogotovo ona verzija iz Zagreba naravno! :D


    Meni je chokolino zakon u svim oblicima i vjerni sam poklonik vec dugo, dugo i uvijek mu se rado vracam (mozda sam cak malo i djanki kaj se tog tiche :)
    Zivjela teta Podravka! ;)
    Znam da sam jednom nekim strancima objasnjavala kaj to je, pa su mislili da smo svi prosvikali jer jedemo djecju hranu hahahaha
  • masnimasni Posts: 1,657
    nasa petoljetka je da svake godine iskocimo s drugim podravkinim proizvodom, te da nas na kraju tuze, te tako dobijemo medijskog prostora i prosirimo horizonte ljudima za pj..

    a tu tuzbu cemo valjda uspjesno rjesit zbog pritiska nacije kad vidi kako su super majice.. sadasnje i buduce :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Ej, imamo li več Zagreb DVD?? Vidio sam sinoč na Porchu neki link od foreverdrunka??, da ima Zagreb DVD....
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • dunat wrote:
    Ej, imamo li več Zagreb DVD?? Vidio sam sinoč na Porchu neki link od foreverdrunka??, da ima Zagreb DVD....
    Zasad nema nis, koliko ja znam.

    Ej, koje oftopicarenje :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Kinderlada...toga se sjećam kad sam bio mali i musav...Sad sam velik i musav...I onda je netko počeo proizvoditi neku čokoladnu nuspojavu imena "Viki" pa su mi svi to kupovali s obzirom na moje ime...Danas, kad smo narasli, mogu reći da je samo jedna Nutella :)

    A ovo?!?!? --- http://www.lupiga.com/enciklopedija/enciklopedija.php?id=1226
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e nisam prije stigla pregledat kolekciju od tog foreverdrunka, a sad kad sam pogledala prejako mi je ovo:
    Title: Off He Goes Condom
    Country: UK
    Year: 1996
    Description: Condom used to promote the single Off He Goes

    Teški LOL! Tako je jedan NGO u Estoniji tijekom kampanje za ulazak Estonije u EU građanima dijelio kondome s natpisom 'bolje biti unutra nego vani' :)
  • Zasad nema nis, koliko ja znam.

    Ej, koje oftopicarenje :D


    Oftopiciranje je moj middlename....hahah
    Ljubljana 19.06.2000
    Zagreb 26.09.2006
    Munchen 12.06. 2007
    Berlin 15.08.2009
    Dublin 22.06.2010
    Belfast 23.06.2010
    Berlin 30.06.2010
    Prague 02.07.2012
    Berlin 04.07.2012
    Berlin 05.07.2012
    Manchester 28.07.2012 - E.V.
    Worcester 15.10.2013
    Worcester 16.10.2013
    Brooklyn 18.10.2013
    Brooklyn 19.10.2013
    Trieste 22.6.2014
    Berlin 26.6.2014
    Milton Keynes 11.7.2014
    Buenos Aires 7.11.2015
    Sao Paulo 14.11.2015
    Rio de Janeiro 22.11.2015
    Chicago Wrigley Field 20.8.2016
    Chicago Wrigley Field 22.8.2016
  • pajopajo Posts: 3,292
    Kakva kinder lada, Eurocrem rules...pazi kao prvo to legendarno ime koje je bilo ispred svog vremena :), a i postalo je sinonim za te proizvode.
    Kinder lada je za zlatnu mladez, a raja je jela Eurocrem :D
  • masnimasni Posts: 1,657
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • dunat wrote:
    Oftopiciranje je moj middlename....hahah
    Ma ne mislim na tebe, nego na ove kinderlade i eurokreme :D

    Zagreb DVD nadajmo se da ce JEDNOM izaci...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
Sign In or Register to comment.