Pearl Jam in Zagreb!

1388389391393394860

Comments

  • Upravo sam dobio čestitku i iznenađenje :)



    hvala hvala hvala hvala hvala hvala hvala

    :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    tinna wrote:
    ovaj, svratih samo da se javim staroj ekipi.
    ja sam u Beogradu, brucos na Molekularnoj, pa sam se setila sinoc vas, gledala one klipove i tako..
    veliki pozdrav!
    krrp on rocking in the free world!;)
    Iva: ehej studentica! pa svrati malo češće! lijepi pozdrav i tebi! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: sad sam baš gledala na 'Larry King Live' na CNN-u intervju sa Damienom Echolsom, jednim od West Memphis Three koji je trenutno na death row. Larry ga je pitao za celebritiyje koji mu pomažu i spomenuo kako je Damien napisao Army Reserve s Edom. Vidjelo se i par scena Eda na koncertima, cover od Avocada i pustili su malo Army Reserve. :) Anyway, Echols je rekao da je Ed više nego dao sve od sebe da mu pomogne, da je pravi prijatelj i njemu i njegovoj ženi, da ga je par puta posjetio i da se čuju i da razmjenjuju pisma.
    It's already been sung, but it can't be said enough, stvarno je sjajan momak taj naš Edvard!
  • snihsnih Posts: 1,052
    hej Sid...

    I mi dobili pisamce!

    Puno, puno hvala na DVD-u i lijepim željama! :):):)

    Tebi sve natrag i još više od toga (kaj se tiče želja) :D, a kaj se tiče DVD-a, vidjet ćemo!

    Nismo još stigli pogledati sadržaj DVD-a, ali javimo se još čim ga pogledamo!:)
  • masnimasni Posts: 1,657
    nije li Ed u zagrebu rekao da je army reserve o udovici vojnika? :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    To je super.
    Al PJ je vec bio u HR, i sigurna sam da ce se vratiti ;)

    You bet ya! ;)

    Nego bio i meni stricek postar i tenk ju tenk ju Siiid!! :D Ti si nasha herojka!

    Uf moram se suzdrzat od daljnjih komentara dok svima ne dodje stricek postar :D
  • shelashela Posts: 657
    masni wrote:
    fali nam jos komad zemlje i da proglasimo samostalnost.. cujem da se u srbiji dijeli neka zemlja, da se lako dolazi do neovisnosti :) zvat cemo se "prlđemonija" :D[/quote

    LOL! :D
  • shelashela Posts: 657
    Ljudi ipak ima jos karata za striceka Neila! Danas iz znatizelje isla pogledat jel jos kaj ima i odjednom - cijela hrpa!!! No comprendo...
    jucer nije bilo skoro nista vise na saalplanu, a sad su odjednom prazni cijeli redovi u zadnjem dijelu dvorane!?

    mozda ponistene rezervacije or samtin?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    shela wrote:
    Ljudi ipak ima jos karata za striceka Neila! Danas iz znatizelje isla pogledat jel jos kaj ima i odjednom - cijela hrpa!!! No comprendo...
    jucer nije bilo skoro nista vise na saalplanu, a sad su odjednom prazni cijeli redovi u zadnjem dijelu dvorane!?

    mozda ponistene rezervacije or samtin?

    mozda puštaju malo po malo tako da ljudi kupe sto prije kad vide da je malo ostalo...
    a mozda im agencije otkazuju rezervacije...
    a mozda.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ste vidjeli ovo?:D

    Među deset najboljih filmova našli su se već nagrađivani i hvaljeni filmovi kao što su Before The Devil Knows You're Dead Sidneyja Lumeta, zatim Into the Wild Seana Penna te No Country for Old Men braće Coen. Juhu-hu je jedini koji se našao među ''odabranim'' filmovima, a da je u protekloj godini stigao i u naša kina.

    Deset najboljih filmova u 2007:

    Before The Devil Knows You're Dead
    The Diving Bell and the Butterfly
    Inot the Wild
    Juno
    Knocked Up
    Michael Clyton
    No Country for Old Men
    Ratatouille
    The Savages
    There Will Be Blood

    izvor: http://www.net.hr
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • mali offtopic...samo osvrt na ono da je rijeka najkulerskiji grad..
    ovo se dogadja u rijeci kad murija zabrani odrzavanje unaprijed dogovorene punk veselice u kultnom rijeckom klubu...decki si iznesu opremu vani i zasviraju pod prozorima umirovljenickog kluba ili sta vec je..:)
    http://www.youtube.com/watch?v=gB2oe3nmzAc
  • shelashela Posts: 657
    siljo wrote:
    mozda puštaju malo po malo tako da ljudi kupe sto prije kad vide da je malo ostalo...

    da, i meni se cini da bi to bila ta igra... paa, upalilo im je!

    Scheming scoundrels! :)
  • masnimasni Posts: 1,657
    Zahvaljujem se Sidoniji na omotnici.. vec mislio da je antrax :)

    A jesi ljudna Sid, dugo takve nisam vidio :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Drago mi je da su omotnice stigle do vecine...i da vam se svidja sadrzaj.
    To je najmanje sto sam mogla *pokloniti* ;)
    A zahvala ide zapravo Sandri koja mi je poslala dvd i rekla da kao nije za okolo prziti, no nama to pripada :o
    Ja sam plakala kad sam gledala... :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • I vau, Tina nam se javila nakon toliko vremena! Drago mi je da si tamo negjde na faksu, i da si nam se javila, ajde. Molekularna? Wow, svaka cast.


    Nego da, danas me obradovao najvise poziv nase nam Ive (Shele) i kako smo se 5 minuta pricale od PJ i related stvarima, i naravno, Striceku Neilu :D

    Tko jos misli ici, ajde...navodno jos ima karata, vjerojatno nigdje blizu stage-a, al opet, to je Neil Young, dovoljno je biti u prostoriji....kao i za PJ ;):D haha

    I da, Sid si je za Bozic kupila sobnu biciklu pa ce nabacit kondiciju za sljedecu turneju...haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    pazi ovo:eek:

    neki tip na porchu postao:D

    http://www.elfyourself.com/?id=1615056023

    zakon...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • hard_sun wrote:
    pazi ovo:eek:

    neki tip na porchu postao:D

    http://www.elfyourself.com/?id=1615056023

    zakon...
    lol
    Sam ja rekla sto sve moze Ed! :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sun wrote:
    pazi ovo:eek:

    neki tip na porchu postao:D

    http://www.elfyourself.com/?id=1615056023

    zakon...


    Prošle godine je bio samo Eddie :)
    A zaboravili su Đefa ???

    Boom je djeda mraz :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    nije li Ed u zagrebu rekao da je army reserve o udovici vojnika? :)
    Iva: Da, je. Pjesma je o udovici vojnika, ali ako pogledaš autore piše lijepo crno na belo Vedder/Echols. Daklem, momci su je skupa napisali, a ne govori o West Memphis Three. :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    siljo wrote:
    mozda puštaju malo po malo tako da ljudi kupe sto prije kad vide da je malo ostalo...
    a mozda im agencije otkazuju rezervacije...
    a mozda.. :)
    Iva: ...su u šumi? :D

    malo je onak obvious joke, ali meni je smiješan...:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Scheming scoundrels! :)
    Iva: LOL! Mrak mi je ovo! onak, English teachers unite! :D
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: LOL! Mrak mi je ovo! onak, English teachers unite! :D

    mislila sam si da ce tebe to veselit ;) odma mi doslo u glavu pa ispalih eto. :D
  • shelashela Posts: 657
    hard_sun wrote:
    ste vidjeli ovo?:D

    Među deset najboljih filmova našli su se već nagrađivani i hvaljeni filmovi kao što su Before The Devil Knows You're Dead Sidneyja Lumeta, zatim Into the Wild Seana Penna te No Country for Old Men braće Coen. Juhu-hu je jedini koji se našao među ''odabranim'' filmovima, a da je u protekloj godini stigao i u naša kina.


    izvor: http://www.net.hr

    zato sam ja vec pogledala juhu-hu! cekam sad ove ostale ;)

    e presmijesni su oni pj elfovi koji cagaju. cak su malo i skeri. brrr
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, a shela nam je postala životinjica! jeeej! you animal you! :D
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: e, a shela nam je postala životinjica! jeeej! you animal you! :D

    Err, to sam bas sad skuzila! ne kuzim kak i zakaj?? ima neka fora?
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Err, to sam bas sad skuzila! ne kuzim kak i zakaj?? ima neka fora?
    Iva: da, prvih 50 postova si Ghost, onda si do 100 postova Animal, i kako dalje povećavaš broj postova postaješ druge pjesme. meni je najbolje bilo kad smo od 500-1000 postova bili Soldier of Love...sad više nismo...:(
  • CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    pajo wrote:
    Iva: da, prvih 50 postova si Ghost, onda si do 100 postova Animal, i kako dalje povećavaš broj postova postaješ druge pjesme. meni je najbolje bilo kad smo od 500-1000 postova bili Soldier of Love...sad više nismo...:(

    Ahaaa! (topla voda! - uuu!) ;) Tnx! Nekak mi zvonilo da bi moglo bit tak nekaj al htjedoh provjerit - za slucaj da se da nekak narihtat or sth. pa da ne budem bash animal :) Kul. :)

    kad smo vec kod elektronicke problematike ;)...

    domagoj: nakon sto si kupio karte za neila kaj su ti tocno napisali u emajlu - potvrdi? ja odmah dobila emajl - sve 5. al ne vidi se Zahlung na kartici. jel se tebi vide karte na racunu? poslala sam im emejl za svaki slucaj...
  • lesteslestes Posts: 959
    meni je predivno! :):)
Sign In or Register to comment.