Pearl Jam in Zagreb!

1384385387389390860

Comments

  • siljosiljo Posts: 2,203
    evo malo sa muzika.hr :
    http://www.muzika.hr/default.aspx?id=14009

    @nothingman: thnx jos jednom za Urban&4 Merkur paket :) ... 3 nove stvari i sve su mi jaaako visoko :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • to ti je kontrausluga za ono kad si me nasao na netu i poslao mi singlicu prije par godina :D:D
  • hard_sun wrote:

    ovo je bolesno :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snih wrote:
    Slično ko i kolegi Niki iz dalekog, ali prijateljskog Dubrovnika :D i meni Binaural i Riot Act ipak dosta lošija izdanja od ostalih.

    a ne znam...meni je osobno riot act odlican album...istina da volim pjesme koje rasturaju tipa alive, go, porch itd...ali na riot actu imam thumbing my way, love boat, i am mine....to mi je najbolji album sta se tice ovih opustajucih stvari :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    a ne znam...meni je osobno riot act odlican album...istina da volim pjesme koje rasturaju tipa alive, go, porch itd...ali na riot actu imam thumbing my way, love boat, i am mine....to mi je najbolji album sta se tice ovih opustajucih stvari :D

    Upravo si nabrojao i najbolje stvari s albuma. Te su i meni super, ali na žalost, ostatak meni baš i nije sjeo. Nekako mi fali još jakih pjesama, a i kao cjelina je nekako nedorečen. Kad ga slušam u komadu, nekaj mi tu fali. Na albumu je puno pjesama, ali ne baš puno vrlo dobrih i odličnih!
  • siljosiljo Posts: 2,203
    to ti je kontrausluga za ono kad si me nasao na netu i poslao mi singlicu prije par godina :D:D

    good :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Upravo si nabrojao i najbolje stvari s albuma. Te su i meni super, ali na žalost, ostatak meni baš i nije sjeo. Nekako mi fali još jakih pjesama, a i kao cjelina je nekako nedorečen. Kad ga slušam u komadu, nekaj mi tu fali. Na albumu je puno pjesama, ali ne baš puno vrlo dobrih i odličnih!

    meni su jake Can't Keep, You Are, Save You, Bu$hleaguer... + ove vec nabrojane... sve u svemu, meni skroz neloš album, ali da ima boljih, ima ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • snihsnih Posts: 1,052
    Ja doživljavam Riot Act kao album koji je nekako na pola puta prema PJ albumu, koji mi je znatno bolji. Pjesme su otvorenije, ljepše mi melodije, bez nepotrebnih eksperimentiranja. Riot Act mi nekako pluta, dok je PJ onaj pravi! :D
    Baš me zanima kakav će biti slijedeći! :)
  • @lestes: mene si uspjela dodat na msnu :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • DoctorDoctor Posts: 256
    pajo wrote:
    Iva: aj agri! :D a u međuvremenu bi bilo skroz guba da zapalimo u što većem broju do Sarajeva na koncert nekog super PJ cover banda...valjda ćemo naći neki? :D
    onak, razmislite si svi pa možemo to lagano planirat (Doctor je zadužen za nalaženje smještaja, za put ćemo se već nekako organizirati, može nam vođa puta opet sredit neki popust i to je to!)


    HEJ RAJA..
    Extra bi bilo da dođete svi đuture.. Za smještaj se ne sekirajte, hosteli su 10 Eura a za nuždu imam ja vikendicu od Sarajeva nekih pola sata :) Nema tople vode, al' ko da se morate kupat :)

    Bilo bi puno bolje da dođete na ljeto (ili bar na proljece) ali i ovako bi mogli napraviti trip na neku od okolnih olimpijskih planina i udahnuti malo zraka.. Winter picnic :)

    Biće mi čast da budem vodič svojim odanim PJ-ovcima..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • Doctor wrote:
    HEJ RAJA..
    Extra bi bilo da dođete svi đuture.. Za smještaj se ne sekirajte, hosteli su 10 Eura a za nuždu imam ja vikendicu od Sarajeva nekih pola sata :) Nema tople vode, al' ko da se morate kupat :)

    Bilo bi puno bolje da dođete na ljeto (ili bar na proljece) ali i ovako bi mogli napraviti trip na neku od okolnih olimpijskih planina i udahnuti malo zraka.. Winter picnic :)

    Biće mi čast da budem vodič svojim odanim PJ-ovcima..
    Jeeee! Super, ja sam za. Uvijek :D
    Samo da se uspijemo organizirat i dogovorit :) Dolazimo! a a??
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Jeeee! Super, ja sam za. Uvijek :D
    Samo da se uspijemo organizirat i dogovorit :) Dolazimo! a a??
    naravno da dolazimo :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Jeeee! Super, ja sam za. Uvijek :D
    Samo da se uspijemo organizirat i dogovorit :) Dolazimo! a a??


    OK... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • uuuff...dolazimo i odmah nas vodiš na čevape :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    1. Ten - 9,09
    2. Vs. - 7,46
    3. Pearl Jam - 6,29
    4. No Code - 6,17
    5. Binaural - 5,13
    6. Vitalogy - 4,83
    7. Yield - 4,79
    8. Lost Dogs - CD 2 - 4,63
    9. Riot Act - 3,71
    10. Lost Dogs - CD 1 - 3,58



    prva 3 necu komentira, mislim da se to vec sve zna.. no code mi je visok prvenstveno zbog off he goes i smile.. mislim da su mi te pjesme uvijek bile na vrhu ljestvica, ako ne i osvajala najvisa postolja..
    binarual ne znam iskreno, kako mi je zavrsio tako visoko, tu mi se za klasu izdvaja thin air, light years i parting ways (cisto zbog izvedbe na beneroyi :) ).
    vitalogy i yield su mi nekako prenisko, a lost dogs jos neshvatljivije nizi :)

    ali netko mora biti zadnji, i ako su "zadnji, poslijednji, najmanji, najneslusaniji" preteske i hladne rijeci za bilo koji od ovih 10 albuma..

    zadnjih dana konstantno slusam lost dogse, pa mi je mozda ovaj lost dogs na "zadnjem" mjestu tesku pao, pogotovo jer mi sadrzava pjesmu sa najboljim uvodnim riffom od svih pj pjesama - sad.
    a sa lost dogsa numero due, zadnjih dana se kotrljam u sreci zbog let me sleep i strangest tribe :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo naša Ana Z. slaže vladu u Otvorenom! Jeeeej! GO Ana! :D

    Super ti je prilog bio! Bravo!
  • shelashela Posts: 657
    lestes wrote:
    naravno da dolazimo :)

    me too! + podrzavam prijedlog o chevapima ofkors :)
  • pajo wrote:
    Iva: evo naša Ana Z. slaže vladu u Otvorenom! Jeeeej! GO Ana! :D

    Super ti je prilog bio! Bravo!
    Ma daj! Uvijek prekasno doznam :(
    Ili spavam ili ne znam,..samo nikad nis ne vidim :(
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Ma daj! Uvijek prekasno doznam :(
    Ili spavam ili ne znam,..samo nikad nis ne vidim :(
    a rekla je da bude nas piemnula :(
  • lestes wrote:
    a rekla je da bude nas piemnula :(
    Bu bu :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    Bu bu :D
    bu bu... to su ti posljedice nejedenja čokolina :p:D;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: e, i da kratko prokomentiram komentare masnog i nothingmana:
    jeeej thumbing my way! :D
    jeeej let me sleep! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    bu bu... to su ti posljedice nejedenja čokolina :D;)
    Iva: najte se ljutit na nju, vjerojatno nije bila sigurna 100% da će pustit prilog (brijem da se s Bagom nikad ne zna) pa vas nije htjela uzalud alarmirati...
    a tko to ne jede čokolino?!? pa to je strašno! :);)

    edit: sad vidim sig od male razbijačice - pa dobro što vi tom našem jadnom edu radite u tim vašim ćaskanjima?!? i moram se ne složit sa zaključkom iz siga - dok čokolino fakat možeš loše složit (iako je i tada ipak fini) ed je uvijek fini (osim kao blondina :D) - hm...to možda ipak znači da ste bile u pravu i da obojica mogu biti jako ili malo manje fini - i ed i čokolino...hm...

    (ignore me, malo sam se nadisala domestosa :feelsabittipsysmajlić: )
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajo wrote:
    Iva: najte se ljutit na nju, vjerojatno nije bila sigurna 100% da će pustit prilog (brijem da se s Bagom nikad ne zna) pa vas nije htjela uzalud alarmirati...
    a tko to ne jede čokolino?!? pa to je strašno! :);)

    edit: sad vidim sig od male razbijačice - pa dobro što vi tom našem jadnom edu radite u tim vašim ćaskanjima?!? i moram se ne složit sa zaključkom iz siga - dok čokolino fakat možeš loše složit (iako je i tada ipak fini) ed je uvijek fini (osim kao blondina :D) - hm...to možda ipak znači da ste bile u pravu i da obojica mogu biti jako ili malo manje fini - i ed i čokolino...hm...

    (ignore me, malo sam se nadisala domestosa :feelsabittipsysmajlić: )
    ja sam im samo rekla da bas nisam fan cokolina, a Helena je na to odgovorila da je bitno kako ga napravis i da isto kao i Ed moze biti soft ili hard :eek:
    A ja: NEEEE! To je samo Ed :D lol
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    @Iva: ma ne ljutim se ja :)
    ma ne... i hard sun je bil (još) tam :D ma ništ mi loše ne pričamo. ja samo
    izvlačim iz konteksta pa onda to tak zvuči :D a eda smo samo jenput
    spomenuli (bar dok sam ja bila tam) :)

    mmmm... domestos... trebaš doć na naše praktikume :D
  • lestes wrote:
    mmmm... domestos... trebaš doć na naše praktikume :D

    Ma kakav Domestos?

    Kloroform rules! :D Jel tak lestes? :D
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • Ma kakav Domestos?

    Kloroform rules! :D Jel tak lestes? :D
    Vidi ove narkosice dvije :eek:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • killroykillroy Posts: 739
    Jeeee! Super, ja sam za. Uvijek :D
    Samo da se uspijemo organizirat i dogovorit :) Dolazimo! a a??

    OFKORS!!! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    Ma kakav Domestos?

    Kloroform rules! :D Jel tak lestes? :D
    :D:D
    najbolji mi je bil praktikum iz analitičke - amonijak, sumporovodik... navečer
    dođeš doma, pod tuš, a sve isparava s tebe mmmm :D

    gabbly ne radi šmrc
Sign In or Register to comment.