Pearl Jam in Zagreb!

1386387389391392860

Comments

  • RijekaRijeka Posts: 801
    A vidje i ri rock.com piše o Ed-u :eek: ..

    http://www.ri-rock.com/novosti-hr-strane.htm
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    Iva: ma, neka tete...

    @lestes: ne uzrujava me što neki trolerski Amer ne voli Thumbing My Way, dosta mi je da Ed misli da im je to najbolja stvar :D

    inače o kinder ladi sve najbolje, a o čokolinu da i ne govorim...dijelim shelinu ovisnost i meni je to jedna od namirnica kojih uvijek mora biti u kući! :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    A vidje i ri rock.com piše o Ed-u :eek: ..

    http://www.ri-rock.com/novosti-hr-strane.htm
    I&M: nemamo prigovora :D
  • pajo wrote:
    Iva: ma, neka tete...

    @lestes: ne uzrujava me što neki trolerski Amer ne voli Thumbing My Way, dosta mi je da Ed misli da im je to najbolja stvar :D

    inače o kinder ladi sve najbolje, a o čokolinu da i ne govorim...dijelim shelinu ovisnost i meni je to jedna od namirnica kojih uvijek mora biti u kući! :)
    Onaj amer kaka. Bu buuuuuuuuuu. :D
    STalno nesto serucka...
    zanimljiv clancic o Edu, jos da pisac zna svoj posao i pravilno napise Vedder i Krakauer :rolleyes:
    No, dobro, ovo bi nam moglo dovesti film u HR, nadajmo se...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    zanimljiv clancic o Edu, jos da pisac zna svoj posao i pravilno napise Vedder i

    Pa, prvih 3 puta je točno napisano :D...A ovo dolje su kao tiskarse pogreške :D...Baš si perfekcionist :p ..bu bu

    Nego, danas sam pod ruke ulovio knjižicu "Pretty Vacant" autora Phila Strongmana pa me zanima da li je netko to čitao, nekako mi se onako bez čitanja :D čini da je preveliki naglasak na Sex Pistolsima, a da fali svih ostalih...Al ok, recenziram kad pročitam :)..

    http://www.totalportal.hr/index.php?page=article&article_id=148139
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Kakva kinder lada, Eurocrem rules...pazi kao prvo to legendarno ime koje je bilo ispred svog vremena :), a i postalo je sinonim za te proizvode.
    Kinder lada je za zlatnu mladez, a raja je jela Eurocrem :D

    Eurocrem? hm, davne 1988. sam po ljeti proveo 2 tjedna na Ohridu sa izviđačima... na tom mi je ljetovanju za uho zapeo Balašević, a za prste, oko i jezik u lokalnom dućanu Eurocrem čokolada... više od nekoliko "titeka" (stariji će znati) sam potrošio na Eurocrem u ta 2 tjedna... i nitko sretniji od mene kad sam ga opet ugledao na policama Žapca ispod Dolca prije nekoliko godina kupujući Colu za bambus na putu prema Melinu... :D

    hm, nekoliko institucija spomenuto u istom postu... Eurocrem, Balašević, "titek", Makedonija, bambus, Melin... :)

    nego... i ja bi htio Zagreb DVD :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    zanimljiv clancic o Edu, jos da pisac zna svoj posao i pravilno napise Vedder i Krakauer :rolleyes:
    No, dobro, ovo bi nam moglo dovesti film u HR, nadajmo se...

    bas sam bacio oko na najave Cinestara do 5. mjeseca, ali ništa od ITW... živi bili pa vidjeli..





    nego, dozvolite mi da budem "malo" offtopic opet ;)

    http://img78.imageshack.us/my.php?image=eurocremil9.jpg

    Eurokrem: za generaciju koja raste! :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Urban&4 - Limun.mp3
    http://www.sendspace.com/file/2ng6bq

    'ko voli nek izvoli :)
    Death or glory!

  • Mmmmm, Eurokrem... :D Tetak je burazu i meni znao nosit kante toga (doslovno kante, one plastične velike, valjda popust na količinu :D) pa smo se davili u tome... Nešto s kruhom, a najveći dio smo tamanili žlicom ili kuhačom, kaj god je bilo pri ruci u danom trenutku... :D

    Kad smo već kod hrane... Pajina Iva, jel mi možeš poslat onaj svoj recept za Baileys muffine? :D Nabavila sam kalup prije par dana i jučer sam napravila neke muffins vulgaris, danas cijeli dan samo to jedem... :D Sad više nema povratka, budemo ko Argentinci razmjenjivali recepte...

    Nego, mda... Zagreb DVD!!! (smajlić)
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • asfoasfo Posts: 315
    ... nekoliko dana vas ne čitam, dijete je bolesno, skidamo temperature i ne možemo uživati u predbožićnom raspoloženju, čak sam u nedjelji i treću svijeću na adventskom vijencu zaboravila zapaliti....
    A onda kad malo škicnem tu, imam kaj za čitati!!! :D
    Samo bih htjela reći u vezi igrice davno prokomentirane, da sam znala da će mi VS biti na prvom mjestu, ali nisam očekivala da će svima (osim još i predsjedniku) biti Ten, bez obzira kaj je pobjednička pjesma svih pjesama sa Ten-a.
    A što se tiče dječje hrane, naravno da čokolina ima uvijek doma i on je na prvom mjestu, ali smo otkrili i razne druge "dječje" poslalstice, kao Spiderman cerealse od cjelovitog zrna sa medom, ali i nekoliko vrsti muesla i izvedenica!
    Eurokrema se sjećam iz onih ogromnih staklenki koje su imale neobičan poklopac, metalni mehanizam, obložen nekakvom narančastom gumom.
    S obzirom da se djetetu trudimo nuditi što manje slatkiša, u kućnoj apoteci se ne nalaze više takvi namazi jer bi to bilo prestrašno! I prefino :P
  • asfoasfo Posts: 315
    Malo sam se zduplala :)
  • asfoasfo Posts: 315
    Jeste li vidjeli da pun kufer ljudi na All stars Survivoru želi izbaciti RVM i Black?!?!!?!? Kaj su nori?!?!?! Odite glasovati, ako već niste :)

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=5039014&posted=1#post5039014

    Dakle, ostali su na kraju

    Black
    Rearviewmirror
    Corduroy
  • asfo wrote:
    Jeste li vidjeli da pun kufer ljudi na All stars Survivoru želi izbaciti RVM i Black?!?!!?!? Kaj su nori?!?!?! Odite glasovati, ako već niste :)

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?p=5039014&posted=1#post5039014

    Dakle, ostali su na kraju

    Black
    Rearviewmirror
    Corduroy


    Da stvarno su kreteni...mislim kako možeš birati Corduroy pored Black ili RVM, a prošlom krugu je ispao GTF....popizdio sam


    amo svi obaviti glasačku dužnost molim vas :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Da stvarno su kreteni...mislim kako možeš birati Corduroy pored Black ili RVM, a prošlom krugu je ispao GTF....popizdio sam


    amo svi obaviti glasačku dužnost molim vas :)

    ... a ja bio sretan!:D:D:D

    Nije da ne volim GTF, ali mi nije u prvih 30 stvari, dok Corduroy, RVM i Black idu u Top 10 (RVM i Black čak u Top 3) - a Black i u Top1 :D!
  • Ima dana kad stvarno mrzim 10c :mad: :mad:

    Sad je izašla vijest da se samo jedan poster može prijaviti...da im pas m....j....
    Pa zar to nisu mogli odmah reći kao pravilo broj 1, jedan poster i gotovo,
    Porco Juda!!!
    Neki ljudi su već poslali 2/3 postera i sad ne znaju što da rade???
    Ja već mjesec dana samo o tome razmišljam i sad sam u banani, izgubio sam toliko vremena umjesto da radim na samo jednom posteru...lud sam!

    A lako da im prvi dan nisam poslao mail sa tim pitanjem i nikakav odgovor.
    Sad bi im poslao mail sa svim psovkama na engleskome koje poznam ali ne smijem jer ću ipak jedan poster slati...

    Sad bi im dobro sjela stvar od Štulića.....Kurvini sinovi :mad:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • masnimasni Posts: 1,657
    koji sjeb.. napisi im mail sa psovkama na hrvatskom, to nece skuzit.. i posalji s nekog drugog maila, koji ti nije prijavljen kod njih da ne skuze tko si ako slucajno skuze da su to psovke na hrvatskom, sto je malo moguce :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • shelashela Posts: 657
    asfo wrote:
    ... nekoliko dana vas ne čitam, dijete je bolesno, skidamo temperature i ne možemo uživati u predbožićnom raspoloženju...

    a gn :/ nadam se brzom oporavku malog headbengera i roditelja mu! :)

    mozda da mu date maaalo linolade?? ;) il bar cokolina? a pliiiiz! :D
  • shelashela Posts: 657
    Ima dana kad stvarno mrzim 10c :mad: :mad:

    ....Kurvini sinovi :mad:

    a zaista su nevjerojatni!!!! koja banana...

    i kaj sad ak im posaljes svejedno sve? fakat ih nece uzet u obzir?

    jel tvoja iva mozda u 10c pa da bar jos jedan posaljes preko nje??
  • shela wrote:
    a zaista su nevjerojatni!!!! koja banana...

    i kaj sad ak im posaljes svejedno sve? fakat ih nece uzet u obzir?

    jel tvoja iva mozda u 10c pa da bar jos jedan posaljes preko nje??


    Razmišljam već da aktiviram nekoga od vas, ja ću naravno sve napraviti i poslati ali pod drugim imenom.
    Stvarno im je potez totalno bezobrazan a bogami kad sve završi poslat ču im mail

    :mad:
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Razmišljam već da aktiviram nekoga od vas, ja ću naravno sve napraviti i poslati ali pod drugim imenom.
    Stvarno im je potez totalno bezobrazan a bogami kad sve završi poslat ču im mail

    :mad:

    ja bi ti pomogla al bas cekam da me uopce 10c primi pa probaj pitat ostale ak se na to odlucis.

    Sretno u svakom slucaju! nadam se da ce sve dobro proci kakogod bilo a fakat im treba napisat koju rijech na kraju price!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Razmišljam već da aktiviram nekoga od vas, ja ću naravno sve napraviti i poslati ali pod drugim imenom.
    Stvarno im je potez totalno bezobrazan a bogami kad sve završi poslat ču im mail

    :mad:

    ja se javljam!!! meni slava, tebi nagrada iiiiiii ZADOVOLJŠTINA! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    ne daj se smest, niko..

    jos uvijek se zalazem i glasam za mail s hrvatskim psovkama :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasica wrote:
    ja se javljam!!! meni slava, tebi nagrada iiiiiii ZADOVOLJŠTINA! :)


    Ne znam koliko slave i nagrade će biti ali u svakom slučaju samo to mi preostaje jer sam od Santosa dobio confermation pm; 1 poster for member...fuckers!

    Hey idemo svi na porch Survivor All Stars Game na glasanje...to jest samo oni koji žele da Black pobijedi :D protivnik je težak... RVM :D

    Black
    Black
    Black
    one and only Black
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • shelashela Posts: 657
    Veranstaltung: NEIL YOUNG
    Veranstaltungsort: Austria Center Vienna/ Austria Center Vi
    Veranstaltungsdatum: 22.02.2008 20:00
    Anzahl Tickets: 1
    Kategorie: 2
    Bereich: Saal A Parterre Ost
    Reihe: 20
    Platz: 70

    Idem i jaaa!!! :) Ana, sid, viktor i domagoj pliz racunajte i na mene za putesestvije, hostel i sl. :D jeee!

    Unutra sam dalje od vas 10 redova al nema veze. nije nis vise skoro bilo ostalo. a cekala sam da vidim dal bi mozda jos tko isao pa da ne soliram u dvorani ;) al bit ce i ovak super!

    jurasica: mozda neil i je (pre)star, al je ipak legenda :D
  • masni wrote:
    ne daj se smest, niko..

    jos uvijek se zalazem i glasam za mail s hrvatskim psovkama

    :D:D ipak još ne želim riskirati...sigurno bi se našao neki balkanac u blizini da to prevede :D i onda mi ne bi više slali postere :D

    Nakon natječaja sigurno će primiti primjedbe za ovakvo ponašanje.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    samo ih ti ospotaj, tako im treba...go niko!:D
    sta se tice knjige jos vodim rasprave s mamom:D


    a sta se tice neil younga...75 % je da idem:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    shela wrote:

    Idem i jaaa!!! Ana, sid, viktor i domagoj pliz racunajte i na mene za putesestvije, hostel i sl. :D jeee!

    Unutra sam dalje od vas 10 redova al nema veze. nije nis vise skoro bilo ostalo. a cekala sam da vidim dal bi mozda jos tko isao pa da ne soliram u dvorani ;) al bit ce i ovak super!

    jurasica: mozda neil i je (pre)star, al je ipak legenda

    Super :) ...Ima nas još...

    Ovo ste svi vjerojatno već vidjeli, ja prvi put danas.
    http://youtube.com/watch?v=kwADPMYGFtA
    Bitch :D


    A ti hard sun malo brže obrađuj tu mamu jer kako stvari stoje, nema još puno mjesta za Neila...
    Death or glory!

  • shelashela Posts: 657
    hard_sun wrote:
    samo ih ti ospotaj, tako im treba...go niko!:D
    sta se tice knjige jos vodim rasprave s mamom:D


    a sta se tice neil younga...75 % je da idem:)

    ajme sori sori!! :( skroz sam zaboravila tebe pitat! nisi vise pisao o tome pa sam mislila da si odustao, al ovak i onak vise nije bilo ni dva mjesta skupa :(

    ak mislish ic ful se pozuri jer fakat jos ima, tipa, 7 mjesta u dvorani!!
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ma nema beda shela:)

    viktor...trudim se najvise sta mogu...ocete mi pomoc?:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • killroykillroy Posts: 739
    shela wrote:
    Idem i jaaa!!! :) Ana, sid, viktor i domagoj pliz racunajte i na mene za putesestvije, hostel i sl. :D jeee!

    hehe super super! ovo sve vise podsjeca na put u minhen na PJ. Samo da jos Vlatka napravi novu aferu...i to je to :D
Sign In or Register to comment.