Pearl Jam in Zagreb!

1382383385387388860

Comments

  • masnimasni Posts: 1,657
    svidja mi se ideja za sarajevo..

    ovaj vokal je prajsles :) sta ce nam ed...

    jesi siguran da je to "the sinergy"? da nisu neke karaoke? :D
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Iva: aj agri! a u međuvremenu bi bilo skroz guba da zapalimo u što većem broju do Sarajeva na koncert nekog super PJ cover banda...valjda ćemo naći neki? :D
    onak, razmislite si svi pa možemo to lagano planirat (Doctor je zadužen za nalaženje smještaja, za put ćemo se već nekako organizirati, može nam vođa puta opet sredit neki popust i to je to!)
    aj agriiiiii!!! :):) već neko vrijeme želim u sarajevo. a ovo bi bilo suuuper! :)
    komentirala sam ja već ovu publiku na fejsbuku, mi bi bili bolji :D
  • lesteslestes Posts: 959
    joooooooooj.. baš me zanimaju one statistike. mislim da bi nakon odslušavanja
    bootlega (i odgledavanja koncerata) skroz drugačije glasala. npr. betterman je
    neprocjenjiv :D a tek black!!! :D bemu miša, hoću koncert iz zagreba! i miss
    them :( htjela bih još tolko toga čuti uživo! smile, release, garden...!!! ma brdo
    toga! hoću njih čuti uživo!!! :(
    a možda je vino krivo...
    trebam nekog zagrlit :o
    idem spat.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    gdje ste frikovi?!? kaj svi na špici? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: preporučeni početak vikenda: upaliti i jako pojačati 'Let me sleep' pa uz urlanje skakati po toplom stanu i guštati u snijegu (koji je vani, a vi niste! :))
    ugodan vikend svima!!!!!
  • Ljudi! Neil YOung je 22.2. u Becu. Danas idu karte u prodaju, to sam sada saznala, a ne mogu naci gdje :o
    Da li bi netko mozda isao? To je petak.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ljudi! Neil YOung je 22.2. u Becu. Danas idu karte u prodaju, to sam sada saznala, a ne mogu naci gdje :o
    Da li bi netko mozda isao? To je petak.

    Bas sad i ja kopam po netu, ali ne mogu naci apsolutno nista u vezi karata. Kao koncert bi trebao biti ovdje http://www.acv.at/evo/web/acv/2268_DE
    ali ni tu nema nista o tome...:(

    EDIT: evo nasao nesto https://www.oeticket.com/portal/en/buy/68180/performance.html
    http://www.ticketonline.at/portal/start.jsp?m=3&sid=118175997aa812e011a64a5705043ce&lg=DE&wid=6&lid=&s=NEIL+YOUNG&productionid=107969&cms=no
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Evo baš i ja tražio prije na tom oeticketu (to je valjda eventim austria) i karte su od 63 - 100 eura...S tim da je ovih najjeftinijih ostalo još 50-ak, a već je dobar dio dvorane rasprodan po ovome... https://www.oeticket.com/portal/en/seatmap/68180/
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    Dobro ga dere Uncle Neil.. zasluzio je :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ja bih išla na neila.

    jel još netko ozbiljno misli ići?

    lijepo molim, tko bi išao, i tko bude kupovao karte, da i meni kupi jednu, dam mu novac unaprijed.
  • killroykillroy Posts: 739
    Ljudi! Neil YOung je 22.2. u Becu. Danas idu karte u prodaju, to sam sada saznala, a ne mogu naci gdje :o
    Da li bi netko mozda isao? To je petak.

    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    STAAAAAA?????????
    Ja idem!!!!!! Ne mogu vjerovat..di se kupe karte???
  • i eto čini se da će u moru edovih nominacija past i ona za oscara....as expected


    Eddie Vedder & Sondra Lerche Lead Oscars Song Shortlist

    Rocker Eddie Vedder and singer/songwriter Sondra Lerche are among the front-runners in the race for Oscar gold after landing three inclusions apiece on the official Best Song shortlist.

    "Society" ,"Guaranteed" ,"Rise" from Into the Wild

    A panel of experts and critics have selected 59 songs for consideration, including Vedder's tracks from Into The Wild and Lerche's Dan In Real Life tunes.

    The news comes as Vedder celebrates his first Golden Globe nod for Guaranteed from pal Sean Penn's wilderness movie. The Pearl Jam frontman is also up for Best Original Score at the Globes on January 13th.

    Jonathan Rhys-Meyers' August Rush leads all films with four potential nominations.

    The Oscar nods will be announced on January 22nd.
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • masnimasni Posts: 1,657
    predobro.. dobit ce ga :) i onda govor i sve.. teski lol ce biti :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ste vidili da je izasla neka Deluxe Edition od ITWa

    http://tatabhapearljam.blogspot.com/
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • hard_sun wrote:
    ste vidili da je izasla neka Deluxe Edition od ITWa

    http://tatabhapearljam.blogspot.com/

    Zanimljivo
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ljudi! Neil YOung je 22.2. u Becu. Danas idu karte u prodaju, to sam sada saznala, a ne mogu naci gdje :o
    Da li bi netko mozda isao? To je petak.


    Bilo bi dobro kad bi mogao se zaletiti posjetiti mog starog prijatelja Neil-a s kojim sam gledao hokey utakmice San Jose Shark-a 2003g :D
    Samo maram voditi cijelu familiju ovaj put :)

    ...u jebote sad sam se sjetio u Beću mi je jedan tip dužan cca 2000 E (to jest stakla u toj vrijednosti), mogao bi ga potražiti usput :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Bilo bi dobro kad bi mogao se zaletiti posjetiti mog starog prijatelja Neil-a s kojim sam gledao hokey utakmice San Jose Shark-a 2003g :D
    Samo maram voditi cijelu familiju ovaj put :)

    ...u jebote sad sam se sjetio u Beću mi je jedan tip dužan cca 2000 E (to jest stakla u toj vrijednosti), mogao bi ga potražiti usput :D

    Mogao bi nas taj tip vodit sve na koncert :D
  • killroykillroy Posts: 739
    Ehej,

    Za sad idemo Viktor, Sid i Elcielo i ja. Karte su vec kupljene preko http://www.ticketonline.at

    Karata jos ima, ali nije bas puno ostalo, tako da nema puno vremena za razmisljanje nazalost.

    A nista Niko, povedi familiju na izlet u Bec, na zimske radosti, itd... Nemoj ni spominjat Neila, pa onda kad dodjete se "iznenadi" da je bas tad koncert :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    killroy wrote:
    Ehej,

    Za sad idemo Viktor, Sid i Elcielo i ja. Karte su vec kupljene preko http://www.ticketonline.at

    Karata jos ima, ali nije bas puno ostalo, tako da nema puno vremena za razmisljanje nazalost.

    A nista Niko, povedi familiju na izlet u Bec, na zimske radosti, itd... Nemoj ni spominjat Neila, pa onda kad dodjete se "iznenadi" da je bas tad koncert :D


    hehehehe, dobar plan :D

    jeeeeeee, karte su kupljene!!!
  • Ajme! Idemo na Uncle Neila!!!! Jeeeeee!
    Koji kaos danas, a Domagoj nas spasio u uboo karte na vrijeme! :)
    Idemo u Bec! Opet, haha.
    Viktor i ja smo vec eksperti gdje i kako, kamo, gdje spavati, ici van bla bla :D
    Uglavnom, bilo bi super kad bi nas se jos skupilo pa opet da ide jedna grupa
    glazbenih kritcara na Uncle Neila. :D

    Adje, Niko, sredi to, treba odmah reagirat, jer koliko kuzim, koncert je u kazalistu, karte su dosta, a vec je vise od pola prodano.

    I da, Leo, onaj deluxe version ima samo na nekim mejstima u USA, al ja ti imam one bonus pjesme. Ako treba jos nekome, ne znam dal ima za skinut, mogu uploadat ako je kriza ;)


    Ajme, NEIL YOUNG u Becu!!! Woohoo!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • vrlo je vjerovatno da bi vam se mogao pridruzit ne izletu u Bec, sutra ce past odluka..:)
    daj samo recite koje ste karte kupili, da ne bi bilo da budem odvojen od ekipe...:D
  • vrlo je vjerovatno da bi vam se mogao pridruzit ne izletu u Bec, sutra ce past odluka..:)
    daj samo recite koje ste karte kupili, da ne bi bilo da budem odvojen od ekipe...:D
    Milsim da je DOmagoj uzeo neki 10.red, sto je super, prema sredini. Jer je bilo
    nesto karata sa strane 8.red, i neki 9. i 10.red al to su bile odvojene.
    Ove su sve 4 skupa onda, 10.red prema sredini od Majkove strane :D

    Mislim da je kupovao preko tickeone.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • tamo ima za kupit 4 kategorije...od najjeftinije do najskuplje...pa Domagoj koje si kupio? :D
  • tamo ima za kupit 4 kategorije...od najjeftinije do najskuplje...pa Domagoj koje si kupio? :D
    On je uzeo one od 98 eura ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ok hvala...:) sutra javim da li idem ili ne...di su svi ljudi...ja cekam na gabbly, nema nikog...:D:D
  • ok hvala...:) sutra javim da li idem ili ne...di su svi ljudi...ja cekam na gabbly, nema nikog...:D:D
    Mi smo na msn-u... :cool:
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • niste uopce kolegijalni...:)
    kao stari ovisnik o chatu mislio sam da ce ovaj gabbly bit aktivniji...ja se na msn nisam logirao ne znam od kad, a ni na ostale njemu slicne komunikacijke aplikacije :)
    dosta offtopica...:D:D
  • Mi opet na chatu :D
    Pa se prica o Hladnom Pivu, izmedju ostalog.
    Ne znam koliko vas je fanova tu, i koliko vas je bilo sinoc na koncertu u ZG-u, al
    u Rijeci sviraju dva dana, 28. i 29.12. pa ako netko namjerava dolazit, mozda bih onda i ja isla :D
    Sviraju u Stereo dvorani, inace super prostoru, klubu, sto je vec...
    ajde, javite se.
    I da, priprema se invazija na Bec u 2. mjesecu :)
    Uncle Neil nek se pripremi za frikove u Pearl Jam majicama! hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Na HP je bilo zaista dobro. Profi nastup, ali s guštom. Koloplet starih i novih stvari. Nekoliko puta sing along, ali doslovno cijela dvorana (9-10.000 ljudi).
    Trajanje: cca. 2 sata i 15 minuta.
    Snimala hrpa kamera, izgleda da će biti DVD-a.
    Gosti bili Picksiebener i svirali Konobar od HP-a. Super zabavno!
    Predgrupa: Zadruga - zakon. Punokrvni zagorski punk-rock-metal s neizbježnom motorkom na kraju nastupa iz koje šikljala vatra par metara uvis!:D
    Sve u svemu - nismo požalili! Tko ih nije imao priliku gledati u zadnjih godinu-dvije, zaista preporučam. Velika je to, ogromna razlika u odnosu na ono kako su svirali i zvučali prije samo dvije-tri godine. I cijeli set zvuči izuzetno moćno - a imaju samo jednu gitaru! ;)
    I tak... :):D
Sign In or Register to comment.