Pearl Jam in Zagreb!

1381382384386387860

Comments

  • shelashela Posts: 657
    dreadis wrote:
    Evo jos malo:

    - Mi smo krenuli iz Yorka (sami sjever Engleske) busom oko ponoci, stigli u London oko 6 a.m...

    ...Eto...

    Hahaha legende! :)
  • shelashela Posts: 657

    Doctore, jos cu vidjeti za Sarajevo. Zasad sumnjam da je nova godina u igri (jos uvijek) no neko proljece i produzeni vikend..e, to bi mogli! Pa se onda sigurno cujemo i vidimo. A super bi bilo kad bi do onda Dredis i njegov bend sto napravili, pa da se ekipica skupi dolje za vikend u Sarajevu i PJ cover band gazu!

    Ja sam ful za ak bi se islo tak nekak proljece or sth. :)

    Vec dugo bi (opet) u Sarajevo al nikak se zgenut (stalno neke turneje i sve to :D ...)
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    ajme, super mi je bilo čitati ova iskustva iz '96e :)

    malo opet na ratm. na još jednom festivalu sviraju - pinkpop

    My2cents o RATM :)

    Rejdži su toliko dobar i poseban bend da je to čudo, jedan od onih the bendova naše generacije, i malo je reći da bi ih valjalo vidjet uživo.

    Pogotovo što si nikad neću oprostit što ih nisam gledao u Ljubljani prije nešto godina, gdje su svirali zajedno sa još jednim više nego dragim mi bendom, Asian Dub Foundation, koji je tada još bio u originalnoj postavi (gledali smo ih kad su bili prvi put u HR u Tvornici i zvucali su savrseno, ali novi vokali not so much...)
  • killroykillroy Posts: 739
    dreadis wrote:
    Evo jos malo:

    - Mi smo krenuli iz Yorka...

    Carevi!!! :D
    A ne bih se cudio da te Eddie prepoznao i u Zagrebu ono kad ti je prisao na RITFW.

    Kakvo je stanje sa cover bandom?
  • Prića je strava dreadis, to ćeš sigurno i unucima prepričavat...kad sam ja bio mlad.... :D

    Alo Domagoj, pa di si ti??
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • a eddie nam je uspio sad pokupit i čak dvije nominacije za golden globe:) :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • killroykillroy Posts: 739
    Prića je strava dreadis, to ćeš sigurno i unucima prepričavat...kad sam ja bio mlad.... :D

    Alo Domagoj, pa di si ti??

    ehej!
    Ma tu sam, svakodnevno vas citam, ali nemam sta puno za pisat, a i forum je tolko aktivan da jedva stignem i procitat! :D
    Vremenski sam malo u banani, tolko da nisam PIAF niti jednom u cijelosti pogledo, al valjda ce i to krenut na bolje.

    Inace, cestitke na clanku u gloriji, odlicna PJ promocija :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    a eddie nam je uspio sad pokupit i čak dvije nominacije za golden globe:) :)
    Iva: da, vidjela sam...ali nekako brijem da ništa od toga jer da su i on i penn previše anti-establishment da bi dobili neku od tih nagrada...onak, mislim da si svi pomisle 'joj, tko zna što će oni reći na dodjeli nagrade pa bolje preskočit ih'...
    mislim, ed sigurno ne bi kao neki reper rekao 'I wanna thank Jesus for putting me on this Earth' i slična sranja. umrem od smijeha kad te instant zvjezdice počnu s tim...
    (a da Ed dobije Oskara mislim da bi to pretjerano odužilo ionako predugu ceremoniju dodjele nagrada, kad bi naš momak opalio jedan kraći acceptance speech! :D:D:D)
  • pajopajo Posts: 3,292
    killroy wrote:
    ehej!
    Ma tu sam, svakodnevno vas citam, ali nemam sta puno za pisat, a i forum je tolko aktivan da jedva stignem i procitat! :D
    Vremenski sam malo u banani, tolko da nisam PIAF niti jednom u cijelosti pogledo, al valjda ce i to krenut na bolje.
    I&M: still, svrati povremeno. na malo PJ stress reliefa. :);)
  • masnimasni Posts: 1,657
    odlicna prica, svaka cast :)

    pa di si domagoj, sunce te sprzilo ;)

    znam da je daleko jos ljeto 2008., ali objavljuju se prvi bendici i bendovi za festivale.. pa evo mog proslogodisnjeg favorita :)http://www.novarock.at/

    planovi su veliki.. festival pa ostanak u austriji na euro 08.. ostvarilo se :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    dreadis wrote:
    Evo jos malo:

    - Anes i ja smo se smjenjivali u redu/Box Office-u u nadi da cemo naci karte. Mislim da ce nas ona zena za pultom pamtiti cijeli zivot koliko smo bili dosadni :)
    - Nije se imalo previse para, pa smo otisli na Victoria Station da tamo na klupi spavamo. Medjutim, oko 01:00 su zatvorili stanicu i drotovi su nas istjerali napolje. Eh, sad...zamisli nas dvojicu koji u sitne sate hodamo najcrnjim (Jack the Ripper) ulicama i trazimo bilo kakav smjestaj?
    - U zivotu nisam bio vise gladan nego slijedece jutro...U Pizza Hut-u smo otisli na "eat all you can" buffet i nazderali se k'o stoka!!! Kako je bilo poslije toga u WC-u???....Nije za javnost! :)
    Eto...

    prijatelju moj, to su bila vremena... :) u 2000. već se bolje živjelo, a sada više niti ne želimo pogledati hotel ispod 3 zvjezdice... :) e da mi je odspavati jednu na kolodvoru, s kojeg te potjera murja oko 2 u noći... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajo wrote:
    Iva: da, vidjela sam...ali nekako brijem da ništa od toga jer da su i on i penn previše anti-establishment da bi dobili neku od tih nagrada...onak, mislim da si svi pomisle 'joj, tko zna što će oni reći na dodjeli nagrade pa bolje preskočit ih'...
    mislim, ed sigurno ne bi kao neki reper rekao 'I wanna thank Jesus for putting me on this Earth' i slična sranja. umrem od smijeha kad te instant zvjezdice počnu s tim...
    (a da Ed dobije Oskara mislim da bi to pretjerano odužilo ionako predugu ceremoniju dodjele nagrada, kad bi naš momak opalio jedan kraći acceptance speech! :D:D:D)

    ma ne mislim ni ja da će oni to dobit ali lijepo je da dobiju bar neko priznanje i jedan i drugi tu i tamo... taman da im to i ništa ne znači...
    a i ed zna biti smiješan kad to hoće pa bi te sve dodjele bile bar malo manje dosadne:D
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • RTL teletext str.144
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    vidio sam to, pricalo se na forumu
    jedva cekam taj soundtrack:)

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=266349

    btw, imas pm;)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    RTL teletext str.144
    Iva: gubica! :D Keep it coming Ed!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Glavno da ga ima, da je tu.. I on i svi ostali clanovi :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasica wrote:
    prijatelju moj, to su bila vremena... u 2000. već se bolje živjelo, a sada više niti ne želimo pogledati hotel ispod 3 zvjezdice... e da mi je odspavati jednu na kolodvoru, s kojeg te potjera murja oko 2 u noći...


    Siguran sam da ima dosta kolodvora gdje je bolje i udobnije spavati nego onaj hostel u Londonu (Generator) :D:D
    Sa mnom će se složiti moji cimeri; Iva, Ranko i Domagoj :D

    Ovom prilikom se još jednom zahvaljujem i u ime mojih cimera Ivi i Paju na njihovom predivnom hotelu gdje smo pobjegli nakon jedne prospavane noći u tom horor hostelu.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • dreadisdreadis Posts: 109
    killroy wrote:
    Carevi!!! :D
    A ne bih se cudio da te Eddie prepoznao i u Zagrebu ono kad ti je prisao na RITFW.

    Kakvo je stanje sa cover bandom?

    Tada sam bio kratke, plave kose....sada sam rastaman...less likely da bi ikoga prepoznao. A, i ostarilo se, Tita mi! :)

    Cover band...na pola smo puta. Necemo fuseraj, tako da radimo dosta studiozno! :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • shelashela Posts: 657
    Siguran sam da ima dosta kolodvora gdje je bolje i udobnije spavati nego onaj hostel u Londonu (Generator)
    Sa mnom će se složiti moji cimeri; Iva, Ranko i Domagoj :D

    Ovom prilikom se još jednom zahvaljujem i u ime mojih cimera Ivi i Paju na njihovom predivnom hotelu gdje smo pobjegli nakon jedne prospavane noći u tom horor hostelu.

    Hahaha bar sad imamo dobru horor pricu ;) Strasniju cak i od noci na kolodvoru! Fakat brijem da su mnogi kolodvori cisci i udobniji i ne smrde tolko.

    Stvarno nevjerojatno! A ljudi ga hvale!
    Za njih su nasi hoteli s tri zvjezdice ko Burj El Arab :D

    Ljudi ak idete u London NE, ne i ne u GENERATOR (BIG NO-NO)!!! Je, dost je jeftin kad pogledat eprestrasne cijene smjestaja u londri, al nije to vrijedno nikakvih para - Dirty not so old hostel!! Iako vam se cini da vi to mozete i da to ne moze biti bas tak strasno - ne popustajte!
    (iako ak ste u Belinu, on the other hand, tam isto ima Generator i meni je bio skroz o.k. (ful jednostavan al cist i uredan) prije par godina - sto ukazuje na znatne razlike u (ne)kulturama, akhm. ;)
  • shelashela Posts: 657
    lestes wrote:
    ajme, super mi je bilo čitati ova iskustva iz '96e :)

    malo opet na ratm. na još jednom festivalu sviraju - pinkpop

    Zvuci fora al nebi nekak na te festivale... Radije na neku solo svirku ak bude. Bilo bi super da se uspijemo nes grupno dogovorit ha?
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Siguran sam da ima dosta kolodvora gdje je bolje i udobnije spavati nego onaj hostel u Londonu (Generator) :D:D
    Sa mnom će se složiti moji cimeri; Iva, Ranko i Domagoj :D

    onoj sobi bi dobro dosao tretman bacacem plamena... ma kakva dezinfekcija... :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    Jedna vijest iz rubrike "kucamo na vrata zaboravljenih asova" :D:D

    Naime uspjeli smo na fejsbuku uloviti Tomu legendu aka C2V3N aka crvenog, za one koji ne znaju jednog od najzescih fanova u ovom dijelu Europe :D...kaze covjek da je malo ispao iz naseg ludjackog ritma postanja, ali obecao je da ce se skoro javit...
  • Tomo.....vrati se :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: jedna vijest iz rubrike 'što mi je muž kupio za Božić' :D
    zeleni hoodie!!! jeeeeeej! :D me happy, had to brag about it, sorry! :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    shela wrote:
    Zvuci fora al nebi nekak na te festivale... Radije na neku solo svirku ak bude. Bilo bi super da se uspijemo nes grupno dogovorit ha?
    Iva: aj agri! :D a u međuvremenu bi bilo skroz guba da zapalimo u što većem broju do Sarajeva na koncert nekog super PJ cover banda...valjda ćemo naći neki? :D
    onak, razmislite si svi pa možemo to lagano planirat (Doctor je zadužen za nalaženje smještaja, za put ćemo se već nekako organizirati, može nam vođa puta opet sredit neki popust i to je to!)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Iva: aj agri! :D a u međuvremenu bi bilo skroz guba da zapalimo u što većem broju do Sarajeva na koncert nekog super PJ cover banda...valjda ćemo naći neki? :D
    onak, razmislite si svi pa možemo to lagano planirat (Doctor je zadužen za nalaženje smještaja, za put ćemo se već nekako organizirati, može nam vođa puta opet sredit neki popust i to je to!)

    :) aj agriiiiiii :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • dreadisdreadis Posts: 109
    pajo wrote:
    Iva: aj agri! :D a u međuvremenu bi bilo skroz guba da zapalimo u što većem broju do Sarajeva na koncert nekog super PJ cover banda...valjda ćemo naći neki? :D

    Twigg (South Park): Arrghhhhhhh, pressure...too much pressure!!! :)
    ***
    '96_londonx2
    '00_salzburg_ljubljana_verona_milano
    '06_bologna_verona_milano_torino_pistoia_zagreb

    My trading page: http://db.etree.org/dreadis
  • killroykillroy Posts: 739
    Siguran sam da ima dosta kolodvora gdje je bolje i udobnije spavati nego onaj hostel u Londonu (Generator) :D:D
    Sa mnom će se složiti moji cimeri; Iva, Ranko i Domagoj :D

    Ovom prilikom se još jednom zahvaljujem i u ime mojih cimera Ivi i Paju na njihovom predivnom hotelu gdje smo pobjegli nakon jedne prospavane noći u tom horor hostelu.

    Auuu...ono je bio bas shock!
    Treba se samo sjetit onih lijepih tapisona na hodnicima, punih prekrasnih miomirisa i tekstura koje podsjecaju na proliveni alkohol, rigotine itd...
    Pa onda ona sobica 2 sa 2 za 4 osobe sa umivaonikom u sredini :)
    Iva i Pajo...vjecno zahvalni. Izvukli ste nas iz gadne situacije i definitivno uljepsali dozivljaj Londona :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    dreadis wrote:
    Twigg (South Park): Arrghhhhhhh, pressure...too much pressure!!! :)
    Iva: ma daj, a zamisli sing along koji bi imali da mi dođemo...:D
  • pajopajo Posts: 3,292
    pajo wrote:
    Iva: ma daj, a zamisli sing along koji bi imali da mi dođemo...:D

    Tak je, dosadasnja publika im i nije bila bas nesto :D :
    http://youtube.com/watch?v=bzhZlFX4zBo

    ...ali bend je prejak, posebno lead vocals guy :D
Sign In or Register to comment.