Pearl Jam in Zagreb!

1378379381383384860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Laku noc :D

    joj, sorryte no oftopiku :eek: :D

    Iva: LOL za ovo! :)
    Edit: IN HIDING na zadnjem mjestu???? jako me to zalosti

    zato joj i je službeno ime sado-mazo igrica...
  • dodji na chat pa ces znat:D
    Buuu. Ne mogu. Sutra radim ujutro, a jos imam posla tu po kuci.
    Ako sad dodjem onda cu ostat do tko zna kad.
    Niste fora.
    I stvarno, kultura... :rolleyes: :p
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • "upoznali" se na chatu :D
  • Black (Ten)
    Footsteps (Lost Dogs - CD 2)
    Rearviewmirror (Vs.)
    Sad (Lost Dogs - CD 1)
    Off He Goes (No Code)
    Better Man (Vitalogy)
    In Hiding (Yield)
    Inside Job (Pearl Jam)
    Love Boat Captain (Riot Act)
    Light Years (Binaural)

    eto i mojih glasova...naravno jedan je jedini čempjon, crni je čempjon opet, veri hepi :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Gledam ove snimke sa Led Zeppelin koncerta u Londonu sinoć ...uff


    koji sretnici... što bi dao da sam bio


    mjenjao bi sigurno koji koncert PJ :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    Ja sam bila samo na jednom PJ, ali bih dala svoj auto :D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    asfo wrote:
    Ja sam bila samo na jednom PJ, ali bih dala svoj auto :D

    i ja bi dao tvoj auto :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    sid, isprazni PM box, da ti mogu poslati svoju adresu :)
  • lesteslestes Posts: 959
    ja bi dala svoj bike. tak i tak je u qrcu... :)
    baš cimerica šalta po programima i na jednom filmu - dock of the bay... pa si
    malo pjevušim pj verziju :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    1. mjesta

    Black (Ten)
    Rearviewmirror (Vs.)
    Off He Goes (No Code)
    Footsteps (Lost Dogs - CD 2)
    In Hiding (Yield)
    Inside Job (Pearl Jam)
    Better Man (Vitalogy)
    Love Boat Captain (Riot Act)
    Light Years (Binaural)
    Sad (Lost Dogs - CD 1)
  • 1. mjesta

    Black (Ten)
    Better Man (Vitalogy)
    Rearviewmirror (Vs.)
    Off He Goes (No Code)
    Love Boat Captain (Riot Act)
    Footsteps (Lost Dogs - CD 2)
    Light Years (Binaural)
    In Hiding (Yield)
    Inside Job (Pearl Jam)
    Sad (Lost Dogs - CD 1)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Ej domaćine Snih, mogu i ja glasat?
    Ma ko će te čekat da odgovoriš..

    Black (Ten)
    Footsteps (Lost Dogs - CD 2)
    Off He Goes (No Code)
    Rearviewmirror (Vs.)
    Sad (Lost Dogs - CD 1)
    Better Man (Vitalogy)
    Inside Job (Pearl Jam)
    Love Boat Captain (Riot Act)
    Light Years (Binaural)
    In Hiding (Yield)


    Eh..
    Jeste čuli da Maiden dolazi nekad u Avgustu 08' na Poljud (to vam je stadion Hajduka :D ).. Propustio sam 2 do sada održana koncerta u "okolini", al' ovaj sigurno ne propuštam..
    Onda, ima neke priče da bi Whitesnake mogao doći u Banja Luku.. Zvuči nerealno (malo je reći :) ) al' ne bi bilo sretnijeg od mene da odem na ova dva koncerta..

    Bio sam spominjao da bi možda u Zg za NG ali ipak ne idem.. Izjalovili se planovi, ljudi odustali i sad sam prepušten jednoj od okolnih planina, što možda i ne bude tako loša opcija..

    Sid, ti si isto spominjala da bi možda dolazila u Sa, pa ako budeš OBAVEZNO se javi..
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • i evo malo vijesti o tome što stoney trenutno radi:
    http://www.komotv.com/younews/11582251.html

    http://www.seattleweekly.com/2007-11-07/music/the-teenage-jehovah-s-witness-and-his-tribute-to-the-man-in-black.php?page=full

    a evo i jedan video tog malog kojeg stone tako hvali:
    http://www.katu.com/home/video/11944831.html?video=pop&t=a

    morala sam malo on topic bit da se ne bi poslije morala ispričavat:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • Uff...ja bi na Whitesnake išao trčečim korakom, to jest šprintom prvih 50 m jer više nemam kondicije :D

    Odrastao sam na tom hard rock zvuku...da malo PJ ohladi idem sad pustit malo Fool for your loving, Ready an' willing, Here I go again itd...........:D

    Doktore, javi ako bude koncert

    a Maiden ako naleti do Poljuda mogao bi i to ponoviti, Rim je bio dobar koncert...
    Fear of the dark...samo radi te stvari vrijedi poći na koncert.

    jebiga ja sam ko klinac bio metalac i mrzio sam pankere :D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • i evo malo vijesti o tome što stoney trenutno radi:
    http://www.komotv.com/younews/11582251.html

    http://www.seattleweekly.com/2007-11-07/music/the-teenage-jehovah-s-witness-and-his-tribute-to-the-man-in-black.php?page=full

    a evo i jedan video tog malog kojeg stone tako hvali:
    http://www.katu.com/home/video/11944831.html?video=pop&t=a

    morala sam malo on topic bit da se ne bi poslije morala ispričavat:)


    Mali je zakon, ovo super zvući.

    Thanks na linku, nisam imao pojma za ovo.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Mali je zakon, ovo super zvući.

    Thanks na linku, nisam imao pojma za ovo.

    dečkova pojava i glas su jako jako nespojivi:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • shelashela Posts: 657
    SM ko i inache ;) al za prvih par mjesta sam fakat ziher!

    1. mjesta

    Black (Ten)
    Rearviewmirror (Vs.)
    Footsteps (Lost Dogs - CD 2)
    Better Man (Vitalogy)
    Off He Goes (No Code)
    Inside Job (Pearl Jam)
    Light Years (Binaural)
    Love Boat Captain (Riot Act)
    In Hiding (Yield)
    Sad (Lost Dogs - CD 1)
  • shelashela Posts: 657
    dečkova pojava i glas su jako jako nespojivi:)

    ajme totalno to sam si i ja bas mislila, ko da je playback!

    ima fakat super glas i simpica je. ak mu pj ekipa i dalje budu mentori bit ce to veri veri gud! :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    istina da su tip i njregov gas nespojivi...al btw, ko je on?:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • eto zavrila i igra...ja se moram malo osvrnit na svo to glasanje i ove pobjednicke pjesme jer me kopka to cijelo vrijeme...kao sta je juras rekla, ovo mi uopce nisu ni priblizno najboljim pjesmama, a to je po mom misljenju zbog nacina glasovanja odnosno sustava bodovanja...bez ikakve zamjerke snih..:D to je samo jedan sustav koji bi ja usporedio sa necim u sportu sta je jako slicno...muski dio ekipe ce shvatit o cemu se radi..a valjda i zenski :D
    dakle svima poznata liga prvaka se do prije 10-ak godina igrala tako da su samo prvaci drzave mogli sudjelovat u ligi i onda je kao prvak europe bio jedan od prvaka drzave...npr. igrali bi rumunjski, bugarski i ne znam koji prvaci, a drugoplasirani iz italije, njemacke, engleske i sl. nisu mogli iako su puno bolji od svih ovih istocnih klubova...tako i sa ovim nasim pjesmama...ali sad je stvar drugacija tako da iz nekih drzava koje imaju jace klubove sudjeluje vise klubova...tako da mislim da ako bude koji put opet neka slicna igra, po mom misljenju bi trebalo napravit neki drugaciji sustav glasovanja...sve sam zakomplicirao psmtr...ali valjda me kuzite...u biti da skratim htjedoh reci da npr. na Ten-u ili Vs-u ima vise "dobrih" pjesama nego npr na Binauralu, ali samo jedna sa svakog albuma pobjedjuje pa bi trebalo nesto napravit da sa tih "jacih" albuma vise pjesama ide u zavsnicu...
    eto..ko je skuzio je skuzio...dosta filozofije za danas..:D
  • shelashela Posts: 657
    hard_sun wrote:
    istina da su tip i njregov gas nespojivi...al btw, ko je on?:D

    he's huge in seattle ;)
  • shela wrote:
    ajme totalno to sam si i ja bas mislila, ko da je playback!

    ima fakat super glas i simpica je. ak mu pj ekipa i dalje budu mentori bit ce to veri veri gud! :)

    da nadam se da je mali svjestan veličine svog mogućeg mentora:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    eto zavrila i igra...ja se moram malo osvrnit na svo to glasanje i ove pobjednicke pjesme jer me kopka to cijelo vrijeme...kao sta je juras rekla, ovo mi uopce nisu ni priblizno najboljim pjesmama, a to je po mom misljenju zbog nacina glasovanja odnosno sustava bodovanja...

    Ima nesto definitivno u tome sto pricas, ali moram reci da me ponekad puca nostalgija za starim Kupom Prvaka...ono par utakmica mjesecno koje nervozno iscekujes, svaka tekma je zivot ili smrt, legendarni klubovi iz zemalja ne-petice tipa Benfica, Porto, Ajax, Psv, Anderlecht itd.koji su jos uvijek tu negdje ali...
    Tipa imas dobru generaciju i ne mozes nista jer naletis na Arsenal koji te pregazi, a tamo neki 4. klub iz Francuske lagano udje u LP i cijelu zimu igra cool tekme
    Danasnja hiperprodukcija nogometa koju donosi Liga Prvaka je malo umanjila taj neki feeling...mislim nemoj me krivo shvatit, to je jos uvijek jedna od boljih stvari kojih se ljudski um dosjetio i svaki put kad cujem onu muziku se najezim :D, ali...

    Tako da mislim da je ovaj sustav dosta OK...a i nema sanse da bi se dogovorili koji albumi dobivaju vise mjesta...


    These are the chaaampiooons...:D
  • ne bi se morali dogovarat sa kojih albuma vise pjesama prolazi jer bi to izglasali odmah na pocetku...sve albume na popis i klasicno glasovanje od najboljeg prema najgorem...srce me boli kad pisem ovo najgori album...smrc..
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    e, a kako liverpul razbija marsej, nevjerojatno...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    e, a kako liverpul razbija marsej, nevjerojatno...
    Je, bas gledam...

    E, a ti pazi da ne bi ostala bez mandata za sastavljat vladu...mislim onakvi pritisci prema first lady su like, totally unacceptable :D:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    Je, bas gledam...

    E, a ti pazi da ne bi ostala bez mandata za sastavljat vladu...mislim onakvi pritisci prema first lady su like, totally unacceptable :D:D

    pih, prva dama bi trebala razmisliti kako glasa pa ne bi bilo pritisaka... mislim, još ću jednom ponoviti, inhiding staviti na zadnje 1. mjesto je krajnje neumjesno... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    pih, prva dama bi trebala razmisliti kako glasa pa ne bi bilo pritisaka... mislim, još ću jednom ponoviti, inhiding staviti na zadnje 1. mjesto je krajnje neumjesno... :)
    Iva: vidim da strahovlada mogu muža funkcionira očito samo kod nas doma...
    kad već pitate, meni in hiding definitivno nije među top 10 pa je logično da dođe na zadnje od prvih mjesta...swallow that! :)
    a ako već planiraš državni udar (ko što bi se moglo reći prema ignoriranju predsjedničkog autoriteta) daj mi bar najavi da stignem sve silne cipele koje sam nakupovala kao first lady skloniti na sigurno...;):D
Sign In or Register to comment.