Pearl Jam in Zagreb!

1355356358360361860

Comments

  • Ja ujutro u 5.30 prije posla skuzim da imam postu..otvorim a ono DEEP! :eek:
    Popizdila odmah, probudila sa momentalno :D
    Sad citam i pomalo se spremam za metropolu...I napola spavam :o
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Ja ujutro u 5.30 prije posla skuzim da imam postu..otvorim a ono DEEP! :eek:
    Popizdila odmah, probudila sa momentalno :D
    Sad citam i pomalo se spremam za metropolu...I napola spavam :o


    Ok, Deep je stigao a sad je red na naše postere, ja čekam DC, Lolla i Italia.
    Ti si uzela DC, Gorge imali još što??

    Tresem se svaki dan da mi ne bi koji zalutao, svaki dan se nadam dok se ne pojavi poštar, onda se razočaram i opet ponovo do sutra isčekivanje.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Ok, Deep je stigao a sad je red na naše postere, ja čekam DC, Lolla i Italia.
    Ti si uzela DC, Gorge imali još što??

    Tresem se svaki dan da mi ne bi koji zalutao, svaki dan se nadam dok se ne pojavi poštar, onda se razočaram i opet ponovo do sutra isčekivanje.
    Da, znam. I ja se tresem al sumnjam da ce stici prije 12.mj.
    Drugi mail tj. mailove sam dobila mislim 5.11. barem mjesec dana od tog datuma
    ce putovati posteri, ako ne i vise... Ma glavno da stignu. :o

    Narucila sam green hoodie prije nekih 10-ak dana, ne ocekujem nis
    prije Bozica...AKO uopce do onda dodje. Mislim da nitko u Europi
    nije dobio jos hoodie, osim Sandre koja je porucila Liamu, a on njoj
    poslao iz MI i stiglo nakon 2 tjedna! Smradovi jedni, spori su u 10c. :mad:
    Ma, bitno da stigne :D Ja cu se svejedno zalit dokle, al neka to dodje kad dodje ;) Nisu to male pare...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Da, znam. I ja se tresem al sumnjam da ce stici prije 12.mj.
    Drugi mail tj. mailove sam dobila mislim 5.11. barem mjesec dana od tog datuma
    ce putovati posteri, ako ne i vise... Ma glavno da stignu. :o

    Narucila sam green hoodie prije nekih 10-ak dana, ne ocekujem nis
    prije Bozica...AKO uopce do onda dodje. Mislim da nitko u Europi
    nije dobio jos hoodie, osim Sandre koja je porucila Liamu, a on njoj
    poslao iz MI i stiglo nakon 2 tjedna! Smradovi jedni, spori su u 10c. :mad:
    Ma, bitno da stigne :D Ja cu se svejedno zalit dokle, al neka to dodje kad dodje ;) Nisu to male pare...

    ako smo domagoj i ja dobili DVD nakon 89 dana, onda nema zime za sve ostalo... samo da stigne prije nove godine!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    Ten

    Porch
    Oceans
    Black
    Garden
    Once
    Why Go?
    Jeremy
    Release
    Even Flow
    Alive
    Deep


    Riot Act

    Love Boat Captain
    Can't Keep
    I Am Mine
    All Or None
    Cropduster
    Green Disease
    Thumbing My way
    Ghost
    Help Help
    Save You
    Get Right
    You Are
    Arc
    ½ Full
    Bushleager
  • masnimasni Posts: 1,657
    @ juras: i mislio sam da ce biti tako nesto kad sam napisao.. ali dobra je sadasnja ;)

    @nothingman: ja u makarskoj prek punog ljeta, pa se rezerviram za sucuraj ;)

    sto se tice jucerasnjeg koncerta, bilo je i politicara, milanov govor (tako ja zovem milanovica, ne bandica), predstavljanje svih kandidata iz 1. izborne jedinice, ali ekipa i ja smo dosli negdje prije pipsa, tako da smo to propustili, kao i vi vjerojatno..

    sviralo so se po 5-6 pjesama, pa kad se zbroje, redom, pipsi + majke + let 3, dobije se 15ak ok pjesama.. na trgu je, kazu, bilo 20 000 ljudi, pa je sve skupa bilo zamotano u ok omot.

    dalje se islo na medica party u portal, pa mi mozda i zbog toga sve skupa ima vedrije boje..

    e da, pjeva bare, i izmedju pjesama kaze "kako kaze hdz: idemo dalje", i krenu dalje na slijedecu pjesmu.. ja stvarno nisam mogao razaznati jel to baretovski gaf, ili sarkazam, a vi? :D

    sto se tice nationala, kosta je doso iz londona, pa cu se nac s njim prije i popricat na klupici na ulazi u studentski dom stjepan radic.. ako bude koja boca kraj nase klupe, to smo mi :)

    tako da se vidimo najvjerojatnije unutra.. imam vase brojeve, al mislim da vas nece biti tesko nac unutra.. jedino ako bude jos neka grupa od 10 ljudi u istim plavim majicama.. :)

    cant' wait

    mah mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    toliko o glasanju...i jos nesto...ovom prilikom pozivam sve zainteresirane da rezerviraju besplatno ljetovanje na hvaru u jednom malom mjestu sljedece godine...kuca mi ionako zjapi prazna, a meni gostiju nikad dosta :D
    http://picasaweb.google.com/nothingman.c/Sucuraj

    definitli tempting... :) a kaj ti inače radiš u životu? može neko kratko predstavljanje? i hard sun također?
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    zaboravila sam spomenuti da sam jučer dobila i deeeeeep... 2 paketa od PJ u jednom danu... wwwwwooooooowwww..... :)

    meni je deep btw jebena pjesma... jako mi je draga...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • Hey, hoću vidjeti fotke sa koncerta, svi u Vegata majicama :D:D

    Ja večeras idem opet na Hladno Pivo, jedino što u Dubrovnik možeš vidjeti da valja.
    Zadnji put su svirali dan prije mog odlaska u Minchen na turneju, to mi je bilo zagrijavanje...a sad :(
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • evo evo..i moji rezultati:)

    Ten
    Even Flow
    Alive
    Black
    Jeremy
    Porch
    Why Go?
    Once
    Deep
    Garden
    Release
    Oceans

    Riot Act
    Save You
    I Am Mine
    Love Boat Captain
    You Are
    1/2 Full
    Green Disease
    Thumbing My Way
    Cropduster
    Bushleaguer
    Can't keep
    Get Right
    Ghost
    All Or None
    Help Help
    Arc
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    jurasica wrote:
    definitli tempting... :) a kaj ti inače radiš u životu? može neko kratko predstavljanje? i hard sun također?


    -ja sam Leo, drago mi je:)
    -idem u 1. razred prve rijecke gimnazije
    -postigao mnogo uspjeha u osnovnoj skoli i sportu (to sam morao napomenut):)
    -bavim se rukometom vec 3 godine, a prije toga plivanjem 6 godina
    -dok u slobodno vrijeme sudjelujem u biciklijadama brdskog biciklizma
    -sviram bubnjeve, ne predugo, al kupujem ih za Bozic:)
    -ko sta se zna, slusam PJ i znam poslusat RHCP i tako

    i to bi bio moj kratak ''zivotopis'' u natuknicama:D
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • uf sta volim ova "predstavljanja"...to inace izbjegavam na netu, ali posto ste vi u pitanju evo u par kratkih crta..

    26 godina, neozenjen, bez djece :D, prvih 14 godina zivio na hvaru, od tada pa do sad sam zivim i snalazim se kako znam i umijem...2 godine zivio u makarskoj pa 2 godine u zagrebu i sad vec skoro 9 godina u rijeci...studiram informatiku, vise manje neuspjesno jer mi se jos ne da zavrsavat fax :), inace kao radim za nekog tipa sta ima servis kompova, ali to nista sluzbeno...dovoljno da imam za normalan zivot...:)
    za sada nisam otkrio nijednu stvar u zivotu koja me ispunjava vise od muzike i mislim da je to jedina stvar (osim hrane) bez koje ne bih mogao zamislit zivot..
    sto se tice pj, slusam ih 12 godina sa tendencijom slusanja do kraja zivota :)
    eto ne znam sta vise da pisem, ako koga nesto posebno zanima nek pita...

    inace sta se tice ovog poziva na hvar...to je skroz ozbiljan poziv, bez imalo zjbncje :)
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ...ali posto ste vi u pitanju evo u par kratkih crta..
    :)

    veriii naaaajssss... hvala obadvoma.... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • lesteslestes Posts: 959
    vidim da bude jurasica kasnila ko i ja :D

    hvala na pozivu, nothingman! :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    kad je koncert Nationala?
    je mozda danas?
    vidim ja da nikog nema...tu mi nes sumnjivo:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • lesteslestes Posts: 959
    Bilo je super danas! :) Tak mi je drago kaj sam vas vidla! Nadam se da budemo
    to uskoro ponovili, u malo većem broju! :)
    Imam par (mutnih - fuckin fotić i noć i moje ne_tak_često_slikanje) slikica,
    uploadam kroz koji dan.
    I wish that I believed in fate
    I wish I didn't sleep so late
    I used to be carried in the arms of cheerleaders

    Aaaaaaaa Mr November je bil ultramega ok!
    Upoznala Helen cross...
    Hvala Elcielo, zna zakaj. Hvala Viktoru, i on zna zakaj. I hvala Ivi i Paji, i oni znaju zakaj. HVALA SVIMA -
    PREZAKON STE!!! :) Šteta kaj nam se Jurasica nije priključila na koncertu. Nije bilo posla za mene ;)
    Grlim vas sve :D
    Idem spavat. Buđenje u 6

    kaj mi je bilo da sam koristila velika slova? : confused :
  • snihsnih Posts: 1,052
    Evo nas doma s The National!
    Ljubici baš nekaj nije bilo dobro pa smo morali ranije krenuti. Cijela ekipa je još ostala da zbroji dojmove.
    Koncert nam je bio super! Tipovi stvarno dobro sviraju i s dušom. Kad su izašli na stage bili su vidljivo dirnuti dočekom. Inače, bila puna dvorana. :)
    Atmosfera je bila odlična za vrijeme cijelog koncerta.
    Mislim da im je ovo bio jedan od naj, ako ne i najbolji koncert na turneji (barem što se njih tiče). Izgledali su pomalo iznenađeno prijemom i stvarno su s guštom svirali.
    Zaista, vanserijski koncert.
    Predkoncertni meet up je također bio zanimljiv. Poseban pozdrav riječkoj ekipi koja je doputovala iz dalekog Primorja :D.
    A sad stvarno idemo spavati!
    Laku noć! :D:D
  • lesteslestes Posts: 959
    e, da, tip je stvarno izgledal oduševljeno. da sam imala prilike zagrliti ga... :o
    nadam se da bude asfo bolje. i nikad više u mcdonalds!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Samo da pobrojim tko je sve bio viđen na koncertu: :D

    Jurasica (samo na predkoncetnom meet up-u)
    cropdustress
    Rijeka
    masni i kosta (na klupici ispred Pauka i na kraju koncerta)
    lestes
    potato girl (sorry, potato grill) :D
    elcielo (na kraju koncerta)
    pajo
    iva
    asfo
    snih

    Ako sam nekog zaboravio, nek se ne ljuti! :D:)
  • eto sad sam imala priliku upoznat i još par ljudi koje dosad nisam...weee:)
    bilo je zbilja predivno i to kažem kao osoba iz otprilike drugog reda...sad sam još malo overwhelmed....u svakom slučaju rekli su dovest arcade fire:)
    i da ja sam bila ta koja je držala matta (pjevača) za rukicu dok je stajao na ogradi...bio je zbilja izvan sebe...i stvarno smo dečke dočekali kako i zaslužuju...
    hayden nije bio ništa manje dobar..pogotovo onaj mali dio na dynamite wall kad su i dečki nacionalci mu izašli u pomoć..:)
    nisam uspjela uhvatit snih i asfo:(
    al budem neki drugi put valjda...vjerojatno pipsi idući tjedan..hehe
    oh i kupih si lijepu singlicu i tako...
    možda da ja sad odem spavat:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • pajopajo Posts: 3,292
    Sid: Pozdrav svima. :D
    Viktor: No comment (odusevljen nakon koncerta) :D

    Svi citamo vec postane reporte i pijemo cajic (to ja, Sid)
    Mama i tata Pajo me lijece :o

    Bilo super meni, mislim da se kolektiv u Dugavama slaze.
    Stvarno je bilo super i doci ce nam oni opet i dovesti Arcade Fire isto
    woohoo!!!

    Ok, ne ide mi ovo pisanje na laptopu , ipak sam ja iz Primorja :D

    Drago mi je da smo se vidjeli, iako neki na kratko, al sljedeci put nadam se
    da cemo se druziti svi, i to cijelu vecer

    pajo: kaj je ovo? ekipa mi uletila u nick. OK kad mi supruga uleti, ali ovi Rijecani, mislim stvarno...

    E, koncert je bio sjajan.
    Kao dokaz ovoj tvrdnji prilazem fotografiju koja prikazuje dilemu sa kojem se suocio nas sudija snih, odusevljeno pljeskati herojima veceri ili uzivati u hladnoj pivi...naravno da je majstor takvog kalibra nasao rjesenje :D
    http://picasaweb.google.com/pearljam.2006.2007/Other/photo?authkey=VqO03IMMO7Q#5136202836713328530
  • Kao prvo, hvala elcielo što je promovirala The National na ovom našem threadu jer inače vjerojatno ne bih ni otišla na koncert i propustila bih puno toga lijepoga... :D

    Koncert je bio odličan, vidjelo se da su svirali s guštom i da baš vole zagrebačku publiku... :)

    Upoznala sam helen cross, vidjela nakratko Riječane i ostatak zg ekipe, žao mi je samo što nisam mogla doći na meet-up, al neki drugi put... :)

    Aaaaaaaaaaaaaaaaa, kako je bilo dobroooooooooo!!!!!!!!!!!!! :D

    Pozdrav svima, odoh spat...
    Just put a bend in the road, I'm growing tired of straight lines...
  • lesteslestes Posts: 959
    doma sam! imam deep u rukama! :D:D nisam još sve stigla pročitat, samo sam preletila. al ste vidli
    vi kaj naš majk tvidi piše? munich related. pa kaže: ''on the way to the show we stopped and watched
    people surf on the water. unbelievable.'' možda ipak onaj kanađanin nije lagal kad je rekel you just missed
    eddie vedder... eh eh
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo napustili nas Riječani pa možemo opet zagospodarit našim nickom... :)
    Hvala elcielo na edukativnoj uputi da odemo na The National, bilo je stvarno dobro! Onako, skroz dobra, kvalitetna zabava! ;)
    Nothingman, ful hvala na pozivu, ali oprezno s PJ crowd - treba nam puno da se organiziramo i pokrenemo, ali kad krenemo, krećemo se u čoporu...:D
    I hvala momci na predstavljanju, nadamo se da se brzo vidimo i u RL pa da se i 'zapravo' upoznamo!
  • masnimasni Posts: 1,657
    koje iskustvo..

    hvala ti ana sto si nam ih preporucila :)

    koncert je stvarno bio vanserijski.. i totalno se vidjelo da su odusevljeni bili.. pracenje ritma, skupno pjevanje na daughters, fake empire, ponosan si sto si dio takve publike.. zato su 3 puta i izasli na bis, ako se ne varam..

    e da, jel netko mozda popisivao pjesme, setlista i to.. mislim da je trajalo 1.30-40h negdje.. ali kul kul kul :)

    i iskreno, nisam mislio da ce biti tako krcato kad nije bilo niti jednog plakata ni najave u gradu (sto bi bilo da je bilo :) )

    vidio sam na kraju da smo svi hodali s posterima (ogroman je, pola zida mi zauzme :) )

    i kao ste vidjeli, gitarist mi je dao trzalicu, ide u kutijicu s majkovom :)

    na special place ...

    ponovilo se

    mah mah
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • lesteslestes Posts: 959
    masni wrote:
    e da, jel netko mozda popisivao pjesme, setlista i to.. mislim da je trajalo 1.30-40h negdje.. ali kul kul kul :)
    setlista

    meni je bilo kratko. ja bi još :D
  • kostakosta Posts: 16
    Vidim da vam je bilo odlicno,bas mi je drago :) ,ja nazalost nisam usao(iako sam bio viden ispred) :(.Razlog tome lezi u skupoci Londona,hehe (al nema veze,glavno da smo mi tukli engleze na wembleyu,isplatilo se).Kako nisam bio ni u staroj savi,dugujem vam pricu odnosno kratki vodic po Londonu ako ga netko planira posjetiti :
    Uglavnom,od prve minute se stjece dojam velegrada,savrseno uredenog i organiziranog,s uzurbanim ritmom zivota karakteristicnim za sve metropole.
    Prvi ozbiljniji problem se javlja vec pri ulazu u grad odnosno prelazenju cesta jer se nije moguce naviknuti na voznju lijevom stranom,koja je btw samo jedna u nizu cudnih izuma britanaca,kao i lavabo s dvije pipe(jedna s ledenom a druga s kipucom vodom) a da ne govorim o kamerama kojima je cijeli grad preplavljen,Big Brother na veliko...
    Smjestili smo se u piccadily hostelu,i to nam je bio odlican potez s obzirom da je udaljen 100 metara od Piccadilyja za 16 funti po noci,s tim da je trece nocenje besplatno.Smjestaj nije vrhunski al zbog blizine se itekako isplati...
    Grad je dosta skup,za prosjecan rucak valja izdvojiti do 6-7 funti u fast food restoranima,a o boljima da i ne govorim(jer bas nisam bio,hehe)...
    Dobra stvar je sto su muzeji vecinom besplatni...British museum je jedan od glavnih u kojem je izlozena kompletna povijest covjecanstva(drugim rijecima izlozeno je sve vrijedno sto je pokradeno u svijetu tijekom imperijalizma),National gallery je u samom centru i sadrzi vise od 2500 slika u 45 dvorana i takoder je upad besplatan(obavezno posjetiti koga zanima slikarstvo)... u Tower of London se ulazi za 10 funti ali impresionira svim i svacim...od oruzja do najveceg dijamant na svijetu od 550 karata naravno na kraljicinom stapu...i da ne zaboravim Tate museum(muzej suvremene umjetnosti) besplatan upad i nezaboravan dozivljaj...Ima ih jos puno al s ozirom na limitirano vrijeme ogranicili smo se na tih par...
    Naravno i pripreme za utakmicu su odnijele dobar dio vremena,centar Londona je bio doslovno okupiran nasim navijacima,zarilo i palilo se sve u 16..hehe
    O Wembleyu ne trebam trositi rijeci,svemirski brod sagraden za 770 mill funti,mozete zamisliti razocaranje kad nisam u spio nabaviti kartu nego gledao tekmu 100metara od doticnog broda :( (al vazno da smo mi tukli engleze,hahaha)...
    Sve u svemu vratio sam se pun dozivljaja i zeljom za ponovnim povratkom u grad koji po mnogo cemu djeluje kao centar svijeta,samo ne nogometa,jer taj centar je bar te cuvene srijede 21.11.2007 bio daleko,u jednoj prelijepoj zemlji na jugoistoku Europe u koju se uvijek jos lijepse vratiti :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    kosta wrote:
    Vidim da vam je bilo odlicno,bas mi je drago :) ,ja nazalost nisam usao...
    Hej Kosta! Nema veze, vazno da si vidjen (a naravno jos vaznije da smo tukli Engleze :) )
    Idemo sad citat tvoj post...i bas super da postas
  • primijetih sad kako sinoć od svog tog uzbuđenja nisam dovoljno naglasila kako mi je drago što sam upoznala i kristinu i ana mariju (uff..vjerojatno sam fulala način na koji se ime piše, jelda?:)) i viktora i sid:)
    weee:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • masnimasni Posts: 1,657
    mogao bi kosta i glasat :) sta kaze sudac?
    da se ukljuci u drugi krug, da nebi sad bilo nekih preokreta u prvih 5 kola (odmah mi na pamet pada yellow i sad za 1 bod :) )

    @kosta: dobar ti je vodic, iako si onaj najbolji dio ostavio za sebe, a? ;)

    i dosta je ljudi bilo na wembleyju ovdje, koliko znam.. doduse, u areni, ali na koncertu pearl jam-a.. aaaa..

    pozdrafcek
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
Sign In or Register to comment.