Pearl Jam in Zagreb!

1358359361363364860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: evo mi smo jučer doma pratili Bagu s dvoje Splićana koji su naravno u šoku od svog kraja, ali meni je samo tužno kako su ti glavni bedemi HDZ-a ujedno i najsiromašniji dijelovi Hrvatske i ekipi se očito ne čini da nešto mogu/trebaju promijeniti...ili je možda realnost ipak da tim krajevima vladaju tajkuni koji su gospodari života i smrti, a njima naravno ne odgovara mogući zaokret prema funkcioniranju pravne države...(kažu naši frendovi da imaju prijatelja koji je uvijek glasao za SDP, a sad je otvorio privatnu firmu i glasao za HDZ i otvoreno kaže da je to napravio da može nastaviti poslovati kao i sada...)
    sad ćemo vidjeti jer nastupa showtime...ali ako opet bude kao i na prošlim izborima da više građana glasa za SDP, a vladu formira HDZ zbog kretenskog izbornog sustava i dobre trgovine funkcijama (u ovoj su vladi dužnosnici cijeli niz idiota iz HSLS-a samo što to nitko ne zna jer šute i NE rade), onda smo stvarno Ameri...:(

    btw snih, i pajo i ja smo ti 50% kljusad...:D:D (naravno, ne ljutimo se, samo je predobra zeka da bi ju propustili...potpuno kužimo tvoj jučerašnji feeling, a bome ga i dijelimo!)
  • A jebiga navikao sam na politička razočaranja i ako ih puno ne pratim baš radi svih sranja.
    A također podržavam izjavu od Snih-a

    Moj DBK je totalno u kurcu, nakon što je Šuja (lady in pink) naša gradonacelnica kupila veliku jahtu, gradi kuće i pretvara javne ulice u svoje privatne oko njezine vile koja btw je ilegalna...itd........ljudi i dalje padaju na njenu jebenu stranku.

    shit
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • asfoasfo Posts: 315
    Miša mu mišastog!
    Ne bavim se politikom (mene zanimaju samo djeca, šminka i šoping), ali se uzrujam ponekad, a moram vam reći i da sam noćas sanjala prebrojavanje listića i Zokija, koliko me to tlači sad.
    No, vrijeme je da se opustim, a to mi najbolje ide uz ITW soundtrack :)

    .....e šit, nemam ga na poslu!
  • snihsnih Posts: 1,052
    A vi iz Pulsa, kako možete raditi takve ankete i onda ih još davati novinarima, kad je ON bio po cijeloj Hrvatskoj i vidio raspoloženje naroda.
    !?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
    Majčice zemljo....
    Kaj je on vidovit?
    Kakvo je to obraćanje...
    Zgraž, zgraž, jad, jad...
    Živio Veliki Vođa!
  • killroykillroy Posts: 739
    he he, meni je zanimljivo kako smo svi na ovom forumu manje vise slicnih opredijeljenja i pogleda, zdravorazumskih, rekao bih. Siguran sam da PJ ima u tome svoje prste :D
    Kako god bilo, ne zelim se previse zivcirat oko politike jer se politicari ionako nece nikad zivcirat zbog nas, "obicnih" ljudi.
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    A vi iz Pulsa, kako možete raditi takve ankete i onda ih još davati novinarima, kad je ON bio po cijeloj Hrvatskoj i vidio raspoloženje naroda.
    Živio Veliki Vođa!

    Ajde da si i ja referiram na jucerasnje veselje.
    Malo je reci da sam zgrozen nastupom naseg velikog vodje koji se obrusio na mog poslodavca bez trunke odgovornosti prema tome sto govori, a sve zbog toga jer se i on, sam bog, u jednom trenutku usrao u gace da nece vise biti bog pa je onda naravno morao iskaliti taj svoj bozanski gnjev i to napadom na privatnu tvrtku, najvecu istrazivacku agenciju u zemlji, cije usluge btw i sam koristi ...
    Katastrofa!

    Inace, exit poll je bio napravljen vise nego dobro, u 6 izbornih jedinica rezultati su identicni, a fulati 4 mandata na 140 je vjerujte mi sjajan rezultat. Nazalost izborni sustav i tijesni rezultati su uzrok da ta pogreska izgleda losije...
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    A vi iz Pulsa, kako možete raditi takve ankete i onda ih još davati novinarima, kad je ON bio po cijeloj Hrvatskoj i vidio raspoloženje naroda.
    !?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?
    Majčice zemljo....
    Kaj je on vidovit?
    Kakvo je to obraćanje...
    Zgraž, zgraž, jad, jad...
    Živio Veliki Vođa!

    E i hvala snih mrcino, ovaj post mi je officially uljepsao dan :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudi moji, pošto mi praćenje izbora spada u profesiju, jednostavno mi se ne da lamentirati tko, što, kako, gdje...
    toliko sam zasićena da sam otupila. not good.
  • kostakosta Posts: 16
    evo da se prikljucim komentarima,izgleda da slabo ucimo iz proslosti i da se tesko mozemo opametiti...al nista novog pod suncem
    Sve u svemu jos nista nije gotovo i obje stranke mogu formirati vladu,cak bi dao laganu prednost SDP-u s obzirom na sigurne partnere HNS i IDS i uvjerenje(nadu) da ce im se prikloniti HSLS,HSS i manjine(4 mandtata sigurnih)
    Al opet s druge strane adlesicka nekako vise naginje HDZ-u i tu je glavni problem.Ironicno je jos to sto HSLS vjerojatno nebi ni presao prag da nije u koaliciji s HSSom a ovako postaje presudni faktor i zalosno je sto bas oni sa sloganom "budimo svoji" odlucuju...
    Toliko od mene za sada...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    vi ste politički najinformiranija grupa ljudi (ne računam posao) s kojima sam se ikad družila!!!
    :)
    pogotovo kad znam da ima dosta mlađih ovdje, onih koji su tek ušli u dvadesete... nemojte me krivo shvatiti, ali znam da ni većina mojih vršnjaka (26+) nema pojma što se tu događa...
  • jos jedan osvrt na politiku...moje skromno misljenje je da, dok se ne izmjeni kompletna sadasnja politicka struktura ljudi u hrvatskoj, ukljucujuci i one lijeve i desne, ne mozemo ocekivat neki bitni pomak jer ko god da dobije sve se svodi na ono "princip je isti, sve su ostalo nijanse"....tako da me uopce nije briga ko ce formirat vladu jer kad usporedim 4 godine vladavine sdp-a i 4 godine vladavine ovog hdz-a ne vidim neke bitne pomake...istina da je sdp nakon osvajanja vlasti 2000-e godine napravio najveci moguci pomak do sada, sto je bilo i za ocekivat nakon tudzmanove zalosno-jadne ere, a samom tom pobjedom napravio i veliku uslugu hdz-u koji se nakon tog debakla koliko-toliko reformirao i ponovno uspio doci na vlast...ali i oni su, po meni imali velikih minusa, ko i ovaj hdz sada...
    dok je god glavna tema nasim dragim politicarima osvrtanje na proslost i trazenje gresaka politickih suparnika i upiranje prstom u iste jedinu radost u ovoj drzavi mi moze priustit odlazak na dobar koncert, na kavu ili pivu sa frendovima ili razgovor ugodni na ovom forumu...
    a oni se budu vec nekako dogovorili i podijelili svoje foteljice, bez obzira na nas i nase stvarne probleme, kao i uvijek do sada...

    p.s. snih ne osjecam se nimalo uvrijedjenim sto se tice one opaske o dalmatincima jer znam da ja nisam pridonio da don Ivo i njegovi posluznici imaju ovoliko glasova pa sto se mene tice mogu ti samo dat podrsku oko toga da su ovi koji su glasali za "idemo dalje"-(u mracni tunel) kako kaze pjesnik "lutke od krvi, bez trunke ideje"...:D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    prijatelji moji, i meni je drago kada pročitam ove postove jer barem neki mladi ljudi razmišljaju o svojoj budućnosti... kužim anu z. kad kaže da nemre više jer je ona ipak na htv-u, ali ne kužim ovu ekipu oko sebe kojoj je to nevažno... kao, kaj se ja uzrujavam?!?! pa katastrofa!!! dobro, ipak smo mi možda u maloj prednosti pred ostalim hrvatskim pukom odn. "stokom sitnih zubi", jer nas naš eddie sve ove godine uči da moraš biti prisutan i barem pokušati utjecati na situaciju u svojoj okolini, ali enivej da ostatak ne kuži da smo država totalno u banani?!?!
    ono kaj je iva pajina napisala da je raspizdi ovih 35% ljudi koji uopće ne izlazi na izbore - to je užas i to pokazuje pravo stanje letargije i indiferentnosti u voj zemlji... jučer moj frend kaže da zato nagovara ženu da odu negdje van živjeti i raditi... ona je doktorica i mogla bi dobiti posao valjda di hoće i ne bi joj to uopće bio problem... to je isto u banani...
    idem da se još ne bih uzrujavala, a mi se čitamo, ne?

    svi ste mi inače super i stvarno cijenim ovo naše prijateljstvo... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcielo wrote:
    vi ste politički najinformiranija grupa ljudi (ne računam posao) s kojima sam se ikad družila!!!
    :)
    pogotovo kad znam da ima dosta mlađih ovdje, onih koji su tek ušli u dvadesete... nemojte me krivo shvatiti, ali znam da ni većina mojih vršnjaka (26+) nema pojma što se tu događa...
    Vjeruj mi, ja nemam pojma, al znam sto se zbiva nazalost :( I da je drzava u banani to isto znam, nazalost
    i sve me to ful ljuti i frustrira... I da, treba nesto napraviti, kako nas Ed uci, al u ovakvoj banana-drzavi je
    tesko bilo sto napraviti, nazalost. Da protestiramo? Ne znam vise sto, ali ja sam svoju duznost obavila jucer, barem to ako nis drugo...zasad ;)
    Mrzim politiku i politicare... :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    potpisujem ovu iznad izjavu - ja isto nemam pojma o politici :o :( al i ja sam jučer
    glasala... al ne za ove dvije...
  • lestes wrote:
    potpisujem ovu iznad izjavu - ja isto nemam pojma o politici :o :( al i ja sam jučer
    glasala... al ne za ove dvije...
    Tako je :)
    nije da njima treba jos koji glas, ja uvijek za nekog treceg.
    Al opet bar OK stranku. Al jbm, ono, 24 stranke na listi??? :eek:
    To ima samo kod nas! jeeez
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    @ snih: normalno da se nisam (da ne kazem nitko) uvrijedio na ono kljusad, iako sam 100% dalmos, samo mi je bilo smijesno uzasno.. nisam dugo cuo tu rijeci, nista drugo ;)

    di ces boljeg izlaksa od cuge s frendovima i apdejtanja o politici.. moras znat di si i sta si :)

    jos uvijek nada tinja..

    ali do tad, idemo si svi skupa otpjevat jednu:

    Here's to the state of Ifo Zanada,
    For Underheath her borders, the devil draws no lines,
    If you drag her muddy river, nameless bodies you will find.
    Whoa the fat trees of the forest have hid a thousand crimes,
    The calender is lyin' when it reads the present time.
    Whoa here's to the land you've torn out the heart of,
    Ifo Zanada find yourself another country to be part of!

    And here's to the government of Ifo Zanada
    In the swamp of their bureaucracy they're always bogging down
    And criminals are posing as the mayors of the towns
    They're hoping that no one sees the sights and hears the sounds
    And the speeches of the governor are the ravings of a clown
    Oh, here's to the land you've torn out the heart of
    Ifo Zanada find yourself another country to be part of



    in spe
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • masni wrote:
    @ snih: normalno da se nisam (da ne kazem nitko) uvrijedio na ono kljusad, iako sam 100% dalmos, samo mi je bilo smijesno uzasno.. nisam dugo cuo tu rijeci, nista drugo ;)

    di ces boljeg izlaksa od cuge s frendovima i apdejtanja o politici.. moras znat di si i sta si :)

    jos uvijek nada tinja..

    ali do tad, idemo si svi skupa otpjevat jednu:

    Here's to the state of Ifo Zanada,
    For Underheath her borders, the devil draws no lines,
    If you drag her muddy river, nameless bodies you will find.
    Whoa the fat trees of the forest have hid a thousand crimes,
    The calender is lyin' when it reads the present time.
    Whoa here's to the land you've torn out the heart of,
    Ifo Zanada find yourself another country to be part of!
    Haha, zakon. Trebalo bi mu tu otpjevat, ma da
    sumnjam da bi sto skuzio. Ko neki lutak iz izloga mi je
    kad ga gledam na plakatima...
    No da se vratim na PJ... Ljudi, jedva cekam nesto novo, i
    Christmas single :D

    in spe
    Haha, bas si me nasmijao. Trebalo
    bi mu ovo otpjevat,bas, verziju posvecenu njemu.
    No sumnjam da bi sto skuzio, ko neki lutak iz izloga
    mi je kad ga gledam po onim plakatima...

    No da se vratim na PJ, jedva cekam nesto novo,
    a umedjuvremenu Christmas single i stogod narucenog od 10c ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ma, hmm...Nije da sam baš nešto informiran i da znam što se događa u državi, možda je i najbolje znat čim manje, ali s druge strane ne treba ni bit nekakav Kopernik da se zaključi da je Hrvatska kao država u političkom smislu na niskim granama. Ali više od toga me brine što se narod već godinama pravi gluh i slijep, i slabo mi je od toga što 50 % građana (možda malo prevelika brojka) nisu ništa drugo nego obične ovce..I tako se vrtimo u krug već godinama, i tako će to bit još godinama. Najviše me fascinira i žalosti činjenica da je prototip modernog političara U HR jedan Gordan Jandroković, i da će jedan takav neinformiran, zbunjen i odvratan tip odlučivati o mojoj budućnosti. Zajedno s našim dragim prijateljima iz BiH dijaspore, bili oni živi ili mrtvi...

    Neka jedu kolače, ja odoh na pivu...
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: da malo objasnim zašto mi se toliko sviđa Viktorova 'ovca' analogija. naime kad smo pajo i ja bili prije tri godine u Parizu ugledala sam ovu razglednicu - naravno, odmah sam ju kupila i otada stoji stalno ispred mene na mom stolu u uredu...i čini se da će tako i iduće 4 godine ili, nadam se, idućih 9 mjeseci nakon čega mogu mijenjati posao...

    za one koji nisu vični francuskom (dakle, ne i za jurasicu :)), na plakatu piše 'VEĆINA STE VI' i onda ispod manjim slovima 'Vi želite, vi birate'
    :ironičnismajlić:


    edit: a danas je na telki armageddon, bit će prigodno...:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    Još jedan Armageddon - boj za posljednja mjesta. U natjecanju se nalaze sve pjesme koje su zauzela 12.-16. mjesta na natjecanjima albuma!

    Push Me, Pull Me - Yield
    Untitled - Yield
    Hitchhiker - Lost Dogs - CD 1
    All Night - Lost Dogs - CD 1
    Whale Song - Lost Dogs - CD 1
    In the Moonlight - Lost Dogs - CD 1
    Gremmie Out of Control - Lost Dogs - CD 1
    Glorified G - Vs.
    Rival - Binaural
    Evacuation - Binaural
    Big Wave - Pearl Jam
    Wasted Reprise - Pearl Jam
    Pry, To - Vitalogy
    Aye Davanita - Vitalogy
    Hey Foxy... - Vitalogy
    I'm Open - No Code
    Mankind - No Code
    Brother - Lost Dogs - CD 2
    Bee Girl - Lost Dogs - CD 2
    Sweet Lew - Lost Dogs - CD 2
    Bu$hleaguer - Riot Act
    Get Right - Riot Act
    Arc - Riot Act
    Help Help - Riot Act
  • snihsnih Posts: 1,052
    E, da... zaboravih reći!

    Idemo dalje... s glasanjem! :D:D:D
  • lesteslestes Posts: 959
    uf... opet od naj do naj? to ostavljam za sutra. više nemrem gledat niš...
  • pajopajo Posts: 3,292
    I&M: budemo sutra glasali, sad smo precrknuti za išta...
    jedino kaj smo upravo skužili da je Black ko' Ifo Zanada (masni care! ;)) - nijedna joj se pjesma neće usudit zamjerit, opet će pobjedit i šta da čovjek sad radi... :D
  • Evo zanimljivog clanka


    http://spokane7.com/music/stories/?ID=3677

    Teta Siki nije kupila niti jednu, jer su uvijek preskupe kad je turneja...
    uvijek treba para za sruge stvari i za prezivjet...no, nadasve zanilmljivo je... ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    masni, zakon ti je ova pjesma:D

    sid, gust clanak...sve u svemu, tip radi strava majice:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • Evo zanimljivog clanka


    http://spokane7.com/music/stories/?ID=3677

    Teta Siki nije kupila niti jednu, jer su uvijek preskupe kad je turneja...
    uvijek treba para za sruge stvari i za prezivjet...no, nadasve zanilmljivo je... ;)


    Super story

    Sad ću im ja uvaliti neke staklene stvari za next 10c Christmas gift :D da i ja uđem u taj circle of trust :)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Super story

    Sad ću im ja uvaliti neke staklene stvari za next 10c Christmas gift :D da i ja uđem u taj circle of trust :)
    Haha, to to, dobra ideja ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    Super story

    Sad ću im ja uvaliti neke staklene stvari za next 10c Christmas gift :D da i ja uđem u taj circle of trust :)

    hehe, ne bi bilo lose da se uvalis u to:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • snih wrote:
    Još jedan Armageddon - boj za posljednja mjesta. U natjecanju se nalaze sve pjesme koje su zauzela 12.-16. mjesta na natjecanjima albuma!

    Push Me, Pull Me - Yield
    Untitled - Yield
    Hitchhiker - Lost Dogs - CD 1
    All Night - Lost Dogs - CD 1
    Whale Song - Lost Dogs - CD 1
    In the Moonlight - Lost Dogs - CD 1
    Gremmie Out of Control - Lost Dogs - CD 1
    Glorified G - Vs.
    Rival - Binaural
    Evacuation - Binaural
    Big Wave - Pearl Jam
    Wasted Reprise - Pearl Jam
    Pry, To - Vitalogy
    Aye Davanita - Vitalogy
    Hey Foxy... - Vitalogy
    I'm Open - No Code
    Mankind - No Code
    Brother - Lost Dogs - CD 2
    Bee Girl - Lost Dogs - CD 2
    Sweet Lew - Lost Dogs - CD 2
    Bu$hleaguer - Riot Act
    Get Right - Riot Act
    Arc - Riot Act
    Help Help - Riot Act


    Hey sudija, ja još nisam glasao jer mi nije ništa jasno što trebam sa ovim pjesmama radit: ko, koga, gdje, kada, kome što????????

    Čekam da drugi krenu ali vidim da se nitko ne usuđuje :D:)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    masni wrote:
    Here's to the state of Ifo Zanada,
    For Underheath her borders, the devil draws no lines,
    If you drag her muddy river, nameless bodies you will find.
    Whoa the fat trees of the forest have hid a thousand crimes,
    The calender is lyin' when it reads the present time.
    Whoa here's to the land you've torn out the heart of,
    Ifo Zanada find yourself another country to be part of!

    And here's to the government of Ifo Zanada
    In the swamp of their bureaucracy they're always bogging down
    And criminals are posing as the mayors of the towns
    They're hoping that no one sees the sights and hears the sounds
    And the speeches of the governor are the ravings of a clown
    Oh, here's to the land you've torn out the heart of
    Ifo Zanada find yourself another country to be part of

    masni, DOOOOBAAAAAR!!!! :)

    to bi trebalo na plakate neke staviti... :)

    @iva - naravno da sam skužila kaj piše na razglednici, :), ali hvala na ukazanom povjerenju enivej... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
Sign In or Register to comment.