Pearl Jam in Zagreb!

1352353355357358860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    nema ga do Bilića :D
    PJ fan, po meni najbolji izbornik do sad, i zakon tip...kud ces bolje:D

    strava ona slika pajo:)
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    di si našel tu sliku?!? zakon! :D
    evo, meni je bilić drag sam zato kaj to sluša. bila sam ja u osnovnoj luda za
    nogometom (i varteksom :o). al me to totalno pustilo. i nogomet mi nije više ono
    kaj mi je prije bil :D al eto, drago mi je kad znam da nam izbornik sluša pj :)
  • lesteslestes Posts: 959
    dva put zaredom nova stranica... hmm... masni, di si? :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    bila sam ja u osnovnoj luda za nogometom (i varteksom :o). al me to totalno pustilo. i nogomet mi nije više ono

    Kaj, svaku tekmu medju White Stonese :D
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    Kaj, svaku tekmu medju White Stonese :D
    ne, tata me nije pustil tam. imala sam 13 godina :o lijepo na zapadnoj tribini... :o:D
    kak je to davno bilo... stara sam :D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    e, skuzite ovu sliku

    http://www.paintblog.net/wp-content/uploads/julian_beever1.jpg

    sta mislite, je to pravo ili nacrtano?:)

    to mi je maloprije jedna frendica poslala preko msna
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • nacrtano naravno :D..mala optic illusion
  • RijekaRijeka Posts: 801
    pajo wrote:
    Iva: Nema veze (skoro ) za koga tko glasa, važno je samo da se ode i glasa. Tko ne glasa, po meni nema pravo iduće 4 godine zucnuti protiv ijednog poteza Sabora i Vlade. Dakle, ako hoćete fino negodovat ko' pravi građani, na birališta u nedjelju!

    U potpunosti se slažem, zato u nedjelju obavljam svoju malograđansku dužnost. Vote for change ;):D...
    lestes wrote:
    evo, meni je bilić drag sam zato kaj to sluša. bila sam ja u osnovnoj luda za
    nogometom (i varteksom ). al me to totalno pustilo. i nogomet mi nije više ono
    kaj mi je prije bil :D al eto, drago mi je kad znam da nam izbornik sluša pj

    Meni je Bilić car, još iz igračkih dana, a sad sve ovo je još jedan dokaz o kakvoj se osobi i stručnjaku radi. A još kad ga snimiš u ovoj DTE majici, ma ko ga ne bi volio :)..
    A Varaždin i Varteks, imam poprilično lijepih iskustava od gore. Ali i onih manje lijepih, kad je Rijeka gore gubila 5:1 u finalu kupa i 6:1 u nekoj prvenstvenoj tekmi. To su tekme osjećamsekopokislimiš...
    hard_sun wrote:
    e, skuzite ovu sliku

    http://www.paintblog.net/wp-content/uploads/julian_beever1.jpg

    sta mislite, je to pravo ili nacrtano?

    to mi je maloprije jedna frendica poslala preko msna

    Koliko se sjećam, vidio sam već neke slične slike i radi se o crtežima. Nekakav ulični umjetnik, stvarno super djela...
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    a gledao tekmu, sta cu drugo.. glas izgubio :D

    stara kaze "sta se deres toliko" (poslije golova i prilika), a stari njoj "neka se dere, cijela hrvatska se dere. deri se sine" :D

    zadnji put otvorio 706.. na 708 bio drugi :) hm..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Haha, a smo ludi.
    Vidi Hrvata na Pikadiliju :D Sad gledam na Novoj TV snimke
    iz Londona prije utakmice.
    Ja gledala drugo poluvrijeme, bilo je malo gusto neko
    vrijeme, al smo ih ipak dobili. jeeeee, HRVATSKA!!!

    Bilic je zakon. Durgi put kad dodje u Ri idem kod starog u hotel
    sa Vegeta majicom za njega :D Al ne girl S :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    Bilic je legenda...stari rocker:)
    znam da sam citao clanak, ja mislim u Gloriji, kako je jos 2004. bio na Peppersima:)

    idem u krpe, pa da vas pozdravim
    sad si slusam, za laku noc, PJ in Ljubljana na ipodu, predobar koncert:D

    pozdrav
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Bilic je zakon. Durgi put kad dodje u Ri idem kod starog u hotel
    sa Vegeta majicom za njega :D Al ne girl S :D

    Aha, imam ja 2 majice. I nisu girl S :D A često ga viđam tu u mojoj ulici, mogli bi mu jednu vegetu ostavit ispod jastuka :D...

    @ hard sun, pa nije ta 2004 baš tako davno bila :D
    Death or glory!

  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pokupila DVD ujutro na pošti!!! :)

    i još HRVATSKA! HRVATSKA!!!! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • asfoasfo Posts: 315
    Ja obećajem da ću glasovati čim se vratim doma s posla.
  • snihsnih Posts: 1,052
    Rijeka wrote:
    Aha, imam ja 2 majice. I nisu girl S A često ga viđam tu u mojoj ulici, mogli bi mu jednu vegetu ostavit ispod jastuka ...

    @ hard sun, pa nije ta 2004 baš tako davno bila :D

    Gledajmo na to ovako:

    hard_sun-u je 3 godine 1/5 života i to je njemu davno, tebi je 1/7 i to ti i nije baš davno, a meni je 1/11 života i to mi je ko da se jučer dogodilo! :D:)

    Samo da moja draga asfo izglasiše i pušćan rezultate (danas popodne) kao i zadnji krug! :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    3 posta u istoj minuti!!! Vow!???! :D:D:)
  • killroykillroy Posts: 739
    jurasica wrote:
    pokupila DVD ujutro na pošti!!! :)

    i još HRVATSKA! HRVATSKA!!!! :)

    Aleee aleee :):)
    Sad imamo dvije pobjede...pobjeda hrvatske nogometne reprezentacije i pobjeda hrvatske poste!!! :D
  • snihsnih Posts: 1,052

    Of kors! Zakon! :D

    Inače samo bih htio reći da je ono jučer bilo savršeno. Toliko želje, morala, ispravnosti na terenu nisam nikad vidio od hrvatskih nogometaša. Koja želja za pobjedom.... Nakon 2-2, englezi se lagano zatvaraju i misle valjda da je i nama OK rezultat jer igramo ipak s izumiteljima nogometa - i to još na Vembiju! A kad, ovi naši krenuli na nokaut... Kakva snaga i moć.
    Stvarno su svi face, a izbornik je jednostavno vrhunski u svakom pogledu! :):):):)
  • lesteslestes Posts: 959
    :eek: prvi put to čitam! zakon! :D
    Kod Slavena kruha nema,
    on bi slušo Pearl Jama! :D:D
  • lesteslestes Posts: 959
    sad sam i čula (do pol pjesme, nisam više mogla izdržati). i vidla video. nisam
    više oduševljena... uf... spominjati pearl jam u takvoj muziki! i još onda njihove
    slike :D:D užas :( :D
    http://www.youtube.com/watch?v=9sqxD1KFAOA
    al stavite si odma na 1:20... il začepite uši do onda :D
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    sad sam i čula (do pol pjesme, nisam više mogla izdržati). i vidla video. nisam
    više oduševljena... uf... spominjati pearl jam u takvoj muziki! i još onda njihove
    slike užas :(
    http://www.youtube.com/watch?v=9sqxD1KFAOA
    al stavite si odma na 1:20... il začepite uši do onda :D

    Pa to je uglavnom šala i sprdnja na izvjesno događanje s kojim, čini se nisi upoznata! :D:D
    Meni baš paše da se u takvoj pjesmi spomene PJ! :D
  • Mollim, molim? Sto je ovo? :D

    Evo sad slusam.... :o

    On bi sluso PERL DZEMA! HAHAHAHA :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • snihsnih Posts: 1,052
    Upravo sam razgovarao s gosp. pajom u vezi kombiniranja za sutrašnji koncert. Isti me je informirao da će sutra pokupiti Rijeku i vjerojatno cropdustress na autobuskom!
    Za prije koncerta, složili smo se da bi dobra varijanta bila Stara Sava jer je velika i vrlo blizu Pauka.
    Naš je prijedlog da se nađemo tamo od 8 nadalje.
    asfo i ja ćemo biti tamo oko 8!
    Molim komentare, prijedloge... isl:D
  • snihsnih Posts: 1,052
    A sad je vrijeme za slavlje!

    Zahvaljujem unaprijed na svim čestitkama! :D
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    Upravo sam razgovarao s gosp. pajom u vezi kombiniranja za sutrašnji koncert. Naš je prijedlog da se nađemo tamo od 8 nadalje.
    asfo i ja ćemo biti tamo oko 8!

    tako mi je žao, ali neću moći.
    naime, moram ići po sestru koja ima fakultetske obveze negdje sat i pol od zagreba, pa je uopće pitanje hoću li stići na predgrupu. a seka je veliki national fan i tu uslugu joj moram napraviti. zapravo, to ne doživljavam kao uslugu nego svoju sestrinsku dužnost.
    lijep provod vam želim!
    vidimo se u mosh pitu! :D

    e, da vam pokažem još jednom svoje national filmiće iz pariza, da osjetite atmosferu. koja bi kod nas mogla biti još užarenija. :)

    brainy

    http://www.youtube.com/watch?v=QqIuHQ3oYlQ

    mr. november u 2 dijela (loš zvuk, ali slika dobra):

    http://www.youtube.com/watch?v=Eyw24YFYcUM&feature=user

    http://www.youtube.com/watch?v=rbIr8vqf3cE&feature=user
  • pajopajo Posts: 3,292
    snih wrote:
    Of kors! Zakon! :D

    Inače samo bih htio reći da je ono jučer bilo savršeno. Toliko želje, morala, ispravnosti na terenu nisam nikad vidio od hrvatskih nogometaša. Koja želja za pobjedom.... Nakon 2-2, englezi se lagano zatvaraju i misle valjda da je i nama OK rezultat jer igramo ipak s izumiteljima nogometa - i to još na Vembiju! A kad, ovi naši krenuli na nokaut... Kakva snaga i moć.
    Stvarno su svi face, a izbornik je jednostavno vrhunski u svakom pogledu!

    Kakav je frajer kralj, najbolje se vidi u ovoj izjavi koju je dao engleskoj TV.
    http://link.brightcove.com/services/player/bcpid1126121770?bctid=1318905921

    Pogotovo na kraju kad je sve sažeo...da sam englez bogme bi me bolilo :) :
    " You didn't loose the game tonight because of the tactics...we are simply better team..and I love your team, I admire your players, but tonight we were simply better team..."

    Car!
  • pajo wrote:
    Kakav je frajer kralj, najbolje se vidi u ovoj izjavi koju je dao engleskoj TV.
    http://link.brightcove.com/services/player/bcpid1126121770?bctid=1318905921

    Pogotovo na kraju kad je sve sažeo...da sam englez bogme bi me bolilo :) :
    " You didn't loose the game tonight because of the tactics...we are simply better team..and I love your team, I admire your players, but tonight we were simply better team..."

    Car!
    Ma car je ziblja nas Slaven :)
    Ide na turneju s nama drugi put :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • e sid jesi dobila ti meseđ sa onim tel. brojevima vezano za okvire
  • snihsnih Posts: 1,052
    e sid jesi dobila ti meseđ sa onim tel. brojevima vezano za okvire

    sto se tice slavena, mislim da je on cak i upoznao sve jamovce i da je u dobrim odnosima s njima...mogao bi nam i nam i sredit neke privilegije kad budu neki koncerti (tipa bekstejđa i sl.) :D

    i nisam nista komentirao kad je bilo par postova o izborima pa cu samo kratko....kad pogledam sve na novootvorenom siteu http://www.necenzurirano.com stvarno se zamislim ima li smisla ista u ovoj drzavi kad i pored ovakvih cinjenicnih materijala ljudi opet biraju isto....jedan stih to opisuje ovako : "ovo je banana drzava, recidivima opsjednuta....zar tamnicare vlastite dovesti na prijestolje..." :) .... http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=35&Itemid=78

    eto toliko o politici i od mene...necu vise o tome jer ne zasluzuje ni jedan post na ovom forumu, al jbga doslo mi da napisem pa sorry ako kome smeta..

    Ne znam stvarno zašto si stavio link na tu stranicu!

    Meni je ta stranica PRESTRAŠNA. Otvorio sam je sad i nikad više u životu. Misliš li da neka ustaška stranica treba biti mjerilo nečega ili što???? Ja sam potpuno zbunjen!!!

    Daj pliz, objasni mi zašto si nas linkao na nešto toliko... ne znam kaj da velim!
Sign In or Register to comment.