Pearl Jam in Zagreb!

1321322324326327860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    uuuuu...imate vi dosta toga...mogli bi se mi trampat...
    ja imam vise audia...sad radim popis pa cu vam poslat...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    kaj već ima tih karti za kupit?? di? how much?

    ima, ima... kartomlat u importaneu... tam onaj mali dio di je wgw pa gore po stepenicama...
    40kn...

    sad su nam se nagomilale karte za 3 koncerta doma... mi lajk! :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    ima, ima... kartomlat u importaneu... tam onaj mali dio di je wgw pa gore po stepenicama...
    40kn...

    sad su nam se nagomilale karte za 3 koncerta doma... mi lajk! :)

    prvi put čujem za taj kartomlat :o
    tenks za info! :)
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    prvi put čujem za taj kartomlat :o
    tenks za info! :)

    to je nova fora... prodaju samo ulaznice... ne znam da li samo za koncerte ili i za ostala događanja...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Wow, hočeš reći da imaš sve te video snimke koncerata???
    Kakva im je kvaliteta kao Milano i Verona???
    Bolje, lošije????

    U svakom slučaju tvoju pržilicu čeka veliki posao

    Ne ono su samo dvd-i :D...
    A čuj, ovi stariji malo su lošije kvalitete. Sad onako meni su od ovih najbolji Philadelphia definitivno, samo baciš oko na setlist i znaš o kakvom je koncertu riječ. A k tome je i snimano s 4-5 kamera...

    Setlist

    October 3, 2005 - Wachovia Center; Philadelphia, PA
    Opening: Promised Land, Mother
    Set list: Wash, Hail Hail, Brain of J., Spin The Black Circle, Given To Fly, Sad, Alone, Even Flow, Green Disease, Faithfull, Whipping, Not For You, Leatherman, Better Man, Nothingman, Once, Bleed For Me, Blood
    1st encore: Around the Bend, Harvest Moon w/Sleater Kinney, Hard to Imagine, Crown Of Thorns, Crazy Mary, Alive
    2nd encore: Last Kiss, In My Tree, Do The Evolution, Sonic Reducer, Little Sister, Leaving Here, Rocking in the Free World w/Sleater Kinney, Yellow Ledbetter

    ...A u biti svi su super, ali Lisabon, Gorge '06, Arnhem '06 su najbolje montirani... Gorge 05 je isto super, samo fali poprilično pjesama, neke su i srezane a i kamerman ima Parkinsa povremeno :D...

    A pržilice (da dvije su :D) su naviknute na rad, hehe...
    evo s obzirom na ovaj popis koji si gore naveo izbacio sam sta vec imam pa vidi ako te sta zanima...jebi ga vecina su divx jer kad sam skidao to nisam imao flat pa sam stedio

    Official movie 1995 (divx)
    Showbox (divx)
    Santiago chile 23.11.2005 dvd
    Unplugged mtv dvd
    Pinkpop 92 divx
    14.11.97 Oakland, Califórnia divx
    Sao paolo 02.12. divx
    Sao paolo 03.12 divx
    12.05.06 Pepsi Arena, Albany, New York dvd
    19.05.06 Grand Rapids, Michigan divx
    27.08.06 Reading Festival divx
    San Francisco 1991 divx
    19.07 mexico divx (uskoro i dvd)

    A sve to imam i ja, ali nemam ove u dvd-u a volio bi imat. Dakle Unplugged dvd, Albany dvd, Santiago i Mehiko dvd me interesuje. Mnogo :D..
    Ja sam isto na flatu pa mi nije bed skidat, samo moram hard disk riješit jer sam konstantno na 500 mb free space-a...Al valjda i taj problem skoro rješavam...

    A evo i konačnog popisa, uključeni ofišl, devede-i i divx-ovi...

    PEARL JAM VIDEOS

    DVD

    1) Single video theory - official
    2) Touring Band - official
    3) Live at the Garden – official
    4) Live at the Showbox – official 10c release
    5) Immagine in cornice - official
    6) Bridge school Benefit, 19.10.1996
    7) Seattle Memorial stadium, 22.07.1998
    8) Fairfax, Virginia, 08.04.1994
    9) Birmingham, Alabama, 03.09.1998
    10) Benaroya hall, 22.10.2003
    11) Buenos Aires, 26.11.2005
    12) The Gorge, 23.07.2006
    13) Lisabon, 05.09.2006
    14) Promo appearances, Aol sessions 2006
    15) Limelight, New York 04.12.1992
    16) Pittsburgh, 23.06.2006
    17) Arnhem, 29.08.2006
    18) Verona, 16.09.2006
    19) Milano, 17.09.2006
    20) Ljubljana 2000
    21) Melbourne, 13.11.2006
    22) San Jose, 30.10.1993
    23) Lollapalooza, 05.08.2007
    24) Vic Theatre, 02.08.2007 – Ed’s solo
    25) Philadelphia, 03.10.2005
    26) The Gorge, 01.09.2005


    AVI, VCD etc..

    1) Albany, 12.05.2006
    2) Pinkpop Holland, 1992
    3) Santiago Chile, 22.11.2005
    4) Reading festival, 27.08.2006
    5) MTV unplugged, 16.03.1992
    6) VH1 storytellers,2006
    7) Mookie Blaylock-Hollywood 11.02.1991
    8) Sao Paolo, 02.12.2005
    9) Sao Paolo, 03.12.2005
    10) Dead man walking, The concert
    11) Tower records, 11.09.1991
    12) Lollapalooza, 19.08.1992
    13) The Academy New York, 31.12.1992
    14) Chicago, Soldier’s Field, 11.07.1995
    15) Pinkpop Holland, 2000
    16) House of Blues, Florida 12.04.2003
    17) Oakland, 14.11.1997
    18) Grand Rapids, Michigan, 19.05.2006
    19) Mexico City, 19.07.2003
    20) Rock Werchter 2007, 6 songs
    21) Lollapalooza, 2007
    22) Rome, Goa club secret show, 1996
    23) Pearl Jam – Road Movie, 1995
    24) Rock in Park, 2000
    25) Rock am Ring, 2000
    26) Koolkat club, Sweden 1992
    27) Milano, 22.06.2000
    28) The story of Pearl Jam (much more music presents)
    29) Milano, city square 17.06.1992
    30) I-Beam, San Francisco 1991
    31) Torino, 19.09.2006
    Death or glory!

  • nou frks...dogovorit cemo se pa se mozemo naci sad sljedeci tjedan da obavimo malu razmjenu...na santiago dvd-u fale dvije pjesme i yellow l. je prekinuta nakon 1-2 minute...inace je super snimka...za mexico cu vidjet sutra kakva je jer ce se taman do tada skinut, mtv unplugged je onaj klasicni sa tajmerom, ali se vidi bolje nego na divx-u, albany jos nisam pogledao pa ti ne znam sta reci..pretpostavljam da je isto jako dobra snimka..
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Da se javim malo.
    Cijeli dan pada kisa, a ja od kako sam dosla doma, cijeli dan citam Scar Tissue od Keidisa. Jos sam pod dojmom, malo overwhelmed...
    :eek: :o
    I slusam Pepperse uz to. Mislim da vise nikad necu gledat na njihovu muziku
    istim ocima nakon sto procitam knjigu do kraja. Vau! Toliko toga je u pjesmama sto mu se dogodilo o zivotu, kao da citam knjigu dok slusam...
    no dobro, morala sam vam malo reci sto se zbiva u mom svijetu...
    Slusala sam i ITW, No Ceiling i Guaranteed so definitvno najbolje, a
    ostale su isto odlicne.
    DVD moram gledat OPET, no nikako da se odvojim od te knjige, a
    ja NIKAD ne citam. :eek: :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • procitao sam je prije prosle godine u dva dana...isto se nisam mogao odvojit :)
    ali prije mjesec dana sam oborio rekord brzine citanja, 260 stranica u malo vise od pola dana...svima preporucujem tu knjigu...dakle Hrvoe Šalković: Pravi se da ovo nisi vidio...
    kisa i dalje balavi...bas printam covere za neke dvd-e, ubijam vrijeme, a vrijeme je novac...a ako je vrijeme novac, ko ce mi vratit novac za moje izgubljeno vrijeme :) ..bio bih bogat..
  • ok....ja jesam još davno isto uletila sa idejom za stranicu...međutim to se nekako izgubilo ali ako je još ljudi za da se to napravi definitvno mogu pomoć....čak sam imala i neke male ideje kako bi to moglo izgledat i tako pa ako bude potrebna neka pomoć samo se javite...
    oh da i umalo zaboravih: welcome newbies :)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • oh i ako netko slučajno još nije vidio ed je otkazao bridge school :(
    http://www.kfog.com/contests/BridgeSchool2007.asp
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • ja sam stranicu bio napravio cijelu sa pun q toga jos prije 5 godina, ali posto sam bio imao nekih problema privatnih i bio malo u nekim zavrzlamama nisam 3 mjeseca nista obnavljao niti se logirao na stranicu, a pravilo tog servera je bilo da moras (sto nisam znao naravno), jednostavno su mi stranicu izbrisali, a da stvar bude gora ja sam morao formatirat disk, tako da sam sve sta je bilo na stranici nepovratno popushio...
    trebale bi mi najvise neke estetske ideje, sta ja znam...kako da to izgleda, koje boje i bla bla...vi zene imate vise smisla za to :)
    ako je ovu moju jadnu sadasnju pogledalo 300-ak ljudi i uglavnom pozitivno iskomentirali onda bi sa nekom pristojnog izgleda rasturali :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    prvo, dobrodošlica novima!

    drago mi je da se naša mala zajednica povećava :)

    drugo, još jedan link s još jednim intervjuom eda i seana:

    http://www.billboard.com/bbcom/search/google/article_display.jsp?vnu_content_id=1003663616
  • skoro zaboravih...hvala svima na dobrodoslici!!
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Je, je...ta scar tissue knjiga je zaraza živa. Ja sam je isto sredio u 2-3 dana. Totalna zaraza, prava ispovijest opasnog uma :D... Mi djeca s kolodvora zoo je "Modra lasta" prema ovom :D.. Al definitivno je Kiedisov stari frajer broj jedan u knjizi..Ovlašteni diler Hollywooda...Kiša cijeli dan, pogledao Philly dvd popodne. Fenomenalno..

    Ali vijest koja mi je popravila dan je definitivno glazbeni spoj za anale. Skoro sam pao sa stolice kad sam danas pročitao ovo http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/10/23/0015006.html

    Mogli bi tako i naši vrli PJ umjesto nekih kvazi bendova tipa KOL, MMJ, Interpol i slični kao predgrupu koji put imati npr. Celine Dion ili Mariah Carey :P
    Death or glory!

  • vidio sam ovo jucer na tv-u...kao da ce otpjevat samo jednu pjesmu, ako se uopce dogovore sa menadjerima od ovog nigera....btw serem mu se na lik i djelo...zivila nama nasa Jasna :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Je, je...ta scar tissue knjiga je zaraza živa. Ja sam je isto sredio u 2-3 dana. Totalna zaraza, prava ispovijest opasnog uma :D... Mi djeca s kolodvora zoo je "Modra lasta" prema ovom :D.. Al definitivno je Kiedisov stari frajer broj jedan u knjizi..Ovlašteni diler Hollywooda...Kiša cijeli dan, pogledao Philly dvd popodne. Fenomenalno..

    Ali vijest koja mi je popravila dan je definitivno glazbeni spoj za anale. Skoro sam pao sa stolice kad sam danas pročitao ovo http://www.net.hr/film-glazba/page/2007/10/23/0015006.html

    Mogli bi tako i naši vrli PJ umjesto nekih kvazi bendova tipa KOL, MMJ, Interpol i slični kao predgrupu koji put imati npr. Celine Dion ili Mariah Carey :P
    Hahaha!!!
    A zato je jucer pisalo u NL Jasno Zlokic dobila nadimak J. Zlo :D hahahaa
    Nisam procitala sve, samo naslov :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • e da i ful mi je super kako je onom liku actually jeff došao na faks....ja mu vjerujem...:)
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Aha, baš super pričica to s Jeffom. Pa čak i da tip laže meni je super. Pogotovo dio "Mike i bootlezi" :D..

    E, da..Itw.. Guaranteed mi je definitivno br.1, ali cijeli album mi je tako dobar. Bar 3 put dnevno se odvrti.
    I The Wolf mi je super, jest da traje minutu i pol i da nema veze s ničim. Ali mi je super, ko muzika u dokumentarcima o Africi. Asocijacija - gepard trči za gazelom...
    Death or glory!

  • snihsnih Posts: 1,052
    Bok ekipa!
    Puno se tu stvari događa ovih dana, dok sam ja na ambienti i nakon toga dok liječimo maloga Majka Tvidija koji ima upalu uha! Sve je OK, jer cijelo vrijeme se vrte svi mogući video zapisi koje posjedujemo, a to je ništa prema onome što ima ekipa, pogotovo nova ovdje. Pozdrav, uz rispekt rukijima!
    Kaj se tiče sve te enormne količine video materijala, javit ćemo se već nekome pa neka prži !:D
    A sad malo offtopic, Radiohead - In rainbows. Trebalo mi je više dana da ih probavim, ali sad je sve sjelo! Zaista, veri guuud album! Nema baš prevelikih hitova, ali sve prilično ujednačeno! :) Prilično gitarski, ali uglavno lagano, baš za pajota! :D
    1.12. bismo vjerojatno i mi trebali biti u Tvornici, jerbo svi mi u kući volimo Pipse, a asfo naročito lajka Urbana, koji je meni je OK!
    Samo da nam karte ne pobjegnu! A sve bi to još trebalo biti izvedeno prilikom proslave mog, nećurećkojeg, rođendana koji pada na 30.11.
    Kaj se tiče gostovanja Đefovog na Montana junivrziti, ja uopće ne dvojim o vjerdostojnosti istoga i baš je fino pročitati neke detalje o PJ history!
    Ajd sad bok, idem spat!
  • snihsnih Posts: 1,052
    Još malo o ITW! Meni najbolje pjesme Long Nights, Far Behind i Society! OK, i Guaranteed je skroz dobra, jer vidim da je većina voli! :)
    Još jedna vijest za Dirty Frankka - sutra šaljem Pipse. Zbog toga me malo sram jer mi stoje na stolu već skoro mjesec dana, ali fakin gužva me spriječila da ih pošaljem ranije.
    Jedina dobra stvar u tome je da si vjerojatno senzibiliziran na duga iščekivanja, kao 10c član! :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Je, stvarno je dobar In Rainbows. Slušao sam ga poprilično dok nije došao ITW na vrata i brzo mi je sjeo. Ne znam zašto, ali povremeno me ovaj album podsjeća na Air, a oni su mi na neki čudan način super zanimljivi. Makar ponekad znaju zapilat...

    A sad odoh i ja spat :D
    Death or glory!

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    za Rijeku...bi se mi mogli kako mjenjat za philadelphiu i gorge '06 (DVD), ako nije bed...?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    drugo, još jedan link s još jednim intervjuom eda i seana:

    http://www.billboard.com/bbcom/search/google/article_display.jsp?vnu_content_id=1003663616
    Iva: mrak intervju, iako mi se čini da sam previše pustila mozak na pašu preko vikenda pa mi je na momente teško skužiti što Edvard priča... probat ću opet preko tjedna... :D
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    snih wrote:
    Još malo o ITW! Meni najbolje pjesme Long Nights, Far Behind i Society! OK, i Guaranteed je skroz dobra, jer vidim da je većina voli! :)
    Još jedna vijest za Dirty Frankka - sutra šaljem Pipse. Zbog toga me malo sram jer mi stoje na stolu već skoro mjesec dana, ali fakin gužva me spriječila da ih pošaljem ranije.
    Jedina dobra stvar u tome je da si vjerojatno senzibiliziran na duga iščekivanja, kao 10c član! :D

    Ma nema beda, što ti kažeš navikao sam na čeku poštara :D

    Hvala

    To sa J. Zlo je stvarno perverzija, ne zna se tko je luđi:on što je zvao ili ona ako prihvati.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    hard_sun wrote:
    za Rijeku...bi se mi mogli kako mjenjat za philadelphiu i gorge '06 (DVD), ako nije bed...?

    Može..Ljudi smo, dogovorit ćemo se..


    A današnja pričica glasi:

    Kako je Rijeka dobila Mediteranske igre.....NOT :D:D...
    Bila je ovo četvrta neuspješna kandidatura, nadam se i zadnja. Mislim kandidatura, ne neuspješna kandidatura :D..
    Death or glory!

  • ma nemoj zjbvt da opet nismo dobili te jebene igre...bas sam krenuo sad pogledat kako je proslo i vidim ovaj tvoj post..
    a jebi ga...ako se i nakon ovog jos jednom idu kandidirat onda su kreteni kakvih nema...trebalo im je sve bit jasno valjda kad su zadnji put popushili...
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    kao prvo, velika dobrodošlica riječanima i pitanje, di ste bili do sada?!?! :)
    ja još nisam dobila dvd i ne znam kaj da radim? da pišem ovima u 10c? pomagajte drugovi... jel netko možda dobio moj primjerak? optužila bih ranka da skriva doma nešto kaj nije njegovo, ali znam da on ovaj put nije naručivao od 10c... :) znate priču kad je ranko dobio 5 božićnih singlica od 10c? :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    jurasica wrote:
    znate priču kad je ranko dobio 5 božićnih singlica od 10c? :)

    ne 5, 8!!!!

    :D:D:D
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    hehe...strava...i di su na kraju zavrsili svi primjerci?...btw ste svi clanovi 10c ?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    završili su kod svih nas, jer je siljo dobio singlice tada apsolutno svih cro 10c članova. :D kako? e pa, 10c je pošiljku singlica za hrvatsku poslao kao paketić zavezan špagom, a rankova singlica je bila prva, pa su neki pametni zaključili da je cijeli paketić za njega i voila! to što je ispod njegova bilo još 7 identičnih slim paketa nije ih nagnalo na neke druge ideje :D

    pa je siljo jadan zvao okolo, dogovarao se s ljudima i glumio poštara+dostavu :D

    a što se fan cluba tiče, mislim da je većina ovdje u fanclubu, i mislim da nas sada ima više od ondašnjih 8 :)
Sign In or Register to comment.