Pearl Jam in Zagreb!

1318319321323324860

Comments

  • Kad je to?
    Ja nisam jos nis slusala. Moram malo nabavit, mislim da Viktor ima koji albumcic... :D

    23.11. petak ti je to...
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    svi ste se uspavali...

    evo, malo za razbuditi se:

    ed&the million dollar bashers: 'all along the watchtower'

    http://fuelfriends.blogspot.com/2007/10/exclusive-eddie-vedder-million-dollar.html


    moram priznati, ovo nikako nije my cup of tea.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    svi ste se uspavali...

    evo, malo za razbuditi se:

    ed&the million dollar bashers: 'all along the watchtower'

    http://fuelfriends.blogspot.com/2007/10/exclusive-eddie-vedder-million-dollar.html


    moram priznati, ovo nikako nije my cup of tea.

    Ne radi mi streming, moram skidati neki program a ne da mi se. Što je to neki novi cover od Dylana??
    Kako zvući?

    Off topic
    Nisam neki zaljubljenik u Formulu 1 ali sa ful htio da Hamilton pobijedi, kad ono njesra na zadnjoj utrci...koji bed!

    Fiorentina mi super igra....FORZA VIOLA :D:D:D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Oftopik

    Kako je luda ova stvar "Dolazak Astronauta" od Pipsa :D, sad baš preslušavam album po prvi put...Radiohead novi mi se dopao. Jako, jako dobro..

    Ovu Dylanovu stvar sam čuo na nekom boot-u već, kol'ko me pamćenje služi moćno je zvučala..

    Sutra će valjda doć dvd i cd, bar se nadam. Pretpostavljam da dvd neću moć gledat jer doma imam dvd player region2, ostaje mi nada da će komp to uspjet izvrtit...


    Pipsi-sad ide "Domaći rock", još jedna spaljena pjesma u nizu :)..Čini mi se ok album ovako..

    E da, F1 gledao napreskokce...A ja oduvijek za Ferarri pa jelte - Go Kimi, go!
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Rijeka wrote:
    Oftopik

    Kako je luda ova stvar "Dolazak Astronauta" od Pipsa :D, sad baš preslušavam album po prvi put...Radiohead novi mi se dopao. Jako, jako dobro..

    Ovu Dylanovu stvar sam čuo na nekom boot-u već, kol'ko me pamćenje služi moćno je zvučala..

    Sutra će valjda doć dvd i cd, bar se nadam. Pretpostavljam da dvd neću moć gledat jer doma imam dvd player region2, ostaje mi nada da će komp to uspjet izvrtit...


    Pipsi-sad ide "Domaći rock", još jedna spaljena pjesma u nizu :)..Čini mi se ok album ovako..

    E da, F1 gledao napreskokce...A ja oduvijek za Ferarri pa jelte - Go Kimi, go!

    O radioheadu sam vec dosta gnjavio, ali sad me rijeka podsjetio na pipse, pa bi samo htio reci da mi je album odlican, pjesme su vrhunske, jedino ta brija i rjeci...ne znam, dovoljno mi je ako ripper zna o cemu prica :).
    Ali sto se tice glazbe, svaka cast, neke pjesme zvuce kao da su ispale sa albuma nekog im od uzora i to u prvom redu flaming lipsa koji su sigurno medju najboljim bendovima na svijetu tak da to nije mala stvar...po mom skromnom misljenju.

    Ja navijo za Hamiltona jer sam za Mclaren jos od doba Alaina Prosta tak da mi ova pobjeda Ferarija nikako nije sjela...:(

    E i rijeka, dvd radi na compu sigurno.
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    ed&the million dollar bashers: 'all along the watchtower'

    http://fuelfriends.blogspot.com/2007/10/exclusive-eddie-vedder-million-dollar.html


    moram priznati, ovo nikako nije my cup of tea.

    ja obožavam tu pjesmu. al mi je bolja u hendrixovoj izvedbi :)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Koji predivni tmurni, kišoviti ponedeljak...krenuo sam rano u poštu da napokon preuzmem my treasure, platio oko 75 kn po paketu (nisam se u opće htio oko toga natezati) uz put sam dobio i novu tubu koja je stigla sa Toronto/Klausen 06 top best seller poster i krenuo kući sretan, zatvorio škure ugasio mobitel uvalio se u fotelju i pritisnuo PLAY :D

    Dalje vi već znate kako ide............







    Došao sam do jednog zaključka da sam sretan što živim u doba Pearl jam-a i što sam nekim malim sitnim dijelom dio toga.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    pokupila ja danas svoj paket. uz nadoplatu 164kn. zato kaj DVDi i CDi idu na
    carinu. o, da, proučavala sam carinski zakon... :rolleyes: tak da, preostalo mi je
    da vratim pošiljku ako ne želim platiti... nadam se da ste vi svi ostali imali
    sreće :) ja nem tak skoro opet naručivala...
    naravno, dvd ne radi u playeru. al me sad dodatno zbediralo da na kompu imam
    određen broj puta da promjenim regiju?! i kaj nakon kaj to ispucam?? se može to
    kak zaobići? produljiti? bilo kaj?? :confused:
    kmeeeee :( :(
    da, sad sam preeeeeživčana da odgledam. navečer, kad dođem u zg ću se
    zavalit u krevet i uživat.
    e da, majice niti nisu jaaako široko kak sam očekivala. al su malo duže.
  • lesteslestes Posts: 959
    ... platio oko 75 kn po paketu ...

    i ti si prošel ko ja...

    sad sam se sjetila... je normalno da, kad otvore pošiljku na carini, uzmu
    račun iz nje?
    ma totalno sam :confused:
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Dolazim doma, poštar izlazi iz portuna. Pozdravljam ga i pičim prema sandučiću. A u njemu jedan veliki....NIŠTA...Još sad i ove vaše carinske peripetije...Scheisse...
    Death or glory!

  • killroykillroy Posts: 739
    lestes wrote:
    naravno, dvd ne radi u playeru. al me sad dodatno zbediralo da na kompu imam
    određen broj puta da promjenim regiju?! i kaj nakon kaj to ispucam?? se može to
    kak zaobići? produljiti? bilo kaj?? :confused:

    Ehej. Moze se to bez problema. Probaj prvo skinuti i instalirati VLC player.
    http://www.videolan.org/vlc/
    S tim bi trebala moci vrtiti bilo koji dvd bez problema.

    Ako ni to ne pali onda javi pa ima i drugih rjesenja. Ima neki Region Free program, sta si instaliras pa onda ne moras mijenjat te regije, al ne znam napamet kak doc do toga.

    E da...nije mi jasno kak ste morali bilo sta platit. Ja dobio ITW bez problema. I inace, sve sto sam narucivao do sad je stizalo bez carine. Mozda je problem sto su vam to poslali sve skupa u paketu pa je preslo odredjeni iznos. Mislim da se za pakete vece od 300 kn placa carina, ili tako nesto.
    Jedino sto me muci je sto jos nisam dobio PIAF.
  • siljosiljo Posts: 2,203
    lestes wrote:
    naravno, dvd ne radi u playeru.

    pogledaj nekoliko stranica unatrag i vidjet ces link kojeg je poslao Doctor...
    odeš na tu stranicu i potražiš tip svog DVD playera (pogledaj na stražnjem djelu playera ako ne piše naprijed)...
    ako imaš sreće dobit ćeš upute kako maknuti ograničenje po regiji sa playera (jesus kako sam ovo dobro sročio :D )

    nama je uspjelo.. :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    killroy i siljo - thank you! thank you! :)
    sjetila sam se doctorovog linka kasnije. budem to probala.mene više brine to
    biranje regija na kompu. al budem instalirala ovo kaj treba :)

    natrag na paket. nisu skupa poslali. 2 paketa sam dobila. a čak i da su ih
    skupa uzimali u obzir, ne prelazi 300 kn. al:
    Poštanske pošiljke koje se podnose carinarnici
    ...
    Primatelj pošiljke je fizička osoba
    ...
    #
    kada fizičke osobe uvoze sljedeću robu: CD, video i audio kazete, DVD i gramofonske ploče, uz primjenu propisane stope carine.
    ...

    http://www.carina.hr/cropostupak.htm
    pa valjda ovisi na koga nabasaš. ak su dobri, progledaju ti kroz prste. ak im
    se zarađuje lova, ne.
    kad sam prvi put naručila majice, prošlo je bez problema.
    ovaj put ne :(
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    pa valjda ovisi na koga nabasaš. ak su dobri, progledaju ti kroz prste. ak im se zarađuje lova, ne.

    Eto ti odgovora, jedino je bitno na koga naletis. Mi do sad nismo nikad imali problema, a narucivali smo svega i svacega
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Smradovi jedni! :mad:
    izgleda kako stvari stoje da cemo i Viktor i ja morati platiti.
    Vi u ZG niste nista platit morali, a ostatak HR je...znaci da cemo i mi po
    toj racunici. onda sam mogla kupiti i tu CD i DVD. :mad:
    Inace, danas mi je grozan dan pa sam jos dodatno ljuta kad
    cujem da su vas oderali, i pizidm jer jos nisam dobila NISTA! Uzas!

    I da, citam sad konacno Novi List, i u Skolskom Listu (koji izlazi kao prilog ponedjeljkom) :D nabasam na ovo:

    http://i42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/PA220125.jpg

    Edit: evo slike gdje se vidi da je iz Skolskog lista, priloga NL :D
    Nek se djeca uce od malena pravoj muzici ;)

    http://i42.photobucket.com/albums/e323/Silversmile08/PA220122.jpg
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Evo, za moj 5,000ti post vam linkam svoje slike sa flickra.
    Uploadala sam BEST OF PEARL JAM, sve koncerte nakojima sam bila, tj. na kojima sam slikala. Naj slike su tu, a na mom photobucketu ima od prosle turneje svega.
    Da nije samo na facebooku, a tamo ima svega ;) Ovo je samo za one malo bolje slike...ja zelim bit profi, haha :p
    http://www.flickr.com/photos/silversmile08/collections/72157602225685840/

    Pa ako vam se da, pogledajte malo.
    Kasnije cu i fanove dodat, pa ce sigurno bit i nasa/vasa nasmijesena lica gore uskoro. hehe
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • lesteslestes Posts: 959
    onda sam mogla kupiti i tu CD i DVD. :mad:

    al ne bi dobila majice ;)
    ma budete vi dobro prošli! nadam se!! :)
    mislim da je niko jednom napisal da su mu postere
    isto tak zaračunali... možda to tak ide gore na
    sjeveru i dole na jugu :rolleyes: gadovi :mad:
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    hey Sid čestitke za 5000 postova, nije mali broj ;D
    Pogledao sam malo slike, super su. Neki dan sam naletio na eBay-u na majicu iz Ottawa to jest Canadskog tour-a ali sam preskočio, dobra je.

    Valjda će vam doći 10c pokloni uskoro. Ne znam da li to ima što sa datumom kad ste naručili, oni ipak dobivaju svaki dan narudžbe i redom ih rješavaju, ne vjerujem da to ide po državama, tipa sad ćemo Hrvate a sutra Talijane????

    A što se tiće plačanja carine zakon je jedan i isti za sve samo što se neki drže toga a neki ne. Carina i porez se plaćaju samo što cd i dvd imaju drugaćiju tarifu od majica.
    Ja u 110 paketa od 10c nisam skoro nikad dobio račun sa robom, možda 2 puta i to mi uvijek stvori problem.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    hey Sid čestitke za 5000 postova, nije mali broj ;D
    Pogledao sam malo slike, super su. Neki dan sam naletio na eBay-u na majicu iz Ottawa to jest Canadskog tour-a ali sam preskočio, dobra je.

    Valjda će vam doći 10c pokloni uskoro. Ne znam da li to ima što sa datumom kad ste naručili, oni ipak dobivaju svaki dan narudžbe i redom ih rješavaju, ne vjerujem da to ide po državama, tipa sad ćemo Hrvate a sutra Talijane????

    A što se tiće plačanja carine zakon je jedan i isti za sve samo što se neki drže toga a neki ne. Carina i porez se plaćaju samo što cd i dvd imaju drugaćiju tarifu od majica.
    Ja u 110 paketa od 10c nisam skoro nikad dobio račun sa robom, možda 2 puta i to mi uvijek stvori problem.
    Koju majicu si vidio? Ja imam crvenu, a bilo ih je super jos, samo se nije imalo para...nis novo :o I onu plavu girlie imam al sumljam da si tu gledao za sebe :p
    Nego, da, ja sam narucila PRVI dan i DVD i CD, ODMAH kad su stavili u prodaju.
    Nema veze kad smo narucili nego valjda gdje smo, gdje zivimo, i koji magarac prenosi to do NYC prije nego posalju avionom na ugljen za HR :D :mad:
    Hvala na cestitkama!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Čitao sam danas da je PJ rođendan...17 godina :D
    Kako to da ovdje nitko nije to spomenuo, pajo je sigurno imao day off forum :)

    I tako naši momci napunili 17 godina od svog prvog koncerta :D

    Pa eto da im čestatamo i ako za 6 minuta je drugi dan (23:54):)
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Čitao sam danas da je PJ rođendan...17 godina :D
    Kako to da ovdje nitko nije to spomenuo, pajo je sigurno imao day off forum :)

    I tako naši momci napunili 17 godina od svog prvog koncerta

    Pa eto da im čestatamo i ako za 6 minuta je drugi dan (23:54):)
    Ah, da. Nisam spomenula :o
    Sorryte! Al sam cestitala u jedan od threadova.
    Kao rodjendan, godisnjica ili sto vec. :)
    Mozda ne bi bilo lose da poslusam Vegas 2000. boot!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    zasto vegas? prosvijetli me :)

    cestitam momcima :) bilo bi lijepo od njih da bar jos toliko..

    ja u cetvrtak odoh u skopje s 3 frenda na 4 dana (3 kad se oduzmu sati putovanja).. valjda vrijeme nece biti usrano ovako.. koji su nasi PJ ljudi tamo? :) nadam se da cu u vlaku uspjet poslusat radiohead i pipse nove..

    poslije skopja kupujem kartu za national na kojoj pise pauk kako citam :)

    mah mah svima :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    10/22/00 - MGM Grand Arena: Las Vegas, NV
    attendance: 17,157
    support act: Supergrass
    soundcheck: Crown of Thorns (several times), Better Man, Save It For Later (instrumental), Can't Help Falling In Love (several times)
    set: Interstellar Overdrive/Corduroy, Breakerfall, Grievance, Last Exit, Animal, Dissident, Nothing as it Seems, Given to Fly, Wishlist, Untitled/MFC, Even Flow, Jeremy, Insignificance, Better Man, Lukin, Rearviewmirror,
    enc 1: Do The Evolution, Once, Crown of Thorns, Black, Can't Help Falling In Love With You, Elderly Woman, Mankind, Last Kiss, Porch
    enc 2: Baba O'Riley, Yellow Ledbetter
    notes: Ed is apparently ill, blowing his nose and tapping himself in the head at various points in the show, as if he has a headache. After 'Animal,' Ed addresses the crowd, asking how many winners/losers there are in the audience (referencing gambling). He notes, "I should be included amongst the perpetual losers, but hey, I've a pretty good living for a loser." There are numerous references to this being the anniversary of their ten years together. Ed says that he sent a tape to Stone and Jeff more than ten years ago and was glad they recognized the great talent (they all start laughing). He also references how he used to have the anonymity that he now so desires. The band is greeted by a sea of balloons in the front of the seated area (organized by fans) when they return to the stage for the first encore, in honor of the 10th anniversary of PJ's very first show, and Ed breaks into a huge smile. Ed gives a lengthy speech ("I would never do this accepting a Grammy or something, but I can do this now because we're here, and it's just you and us ...") thanking a long list of people (including Kelly Curtis and Sony). He points out that not many bands are around for 10 years and being relevant, and says, "I mean, this might be it for us," which is met with a deafening "boo!" and then says "No, we'll still make music, I mean, can we still be relevant." He concludes by thanking Stone and Jeff, providing a sweet segue into Mother Love Bone's 'Crown of Thorns.' Brendan O'Brien accompanies PJ on keyboard for 'Crown of Thorns', 'Black' and 'Can't Help Falling In Love With You.' Celebrities sidestage included Tim Burton, Dave Grohl and Nicolas Cage, who got one of Ed's tambourines during 'Baba.'
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Oh my! MAsni!
    Sta jedini??? haha
    A Benaroya??? :o:D

    Taj taj je naj naj :) benefit concert i to bas na godisnjicu.

    Sad bar znam sto cu slusat kad idem spat...Vegas boot mi nije na kompu :(, moram ga naci na cd-ima.
    A Benaroya je super, i to jos za laku noc. :o Znam da kasnim jedan dal, al sta sad...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    pjbiz wrote:
    taj taj je naj naj CONGO!!!! Woo hoo!!
    Congo? Yeah, sure :D Im a fan :p haha
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    nisam ni ja dobila 10c dvd, pas mater, tak da se vi iz rijeke ne morate brinuti odn. ja se manje brinem... :)

    inače, ovo je link za hackanje dvd playera - kaže moj prijatelj da radi...

    http://www.videohelp.com/dvdhacks
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • masnimasni Posts: 1,657
    Kako sam/smo samo mogli beneraju zaboravit? :D definitivno najbolji anplagd, a bome i na ljestvici svih koncerata visoko kotira :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja ne skidam Veddera sa playera, ide sa mnom u auto, radionu, svuda me prati :D

    "Society" mi je najdraža pjesma!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • pajopajo Posts: 3,292
    Ja ne skidam Veddera sa playera, ide sa mnom u auto, radionu, svuda me prati :D

    "Society" mi je najdraža pjesma!!!
    Iva: i meni, i meni! :D
  • killroykillroy Posts: 739
    Ja ne skidam Veddera sa playera, ide sa mnom u auto, radionu, svuda me prati :D

    "Society" mi je najdraža pjesma!!!

    ITW je nevjerojatan. Society je stvarno odlicna. Za sad mi je najbolja Guaranteed. Kakve rijeci, kakva muzika, jaooo. I na kraju onaj skriveni dio gdje Eddie samo mumlja melodiju. Uvijek ga poslusam na kraju :D
Sign In or Register to comment.