Pearl Jam in Zagreb!

1322323325327328860

Comments

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    hehe, strava...
    ma pitam jer se i ja mislim uclanit,pa sad znam koga sve mogu priupitat o procesu uclanjivanja...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • joj super je i meni taj intervju sa billboardom...(definitvno bolji od onog nedavnog s jajima :D)
    i taj film je fakat dosta popraćen u medijima...ja se sad stvarno ne bi čudila barem nominaciji za oscara (iako nisam gledala, al ne može bit loš..hihi)...e da i našla sam par torrenta za skinut ga al su svi neki snimani kamerom a žao mi je tako gledat taj film...mislim da ću pričekat neku dvdrip verziju pa onda fakat možemo organizirat ono skupno gledanje filmova...

    ah i umalo vam zaboravih pokazat i cover: http://billboard.blogs.com/.shared/image.html?/photos/uncategorized/2007/10/26/eddievedderseanpennbillboardsm.jpg
    I love quotations because it is a joy to find thoughts one might have, beautifully expressed with much authority by someone recognized wiser than oneself.
    - Marlene Dietrich
  • siljosiljo Posts: 2,203
    jurasica wrote:
    kao prvo, velika dobrodošlica riječanima i pitanje, di ste bili do sada?!?!
    ja još nisam dobila dvd i ne znam kaj da radim? da pišem ovima u 10c? pomagajte drugovi... jel netko možda dobio moj primjerak? optužila bih ranka da skriva doma nešto kaj nije njegovo, ali znam da on ovaj put nije naručivao od 10c... :) znate priču kad je ranko dobio 5 božićnih singlica od 10c? :)

    hehe, to je bilo fora s tim singlicama.. bilo ih je 7... od toga su 2 (dvije) bile za jurasicu jer je imala dupli membership... i ana, jedna je još uvijek kod mene neraspakirana :) našao ju neki dan :)
    jedna je bila za elcielo, jedna za nekog tipa iz zagreba, jedna za tipa iz rijeke i jedna za curu iz splita...

    ajmo rijecani jel to bio netko od vas? :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ja nisam sigurno...ja se tek mislim uclanit...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • imam pitanje
    kad mi istekne clanstvo jel ga mogu kak produzit il moram opet narucivat novo
  • pajopajo Posts: 3,292
    Novi merch u Deepu, neki ludi hoodie-i:

    http://folks.harbornet.com/ledjam/10C%20merch.JPG
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    strava su
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • e siljo onda se mi "znamo" od prije par godina...ja sam taj tip iz rijeke cija je singlica uz sve ostale zavrsila kod tebe...jebi ga bas od tada sam upao u neke zivotne zavrzlame pa me nije bilo bas po netu (odgovor jurasici na pitanje di smo do sada :)), ali evo sad sam opet upao u mirne vode i evo me nazad novijeg i boljeg sa novim idejama :)
    ja sam popushio prosli tjedan kad sam skidao ITW jer sam na kraju skinuo neki preglupi njemacki film...bio je u zipan tako da nisam mogao pogledat o cemu se radi dok sam ga skidao..pisalo ljepo itno the wild 2007 dvd rip..kad ono Q
  • pajopajo Posts: 3,292
    imam pitanje
    kad mi istekne clanstvo jel ga mogu kak produzit il moram opet narucivat novo
    oni ti pošalju mail prije isteka članstva pa ga samo produžiš
    piše ti datum dokad si član u tvom profilu na pearljam.com
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    e siljo onda se mi "znamo" od prije par godina...ja sam taj tip iz rijeke cija je singlica uz sve ostale zavrsila kod tebe...jebi ga bas od tada sam upao u neke zivotne zavrzlame pa me nije bilo bas po netu (odgovor jurasici na pitanje di smo do sada :)), ali evo sad sam opet upao u mirne vode i evo me nazad novijeg i boljeg sa novim idejama :)
    ja sam popushio prosli tjedan kad sam skidao ITW jer sam na kraju skinuo neki preglupi njemacki film...bio je u zipan tako da nisam mogao pogledat o cemu se radi dok sam ga skidao..pisalo ljepo itno the wild 2007 dvd rip..kad ono Q
    Hehe, to je i Viktor skinuo. Bas mi je pricao neki dan...
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    e siljo onda se mi "znamo" od prije par godina...ja sam taj tip iz rijeke cija je singlica uz sve ostale zavrsila kod tebe...jebi ga bas od tada sam upao u neke zivotne zavrzlame pa me nije bilo bas po netu (odgovor jurasici na pitanje di smo do sada , ali evo sad sam opet upao u mirne vode i evo me nazad novijeg i boljeg sa novim idejama
    ja sam popushio prosli tjedan kad sam skidao ITW jer sam na kraju skinuo neki preglupi njemacki film...bio je u zipan tako da nisam mogao pogledat o cemu se radi dok sam ga skidao..pisalo ljepo itno the wild 2007 dvd rip..kad ono Q

    O, daa...3 verzije, 3 verzije Into the wild-a sam ja skinuo. I nijedna nije bila ITW :(...Između ostalog i to nešto na njemačkom sam skinuo :mad:..Upravo 4-tu verziju stavljam na skidanje, imam sreće s filmom 'ko Rijeka s Mediteranskim igrama :D..

    I super mi je ovo pronalaženje izgubljenih singlica i duša :D
    Death or glory!

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    sranje,steta tolikih megabajta...

    NOTHINGMAN 1911 - ja sam ti poslo popis na mejl, pa javi ako sta treba...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • siljosiljo Posts: 2,203
    e siljo onda se mi "znamo" od prije par godina...ja sam taj tip iz rijeke cija je singlica uz sve ostale zavrsila kod tebe...jebi ga bas od tada sam upao u neke zivotne zavrzlame pa me nije bilo bas po netu (odgovor jurasici na pitanje di smo do sada :)), ali evo sad sam opet upao u mirne vode i evo me nazad novijeg i boljeg sa novim idejama :)

    hehehe, selo moje malo... a nisam cak ni dignuo proviziju od pošte kaj sam radio njihov posao :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203
    pajo wrote:
    Novi merch u Deepu, neki ludi hoodie-i:

    http://folks.harbornet.com/ledjam/10C%20merch.JPG

    crveni i plavi su mi u banani, žuti ima potencijala, ali trebalo bi ga bolje "snimiti" :)

    pokušavam se zamisliti u žutom... khm...
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    siljo wrote:
    crveni i plavi su mi u banani, žuti ima potencijala, ali trebalo bi ga bolje "snimiti" :)

    pokušavam se zamisliti u žutom... khm...
    Žutom???
    Meni to izgleda jako zeleno. ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    E ovaj plavi Hoodie mi je super, već sam nekako picknuo njega... Ovaj žuto-zeleni :D(solomonsko rješenje) mi je nekako preeeekričav. Nekako si mislim da bi u njemu zaustavljao promet u gradu, raja bi me za semafor zamijenila vjerojatno..

    I ja se pokušavam zamisliti u tom žutom/zelenom, a nekako mi ne ide. Baš bi bio kanarinac :D
    Death or glory!

  • crveni rulz :)

    dobio sam popis hard sun...budem ti javiosta me zanima..:)
  • jel kupio neko od vas knjigu fotki "5x1: PEARL JAM THROUGH THE EYE OF LANCE MERCER"?
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Ja sam je naručio pred 5-6 dana. Poklon samom sebi za "pod bor"..
    Death or glory!

  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    ja sam pitao u dallasu dal mogu preko njih, rekli su da da...sad dal je to ostvarivo...kazu da treba preko neke tamo naklade narucivat, al da je moguce...
    nisam siguran bas...

    sta se tice majica...plava i crvena rulz...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • siljosiljo Posts: 2,203
    Žutom???
    Meni to izgleda jako zeleno. ;)

    ma izgleda da mene šoraju žuta/zelena/smeđa boja... malo miješam.. :)

    istina, vuce dosta na zeleno i valjda mi zato ima potencijala :)

    onak, zapravo mi je malo plavaaaaaa... crvenkasta... hm, pomalo tirkizna :D
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • lesteslestes Posts: 959
    Žutom???
    Meni to izgleda jako zeleno. ;)

    zeleno?? meni je to žuto. baš žuto... ima istu sliku ko moja plava majica, al u
    jednoj boji...
    ok mi je ta. al ni jedna mi nije nekaj posebno...
  • ja sam bio nasao nekolicnu slika iz eddievog djetinjstva, bas dok je bio klinjo, i jos nekih obiteljskih slika na netu pa me zanima da li je to mozda iz te knjige ili iz nekog drugog izvora...inace ako netko nije vidio, a zanimaju ge te slike nek javi pa ce dobit
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Siljo...a je li ta jedna singlica slučajno moja :) ja sam se učlanio negdje 2001 ili 02.

    Onaj žuto/zeleni hoodie je od Klausena, to je skinuto sa jednog postera...sviđaju mi se oba dvije. Nešto ćemo naručiti kad dođe a bilo je i vrijeme da 10c izbaci nešto novo.
    A imam toliko PJ robe da mi treba jedan ormarić za sve te silne majice itd.
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    slusajte...ovako...

    prico sam sa bivsom predsjednicom RHCP cro fan cluba, uvezi fan cluba...malo sam ju pitao sta bi sve trebalo napravit da se takvo sto osnuje...
    ovako, ona je bila u vezi sa sluzbenim RHCP fan clubom i trebala je njihovu dozvolu za pokretanje fan cluba (dal je to bitno il ne)...nije joj trebala nikakva dokumentacija, jer fan club nije otvorila kao udrugu, iako se to moze...cijeli projekt bio je gotov za par dana...ona je uz sva ta dopustanja trebala samo osmislit iskaznice za fanove, i gdje ih napraviti...i to je to...

    proces uclanjivanja...

    predsjednici bi se poslalo pismo postom u kojem bis napisao kako si poceo slusati tu grupu, trebao si poslat sliku da ti moze napravit iskaznicu i 40 kn za dvogodisnju clanarinu...
    ona ti je nakon nekih tjedan dana, a mozda i manje, vratila pismo u kojem si kao poklonpaket za uclanjenje dobio jedan bootleg, 5 slika, bedz i iskaznicu...


    uz to, od nje se moglo narucivati bootlege po 10 kn, dvde po 20 i slike po 2 kn...al naravno, nakon vece narudzbe dobio se odredeni popust na kupnju istoga...iako ja mislim da je malo jadno da se bootlezi kupuju, bilo bi bolje samo se mijenjat...

    fan club je imao predsjednika i podpredsjednika...njihova zadaca je bila slanje i primanje paketa...hehe...imao je vlastiti forum i sluzbenu stranicu...

    fan club je trebao imati svoje majice, koje bi se kupile od novca za clanarinu...al od toga na kraju nije bilo nis...

    fan club je imao oko 4o clanova, a iz njega si se mogao iskljuciti u bilo kojem vremenu...




    eto...to bi bilo to ukratko...sad samo treba cekat da neko takvo sto pokrene...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • lesteslestes Posts: 959
    hard_sun wrote:
    slusajte...ovako...

    :confused::confused::confused:


    sad je jasnije kad je nastavak tu ;)
  • to je po meni obicna glupost jer kad bi uspio napraviti taj fan club definitivno ne bi to bilo s ciljem neke jeftine zarade, kao sto je po ovom tvom opisu slucaj sa tim rhcp fan clubom, jer me ne zanimaju nikakve clanarine ni ista slicno...htio bih samo da postoji, da ima svoje clanove, svoj site, i sta je najvaznije od svega dobru zjbncju i druzenja...ok ima ih i ovako, ali eto..:)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ma...ni meni se takva ideja ne svidja, kao u slucaju tog peppers fan cluba.
    Ima nas, tu smo, pisemo se, vidimo se, ako cemo imat kakvu nasu stranicu: super. I onda i jesmo PJ Cro Fan Club ;):D

    Ovakva organizacija, je po meni, nesto u sto sumnjam da ce se itko od nas upustat (ja osobno ne bih), jer ionako sami radimo majice za turneje i slicno i sve se dogovorimo tu i na meetupima :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • ma ja bi ful volio da bas bude neka prijavljena udruga...sta bi nam falilo ? :)
    meni nije problem preuzet organizaciju neceg takvog na sebe..na kraju krajeva to zelim i sigurno cu probat ostvarit, a vi cete se nadam se uclanit u tu udrugu ljubitelja pearl jam-a.....ako mi je frend osnovao udrugu obozavaca apsinta mogu i ja ovako nesto :)
  • lesteslestes Posts: 959
    Ovakva organizacija, je po meni, nesto u sto sumnjam da ce se itko od nas upustat (ja osobno ne bih), jer ionako sami radimo majice za turneje i slicno i sve se dogovorimo tu i na meetupima :)

    yep :) i ne treba nam za tak nekaj fan club. bar ne takav ko taj rhcp-ov...
Sign In or Register to comment.