Pearl Jam in Zagreb!

1324325327329330860

Comments

  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ljudi, molim informaciju!

    vi kojima je prošla visa electron u naručivanju preko interneta, preko koje banke imate otvoren račun za tu visu?
    i u kojoj valuti držite lovu tamo, u eurima ili dolarima?
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    http://www.pearl-jam.com/pictures/evbw2/evkiss.jpg

    strava slika...to je sa kiedisom...jel da?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    ja sam samo za fan klub ako će PAJO biti precjednik! :)

    lestes i ja ćemo, poslovično, biti redarke na našim okupljanjima!
    Iva: e pa vidiš, to sam i ja rekla! a ja ću onda biti Jovanka/Ankica/Milka! :D Ili još bolje, Imelda Marcos, ta je imala puno cipela! :D:D:D
    A s takvim bodyguardicama ne moram brinut za muževu sigurnost i mogu se fino opušteno posvetit shoppingu gorespomenutih cipela... Vlatka forever!
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    ljudi, molim informaciju!

    vi kojima je prošla visa electron u naručivanju preko interneta, preko koje banke imate otvoren račun za tu visu?
    i u kojoj valuti držite lovu tamo, u eurima ili dolarima?

    pbz, žiro račun. u kunama :D da,i mene je začudilo :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    elcielo wrote:
    ljudi, molim informaciju!

    vi kojima je prošla visa electron u naručivanju preko interneta, preko koje banke imate otvoren račun za tu visu?
    i u kojoj valuti držite lovu tamo, u eurima ili dolarima?

    Kod mene je to Erste banka, i to obična kartica žiro računa..A valuta su HRK..
    Death or glory!

  • lesteslestes Posts: 959
    siljo wrote:
    to su oni Lola dani kad su izvodili gluposti sa slijedecim rekvizitima: piva, cijev, zeludac, rigoleto, krigla, usta, zeludac...

    pa sad vi iskombinirajte... ne morate mijenjati redoslijed :)

    uf, gadan mi je taj videić bil...
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Ovo veljiju na muziki:

    1.12. sub Pozitivan koncert!: Let3, Elemental, Morso, PipsChips & Videoclips
    Tvornica kulture, Zagreb (40 Kn)

    thanks. :) onda sam ja nekaj pomotala.. hmm
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    žiro račun???

    pa sad mi stavrno više ništa nije jasno :confused:
  • lesteslestes Posts: 959
    elcielo wrote:
    žiro račun???

    pa sad mi stavrno više ništa nije jasno :confused:

    da, žiro račun. ja sam prošle godine pokušavala s tom karticom, ali nije išlo. kad
    sam naručivala itw, prošla je. možda su promjenili nekaj... ne znam. al u svakom
    slučaju mi je drago jer ne trebam više mamu žicati :)
  • snihsnih Posts: 1,052
    elcielo wrote:
    žiro račun???

    pa sad mi stavrno više ništa nije jasno :confused:

    ma Rijeka mora da se nekaj zafrknul! Vjerojatnije mi je da je mislio na tekući račun, a ne žiro račun, jer bi u tom slučaju trebala biti neki pravni subjekt! :D:)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Kako su ovi pojedinci koji spominju žiro račune još studoši, bumo im oprostili! Oni ionako žive u blaženom stanju u kojem ne moraš znati razliku između žiro, tekućih i inih fakin računa!;) :)
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    snih wrote:
    ma Rijeka mora da se nekaj zafrknul! Vjerojatnije mi je da je mislio na tekući račun, a ne žiro račun, jer bi u tom slučaju trebala biti neki pravni subjekt! :D:)


    pa i ja sam imala žiro račun za vrijeme studiranja :confused:

    hm

    sad mi pak niš nije jasno

    :D
  • lesteslestes Posts: 959
    snih wrote:
    Kako su ovi pojedinci koji spominju žiro račune još studoši, bumo im oprostili! Oni ionako žive u blaženom stanju u kojem ne moraš znati razliku između žiro, tekućih i inih fakin računa!;) :)

    meni mama radi u banci, a ja nemam pojma o razlikama :o
    al ovo je fakat žiro. imam i tekući, al ne visu electron za taj, nego neku drugu
    visu. pojma nemam :D
    a žiro mi treba za student servis, stipendiju...
  • lesteslestes Posts: 959
    sad sam soldier of love jeeee :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    lestes wrote:
    sad sam soldier of love jeeee :)
    Iva: jeeee :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    OK, vidim da je tu krenula lagana zahebancija...ali svi znaju da je predsjednik samo protokolarna funkcija tako da je sva stvarna moc i dalje u rukama vodje puta :D
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    ljudi, molim informaciju!

    vi kojima je prošla visa electron u naručivanju preko interneta, preko koje banke imate otvoren račun za tu visu?
    i u kojoj valuti držite lovu tamo, u eurima ili dolarima?
    Erste, devizni. Pare su u eurima. VIsa Electron, da.

    Ah, slika. :o
    Bas sam procitala neki dan onu knjigu od AK-a, i jos sam
    pod dojmom. SLika je super. :D
    A ste se raspisali :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • prije svega vecer svima !

    jebote kad ce u ovoj rijeci uvest nocni bus...sad sam pjesacio s kraja na kraj grada...za popizdit...

    ako je netko pitao, a mislim da je, slika je kako antonijo zvali edu..:)

    danas sam bas citao neki ulomak iz rodmanove knjige u kojem opisuje kako se skompao sa clanovima banda i kakav mu je bio osjecaj kad se prvi put pojavio na stageu sa njima....prejebeno...cak i za njega koji je naviknut na svijetla pozornice :)

    volio bih tu snimku koncerta nabavit jer ima, kako denis opisuje, jedna fakat smjesna situacija u kojoj ga edi skoro zadavi sa kablom od mikrofona..:)
    ako netko nije citao to evo pa nek cita ako mu se da: http://www.pearl-jam.com/rodman/home.html
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Super link, o tome sam čitao ali nikad ovako opširno...Sad imam šta radit u ove sitne sate :D...

    Kad smo kod Rodmana, zakon mi je kako je Eda uzeo ko malu bebu ove godine na Lollapaloozi :D...

    A Rijeka i noćni busevi, hmm...Mislim da nikad, ali zato je taksi jeftin ;)
    Death or glory!

  • asfoasfo Posts: 315
    Nemrem vjerovat, nema me 10 (ili više) dana, a kad se vratim da vidim di sam stala, ono, ima više od nekoliko stranica.
    Za koje najviše moramo zahvaliti Novima (ili sad više nisu toliko novi).
    Pozdrav Novi!

    oftopik (zar ja mogu drugačije?): Janko dolazi u vrtić nakon tjedan dana bolovanja, ulazimo u sobu, kad dvojica malih prijatelja se zalete i zagrle ga i viknu "Janko je došao!" Jel se trebam zabrinuti ili je to kao ono kad se nogometaši zašlataju? :D (zakaj se jednostavno ne potapšaju po leđima?!?!!?)
    Mali hoolići!
    Kasnije mi je snih rekao da je to njegova ekipa :P
    E, crop, a kak je tebi u vrtiću? niš ne pišeš kaj sve radite i kak te zovu klinci i jel im puštaš malo glazbe dok spavaju (tak da im usadiš u podsvijest sklonost prema jamovcima, a ne kao neke tete za koje sam čula kaj thompsona puštaju djeci u vrtiću).

    No, laku noć, pol tri je, treba se sutra (mislim ujutro) dić na posel!

    Ratatatira, ili kako bi preveli na engleski Tururutu tururuuu!

    e, iva, kad pajo postane predsjednik, hoćeš raditi čajanke u vrtu?
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    e, iva, kad pajo postane predsjednik, hoćeš raditi čajanke u vrtu?
    Iva: Ako uplatite dovoljno para za članarine pa da to možemo fino ko' ljudi pronevjerit i kupit si viletinu s vrtom, naravno da hoću! :D
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    OK, vidim da je tu krenula lagana zahebancija...ali svi znaju da je predsjednik samo protokolarna funkcija tako da je sva stvarna moc i dalje u rukama vodje puta :D

    PAJO, nemoj se sada izvlačiti!!!
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    pajo wrote:
    OK, vidim da je tu krenula lagana zahebancija...ali svi znaju da je predsjednik samo protokolarna funkcija tako da je sva stvarna moc i dalje u rukama vodje puta :D

    a i čini mi se da se je potencijalna prva dama već toliko ufurala u svoju potencijalno buduću funkciju da, ako ništa drugo, zbog nje ne bi smio dvojiti... :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    jurasica wrote:
    a i čini mi se da se je potencijalna prva dama već toliko ufurala u svoju potencijalno buduću funkciju da, ako ništa drugo, zbog nje ne bi smio dvojiti... :)
    Iva: :D
  • pajopajo Posts: 3,292
    Pojavilo se na jubitou u zadnje vrijeme nesto filmica iz Bologne i Verone od prosle godine, malo sam bacio oko, a kad ono snimke pripadaju nasim dragim prijateljima iz susjedne nam BiH.
    Ima cool clipova, npr. soundcheck iz Verone na malom ekranu crew kamiona ili behind the scenes snimka momenta iz PIAF-a kad ekipa pjeva PJ na ulici...

    Sve u svemu bacite oko, a burazima pozdrav.

    http://youtube.com/profile?user=mobly13
  • nije bas u duhu ovih tema, ali svejedno isplati se pogledat...meni je malo uljepsalo ovaj shugavi kisni dan..

    http://www.youtube.com/watch?v=n3uF21wVtKU
    http://www.youtube.com/watch?v=-8r2zEz0KmY

    p.s. kako je "starija" ekipa na forumu postigla konsenzus oko toga onda sam i ja za...dakle pajo predcjednik ! :)
  • killroykillroy Posts: 739
    pajo wrote:
    Pojavilo se na jubitou u zadnje vrijeme nesto filmica iz Bologne i Verone od prosle godine, malo sam bacio oko, a kad ono snimke pripadaju nasim dragim prijateljima iz susjedne nam BiH.
    Ima cool clipova, npr. soundcheck iz Verone na malom ekranu crew kamiona ili behind the scenes snimka momenta iz PIAF-a kad ekipa pjeva PJ na ulici...

    Sve u svemu bacite oko, a burazima pozdrav.

    http://youtube.com/profile?user=mobly13

    hehe, e to se sjecam za taj soundcheck iz verone, jer sam se motao okolo s njima. Tamo je bio parkiran ogroman kamion s opremom koji je u sebi imao ugradjenu citavu tehniku za pracenje kamera. Pa je tako bio upaljen i taj monitor gdje smo mogli gledati nase drage zvijezde na pozornici. Ekran je bio prilicno mali, ali covjeka veseli :)


    Pozdrav novoj ekipi. Sto nas je vise to bolje.
  • asfoasfo Posts: 315
    pajo wrote:
    OK, vidim da je tu krenula lagana zahebancija...ali svi znaju da je predsjednik samo protokolarna funkcija tako da je sva stvarna moc i dalje u rukama vodje puta :D

    ček malo, pajo, hoćeš reći da je jurasica sanader?!?!!!?!?!?!?!! OMG!!!!!
  • pajopajo Posts: 3,292
    asfo wrote:
    ček malo, pajo, hoćeš reći da je jurasica sanader?!?!!!?!?!?!?!! OMG!!!!!

    Jurasica je Merkelica! :D
Sign In or Register to comment.