Pearl Jam in Zagreb!

1319320322324325860

Comments

  • pajopajo Posts: 3,292
    Da se jos malo vratimo na pj birthday, link na sjajan clanak sa TFT-a (napisan za 15-tu godisnjicu) o tom legendardnom prvom koncertu:
    http://www.twofeetthick.com/tft/readArticle.action?id=156
  • masnimasni Posts: 1,657
    meni je jos uvijek long nights na prvom mjestu, onda garantid, onda sosajeti :)

    genijalan clanak, jeben kraj: P.S. That singer from San Diego? He got the job. :D:D:D

    jedino pitanje koje se sad postavlja je: "da li je itko od vas vidio ili cuo taj nastup?" (buduci da se spominje neka kamera i da se spominje da fanovi gledaju taj show over and over)

    mah :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • RijekaRijeka Posts: 801
    masni wrote:
    jedino pitanje koje se sad postavlja je: "da li je itko od vas vidio ili cuo taj nastup?" (buduci da se spominje neka kamera i da se spominje da fanovi gledaju taj show over and over)

    Ja imam audio tog nastupa u tom "off ramp" caffe-u, ako treba uploadam ga kad ga iskopam. Mislim da sve skupa ima nekih 40-ak megabajtova. Za video nemam pojma...

    Skinuo si Gorge 2005 dvd, sad ga ubacio u dvd player i lagano uživam. Al neću ga stić pogledat do kraja skoro :(..Ako je netko zainteresiran nek se javi sljobodno pa šaljem nekako.

    mah i od mene
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Ja imam audio tog nastupa u tom "off ramp" caffe-u, ako treba uploadam ga kad ga iskopam. Mislim da sve skupa ima nekih 40-ak megabajtova. Za video nemam pojma...

    Skinuo si Gorge 2005 dvd, sad ga ubacio u dvd player i lagano uživam. Al neću ga stić pogledat do kraja skoro :(..Ako je netko zainteresiran nek se javi sljobodno pa šaljem nekako.

    mah i od mene
    Pa ja imam video od toga! Al je ful los. mislim, kakva je onda bila tehnika i kvaliteta... :D
    A si pogledao DVD koji sam ti posudila? ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    A si pogledao DVD koji sam ti posudila? ;)

    Pogledao sam cca pola, kasnije se slika zamrznula i ne ide nikako dalje, bar ne na dvd playeru. Nisam na kompu probao gledati, probat ću večeras ili ga spržit...A ono šta sam vidio je predobro ;)
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Rijeka wrote:
    Pogledao sam cca pola, kasnije se slika zamrznula i ne ide nikako dalje, bar ne na dvd playeru. Nisam na kompu probao gledati, probat ću večeras ili ga spržit...A ono šta sam vidio je predobro ;)
    :)
    Super. Naravno da je predobro :D

    Posudim tu Europu i Australiju drugi put kad se vidimo, i donesem ti Off Ramp snimku ;)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Juhuu :) Tebe čeka Milano i ovaj Gorge '05...
    Poštar dolazi uvijek oko 13:00-13:30, je li danas my lucky day?!?!?! :D


    I Pips chips & videoclips u Rijeci 14.12.2007, Palach. Ako ne odem gledat ću s prozora :D:D
    Death or glory!

  • siljosiljo Posts: 2,203
    killroy wrote:
    Za sad mi je najbolja Guaranteed. Kakve rijeci, kakva muzika, jaooo.

    copy/paste :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • pajopajo Posts: 3,292
    masni wrote:
    jedino pitanje koje se sad postavlja je: "da li je itko od vas vidio ili cuo taj nastup?" (buduci da se spominje neka kamera i da se spominje da fanovi gledaju taj show over and over)

    mah :)

    Je, gledao si ga i ti :D. Naime vrtio se neko vrijeme kod elcielo na zidu nakon screeninga PIAF-a samo ocito ga nisi bas dozivio :D

    Inace imam i ja taj video, a i audio pa ak hoces aploudam ti pa si skines.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Aaaaa! Pogodite sto slusam? :):)
    I sto cu veceras gledati nakon skole? :D:)

    Da, da, da!!! Stiglo je upravo sad! Dva paketa ravno na vrata! Nis nisam
    morala platit! Koji sretan dan!!!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Aaaaa! Pogodite sto slusam?
    I sto cu veceras gledati nakon skole?

    Pogodite dva puta :)
    Također stiglo, bez plaćanja. I dvd plejer sam riješio da može vrtit dvd. I Lou Reed pjeva Oh It's just a perfect day.. :D

    Gledam ga večeras, kakva crna Liga Prvaka, ionako igra Chelsea :D...
    Death or glory!

  • masnimasni Posts: 1,657
    pajo wrote:
    Je, gledao si ga i ti :D. Naime vrtio se neko vrijeme kod elcielo na zidu nakon screeninga PIAF-a samo ocito ga nisi bas dozivio :D

    Inace imam i ja taj video, a i audio pa ak hoces aploudam ti pa si skines.

    teki lol za ovo.. ma gledao sam, ali nisam tad znao ovu pozadinsku pricu.. eh.. ok, glavno da se ima.. nabavit ce se vec :)
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    Rijeka wrote:
    Pogodite dva puta :)
    Također stiglo, bez plaćanja. I dvd plejer sam riješio da može vrtit dvd. I Lou Reed pjeva Oh It's just a perfect day.. :D

    Gledam ga večeras, kakva crna Liga Prvaka, ionako igra Chelsea :D...


    joooj, tako sam sretna zbog vas... nadam se da ću i ja biti tako sretna kada dodjem doma... ne mogu vjerovati da samo ja iz zg-a nisam dobila pošiljkicu... obično ja dobim među prvima...joooj...

    pusa svima...

    zapravo sam jako jadna... jučer sam čula da mi je frend iz razreda (MIOCa) umro od trovanja plinom... koja jebena nesreća... užas...
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    E da.
    CD je super. cijelog ga slusam stalno od kad je stigao :D
    Jedino su majice malo prevelike, kad nije bilo S, imam M velicinu...
    Small bi bilo taman.

    Nakon talijanskog gledam DVD!!! Jedva cekam vidjet to cudo!
    Inace, citam Scar Tissue, autobiografiju A. Keidisa, i vau!
    Koji lik je to i sto je sve prozivio u privih 16 godina zivota samo. :eek:
    Naime, tu sam tek dosla, chapter 4 :p
    Ostavio mi je frend knjigu kad je bio u posjeti pretprosli vikend, kaze da mu se ne da nositi okolo, a on je ionako dobio od nekoga u nekom hostelu...
    Anyways, super je stivo, lako se cita, i jos na engleskom :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Inace, citam Scar Tissue, autobiografiju A. Keidisa, i vau!
    Koji lik je to i sto je sve prozivio u privih 16 godina zivota samo. :eek:
    Naime, tu sam tek dosla, chapter 4 :p

    E, kad pročitaš jel mi možeš to posudit? Ja sam čitao to s našim prijevodom i zakon je knjiga. Onda mi frend koji je rhcp freak kaže da verzija na Hr. i verzija na Engl. nemaju veze te da je knjiga 3 put bolja kad se čita kao original. A knjiga je luda, pogotovo stari od Antha :D


    And now, fajnali, evening with immagini in cornice :)
    Death or glory!

  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Ocu, posudim ti, bez beda :)


    Ja pogledala!!! :) Konacno! Oh my, oh my!
    Trnci me prolazili CIJELO faking VRIJEME! :o:D

    Nasa zastava se vidi super, pogotovo na Throw Your Arms around Me, da da, to vec svi znaju, itd. A ostalo je VAU!
    Moram jos malo smirit dojmove, upravo sam pogledala, a onda cu opet i opet gledat, svaki dan, tako. haha
    PS Masa poznatih se vidi, Edis i brat, svaka cast.
    Sebe nisam skuzila, mislim da me nema, sigurno sam obavijena zastavom :D
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • masnimasni Posts: 1,657
    ma ima te.. vidjelo te 15ak pari ociju :)
    sad ce netko bacit minute i sekunde.. ajmo..
    Oh when I was a kid oh how magic it seemed
    Oh please let me sleep its Christmas time
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    masni wrote:
    ma ima te.. vidjelo te 15ak pari ociju :)
    sad ce netko bacit minute i sekunde.. ajmo..
    Haha, ok, ako ste me vi vidjeli :p
    Ja sam se uzivila ful u dvd, kako je to dobro. VAU!
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Zakon, zakon, zakon... Gledah do sad, sad je krenuo ispočetka :D...Onaj solo Immortality...brrrrrrr...

    Jako dobro, čak mi je draže što je napravljeno ovako nego u formi klasičnog koncerta...Super
    Death or glory!

  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: baš great da su vam stigli bundleići! :D
    sad još samo jurasici... držimo onda fige da ti danas stigne i malo uljepša dan...
  • elcieloelcielo Posts: 1,149
    ovo morate pročitati!

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=262001

    nekom amerikancu koji studira u montani došao je glavom i bradom jeff na faks održati predavanje.

    ima nekih super inside stories :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    elcielo wrote:
    ovo morate pročitati!

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=262001

    nekom amerikancu koji studira u montani došao je glavom i bradom jeff na faks održati predavanje.

    ima nekih super inside stories :)

    WOOOW! Very cool!
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    elcielo wrote:
    ovo morate pročitati!

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=262001

    nekom amerikancu koji studira u montani došao je glavom i bradom jeff na faks održati predavanje.

    ima nekih super inside stories :)

    Inaće ne čitam tako velike postove ali ovaj je super.

    Cool story !!!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Je ste li znali da mora proći 50 sekundi da bi ubacili novi post na thred :D

    cool, ja nisam znao ;D
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    elcielo wrote:
    ovo morate pročitati!

    http://forums.pearljam.com/showthread.php?t=262001

    nekom amerikancu koji studira u montani došao je glavom i bradom jeff na faks održati predavanje.

    ima nekih super inside stories :)
    Sinoc sam citala. I ne samo orvi post... :D
    Sad se prepiru oko toga da tip izmislja...
    sto je tocno, sto nije, briga me. Ja vjerujem da je Jeff bio
    i prica mi je super :)
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • pozdrav svima na ovom forumu!

    odmah na pocetku da kazem da sam tu novi iako sam bolesni fan pj kao i ostali tu pretpostavljam, ali zbog tehnickih problema nisam otprije aktivan na ovom forumu...
    uglavnom da ne duzim previse i ne oduzimam vam dragocjeno vrijeme :) zanima me da li je itko od vas zainteresiran da se napravi sluzbeni hrvatski fan club koji bi bio registriran kao neka vrsta neprofitabilne udruge..cisto toliko da i to postoji :)
    meni je to u glavi vec nekoliko godina i mislim da cu ove godine sigurno pokusat vidit sta treba da bi se osnovala jedna takva udruga.
    inace poceo sam raditi nekakav site na hrvatskom jeziku posvecen bandu (iako nemam pojma o izradi web stranica, ali trudim se:)) koji je jos uvijek nedovrsen i u poprilicno jadnom stanju ali narednih dana cu zavrsit sve sta sam mislio stavit na njega..ako se nekom da pogledat nek izvoli na http://pearljamcro.awardspace.com

    eto toliko...hail hail..:)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    e...ja sam za...btw...ja sam bio u RHCP cro fan clubu...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • e pa jebi ga, ako moze rhcp imat cro fan klub onda moze i pearl jam, ako ni zbog ceg onda zato jer sviraju 2 puta duze od rhcp-a..:)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    istina...i ne samo sta sviraju duze, nego su i 10 puta bolji...al u RHCP klubu, jedino je bio bed sa su se uclanili neki ljudi koji nemaju pojma o njima...cuju dvije pjesme i sad su oni fanovi...

    btw imas msn?
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • lesteslestes Posts: 959
    došlo mi je danas 14 kn od poštara.. kao, preveč su mi naplatili... sad sam na
    150kn, ko i niko... :D
    e.. več vas počinjem sanjati... u vegeta majicama. jurasica se pelala na biciklu
    i mahala mi :D a ostali ste sjedili pred mojim paviljonom, koji je drugačije izgledal,
    jer naravno, to su snovi :rolleyes: sve se plavilo...

    pozdrav novom! :) il novima? :confused:
Sign In or Register to comment.