Pearl Jam in Zagreb!

1323324326328329860

Comments

  • lesteslestes Posts: 959
    ako mi je frend osnovao udrugu obozavaca apsinta...

    :eek: :eek: di? di? ja bi! :D
    ma neee... al da, da nam je još jedna boca... frendu i meni... bila su to
    vremena... kad sam dobro baratala sa upaljačem i šećerom :D
    :o
  • lesteslestes Posts: 959
    haha zakon :D
    četvero online na given to fly... i to mi, naravno :D
  • RijekaRijeka Posts: 801
    Fan kljub...

    Po meni nema nikakvog smisla. Jerbo, više-manje smo svi u 10c-u. Ekipa će se uvijek nać tu na mesđ pitu, trebalo bi samo napraviti stranicu i forum kako bi se biznis približio ljudima koji ne prate ovaj forum, a ni nisu baš previše informirani o bendu i aktivnostima. Za to mislim da ne treba ništa više osim malo dobre volje, osobno pojma nemam o web designu, photoshopu i sl. Moje računalno znanje prestaje s črčkanjem u paintu :D, ali mogu pomoć na bilo koji drugi način tipa slike, tekstovi, vijesti, boot-ovi i sl..A to slanje para tu, tamo, predsjednici, premijeri, ovi-oni mi je suvišno...


    Oftopik, kad smo već kod fan klubova
    http://www.triperi.com/ - najbolji fan klub u Hrvata :D
    Death or glory!

  • a dobro ekipa...kako hocete...demokracija vlada..ako vecina ne zeli neku sluzbenu udrugu ili kako da nazovem onda necemo :)...a za site cu se potrudit da napravim neki pristojniji od ovog postojeceg...iako i na njemu ima forum sa cak 8 registriranih clanova..istina da se nista ne pise, ali bitno da postoji...:)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Dobro, ovo je samo moje misljenje. i jos par drugih. ne znam sto istala ekipa misli o tome, cekaj da se pojave sutra i prokomentiraju ;)
    Ako se zelis prihvatit neke organizacije oko toga, super.
    Naravno da cemo se tu ionako svi vidjeti i, nadam se, na kojem jos meetupu, jer znam
    da ima dosta PJ fanova u HR, tu nas ima koliko? nekih 10ak. A ima i onih koji nisu na forumu, ni ovom ni
    forum.hr, pa mozda bi se ostali ljudi uclanili...tko zna.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • slusam neki grunge radio na netu i stvarno je zakon mjuza non-stop..kako se prije nisam toga sjetio..:)
  • pajopajo Posts: 3,292
    Iva: Evo da se oglasimo o referendumskom pitanju... :) Mi baš isto nismo nešto za uvođenje forme u ova naša spontana okupljanja građana... :D Dobro nam ide i ovako neformiranima, zar ne? :)
    A i čini mi se da danas više nije baš tako jednostavno imati udrugu, onak mislim da trebaš imati predsjednika i sl., pisati neka izvješća i šta ti ja znam...

    (mislim, meni osobno ne bi bio bed, svi znaju da je moj muž predsjednik :D tako kaže vođa puta, a kad ona kaže, onda je tako! LOL!)
  • za sada je vecina protiv neke sluzbene forme...iako ne znam zasto, ali ok :)
    nitko ne bi morao kopat ni orat...samo bi bio clan sluzbenog pj cro fan cluba...jos kad bi to bilo pod blagoslovm 10c bili bi poznati sirom svijeta :)
  • cropdustresscropdustress Posts: 4,339
    Jednostavno zbog toga, kako je i Iva prije rekla, jer nam je dobro i
    bez neke sluzbene potvrde :) barem ja tako mislim.
    "I surfaced and all of my being was enlightened"
  • okidoki...zaboravite...referendumom je sve odluceno...brzo se dogovorimo, nema sta :)
  • pajopajo Posts: 3,292
    za sada je vecina protiv neke sluzbene forme...iako ne znam zasto, ali ok
    nitko ne bi morao kopat ni orat...samo bi bio clan sluzbenog pj cro fan cluba...jos kad bi to bilo pod blagoslovm 10c bili bi poznati sirom svijeta :)
    Iva: ma daj, pusti nas, vidiš da smo neka neozbiljna ekipa :D
    možda si nam trebao reći da će to biti klub koji će nam garantirat da ćemo željno iščekivati cd-e i dvd-e koji će nam stizati nakon što smo ih već mogli kupit u Hrvatskoj, da ćemo poštare smatrat Božjim glasnicima, da će nam karte za koncert biti skuplje od karata u slobodnoj prodaji, da će svi mislit da smo frikovi i slično tome... e to je klub u kakav se mi volimo učlanit! :D
    u biti ti je inicijativa dobra i bilo bi super ako to natjera mlade da slušaju malo više pj, a ne seve ili koju već katastrofu... ono, ako imaš volje i živaca, samo daj i sretno! :)

    e, zaboravila sam reći najvažnije - već jesmo poznati širom svijeta :D kad idući put budeš išao s nama na tour vidjet ćeš...
  • pajo wrote:
    ....da će svi mislit da smo frikovi i slično tome...

    a ionako misle da sam frik s obzirom koliko sam opsjednut sa pj...obicno su komentari tipa " to ce ti dat kruha u zivotu i sl.":)
  • lesteslestes Posts: 959
    a ionako misle da sam frik s obzirom koliko sam opsjednut sa pj...obicno su komentari tipa " to ce ti dat kruha u zivotu i sl.":)

    we all are ;)
  • pajopajo Posts: 3,292
    freaks! :D
  • lesteslestes Posts: 959
    pajo wrote:
    freaks! :D

    i to onak kak siljo veli ;) onaj pogled, glas... hehe :D:D
  • lestes provjeri mail
  • lesteslestes Posts: 959
    lestes provjeri mail

    hvala :)
  • nema na cemu, i drugi put :)
  • hard_sunhard_sun Posts: 381
    pa dobro...ja sam samo napiso kako je to izgledalo...al opet...bilo bi strava

    e, i nisam rekao da je fan club radio peticije na netu za dolazak peppersa u hrvatsku...dobro je islo...al eto, opet nis...
    ...the north is to south what the clock is to time...
    419 352
  • jurasicajurasica Posts: 1,534
    ja sam samo za fan klub ako će PAJO biti precjednik! :)

    lestes i ja ćemo, poslovično, biti redarke na našim okupljanjima! :)
    ... I surfaced and all of my being was enlightened...

    HRVATSKA!!! HRVATSKA!!!
  • e jel netko mozda slusa pearl jam piano tribute?
    zanimljivo skroz..(barem meni)...malo treba da legne u uho, ali sad mi je ok..:)
  • DoctorDoctor Posts: 256
    Eee rajo..
    Treba nam nocenje u Zg za novu godinu (za sada nas je 4.), pa stoga trazim od vas zagrebcana da me uputite na prave hostele (ono, blizu centra, jeftino, cisto, moldavke te cekaju na krevetu itd).. mislim, ne mora biti hostel, ali nek nije skupo..
    MOLIM ODGOVOR NA PM :) Imam osjecaj da cu se nesto zahebat trazeci po netu, pa je 'vako sigurnije..


    Neobicno mi vidjeti nove likove na forumu, valjda smo se previse ustalili ovdje.. Novi, dobrodosli!


    p.s. Iako sam preko Save, i ja bi volio biti član kluba gdje je Pajo predsjednik :D
    26.09.2006 Zagreb, Croatia
    12.06.2007 Munich, Germany
  • hvala na dobrodoslici jos jednom...
    kad smo vec kod nocenja, ako vas put nanese u rijeku, a trebate nocenje samo se javite, ima mjesta kod mene koliko hocete:)
  • Dirty FrankkDirty Frankk Posts: 4,274
    Ja ču se učlaniti ako imate što PJ postera za članove :D:)

    Pajo the president !!!
    CAN'T KEEP CRAZY MARY IN MY TREE NO WAY NOT FOR YOU. ALL THOSE YESTERDAY JEREMY is ALONE, SAD with RATS & BUGS it's HARD TO IMAGINE a JEREMY a BETTER MAN.
    LIFE WASTED, BLOOD on the PORCH, LAST KISS is a WISHLIST DEEP DOWN NOTHING AS IT SEEMS WHY GO COME BACK ALIVE SPIN THE BLACK CIRCLE and SMILE.
  • lesteslestes Posts: 959
    pa koji q je ovom internetu u domu :mad: malo radi, malo ne :mad:

    jurasica wrote:
    lestes i ja ćemo, poslovično, biti redarke na našim okupljanjima! :)

    :D


    negooo, htela sam pitat. ko nakraju svira 1.12. u tvornici?? išla sam danas kupit
    karte i žena mi veli da let3, psihomodo pop i elemental. a urban?? a pipsi?? <zbunj>
  • snihsnih Posts: 1,052
    lestes wrote:
    pa koji q je ovom internetu u domu :mad: malo radi, malo ne :mad:




    :D


    negooo, htela sam pitat. ko nakraju svira 1.12. u tvornici?? išla sam danas kupit
    karte i žena mi veli da let3, psihomodo pop i elemental. a urban?? a pipsi?? <zbunj>

    Ovo veljiju na muziki:

    1.12. sub Pozitivan koncert!: Let3, Elemental, Morso, PipsChips & Videoclips
    Tvornica kulture, Zagreb (40 Kn)
  • snihsnih Posts: 1,052
    Paju za precednika! :D:D
  • siljosiljo Posts: 2,203
    snih wrote:
    Ovo veljiju na muziki:

    1.12. sub Pozitivan koncert!: Let3, Elemental, Morso, PipsChips & Videoclips
    Tvornica kulture, Zagreb (40 Kn)

    tako pise i na karti...

    paju za mesica... ;)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
  • siljosiljo Posts: 2,203

    super fotka... prastara :D

    to su oni Lola dani kad su izvodili gluposti sa slijedecim rekvizitima: piva, cijev, zeludac, rigoleto, krigla, usta, zeludac...

    pa sad vi iskombinirajte... ne morate mijenjati redoslijed :)
    Standing on a hill, staring at a mountain...
Sign In or Register to comment.